Hiiumaa Rattanädalavahetus

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
mi.re
Rattur
Postitusi: 562
Liitunud: 31. 07. 2005. 18:20

Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas mi.re » 14. 10. 2015. 10:20

Palju küsimusi tekitanud transpordiinfo ka siia:

Sain just Saaremaa Laevakompaniilt kinnituse, et kuigi eelmüügist on kõik piletid pühapäeva õhtuks juba välja müüdud, siis saarele lõksu jäämist kartma ei pea - kõik autod veetakse ikkagi üle, vajadusel tehakse lisareise!

Eelmüügist on välja müüdud 70% laevast ning nende statistika näitab, et elavas järjekorras sügisesel ajal väga autosid ei ole. Kui aga peaks ikka olema mahajääjaid, siis tehakse vajadusel lisareise - kõik ratturid saavad ikka õhtuks koju.

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 370
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas kevin » 18. 10. 2015. 15:47

(y) (y)
kõigepealt peale öösõitu ootad 40min õues autasustamist(mitte et endal midagi saada oleks olnud, kuid oleks niisama vaadata tahtnud + tulemusi ka ehk näha) ja siis öeldakse, et ässadel hakkas külm ja toimub peale Emmaste rattamaratoni..
Peale rattamaratoni sai kuivad riided selga tõmmatud ja sööma mindud.. kuid ainult 5 topsi morssi ja paar viilu leiba alles, supp otsas ja juurde ei tulnud ka (y)
+ veel see, et need, kelle pärast öösõidu järgne autasutamine ära jäi, ei olnud nüüd ise enam kohal..

öösõit muidu ok(vinge küünaldest rada) ja mõlemal päeval ilm hea

devilc
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 23. 08. 2012. 16:03

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas devilc » 18. 10. 2015. 20:55

Tulemused ilmselt saladus? Ei leia isegi eilseid kuskilt.

mi.re
Rattur
Postitusi: 562
Liitunud: 31. 07. 2005. 18:20

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas mi.re » 18. 10. 2015. 22:09


Kasutaja avatar
lexusl
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 27. 07. 2011. 22:23

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas lexusl » 19. 10. 2015. 07:54

Muidu kõik meeldivad ja erakordsed emotsioonid ning kogemus kogu eluks aga see, et SUPP OTSA SAI???
No seda poleks küll oodanud.
Ütlen ausalt, et supp oli mul tugev motivaator, et ma üldse viimasle ringile läksin ja lõpuni ennast vedasin.

Ja ajakiri Sport eriauhinnana (osalemise eest mõlemal päeval) oli ka muidugi syrpriis.
Pigem oleks oodanud midagi mis jääb mälestuseks sellest erakordsest nädalavahetusest.

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas mikulaine » 19. 10. 2015. 08:22

Nädalavahetusest kokkuvõttev video: https://www.youtube.com/watch?v=4wuUEcsCOJo

Mihkel

Tarts11
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 07. 08. 2011. 18:40

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas Tarts11 » 19. 10. 2015. 09:40

Suured tänud Mihklile ja tema tiimile! Super nädalavahetus oli!
Ja ei mõista ma neid kes virisevad, et jäid ilma supist või mingist meenest... Olgem ausad, ega me ju mingite vidinate pärast ratast ei sõida! Ikka "pure fun" on see mis vähemalt mind rajale ajab. Supp jms on tore ja ka mina oleks hea meelega seda söönud kuid supi otsalõppemine mind kurvaks küll ei teinud, 500m eemal oli väga hea ja odav Teemaja kus sai korralikult kõhu täis. Ja siit ka järeldus: tuleb kiiremini sõita - siis saab ehk suppi kah :D

Eerik
Rattur
Postitusi: 71
Liitunud: 05. 10. 2011. 11:13

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas Eerik » 19. 10. 2015. 12:14

Nädalavahetus täis valdavalt positiivseid emotsioone. Laupäevane pimedas sõit oli ikka erakordselt äge. Minu jaoks muidugi väike müstika, miks mõned võistlejad sootuks ilma tuleteta rajale tulid?!
Teine tähelepanek oli seoses stardialaga. Ehk siis ei saanud täpselt aru, kust startima peab enne kui see rivi sinna tõrvikute taha tekkis.

Emmaste sõidul tekitas natuke segadust stardikoridoride numbrid.
Reeglites on kirjas, et 11.5. Stardikoridori pääseb võistlusnumbri alusel. Aga seda seal keegi ei kontrollinud.
Järgmine kord oleks hea kui oleks samasugune süsteem nagu Filter maanteesõitudel, kus numbriga koos antakse stardikoridori number.

