EEC 2005.a 1 etapp 5 Mulgi maraton 15.05.2005

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Ritsikas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 02. 07. 2004. 20:21

Postitus Postitas Ritsikas » 16. 05. 2005. 07:48

PS kirjutas:
matts kirjutas:Korraldus oli pehmelt öeldes nutune. Aga noh mis seal ikka, tegijal juhtub.

Aga kõige olulisem küsimus - kuhu on kadunud Hawaii tantsutüdrukud? :shock: :D
rattarallile ja elvasse elionile jõuavad :)
niikaua naudi http://www.hawaii.ee/?id=4959 :P
See punapea Hawaii plakatilt hängis küll üksinda ringi...

Muidu oli täitsa hea sõit, ei väsimust ega midagi , oleks vist pidanud rohkem pingutama :oops: kõigest 331

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 16. 05. 2005. 07:50

Andrus K kirjutas:Ise panin kindlasti õieti, sest spido näitas ka lõpuks 55 km. kanti.
rahvas finisis rääkis, et õigesti sõitsid need kel 53 km näitas :arrow: samas oli kuulda ka juhtumist kus esikahekümne piiril oli "juhan" sõitnud "jukust" kaks korda mööda, samas "juku" polevat "juhanist" vahepeal ausal teel möödunud :roll:

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: ...

Postitus Postitas Rivo » 16. 05. 2005. 07:55

Marti kirjutas:Aga grupp 100-120 läk igastahes õieti! :P
Grupp 120-140 sõitis kah õieti !
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Kris
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 13. 10. 2003. 12:31

Postitus Postitas Kris » 16. 05. 2005. 07:58

Andres kirjutas:Laenasin kellelegi sõidu keskosas (miski lauda juurest kruusale keerates, majade ees)keti parandamiseks abivahendit ja needi ning sõitsin ise edasi, finishis kohtuda ei õnnestunud. Kui Sa end ära tunned, anna märku.

Andres
5232411
Mina olin see mees, kes ketti parandas.... tänud igati abi eest, kuid sellist ebaõnne pole enne olnud, et kett 2x katki läheb.. Kuna teist neeti enam ei olnud ja vana oli kadunud, tuli 21-33 km jalgsi võtta. Sealt edasi sai juba hääletades auto peale ja Viljandisse. Seega, see etapp katkestatud! :(

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2005. 08:01

Kris kirjutas: Kuna teist neeti enam ei olnud ja vana oli kadunud, tuli 21-33 km jalgsi võtta. Sealt edasi sai juba hääletades auto peale ja Viljandisse. Seega, see etapp katkestatud! :(
1 lüli vahelt minema ja jälle on olemas neet millega kett kokku panna. väldid suur-suur hammakakombinatsiooni ja ei saa arugi, et kett lühem oleks. loomulikult ei pruugi igakord häid mõtteid tulla kui võistluspinge peal.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 16. 05. 2005. 08:01

Sõiduga võib rahule jääda :) kuigi alguses tundus, et sõit jääbki kruusaralliks, hinge tõmbas nii kinni. Õnneks 10-15 kilomeetri vahel taastusin ja siis hakkasin kaotatut tasa tegema :) jalga nagu oli, aga nende stardikiirenduste jaoks jään nõrgaks. Nojah, teiselt poolt, kuna esimesed kilomeetrid võtsin mõistlikult, siis oli pärast päris mõnus vaadata kuidas mehed ükshaaval selg ees vastu hakkasid tulema :) Igatahes esimesel korral loeti kohaks 322, teisel korral (40 km) 299 ja finishis olin 268.
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2470
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 05. 2005. 08:09

Lühikokkuvõte:
Enesetunne: mega si**.
Umbes 24 km koht ~ 100 - vända kinnitus keris ennast lahti.
Hääletasin nukralt raja ääres 6-kanti. Lõpuks aitas hädast välja Alvaro. Vända probleem lahendatud, sõitsin veel 2-3 km - astusin keti
pooleks :lol:
Edasi matk nägi välja järgmine: umbes 10 km kohliku tegelase mersu tagistmel liska 5 km tõukeratast+kõndi+jooksu.
Viimati muutis AndreK, 16. 05. 2005. 08:31, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: ...

