Saku Rattapäev

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Saku Rattapäev

Postitus Postitas tarmo » 21. 09. 2005. 21:37

Sel laupäeval traditsiooniline Saku Rattapäev. Sõit ei ole pikk ja rada on kõigile kontimööda, stardigrupiga liiga ei tehta, rattaklass vaba kuid MTB rangelt soovitav. Osavõtutasu ka ei tapa ja suppi antasse ka, black mama kohukesi ei jagata. Pilte korraldajate poolt ei garanteerita. Tulge ja nuusutage eesti traditsioonist külavõistluse õhkkonda. Eelregamine soovitav.
Kohal on ka saunabuss. 8)

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2005. 11:42

olen joonel, nagu alati ja katsun Raul Kaldrele taas särgi püksi panna 8)
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 22. 09. 2005. 11:53

olen joonel ja katsun sõitu mõnuga võtta :D

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 22. 09. 2005. 12:48

Andrus K kirjutas:olen joonel, nagu alati ja katsun Raul Kaldrele taas särgi püksi panna 8)
:D :D teadmiseks siis sulle, et olen viimased 3 kuud ainult selleks trenni teinud, et rabakrossil hiigelvormis olla. lisaks on mul tutvusi rajameistrite hulgas, kes on minu palveid ja näpunäiteid kuulda võtnud ning raja ettevalmistamisel on arvestatud spetsiaalselt vaid minu iseloomulikku sõiduoskust, tugevaid-nõrku külgi jne jne. lisaks on olemas klubikaaslastest nn musta töö tegijad, lisaks viimasel kilomeetril lahtivedaja, sulle kogemata kaika kodarasse pillav seeneline jne jne. seega - tänavu pole sul mitte mingisugust lootust!!!! :D
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2005. 12:57

Raulpoiss kirjutas:
Andrus K kirjutas:olen joonel, nagu alati ja katsun Raul Kaldrele taas särgi püksi panna 8)
... tänavu pole sul mitte mingisugust lootust!!!! :D
Mees, ma saabun võistluspaika juba eelmisel päeval ja asun aklimatiseeruma, nii et eeliseid on minulgi :wink: .

siinkohal sobiks eetrisse paisata Metsatölli lugu "Lahinguväljal näeme, raisk!" :lol:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 09. 2005. 13:48

Andrus K kirjutas:olen joonel, nagu alati ja katsun Raul Kaldrele taas särgi püksi panna 8)
algul mõtlesin, et võik täitsa tulla kaema seda under-underground üritust, aga kui seal mehed üksteisele püksi kipuvad, siis pani mõtlema :) .

pikk sõit on muidu? ja kas raskusaste võimaldaks eelmisel õhtul natuke lõõgastuda ka :wink:, võib peaks tippvormis ja ülivärskena asja võtma?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 22. 09. 2005. 13:57

Mati kirjutas:pikk sõit on muidu?
Loe plakatit
http://www.porterracing.ee/images/kolmi ... p_2005.jpg
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 09. 2005. 14:02

mart kirjutas:
Mati kirjutas:pikk sõit on muidu?
Loe plakatit http://www.porterracing.ee/images/kolmi ... p_2005.jpg
:oops:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2005. 15:03

Mati kirjutas:
Andrus K kirjutas:olen joonel, nagu alati ja katsun Raul Kaldrele taas särgi püksi panna 8)
algul mõtlesin, et võik täitsa tulla kaema seda under-underground üritust, aga kui seal mehed üksteisele püksi kipuvad, siis pani mõtlema :) .

pikk sõit on muidu? ja kas raskusaste võimaldaks eelmisel õhtul natuke lõõgastuda ka :wink:, võib peaks tippvormis ja ülivärskena asja võtma?
igal aastal on rada olnud üldjoontes sama. Mehed sõidavad 2x12km vms. Algus ja lõpp mööda kõvapõhjalist suusarada, edasi tuleb kuulus "kannatusterada", mida kummagil Saku100`l pole kevadise suurvee tõttu sees olnud, edasi jupikesi Saku100 rajast jms.
Kui karada "särgi püksi panemist", pead esimeseks tulema ;)
Mina kavatsen aklimatiseeruda 100% ja manustan eelmisel õhtul tehasekauplusest ostetud toniseerivaid mikstuure.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 22. 09. 2005. 15:59

rada on sel aastal veits teistmoodie ehk nii nagu ta oli ammustel aegadel. mööda sedasama kõvapõhjalist suusarada/metsateed sõidetakse sinna kus on tavaliselt saku 100 start ja tehakse kohapeal 2 ringi. peale seda kimatakse stardipaika tagasi. kannatusterada sees pole, sest sinna tehakse suusarada ja õige pea käib sealt sahk üle. see on ka "kannatusteraja" lõpp ja uue suusaraja algus :!: saku metsa fännidel ei maksa kurvastada, sest uus "kannatusterada" on juba paigas, esialgu plaanides
:wink:
kõigil on võimalus tulla ja pista sügiseks üks võit tasku, sest eesti eliit saku kolmikul ei sõida ja Porteri A-koondis on TRC-l. kohal on B-koondise liidrid Raul ja Harry, kellest esimene on juba ka siinses foorumis oma võistlusvalmidust näidanud 8)

