FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.2015

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.2015

Postitus Postitas SL » 09. 02. 2015. 13:44

Kõik FATBIKErid on oodatud esimestele eestikatele selles kategoorias.

Juhend ehk kõik vajalik on kirjas siin: https://www.facebook.com/SpecializedCon ... 11224628:0

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas Mati » 19. 02. 2015. 13:47

Keegi võitis ka?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 801
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas DeeJott » 19. 02. 2015. 13:54

Sport võitis.

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 370
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas kevin » 19. 02. 2015. 13:56

napi eduga võitis siiski ilm, fbs kirjas ka ju.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7953
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas KaupoR » 19. 02. 2015. 14:07

kevin kirjutas:fbs kirjas ka ju.
ja siis? FB eeldab kasutajaks registreerimist, mida paljud ei ole teinud ja seda ei saa neile ette heita. Foorum ei eelda kasutajaks registreerimist, seda võivad lugeda kõik, kellel ühendus WWW-ga.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 370
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas kevin » 19. 02. 2015. 14:17

ja siis seda, et kui sa oleks esimeses postis olevale lingile vajutanud, siis sa teaksid, et antud lehe (Specialized poe) nägemiseks ei pea olema fb kasutaja.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7953
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas KaupoR » 19. 02. 2015. 14:44

Tunnistan oma rumalust - ma tõesti ei teadnud, et selline võimalus on. Kuna olen ise kasutaja ja logib automaatselt sisse, siis puudus vajadus seda võimalust teada.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas Mati » 19. 02. 2015. 20:13

Tegelikult ei mängi rolli kas mingi leht on FB's nähtav või ei. Hea tava võiks eeldada, et kui siia midagi üles riputatakse, siis antakse siin ka järgnevatest olulistest asjaoludest teada :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas erikr » 19. 02. 2015. 22:25

Jah.
Foorumi "omanikuna" ma ei soosi "tühje" linke reklaam-, kommerts-, sotsiaal- ega muudele "liba"keskkondadele.
Tee tööd või ela armastuseta...
Kui Sul on rohkem kui üks armastus, on see Sinu probleem... Siia tulles ei loe muu kui armastus rattasõidu ja sellele pühendunud velo.clubbers.ee foorumi vastu.
Kui armastad vaid coole noori ja nende mõttekaaslasi -mida sa üldse siia foorumisse midagi postitad. FB is the name of the game.
Kui Sulle lähevad korda foorumi kasutajad ja (sealhulgas) 40+ tegelased, postitad kõik olulise (ka) foorumisse. FB on vanameeste jaoks suht mõttetu spinoff ja Su enda südametunnistusel. Või siis vastupidi.


Tehkem enda jaoks selgeks, mis on muna ja mis on kana.
Foorum käivitus testikeskkonnana 17.01.2003
Avalikult 01.04.2003.
Kodanik Zuckerbergil läks sama hästi kui aasta kauem, et enda tootele esimesed pöörded üldse mootorisse saada...
Praegu tuksuvad mõlemad mootorid oma pööretel ja oma kaasasõitjatega. Reisijatena on loodetavasti igaüks valinud, millisele liinile soetab "rohelise kaardi" ja millisele "korrapileti".
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas SL » 19. 02. 2015. 23:38

Aga tegelikult:

(copy/paste) 12.02 avaldatud teatest:

Head sõbrad,

Täna varahommikul kogunes nõupidamiseks korralduskomitee. Esitati nii poolt-, kui vastuargumente. Vaieldi tuliselt. Võeti otseühendus võistluskeskusega, saadi otsepilt hetkeolukorrast sündmuskohal. Raske südamega võeti vastu otsus – võidusõit jääb ära.

Plaan oli uhke – sõita lumemöllus imeilusas Pärnu vallikäärus, tähistaeva all ja küünaldega tähistatud rajal, … hiljem teha sauna ja süüa õhtust Jahtklubis ning anda üle Eesti esimesed Fatbike’I meistritiitlid. Aga paraku jääb see kõik oma aega ootama, sest LUND LIHTSALT EI OLE! Ja pori sees see pole see. Seda me ei taha. Seega – loodame, et mõistate. Maha plaani ei mata, ootame paremaid aegu!