Postitus Postitas Mati » 16. 05. 2005. 08:22

Rivo kirjutas:
Marti kirjutas:Aga grupp 100-120 läk igastahes õieti! :P
Grupp 120-140 sõitis kah õieti !
Krt mai tea. Arvan, et kõik kes must eespool olid sõitsid valesti, miks mul muidu nii kehv koht on. :) See, et haigena rajal olin ei loe :!: Et siis ootaks kohtunike otsuse ära ja siis annaks seda ja teist. :wink: Distantsiks kujunes 55 km.
Viimati muutis Mati, 16. 05. 2005. 08:50, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 16. 05. 2005. 08:25

Ruve kirjutas:
Andrus K kirjutas:Ise panin kindlasti õieti, sest spido näitas ka lõpuks 55 km. kanti.
rahvas finisis rääkis, et õigesti sõitsid need kel 53 km näitas :arrow: samas oli kuulda ka juhtumist kus esikahekümne piiril oli "juhan" sõitnud "jukust" kaks korda mööda, samas "juku" polevat "juhanist" vahepeal ausal teel möödunud :roll:
minu spido oli 58, aga valesti ma küll enda arust ei sõitnud kusagilt... hea sõit oli, endaga rahul, kuni 10 km enne lõppu kumm läks:( kui nüüd tulemusi ei saa, siis ikka väga sitt küll, sai kube hellaks ilmaasjata :evil: jajaa, ma tean küll et sõidumõnu ja puha see kõik oli olemas, aga ikkagi teeb vihaseks, kui peaks nagu aja peale sõitma aga pärast öeldakse, et oli tore matk, tulemusi ei arvestata.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2005. 08:31

minu spido näitas 54,8 vms. sõidetud sai õigesti.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 16. 05. 2005. 08:32

Tunne oli hea ja vorm oli mega. Kuni 30km-ni oli kõik OK, kohta loeti 400 kanti ja siis järsku tagumist käiku vahetades avastasin, et heeblit netu - edasi sõitsin siis kolmekäigulisega. Kui see teine mets tuli - Nõmme vist - siis mõtlesin katkestamise peale, sest kolme käiguga - mitte liiga kerge, mitte liiga raske ja üliraske mööda kände ei sõida. Õnneks avastasin, et ka trossist tõmmates ja trossi pöidla ja raami vahele kerides annab mäest üles saada. :D Ja siis hakkasid äkki 27-käigu mehed tagurpidi vastu tulema ja seda metsa vahel. Ja kui veel paari tuttavat selga nägin, läks jalg lahti ja lõpuks koht 378, aeg 2:34 - jõudsin enne suurt fini?irüsinat kohale. Hiljem sain teada, et heebliohverdus läks vett vedama ning tulemust kirja ei saandki :cry:

PS Minu spido 54,6, aga panin ka mälu järgi kummi ümbermõõdu enne starti paika.
Viimati muutis dr Holden, 16. 05. 2005. 09:02, kokku muudetud 2 korda .

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 16. 05. 2005. 08:32

Tahtsin eile rajal kakelda.... Lugu siis järgmine. Olin üksi jäänud, pikk imev kruusatõus, vastutuul loomulikult. Jõuan järgi mingile sellile, möödun, vana hüppab tuulde. Mul meel rõõmus, sain kompanjoni. Vean siis veel mingi aeg, tõmbun kõrvale, et vahetada, vana ei tee väljagi, et peaks vedama, ütlesin siis häbelikult, et vea ka nats, et ma tõmbaks ka tiba hinge. Vana siis ütleb, et sõida-sõida, ma siin niisama hängin.... Ja tõepoolest, vana ilma numbrita... :shock: Ega midagi, kirun nats ja sõidan edasi. Mingi ajapärast metsarada, väiksed tõusud-laskumised ning keegi hirmsasti ees pidurdab ja hoogu takistab.... Vaatan, et tuttav vorm, ohooooo raisk, sama vana jälle rajal ees kakerdamas, kuda krt ta jälle siia sai!!!! :shock: No ma polnud kade mees, ütlesin siis mis ma asjast arvan!!! Niisiis, lugupeetud spordiveteran kes sa kandisid pikki musta värvi Scott pükse ja mingit tumedat särki, kui sa järgmine kord peaksid kuskil võistlusel niisama rajal sõitma ja teisi segama, siis ära mulle küll ette jää, sest siis ma enam sõnadega ei piirdu!!!!
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Suusataja
Rattur
Postitusi: 116
Liitunud: 20. 03. 2004. 16:14

Postitus Postitas Suusataja » 16. 05. 2005. 08:39

Valisin vähesele treeningule (500km) vastava taktika. Alustasin grupp tagantpoolt kui võinuks (600-700) ja sõitsin alguse rahulikult. Rajalt ära ilmselt ei eksinud, sest spidonäit oli üle 55. Koju sain umbes 2:34-ga.