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 22. 09. 2005. 17:25

tarmo kirjutas:saku metsa fännidel ei maksa kurvastada, sest uus "kannatusterada" on juba paigas, esialgu plaanides
:wink:
8) kiidan heaks

M5
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 25. 07. 2004. 16:15

asukohast

Postitus Postitas M5 » 22. 09. 2005. 17:58

Kuidas Laagri poolt tulles stardipaigani jõuda ? Ette tänades !
-Innovate or Die-

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 22. 09. 2005. 19:30

Oioioi... olete laupäevastes valikutes mul pea sassi ajanud. TRC - SRP...TRC - SRP.....

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: asukohast

Postitus Postitas tarmo » 22. 09. 2005. 20:36

M5 kirjutas:Kuidas Laagri poolt tulles stardipaigani jõuda ? Ette tänades !
sõidad mööda pärnu mnt.-d kanama viaduktini ja sealt hoiad vasakule - viljandi mnt, tartu mnt, narva jne . viaduktist umbes 1 km pärast keerad paremale, silt näitab sakku ja vist juulikule ka. sealt paned nii kaua edasi kuni jõuad sakku. sakus kuhugi ei keera, koguaeg peateed mööda otse kuni jõuad õlletehaseni kus hetkel tehakse ringteed ja käib kõva teeremont. sellest segadusest paned otse üle, õlletehas jääb paremat kätt. sealt umbes 5-600 m on saku raudteejaam ja üks pruun puumaja. enne seda maja keerab väike kruusatee paremale. nüüd paned mööda seda kruusakat üle raudtee ja muudkui otse ja oledki kohal.

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 22. 09. 2005. 20:53

Tore on see, et suusaraja äärest on hein maha niidetud ja laupäeval tuleb kindlasti ette vaadata metsa all - seenelisi ja piknikupidajaid leidub :wink:

M5
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 25. 07. 2004. 16:15

Re: asukohast

Postitus Postitas M5 » 22. 09. 2005. 21:10

Tarmo, tänud juhiste eest !
Vene ilmasateliidid lubavad päikest ja +19 sooja, tulemas ilus võistluspäev. http://www.gismeteo.ru/towns/26038.htm
-Innovate or Die-

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 24. 09. 2005. 14:38

Ei tea kas eilne kõva trenn Aegviidus või missasi aga täna tuntsin,et on nagu minekut ka. :lol: Lisaks lubasin enne starti vähemalt ühele mehele "särgi püksi pista" sellega sain siis hakkama :!: Kahju,et tal tehnika alt vedas.
Tasuks siis vanuseklassi võit ja üldjärjestuse 6.koht :D
Statistikutele: 00.59.14
170/183 pulss avg/max
23,8 km

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 24. 09. 2005. 20:46

Nonii, nüüd olen mina ka oma ihusilmaga need legendaarsed Saku singlid ära näinud (ühte kohta uurisin ERITI lähdalt). Ja midagi ei ole teha, kohalikud hirmud tõmbasid mulle mitte särgi püksi, vaid kalsarid pükstest välja (if u know what i mean) ehk siis kiilu. Tulemuseks valus neljas koht. :D

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 24. 09. 2005. 21:25


Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Saku actionpäev

Postitus Postitas banzai » 25. 09. 2005. 19:22

Täiesti hämmastav kuidas mõnel võib katus peale tõsist pingutust ära sõita :twisted: Kuna noortesõit oli ainult 15km (e. 1 ring metsas), siis vaevalt paljud põhiklassi sõitjad teavad milline häbiväärne vahejuhtum peale 15km-i fini?it aset leidis.

Noortesõidu kolmas poiss (kes tegelikult tuli napilt kolmadaks ainult sellepärast, et tema ees sõitnud võistleja eksis rajalt päris pikalt) läks peale fini?it kohtunikule kallale. Õnneks oli kohtunik osav mees ning suutis rusikahoopide eest kõrvale põigata. Osapooled said natuke aega rahuneda, kui see kohmakas rusikakangelane jällegi edutult talle kallale tungis. wtf? Okei, fini?ikorraldus oli tõesti natuke segane, peale "metsast" tulekut pidi väikest lasteringi läbima veel ühe korra ning kohtunik ei jõudnud seda kõigile õigel ajal öelda (enamus pani hooga fini?isse ning siis sai teada, et 1 ring veel).