Minu jaoks õnneks suppi veel jagus ning selle kohapealt nuriseda ei oska.

Kokkuvõttes üldmulje väga hea ning vaatamata sadamas pea 4h ootamisele (mis käib saarel võistemise juurde, kuna bronni polnud) jõudsin kenasti koju :)
Järgmine aasta kindlasti jälle.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1131
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas Prommar » 19. 10. 2015. 13:23

Tarts11 kirjutas:Ja ei mõista ma neid kes virisevad, et jäid ilma supist või mingist meenest... Olgem ausad, ega me ju mingite vidinate pärast ratast ei sõida!
Siin foorumis muidugi enamus vist nõustuks, aga tuleb arvestada ka pühapäevasõitjatega, kelle jaoks on supp ja nänn oluline osa meeldivast üritusest. Mulle ei meeldi spordiüritusest rääkides kasutada mõisteid "teenus" ja "tarbija", aga siiski on fakt, et tarbija ei saanud teenust mille eest ta oli maksnud ja pole õiglane neid kohe virisejateks nimetada.

PS: Ma ei osalenud ja ei ole selle üritusega mingitki pidi seotud.

Kasutaja avatar
JerryBlake
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 31. 01. 2012. 21:45

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas JerryBlake » 19. 10. 2015. 14:03


Kasutaja avatar
JerryBlake
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 31. 01. 2012. 21:45

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas JerryBlake » 20. 10. 2015. 08:05

On need lõplikud tulemused? Minu ees lõpetas üks cyclokaga sõitja u.1-2 sek. eduga aga selles tabelis teda pole. Tema aeg oli umbes-täpselt 01:36:17-18 https://www.youtube.com/watch?v=HizPVG8LRKo

edit. Nüüd vaatan, et tal polnud numbrit peal mingil põhjusel. Või siis oli unustanud soojendusdressi maha võtta. Selles siis asi vast.
Viimati muutis JerryBlake, 20. 10. 2015. 08:34, muudetud 1 kord.

lopekyla
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 19. 08. 2015. 14:25

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas lopekyla » 20. 10. 2015. 08:12

Need ei pidanud olevat õiged tulemused,helistasin sinna sest minu andmeid polnud üldse,lubasid paari päeva jooksul parandada

kaitz
Rattur
Postitusi: 201
Liitunud: 12. 05. 2009. 09:12

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas kaitz » 20. 10. 2015. 08:22

Tulemustes jah ilmselt väiksed vead sees.
Tean kindlalt ja asjaosalised ise kinnitasid ka, et hetkel kohal 19 olev kodanik peaks olema paar kohta tagapool ja teised siis vastavalt eespool :)
Laupäevases sõidus oli näiteks mulle märgitud, et sõitsin nelja ringi asemel kolm ja seega protokollis kuskil lõpus, aga selgitus ajavõtjatele ja tulemus sai oluliselt parandust :)

Aga noh, võidu peale ju nagunii ei sõitnud :). Igati tore nädalavahetus oli, eriti laupäevane üritus (pealtvaatajad olid samuti vaimustuses). Kiitus Mihklile ja tema tiimile, et ikka ka kaugematesse nurkadesse üritate rattapisikut viia (mina igatahes järgmisel aastal ikka ja jälle rivis, eriti veel kui akna alt rada läbi viiakse :). Jätkake samas vaimus, eks neid apsakaid ikka korraldamisel juhtub, aga ega kui kui keegi ei korraldaks ja ei pakuks sõitmiseks võimalust, siis ju ilmselt ei juhtuks ka!

Kaido
velo clubbers
"sadakilomeheilu on tugev eelis allamäge"

mi.re
Rattur
Postitusi: 562
Liitunud: 31. 07. 2005. 18:20

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas mi.re » 20. 10. 2015. 10:08

Nii korrigeeritud protokollid nüüd üleval. Kui endiselt peaks mõni apsakas kuskil sees olema, siis andke julgelt teada aadressile kaja.remmelgas@gmail.com ning vaatame asja üle : )

Kasutaja avatar
baser
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 11. 06. 2010. 13:25

Re: Hiiumaa Rattanädalavahetus

Postitus Postitas baser » 24. 10. 2015. 08:53

siin on ka video kokkuvõtte kahest sõidust:
https://www.youtube.com/watch?v=ybHsXQiJxN0

Vasta

Mine “Eesti võistlused”