Ühtegi arvestatavat kukkumist silma ei jäänud. Ainuke, mis häiris oli liig kergekäeline rattasõidust kõndimise kasuks loobumine kohtades, kus seda teps mitte vaja poleks olnud.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 16. 05. 2005. 08:48

Mul tuli lõpuks 55,7 ja seda ilmselt alternatiivsete rada kasutmise pärast nii mõnelgi tõusul.Ütleme nii, et kohati tasus ära põõsast läbi punnitamine ,kohati mitte.Aga positiivse küljepealt on see üritus ju nüüd teistele etappitele nagu orientiiriks - nüüd vist ikka soovitakse tiba mugavaks muutunud korraldust paremaks trimmida .Kohast nii palju , et kui ma finishist läbi tulin Kirsa , Erik, Veloman ja teised juba sõid.Tänan ka ühte Danzaz (või sarnane kiri)kollase särgiga tüdrukut, kes enne finishit verdtäis silmad selgeks lõi.

P.S. Lõpus nagu oleks kellelgi vist kiirabi vaja läind või lihtsalt oli kokku sattumus , et sama brigaad , kes turvas,sealt järve otsast mulle vastu kihutas?

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 16. 05. 2005. 08:53

tänud alvarole soolatableti eest. olin umbes 5 km siledal maal keksinud krampis jalgadega amort lukus :wink: . see aitas kohe nii et sain oma vintsutatud kere lõpuks finishisse vedada. eelmine aasta oli sama jama hooaja alguses. ei teagi kas jätkata pikemate treeningutega või suurendada intensiivsust :?:

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2470
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 05. 2005. 08:55

www kirjutas:tänud alvarole soolatableti eest. olin umbes 5 km siledal maal keksinud krampis jalgadega amort lukus :wink: . see aitas kohe nii et sain oma vintsutatud kere lõpuks finishisse vedada. eelmine aasta oli sama jama hooaja alguses. ei teagi kas jätkata pikemate treeningutega või suurendada intensiivsust :?:
Tundub et Alvaro on osutnud väga abivalmiks rattasepikuks :D

N
Testisõitja
Postitusi: 518
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 16. 05. 2005. 09:36

Ermo kirjutas: Tegelikult on asi lihtne - korraldaja müüb teenust - see on võistlus ( mitte märgistatud rada, mitte supp fini?is ning mitte ka parkimine ). Antud võistlusel ei olnud korraldaja tasemel ega müüdud teenus kvaliteetne ( oli see tahtlikul, tahtmatul või kuritahtlikul põhjusel - ei huvita teenuse ostjat ) - seega peaks tegema omad järeldused !!! Nt. NORMAALSES restoranis ei pea sa oma söögi eest maksma kui kelner teenindab sind ebaviisakalt ... Seega - äkki järgmisel korral tasub noole juurde panna valvur .
Ideaalis võiks iga noole juures valvur olla, kuid praktiliselt on see pea võimatu. Siis jöriseksid kõik, miks osalustasu nii kõrge on. Suht raske on välistada ikkagi selliseid juhtumeid nii pikal rajal. Samas kui rattureid juhtiv siklimees ise ka valesti pani siis - no kam oon! Rajajuht peaks ikka rada teadma!
Porter Lifts Your Ranking

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

üx mõte

Postitus Postitas vilts » 16. 05. 2005. 09:47

kas selline kiibi kasutusele võtu võimalus tulex kõnealla, et enne makstaks kiibi eest nagu tagatisraha ja peale võistlust kui kiibi tagasi viid saad raha tagasi, või siis igale tegelasele oma nimeline kiip terveks hooajaks ja kui unustab mõneks etapiks koju on võimalus enne starti uus osta või midagi sellist.
(kui kiip igal võistlusel stardimaksu lisataks läheks vast jällegi kalliks.)
vilts

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 16. 05. 2005. 09:47

www kirjutas:tänud alvarole soolatableti eest. olin umbes 5 km siledal maal keksinud krampis jalgadega amort lukus :wink: . see aitas kohe nii et sain oma vintsutatud kere lõpuks finishisse vedada. eelmine aasta oli sama jama hooaja alguses. ei teagi kas jätkata pikemate treeningutega või suurendada intensiivsust :?:
Pane rohkem neid tablette :idea: Ma ei julge veel reklaami teha, äkki oli see lihtsalt juhus, aga mõlemil hooaja esimesel sõidul olen korralike krampidega lõpetanud. Seekord manustasin Enerviti tablette (ettenähtust isegi ühe vähem, mille ma kannatajanäoga ülalkirjutanule eraldasin) ja ei mingit probleemi. Mägede lõppudes püsti raiudes polnud krambihaisugi :P
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 149
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 16. 05. 2005. 09:54

Mina olen see õnnetu 189.-s kes viimasena sinna hulka mahub kelle tulemust ei julgeta kinnitada. Spido näitas fini?is igatahes 55,7. Kahju, et järgmine etapp jälle tagant trügima peab hakkama.