Mulle jäi täiesti arusaamatuks mida ta üldse vehkima läks? Selline tunne nagu oleks kolmanda koha eest auhinnaks Saku õlletehas vms... Kutile kukkus kolmas koht nii muuseas sülle, ning liidreid(sh. mind) poleks iialgi kätte enam saanud. Niivõrd ebasportliku käitumise eest oleks tulnud ta igal juhul diskvalifitseerida. Ei olnud eriti meeldiv koos sellise ratturiga autasustatud saada.

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 25. 09. 2005. 19:49

Kahju tõesti, kui mõni ei suuda end vaos hoida.

Minu jaoks oli tore sõit, ilus päev ja mõnus rada, käisin täna ka veel üle sõitmas.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Saku actionpäev

Postitus Postitas AndreK » 25. 09. 2005. 20:59

banzai kirjutas:Täiesti hämmastav kuidas mõnel võib katus peale tõsist pingutust ära sõita :twisted:
Mul naine ka pärast rääkis, et oligi veidi huvitavam seal stardi/finishi kohas oodata - väike meelelahutuslik vahepala siis ka selle linalakkjuukseliselt noorhormoonilt :? . Uskumatu vend küll....

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Re: Saku actionpäev

Postitus Postitas profit4 » 26. 09. 2005. 07:57

banzai kirjutas:... läks peale fini?it kohtunikule kallale.
OU :shock:... rähnad jäävad rähnadeks
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Re: Saku actionpäev

Postitus Postitas Raulpoiss » 26. 09. 2005. 08:17

banzai kirjutas: Mulle jäi täiesti arusaamatuks mida ta üldse vehkima läks? Selline tunne nagu oleks kolmanda koha eest auhinnaks Saku õlletehas vms... Kutile kukkus kolmas koht nii muuseas sülle, ning liidreid(sh. mind) poleks iialgi kätte enam saanud. Niivõrd ebasportliku käitumise eest oleks tulnud ta igal juhul diskvalifitseerida. Ei olnud eriti meeldiv koos sellise ratturiga autasustatud saada.
kõik õige ju. rabakross on aasta-aastalt popimaks muutunud, tänavu ju esimest korda ka Pro Touri nimekirjas, jagatakse edetabelipunkte, auhinnaks puhas raha... selge see, et kisub kakluseks, sell äkki koos Tombaku ja Augiga kuskil profiteami ootelehel, vaja veel tulemust näidata :D :D
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 26. 09. 2005. 08:27

jah, häbilugu tõesti, aga seekord sai Raul revaan?i ja pani hoopis mulle särgi püksi. Olles end peale ebaõnnestunud starti u. 10 kohalt 5. kohale sõitnud, tabas minu esiratast esimese ringi poolel maal kurja Rauli rajale installeeritud juurikas, mille tagajärjel käisin ära sõnajalapuhmas. Peale seda korduvalt chainsucki`ima hakanud masinavärgiga õiendades sahises mööda mitu kompleki konkurente. Mingi hetk ilmus pildile UrmasL, kellega koos rahulikult fini?i poole cruisasime.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Tonis_T
Rattur
Postitusi: 251
Liitunud: 07. 06. 2005. 09:58

Postitus Postitas Tonis_T » 26. 09. 2005. 13:47

Minule iseenesest sõit väga meeldis. Elu esimene maastikusõit, vähene kogemus ja selle tõttu sai ka minu poolt päris tõsine prohmakas tehtud. Nimelt sõitsin ühel sirgel lõigul vasakule mahapööret tähistava lindi maha. Ei teagi miks aaga jäin peakohal lendavat helikopterit jõllitama ja enne ei saanud miskit aru, kui juba otsapidi rajatähises olin. Panin veel hakatuseks lolli peaga mõnikümmend meetrit edasi ka enne, kui arugi sain, mis juhtunud oli. Siis keerasin otsa ringi ning panin lindi tagasi. Linti taastama minnes sain veel mitu meest tagasi hüütud aga ilma selle lindita oli selge, et kõik kütavad sealt valesti. Nii et mõnelgi vennal vedas ilus sõit väheke viltu minu rumaluse tõttu (siin kohal tänusõnad haanja särkides sõitnud härrasmeestele, kes mulle selle kohta märkuse tegid). Minu vabandused.

Kui see minu poolne käkk välja arvata, siis oli väga tore sõit ja nii karmi adrekalaksu polegi veel kunagi rattaseljas saanud kui sellel sõidul. 5+ üritus minu meelest.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”