Pilt

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas SL » 20. 02. 2015. 11:01

Erik, näen, et oled ilmekama teksti puha maha võtnud :)

Miks ometi - ega me ju keegi ei solvunud ometi :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas erikr » 20. 02. 2015. 12:38

SL kirjutas:Erik, näen, et oled ilmekama teksti puha maha võtnud :)

Miks ometi - ega me ju keegi ei solvunud ometi :)
Ah, ma ei viitsi mingi transgressiooni inimestele seletamisega siin tegeleda. Paljudele pole teemade taolises väljenduslaadis esitamine tuttav. Ja tänu sellele ei saada aru. Aga mõned ikka jagasid biiti :-)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas mart » 20. 02. 2015. 13:19

erikr kirjutas:
SL kirjutas:Erik, näen, et oled ilmekama teksti puha maha võtnud :)

Miks ometi - ega me ju keegi ei solvunud ometi :)
Ah, ma ei viitsi mingi transgressiooni inimestele seletamisega siin tegeleda. Paljudele pole teemade taolises väljenduslaadis esitamine tuttav. Ja tänu sellele ei saada aru. Aga mõned ikka jagasid biiti :-)
Pilt
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas SL » 20. 02. 2015. 15:37

erikr kirjutas:
SL kirjutas:Erik, näen, et oled ilmekama teksti puha maha võtnud :)

Miks ometi - ega me ju keegi ei solvunud ometi :)
Ah, ma ei viitsi mingi transgressiooni inimestele seletamisega siin tegeleda. Paljudele pole teemade taolises väljenduslaadis esitamine tuttav. Ja tänu sellele ei saada aru. Aga mõned ikka jagasid biiti :-)
Nojah, võibolla tegid õigesti. Meil ju solvujate vabariik. Kõik solvuvad üksteisevõidu. Alates ministritest.

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas TAIX11 » 20. 02. 2015. 15:55

Sulev,

mina olin see, kes "solvus". Pehmo nohh. Tegin eraldi teema, mis kustatati, koos Sinu poolt käesolevas teemas viidatud mahlase osaga.

Ma tõesti ei jaga sedasorti biiti, Erikuga nõus selles osas. Kuidagi, kohe mitte kuidagi, ei suuda leida mahlasust postitustes, kus sees Sinu poolt viidatud lisandid. Peene huumori ja terava nokkimisega saab vürsti lisada, mitte aga ropendamisega. Mis siis, et ükski osapool ei solvu ja ei tahetud ka kedagi solvata.

Vabandused OT pärast. Side lõpp

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas SL » 20. 02. 2015. 17:11

TAIX11 kirjutas:Sulev,

mina olin see, kes "solvus". Pehmo nohh. Tegin eraldi teema, mis kustatati, koos Sinu poolt käesolevas teemas viidatud mahlase osaga.

Ma tõesti ei jaga sedasorti biiti, Erikuga nõus selles osas. Kuidagi, kohe mitte kuidagi, ei suuda leida mahlasust postitustes, kus sees Sinu poolt viidatud lisandid. Peene huumori ja terava nokkimisega saab vürsti lisada, mitte aga ropendamisega. Mis siis, et ükski osapool ei solvu ja ei tahetud ka kedagi solvata.

Vabandused OT pärast. Side lõpp
See läheb juba filosoofia ja kasvatusteaduste valdkonda, kuid mina olen jäägitult loomevabaduse pooldaja. Sest ainuke kriteerium, mis on lõpuni adekvaatne on turg ehk lugeja, kes kas jääb või läheb ära kujundades autorist arvamuse. Kas kirjutajal lõppkokkuvõttes on lugeja või jääb ta päeva lõpuks üksi - sellega ta vastutabki ise oma tegevuse eest.

Selles osas on muidugi kahju, et siin foorumis tsensuur on. Minumeelest ei peaks olema.

Aga sorry - minumeelest on nõme teha sellest eraldi number, teha eraldi teema (kahjuks ma ise küll ei näinud seda), minna menti kaebama, või minna raamatukokku roppusi raamatutest maha kriipsutama (nagu on Eestis juhtunud, vt. guugelda Malle Pärn).

Erik alustas nihilisti stiilis ja ma jätkasin ja minuarust oli see lahe :) Praegu on rattaga sõitmiseks aeg sitt (vabandust!) ja tore ongi lugeda / kirjutada :)

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas TAIX11 » 20. 02. 2015. 20:12

Igati nõus Sinuga, see on kasvatusteadus. Ja elementaarne viisakus. Ja ka täielik offtopic (mille tõttu ka eraldi teema tegin/menti läksin).

Ära saa minust valesti aru, mul ei ole midagi selle vastu, kui mõni tsensuuri vajav sõna postituses on. Kopi-paste ühest teisest teemast - tühjaks si....nuna veel. Piisavalt nihilismiline, kuid samas ka elementaarselt viisakas. Oled Sa minuga nõus?

Mul on hea meel, et Erik asja kontrollib või tsensuurib, kuidas iganes seda asja nimetada. Päris kole vaatepilt tekiks, kui iga postituse lõpus oleks nihilismiline üksteise vittu saatmine.