Iseenesest sõit oli tore, rada samuti tasemel. Tahaks tänada Elioni särgis sõitjat kellega viimastel kruusakilomeetritel tõhusat koostööd sai tehtud. Aeg 2:19, avg 178/199

MiniBikini69
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 24. 08. 2004. 10:11

Postitus Postitas MiniBikini69 » 16. 05. 2005. 10:04

Kas keegi teab mis värk täpselt selle ajavõtuga on. Kes lõikasid , kust lõikasid , millal lõikasid ? Niipalju ma juba sain sotti , et mingid tondid olid noole teist pidi keeranud. Kuradi nõme värk.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2470
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 05. 2005. 10:06

MiniBikini69 kirjutas:Kas keegi teab mis värk täpselt selle ajavõtuga on. Kes lõikasid , kust lõikasid , millal lõikasid ? Niipalju ma juba sain sotti , et mingid tondid olid noole teist pidi keeranud. Kuradi nõme värk.
Krt küll.... uskumatu tegelane oled ikka

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 16. 05. 2005. 10:14

banzai kirjutas:Mina olen see õnnetu 189.-s kes viimasena sinna hulka mahub kelle tulemust ei julgeta kinnitada. Spido näitas fini?is igatahes 55,7. Kahju, et järgmine etapp jälle tagant trügima peab hakkama.
Paluks Vahurilt ametlikku seisukohta, kui ta tohuvapohust üle saab. Minu arusaamist mööda jäetakse arvestamata ainult punktid, aga see ei pruugi sugugi tähendada seda, et stardijärjekorda ei peaks nende tulemuste põhjal paika pandama. Vähemalt alates 200 mehest. Esiotsa vennad võiks siis kasvõi loosida gruppidesse 1-50-100-150.
Kui aegasid vaadata, siis on nii ilusasti näha see auk, mis algab peale 2h ja lõpeb 9 min hiljem, mille sees paar selli lõpetas. 1h56-1h57 aga sadas selline trobikond sisse, nagu rafas oleks roheliste retkel koos matkanud.
Samuti paneb imestama N klassi arvestuse kinnitamine.......... :?:
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 16. 05. 2005. 10:29

Alvaro kirjutas:
www kirjutas:tänud alvarole soolatableti eest. olin umbes 5 km siledal maal keksinud krampis jalgadega amort lukus :wink: . see aitas kohe nii et sain oma vintsutatud kere lõpuks finishisse vedada. eelmine aasta oli sama jama hooaja alguses. ei teagi kas jätkata pikemate treeningutega või suurendada intensiivsust :?:
Pane rohkem neid tablette :idea: Ma ei julge veel reklaami teha, äkki oli see lihtsalt juhus, aga mõlemil hooaja esimesel sõidul olen korralike krampidega lõpetanud. Seekord manustasin Enerviti tablette (ettenähtust isegi ühe vähem, mille ma kannatajanäoga ülalkirjutanule eraldasin) ja ei mingit probleemi. Mägede lõppudes püsti raiudes polnud krambihaisugi :P
Sõin laupäeva õhtul ühe, võistluspäeva hommikul 2 ja sõidu ajal 1 tableti. Jalg krambis juba esimeses mudaaugus kui jalg klipist ei vabanenud. Pärast veel paar korda. Eelmistel kordadel pole nii varases sõidufaasis krambid tülitanud.
Palju neid tablette siis süüa?
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 16. 05. 2005. 10:38

Alvaro kirjutas:Samuti paneb imestama N klassi arvestuse kinnitamine.......... :?:
Huvitav, kas I.Eiduka teadis pjedestaalile minnes, et kaks eespoololijat sõitsid otse? Tõesti kummaline oli vaadata autasustamist, mille läbiviimisel kohtunikud teadsid, et kaks esimest lõikasid. Või eeldati, et naiste järjestust kahe naisliidri lõikamine ei muutunud. :?

MiniBikini69
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 24. 08. 2004. 10:11

Postitus Postitas MiniBikini69 » 16. 05. 2005. 10:45

AndreK kirjutas:
MiniBikini69 kirjutas:Kas keegi teab mis värk täpselt selle ajavõtuga on. Kes lõikasid , kust lõikasid , millal lõikasid ? Niipalju ma juba sain sotti , et mingid tondid olid noole teist pidi keeranud. Kuradi nõme värk.
Krt küll.... uskumatu tegelane oled ikka

Sa siis tead vastuseid või ei tea??

