Mida ootad võistlustel TP-st?

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Mida ootad võistlustel TP-st?

Postitus Postitas änts » 13. 05. 2004. 12:45

Milliseid sööke /jooke eelistate ja kuidas parandada teenindust TP-s?

Mina võtaks kuivatatud puuvilju.(annab rohkem ,kui värske)
Ja teenindus kahel pool teed.

Loen ka teie arvamusi!
põletame maanteid.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Mida ootad võistlustel TP-st?

Postitus Postitas erikr » 13. 05. 2004. 12:56

änts kirjutas:Milliseid sööke /jooke eelistate ja kuidas parandada teenindust TP-s?

Mina võtaks kuivatatud puuvilju.(annab rohkem ,kui värske)
Ja teenindus kahel pool teed.

Loen ka teie arvamusi!
teenindus kahel pool teed on surm neile kes TP-s peatuda ei taha. siiberdamist ja kokkupõrkeid on praegugi liiga palju. TP võiks üleüldse eraldi koridoris olla kuid seda realiseerida on enamsati päris keeruline. siis poleks võimalik igasugustel rähnidel risti mööda teed tõmmelda. alla 4h sõitudel ei näe TP-l enda jaoks mingit mõtet, vajalik jook ja midagi põske pista on endal kaasas. eesti oludes on ainuke minu jaoks üle 4h võistlus TRR, no ja ilmselt ka sügisene haanja 100.
kui siis midagi võtaks.... no ehtsat hapukurki ja viinerit vbolla. erilise haamri korral võtaks kartuliputru ja kotletti ja puhkaks diivanil.
Viimati muutis erikr, 13. 05. 2004. 12:58, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 13. 05. 2004. 12:56

Esiteks peab olema aeglases kohas ja võimalikult siledal maal ja just ühel pool teed, siis on võimalik tahtmisel nosijatest-joojatest mööda lennata. Kui kahel pool teed, siis järska mõni ei suuda otsustada, kumbalt poolt võtta :) Jook joogipudelis, mitte topsikus. Tavaliselt proovin ikka võimalusel enda varudega toime tulla.

Aga valikust: suvaline energiajook ja mahl ning küpsis-rosin-rosinaküpsis

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: Mida ootad võistlustel TP-st?

Postitus Postitas Andrus K » 13. 05. 2004. 13:09

änts kirjutas:kuidas parandada teenindust TP-s?
ideaalis ootaks igal rattavõistlusel selliseid 0,3/0,5 l pudelitesse valmis villitud spordijooki.
Pudeli plusse plasttopsi ees vist pole mõtet loetlema hakata.

Samas jah 0,7+0,7 omal kaasas nii et lisa ei vaja. Kui siis TRRil vaid.
Sööki sõidu ajal küll pole aega võtta laualt.
Viimati muutis Andrus K, 13. 05. 2004. 13:11, muudetud 1 kord.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 13. 05. 2004. 13:10

Üldiselt ei kasuta. Omal tavaliselt piisavalt kaasas. Kui jooki antakse pudelist, siis vahel haaran kaasa.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 13. 05. 2004. 13:10

viimasel vasaloppetil olid tpdes energiageelid saadaval, kuna eesti võistlused on veelgi lühemad ei suudaks midagi tahket niikuinii kõrist alla ajada :wink:
jootjad liikugu natuke sõidusuunas kaasa ja jook peaks olema pudelitest :arrow: positiivne kogemus eelmise aasta rakkest.

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 13. 05. 2004. 13:17

kahelpool teed mõtlesin seda ,et mitte vastastikku,vaid ca. 200 m vahedega.
Siis ,kui üks on liiga täis saab teise sõita.!
Eraldi koridor oleks muidugi super.
põletame maanteid.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 13. 05. 2004. 13:26

Eraldi koridori peale ma mõtlesin ka just mõned päevad tagasi. Ei tahaks enam sellist asja korrata nagu eelmise aasta TRMil, kus mingi säga vasakust teeservast paremale teeserva joogipunkti seikles diagonaalis üle minu sõidutrajektoori.

Ise ma TPde külastaja pole, endal vajalik kaasas. Pigem võiks olla mingi asjalik tehnoabi igas TPs, sest väiksema veaga lohiseb selle maa TPsse ikka ära.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 13. 05. 2004. 17:19

Kas just eraldi koridor, aga 10...20m rajast eemal võiks küll olla. Selline heinamaa moodi lagedam koht, see võtaks maha kiirused ja sellest tulenevad madistamised laua ümber.
Ise kasutan TP ainult siis, kui mõni 0,7+0,5 pudelitest plehku paneb või kui tapvalt kuum ilm on.
Ja veel. Kui ma ikka kaugelt küsin:"vett, puhast vett!" ja ulatatud topsiku- või pudelitäie kiivrisse sisse läigatan, et seal siis jälle mingi kleepuv isostar ei oleks. Erivärvilised topsid-pudelid oleks vist liiga noobel värk.

Kasutaja avatar
OHT
Rattur
Postitusi: 49
Liitunud: 31. 03. 2003. 18:46

Postitus Postitas OHT » 13. 05. 2004. 18:22

Kuldar kirjutas: Ja veel. Kui ma ikka kaugelt küsin:"vett, puhast vett!" ja ulatatud topsiku- või pudelitäie kiivrisse sisse läigatan, et seal siis jälle mingi kleepuv isostar ei oleks.
Vat see nüanss on mindki päris mitmel korral vihale ajanud.
Karjud juba kaugelt, et "puhast vett" ja saad ikka mingit kleepekat...
Ei tohiks ju ometi olla raske jooke ka joogijagajatel eristama õppida.
(Samas siiski enamus kordi läheb õnneks ;-))

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 05. 2004. 19:46

Andrus K kirjutas:ideaalis ootaks igal rattavõistlusel selliseid 0,3/0,5 l pudelitesse valmis villitud spordijooki.
Õldiselt ei ole tarbinud TP mõnusid, KUID kui üldse siis just sellistes pudelites, ei pea ntx kohe jooma, vaid nats kaugemal või mõne aja pärast. Pistad tasku kasvõi.
Kuldar kirjutas:...Ja veel. Kui ma ikka kaugelt küsin:"vett, puhast vett!" ja ulatatud topsiku- või pudelitäie kiivrisse sisse läigatan, et seal siis jälle mingi kleepuv isostar ei oleks. Erivärvilised topsid-pudelid oleks vist liiga noobel värk.
Ei ole. Ntx just möödunul Tartu Jooksumaratonil oli spordijook ilusti kollastes topsides ja vesi valgetes.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 13. 05. 2004. 21:44

Toetan igati Andruse arvamust, et jooki võidaks pakkuda ikka mingilgi moel pudelit meenutavas anumas, mitte topsis. Suupiste koha pealt võidaks , nagu Erikki mainis, kasutusele võtta hapukurki, kus palju kasulikke aineid, nt. elementaarne sool.
Kahelepoole teed neid TP-sid. kindlasti ei tohiks teha, isegi mitte 200m. vahega. Ka selle jupi peal võib vabalt tekkida olukord, kus osa võistlejaid hakkab diagonaalis sõitma, mis jällegi omakorda mitte peatuvatele ohtlik.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”