Nüüd tõmban juhtme seinast, aeg on rummiga alustada. Sest ilm on s..t. :)

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7953
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas KaupoR » 20. 02. 2015. 21:08

Roppuste ja kehaosade mainimisel tuleks meeles pidada, et foorumil ei ole vanusepiiri. Just say'n, ei ole Taixi ega SL'i ära kustutatud materjali lugenud.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas SL » 20. 02. 2015. 22:32

TAIX11 kirjutas:Mul on hea meel, et Erik asja kontrollib või tsensuurib, kuidas iganes seda asja nimetada. Päris kole vaatepilt tekiks, kui iga postituse lõpus oleks nihilismiline üksteise vittu saatmine.
Just sayin', et lahedaks ei tee teksti mitte üksteise labaselt "v****u" saatmine, vaid ikka sisu. Nihikast selliseid labasusi ei leiagi (enamjaolt).

Päris huvitav diskussioon on tekkinud Fatbike'i meistrikatest :)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas mart » 20. 02. 2015. 23:26

Piinlik lugeda, mida SL suust välja ajab. Rattamüüja istub foorumis ja situb enamusele pähe, sest adminn on niiii tolerantne.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas marguss7 » 21. 02. 2015. 00:02

mart kirjutas:Piinlik lugeda, mida SL suust välja ajab. Rattamüüja istub foorumis ja situb enamusele pähe, sest adminn on niiii tolerantne.
Ega admin pole kellelegi sõnu suhu pannud.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas mart » 21. 02. 2015. 00:06

marguss7 kirjutas:
mart kirjutas:Piinlik lugeda, mida SL suust välja ajab. Rattamüüja istub foorumis ja situb enamusele pähe, sest adminn on niiii tolerantne.
Ega admin pole kellelegi sõnu suhu pannud.
Mul oleks praegusel hetkel 4000 postitust, kui adminn mõningaid neist kustutanud poleks. Oleks ma rattamüüja, võibolla oleks see number täis.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

LOOK
Rattur
Postitusi: 501
Liitunud: 22. 07. 2003. 07:59

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas LOOK » 21. 02. 2015. 00:24

OT
Natuke enseirooniat :)

Tiina Tšatšua: Kui ei tea, mida teha, ära tee mitte midagi. Vaadake, mida teeb pererahvas või kuidas käituvad kogenud külalised, tehke nii nagu nemad.

http://www.60pluss.ee/358422/viisakus-ei-maksa-midagi

IT
Ma loodan, et nõksa lund siiski veel tuleb ja võistlus toimub. Samas tegelikult võiks lumel toimuma pidanud võistlus toimuks näiteks liival. Pärnu vajaks ühte head võistlus ja põhjust, et ratturid "südatalvel" kuurortit külastaks :D

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas marguss7 » 21. 02. 2015. 00:31

mart kirjutas:
marguss7 kirjutas:
mart kirjutas:Piinlik lugeda, mida SL suust välja ajab. Rattamüüja istub foorumis ja situb enamusele pähe, sest adminn on niiii tolerantne.
Ega admin pole kellelegi sõnu suhu pannud.
Mul oleks praegusel hetkel 4000 postitust, kui adminn mõningaid neist kustutanud poleks. Oleks ma rattamüüja, võibolla oleks see number täis.
Ei tahtnud Sulle (ega adminnidele) midagi ette heita, ära pikka viha pea, minu arust on see väga hea foorum, tegelikult ei oleks pidanud siia teemasse üldse midagi kirjutama, kuna fatbaiki ei oma, aga tavalise maastikurattaga sõidan hea meelega ja teen hommegi paari-kolmetunnise tiiru ;) Nagunii on juba algne teema oma olulisuse minetanud...

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas mart » 21. 02. 2015. 00:35

LOOK kirjutas:OT
Natuke enseirooniat :)
...viisakus-ei-maksa-midagi
Samuti OT: SL ei oma eneseirooniat, vaid kaurkenderlikku arrogantsi - temale on viisakuse teemast pohh - kui seda vaja, siis imiteerib seda oma poes, mitte siin foorumis. Mida näitas ka üleskutse muutmise teema nn äraunustamine.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: FATBIKE'i Eesti esivõistlus ehk mitteametlik EMV- 14.02.

Postitus Postitas SL » 23. 02. 2015. 14:14

Oh sweet jesus! Olen paar päeva eemal olnud oh üllatust!

Õnneks ütleb kodanik ise kõik ära ja adminnidel ei jää muud üle, kui edaspidigi Mardi sõnumeid kustutada. See, kes millegagi kedagi üle valab, on igaühe enda otsustada.
Minu tekstide tsenseerimiseks vajadust pole olnud ja pole ka edaspidi. Jätkan viisakuse "immiteerimist", nagu olen seda teinud 38 aastat, ka edaspidi.

Joone all juba mõned nimed on - aga neid mahub sinna kindlasti mõni juurde. Karta on, et selline vihkamine pole Sulle endale ka kerge taluda. Tunnen täitsa kaasa ja soovin hoolimata kõigest head kiiret paranemist.

Vabadust kõikide ees, kes siit teemast FATBIKE'dega seonduvat otsivad. Viimases otsas on Fattidega vähe pistmist, see-eest aga huumorit jagub küllaga!

Vasta

Mine “Eesti võistlused”