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2005. 10:51

MiniBikini69 kirjutas:
AndreK kirjutas: Krt küll.... uskumatu tegelane oled ikka
Sa siis tead vastuseid või ei tea??
AndreK mõtles seda, et niipalju kui hetkeks teada, on siinsamas teemas juba kirjas. tuleb lugeda, mitte kirjutada. :idea:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Tõnuke
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 13. 07. 2004. 13:39

palju paksu verd...

Postitus Postitas Tõnuke » 16. 05. 2005. 11:00

Oliver kirjutas:
Alvaro kirjutas:Samuti paneb imestama N klassi arvestuse kinnitamine.......... :?:
Huvitav, kas I.Eiduka teadis pjedestaalile minnes, et kaks eespoololijat sõitsid otse? Tõesti kummaline oli vaadata autasustamist, mille läbiviimisel kohtunikud teadsid, et kaks esimest lõikasid. Või eeldati, et naiste järjestust kahe naisliidri lõikamine ei muutunud. :?
Noh, minu jaoks on antud olukorras ilmne, et korraldajad olid sattunud paraja portsu otsa. Kas jätta autasustamine üldse ära oleks olnud õigem otsus? Selge on ju see, et keegi ei "lõiganud" sihilikult. Ja ilmselt ei saa ka mingit kahtlust tekkida esimese kolme naise järjestuses ka siis, kui kõik oleksid mööda õiget rada sõitnud. Alati võib muidugi öelda, et aga äkki oleks midagi juhtunud... Mis naiste järjestusse protokollis puutub, siis paneb mind pigem imestama, et Kea-Kaia Ilves, kes umbes 6km enne lõppu ühe grupiga minust mööda uhas, on jäänud protokollis minust taha poole. Vaat siin peab küll mingi kamm olema, sest kruusa peal ma küll kusagilt lõigata ei saanud ja vaevalt temagi grupp kusagil mingit ringi tegema läks...
2010 tehtud 135 võistlust - ehk aitab nüüd juba?!

LOOK
Rattur
Postitusi: 501
Liitunud: 22. 07. 2003. 07:59

Postitus Postitas LOOK » 16. 05. 2005. 11:01

Oliver kirjutas:
Alvaro kirjutas:Samuti paneb imestama N klassi arvestuse kinnitamine.......... :?:
Huvitav, kas I.Eiduka teadis pjedestaalile minnes, et kaks eespoololijat sõitsid otse? Tõesti kummaline oli vaadata autasustamist, mille läbiviimisel kohtunikud teadsid, et kaks esimest lõikasid. Või eeldati, et naiste järjestust kahe naisliidri lõikamine ei muutunud. :?
raske oli tal kindlasti seda vaadata. ei taha spekuleerida aga vavalt see oleks N järjestust muutnud kui Grete ja Maaris oleks õieti sõitnud. I.Eiduka oli ainult 50 sekundit kiirem kui 4. naine E.Ansip. Grete ja Maaris on hoopis teisest klassist sõitjad. aga nagu ma ütlesin see on spekulatsioon kuigi suht reaalne. kahju veelkord selle jama pärast...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 05. 2005. 11:41

Alvaro kirjutas:
www kirjutas:tänud alvarole soolatableti eest...:?:
Pane rohkem neid tablette :idea: Ma ei julge veel reklaami teha, äkki oli see lihtsalt juhus, ... manustasin Enerviti tablette (ettenähtust isegi ühe vähem, mille ma kannatajanäoga ülalkirjutanule eraldasin) ja ei mingit probleemi... :P
Veits OT, aga kaldun ka arvama, et need tabletid toimivad. Mul krampe polnud. Praktikas sai juba Saku100-l asi proovitud, kui peale krampide ilmutamist sai tablette näritud paar tükki ja krambid kadusid.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 16. 05. 2005. 11:55

Kõik räägivad sõidumõnust, minu jaoks oli see raske tööpäev, mõnu oli 45 minti peale finishit, kui valud kaduma hakkasid ja oma suht heast kohast rõõmu tundma hakkasin! :P
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 16. 05. 2005. 11:57

Seda, et mis jama selle finissiga oli, et kus see aeg seisma pandi ja kus nimesid ülesse kirjutati? Mina jõudsin finissini ja paanikaga vaatasin, et wow, kus raffas, et suur jama, siis alles avastasin, et valge jutt on otse nina ees, ja uhasin rõõmsalt sellest yle teadmisega, et aeg kirjas. Ja siis lasin vaikse hooga ees sesvast tropist paremalt mööda, ei trygind ega midagi, seal oli piisavalt ruumi sõitmiseks ja sain päris ette välja ja ei pidand ehk isegi minutitki seal ootama, kuni sain pudeli ja suundusin supijärjekorda. Süümekaid ka nagu pold, sest finiss oli ju enne troppi. Aga kas oli?
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 05. 2005. 12:01

Ametlik seisukoht Sportnetis üleval.

Olulisim on sealt vast see:

Otsus tulemused tühistada tähendab ühtlasi, et Mulgi Rattamaratoni tulemused ei lähe tänavuse Elioni Eesti Rattamaratonide sarja üldarvestusse. Järelejäänud kuuest etapist läheb sarja üldarvestusse kolm parimat tulemust. Samas võetakse Mulgi Rattamaratoni tulemusi arvesse järgmise etapi, Tallinna Rattamaratoni stardiprotokolli koostamisel.


E-Spordi Mulgiralli foorumist üks huvitav seletus rajamärgistusega toimunud segadusele. Võtsa nüüd näpust, mis see õige versioon on. Asi igatahes kisub järjest huvitavamaks või koomilisemaks või ...

Postitaja X - Selgituseks niipalju, et kui ma ei eksi, siis keegi ratturite alggrupist riivas seda kurikuulsat märki ja see kukkus maha. See tõsteti üles, aga 1 kruvi oli kadunud ja märkki püsti pannes vajus nool tahes-tahtmata valele poole. Kuna märkki parandada ei saanud, siis tõstsid vist 3 külapoissi selle lõpuks teisele poole teed, et nool õigesti näitaks. Poisid tahtsid ainult head!!! Ja just selle ajal sõitis ka rattureid juhatavav mootoratas valesti teist nägu tegemata...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 16. 05. 2005. 12:13

Njah aga kuidas siis seletada kilelindi sattumist rajale? No tegelt võis ju ka selle tuul sinna puhuda. Üldse võis igasugu asju juhtuda. Muide - E-spordis on pildid ka väljas.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2005. 12:13

Korraldajatelt saabus pressitede mille riputan ka nende palvel meie foorumisse
_____________________________________________________________

PRESSITEADE
16.mai



Elion Estonian Cup 2005 esimese etapi tulemused ei lähe sarja üldarvestusse.


Eile, 15. mail 2005 toimunud Elion Estonian Cupi rattamaratonide sarja esimese etapi nurjasid pahatahtlikud pealtvaatajad, kelle tõttu eksisid ligi 75 ratturit rajalt ja läbisid ettenähtust lühema distantsi. Viljandi Rattaklubi vabandab Mulgi Rattamaratoni osalejate ees.


15 kilomeetrit enne võistlusdistantsi lõppu oli keegi pealtvaatajetest lõhkunud teele seatud suunamärgi ning vedanud tee tõkestamiseks mõeldud rajalindi otse maratoni rajale. Ligi 75 ratturit suunati seetõttu rajalt kõrvale, asfaldile ja nad sõitsid sealt otse fini?isse.

Juhtunu tulemusena 5. Mulgi Rattamaratoni tulemused tühistatakse. Võistluse protokoll avaldatakse, kuid ei märgita esimese 200 ratturi ette lõpukohti. Esimese 200 ratturi diplomid trükitakse ilma lõpukohata ning need on saadaval ühe nädala jooksul Viljandi Spordihoone valvelauas ning samuti ka järgmisel etapil Tallinna Maratonil.

Otsus tulemused tühistada tähendab ühtlasi, et Mulgi Rattamaratoni tulemused ei lähe tänavuse Elioni Eesti Rattamaratonide sarja üldarvestusse. Järelejäänud kuuest etapist läheb sarja üldarvestusse kolm parimat tulemust. Samas võetakse Mulgi Rattamaratoni tulemusi arvesse järgmise etapi, Tallinna Rattamaratoni stardiprotokolli koostamisel.

Mulgi Rattamaratoni korraldajad lubavad, et tänavu fini?iaja märkimisel tekkinud probleeme arvestatakse tulevikus võistluse korraldamisel.

Mulgi Maratoni korraldaja Viljandi Rattaklubi ja Elion Estonian Cupi peakorraldaja Pro Jalgratturite vabandavad kõigi osalejate ees tekkinud segaduste pärast. Loodame rattasõpradega taas kohtuda nii järgmisel etapil Kõrvemaal Tallinna Rattamaratonil, kui ka järgmisel aastal kuuendal Mulgi Rattamaratonil.


Viljandi Rattaklubi
Pro Jalgratturite Klubi
Viimati muutis erikr, 16. 05. 2005. 12:37, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 16. 05. 2005. 12:21

Saalomonlik otsus!
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Loom
Rattur
Postitusi: 177
Liitunud: 15. 06. 2003. 08:06

Postitus Postitas Loom » 16. 05. 2005. 12:33

Hea, et vähemalt stardiprotokolli arvestatakse.

Kasutaja avatar
Matkaja
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 09. 09. 2003. 08:46

Postitus Postitas Matkaja » 16. 05. 2005. 12:40

Pildid nüüd Espordis üleval

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Postitus Postitas seiko » 16. 05. 2005. 13:59

Selgituseks ja vabanduseks kooraldajate poolelt.

Eksimine, rajamärgistus ja rajaturva
Raja märgistuseks ja turvamiseks oleme aegade jooksul võtnud kasutusele järjest karmimad abinõud. Alates sellest, et alles hommikul paigaldatakse viimased suunaviidad ja kontrollitakse eelmistel päevadel tehtud töö üle (märkuseks: laupäeval paigaldatud nooltest oli pühap hommikuks kadunud, st et varastatud 15 tk!!!). Peale seda kontrollis rada peakohtunik, kelle panime mittekohalikuna üksi ATV rooli. Turvaülem sõitis tema taga ja lihtsalt jälgis, et kohtunik ei eksiks - ei eksinud kuskil! Paaris kurvis tõsteti ainult suunavad nooled natuke paremini jälgitavasse kohta. Vahetult enne starti läks rajameister uuesti ATV-ga rajale, et kõrvaldada võimalikud pahatatahtlikud ümberkorraldused... Ratturite ees sõitis 2 mootorratast, millest 1 jäi vahepeal mudasse kinni - aga selle pärast neid 2 tükki ongi, et ühega võib midagi juhtuda.
Selles kohas, kus eksimine toimus, tegid kõrvalised isikud ümberkorraldusi kahe liidergrupi vahel. Seda on väga raske kontrollida ja ka ära hoida - sarnaseid teeotsi on rajal ca 125, iga viida juurde mehitatud valvet kahjuks ei jõua panna :-(
Mis mind muidugi imestama paneb, on see, et suur hulk tegijaid rattureid surus 10 km mööda asfalti, nägemata ühtegi rajamärgistust, aga kellelgi ei tekkinud kahtlust, et midagi valesti on.

Uputus fini?is
Samasugune fini?ilahendus oli meil paika tõstetud ka möödunud aastal ja rahva hulk kahe distantsi peale kokku samas suurusjärgus. Vahe oli vaid selles, et lühikesel rajal tehti sel aastal keskmiselt 10 minutit kiiremat sõitu, pikal rajal jällegi 10 min aeglasemat. Sellest tingituna sattusid mõlema distantsi lõpetajate põhimassid ühele ajale ja oligi asi untsus. Järgmisel aastal, kui me muidugi suudame end jälle uuesti kokku võtta, tuleb selles osas kardinaalseid muutusi.

Siinkohal korraldajate vabandus kõigile osalejatele, kes pidid fini?ikoridoris mitmed minutid jalalt jalale tammuma. Vabandame ka segaduse pärast, mille tõttu jäid kõigil osavõtjatel EEC sarja punktid saamata.
Loodame, et iga osaleja leidis sellelt sõidult ka midagi positiivset. Kasvõi sellest, et päev päikest täis oli...

Veiko
Viljandi Rattaklubi

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 16. 05. 2005. 14:27

seiko kirjutas:Mis mind muidugi imestama paneb, on see, et suur hulk tegijaid rattureid surus 10 km mööda asfalti, nägemata ühtegi rajamärgistust, aga kellelgi ei tekkinud kahtlust, et midagi valesti on.
Ametlikud teadaadned tehtud, nyyd võib kommenteerida.
Tekkis küll kahtlus Veiko. Keerasime maanteele ja ootasin, et kohe-kohe keerame uuesti maha. Kuid 40-ga karussellitades pole aega korrakski jalga sirgeks lasta, ammugi grupis diskussiooni üles võtta. Kui teatud aja pärast (pärast väikest tõusu asfaldil) kui ees terendas väga pikk ja lauge asfalt oli muidugi selge, et õige see asi pole. Grupis oli ka üks noor Viljandi Rattaklubi särgis poiss, kes asjast aru sai ja midagi seletada püüdis. Kui siis aru sain, et nüüd 100% valesti pandud, lasin pulsi 180lt 150 peale ja sõitsin rahulikult lõpuni.

Multik
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 03. 04. 2003. 14:43

Postitus Postitas Multik » 16. 05. 2005. 14:45

Kas keegi sõitjatest võiks veidi arvata, palju neid valesti panijaid tegelikult oli?
Korraldajate jutu järgi olla 50 esimest sellest kriitilisest kohast õigesti tulnud. Kindlasti tean, et see grupp, kus sajas mees sees oli, tuli ka õigesti. Tundub, et eksinuid võiks ehk olla 30-50. (Korraldajad arvavad, et kuni 75)

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 16. 05. 2005. 15:10

erikr kirjutas: ... Samas võetakse Mulgi Rattamaratoni tulemusi arvesse järgmise etapi, Tallinna Rattamaratoni stardiprotokolli koostamisel.
Päris üheselt ei loe välja, kas arvestatakse kõigi (loe: ka lõikajate) tulemusi või 201-st kuni lõpuni.
Multik kirjutas:Kas keegi sõitjatest võiks veidi arvata, palju neid valesti panijaid tegelikult oli?
Korraldajate jutu järgi olla 50 esimest sellest kriitilisest kohast õigesti tulnud. Kindlasti tean, et see grupp, kus sajas mees sees oli, tuli ka õigesti. Tundub, et eksinuid võiks ehk olla 30-50. (Korraldajad arvavad, et kuni 75)
Seal kus mootorratas kinni oli olin ma 28 ja meie taga oli veel ca 5 meest kes kindlasti õigesti tulid. Kuna fini?is olin 26 või 27, kuid protokollis 84, siis järelikult jäi minu ette ca 57 otsesõitjat.
Viimati muutis Oliver, 16. 05. 2005. 15:21, kokku muudetud 2 korda .

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Postitus Postitas seiko » 16. 05. 2005. 15:11

Kes seda täpselt teab, palju neid valesti tulijaid oli. Kui teaks, siis oleks juba kohapeal teisi otsuseid tehtud. Kindel on see, et esimeses liidrite grupis sõitnud mees, kes veel krossirajal oli kohtadel 20-30, on nüüd protokollis 70 piirimail. Kohapeal korraldatud kiire uurimise tulemusena leidsime ka selliseid vendi, kes ausalt üles tunnistasid, et eksisid, aga protokollis teisel pool 100. kohta figureerisid.
Selle peale öeldi vanasti, et "mine püüa tuult väljal".

Veiko

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 16. 05. 2005. 15:21

Oliver kirjutas:Päris üheselt ei loe välja, kas arvestatakse kõigi (loe: ka lõikajate) tulemusi või 201-st kuni lõpuni.
Esimesed mehed on Vahurile & Co?le nii ehk teisiti tuttavad tegijad ja küll Vahur nad õigesse gruppi paneb. Enamjaolt puudutab see otsus peale 200 kohta sõitjaid, kes suure töö tegid ja ettepoole suutsid tulla ja nüüd ei pea alustama samast kohast, kus Viljandis.

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Postitus Postitas seiko » 16. 05. 2005. 15:46

Niipalju siis SL-le lisaks, et võrreldes möödunud aastaga oluliselt parema koha (st et 30 võrra või enam) sõitsid sellest pundist välja 53 ratturit, kellest pooled kuuluvad U-23 või M-18 gruppi - see võiks olla nagu loomuliku arengu tulemus.
Küsimärgi suure arenguhüppe eest võiks kirjutada vaid 7-8 nime taha, aga ilmselt on ka seal mingisugused põhjendused olemas (möödunud aastal osalenud vaid ühel etapil ja ka siis tee peal kummi vahetanud, kõva treening talveperioodil jms).

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 16. 05. 2005. 15:56

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 12:25, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Boggy
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 09. 07. 2003. 18:35

vesi+pildid

Postitus Postitas Boggy » 16. 05. 2005. 16:15

Kas kellelgi on veetakistusest läbisõitjate pilte?

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Postitus Postitas seiko » 16. 05. 2005. 16:26

Veetakistusest on pilte tehtud läbi aegade massiliselt. Üks võimalus neist mõningaid vaadata on siit: http://www.rattaklubi.ee/pildid.php

Otsi sealt siis kas I MUlgi Rattamaraton või III Mulgi Rattamaraton.

Kindlasti on neid ka esport.ee arhiivis (2004 kindlasti), aga kuna server paistab hetkel päris umbes olevat, ei hakanud otsima. Sel aastal minu teada espordi tegijad loigu juures pilte ei teinud.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4470
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 16. 05. 2005. 18:34

banzai kirjutas:Tahaks tänada Elioni särgis sõitjat kellega viimastel kruusakilomeetritel tõhusat koostööd sai tehtud. Aeg 2:19, avg 178/199
Mina see olin. Tahan hoopis Sind tänada. Vedasid mul pärast surnud punkti uuesti hoo sisse. Koostööst siis niipalju et mina tiksusin põhiliselt tuules. Mingi hetk jäin siiski maha. Tnx.

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 16. 05. 2005. 19:04

erikr kirjutas:minu spido näitas 54,8 vms. sõidetud sai õigesti.
Minul täpselt sama! 54,8 km. Sõitsin samuti õiget radapidi.
Igati rahul-ka kohaga lõpuprotokollis.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”