Nissan maraton Paldiski-Tallinn 06.06.2004

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Matkaja
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 09. 09. 2003. 08:46

Postitus Postitas Matkaja » 07. 06. 2004. 08:10

Ei ole Rakkes ega ka Rakveres enne võistelnud. Seega oli see võistlus minu jaoks küllaltki tehniline. Eriti meeldisid singlid ja isegi kruusakad tundusid seekord kontimööda olevat :D Minu raske kere kohta liiva oli pisut liiga, aga hullu ka ei olnud-sai ilusti läbi. Hiljem küll andis tunda, aga noh selline see rada oli, mis teha. Ainukene asi, mis eriti närvi ajas, oli see, et keegi siga oli ühes ristis noole valepidi keeranud :twisted: :twisted: :twisted: ja saigi umbes 4km kilometraa?ile lisaks.
Märgistuse kohapealt ütleks, et linte oleks võinud nii mitmeski kohas kasutada, mitte ainult lintidest lipse. Huvitav, kas see oli kulude kokkuhoid :roll: . Ja puudusid ohumärgid :!: -oli nii mitmeidki kohti, kus oleks võinud võistluse katkestada. Õnneks läks seekord 8).
Üldkokkuvõttes oli hea üritus. Ja ikkagi peaks korraldajaid tänama. Ilma nendeta ei oleks sellisel rajal käind.

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Postitus Postitas smile » 07. 06. 2004. 08:27

Sai isegi siis eile Paldiski-Tallinn teekond ette võetud. Kuna rongiga jõudis
kaks tundi enne starti kohale, sai enne sõidu algust Paldiski Peetri mäed, risti-rästi läbi sõidetud. Eks niiviisi sai natuke sooja ka tehtud ja sääski peletatud. Sõit ise algas mõnusalt, sai mõõduka tempoga end lahti sõita.Sellist esimese 5 km suremist õnnestus vältida, mis mind juba mitmed võistlused jälitand on. Kusagil seal alguses, enne seda kivist laskumist sai kurvi natuke liialt lõigatud ja niiviisi väike kukkumine korraldatud :oops:
Aga õnneks jäin ise ja tehnika sõidukorda ja kulgesin edasi. Palju kasu oli kolmapäevasest rajaga tutvumas käimisest, nii mõneski kohas juhtisin eksinuid õigele rajale. Kuigi paarsada meetrit edasi, sealt Keila-Joa pargist, kus tuli trepist üles vantsida ja rattaga alla sõita ja kus kruusateele välja jõuti suutsin isegi valele poole keerata. Sest kõik läksid paremele maantee poole... Ise veel mõtlesin, et ju on rada ümber tehtud.. Siis aga hakkas rahvast sealt vastu tulema ja vandumistega ei oldud kitsid. Alates Türisalu pangast sai ühe Scott Pro ratturiga (Meelis Meringo vist) koostööd aretatud, kuni Harku metsani välja. Umbes paarsada meetrid enne Harku mõisa juurde jõudmist oli ka üks kahtlane koht ,kus õigele teele juhatas meid kuskilt metsatukast kostuv naishääl. Kokkuvõtteks võis sõiduga rahule jääda. Söögilaud oli küll harjumatult rikkalik. Ja kes medalist ilma jäi, siis võin enda oma kodurahu nimel kellelegi loovutada.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 07. 06. 2004. 09:17

Loomulikult tuleb fakti nentida, et sellisel teederohkel alal korralikult märgistada rada on hullumaja ja väga raske ülesanne. Tuleb au anda neile, kes sellise riskantse ülesande üleüldse enda kanda võtsid. Kuid minu arvates polnud siiski korraldajad teinud kõik endast sõltuva, et rahvas ei eksiks - kui oleks teinud kõik, mis võimalik, siis täiesti arusaadav, kui juhtub, et pannakse metsa - shit happens. Kuid seekord jäi märgistust lihtsalt väheseks.

Ma ei tea, kas viga on minus (keda ikka süüdistada), kuid mul kaob tõsine võistlusadrenaliin ja võidusõiduisu ära, kui olen kaks korda põhimõtteliselt järjest mööda pannud. Higistad nii, et vähe pole, et eelmist gruppi püüda, siis tuleb kurv, pärast mida esimesi enam näha pole ning kütadki valesti. Ja siis püüad 3 km neid, kes ammu enne taha jäänud olid. Vahepeal oli mõte, et keeraks üldse asfaldile ja sõidaks linna (nagu seda tegi klubikaaslane Erki), kuid kuna rada tõotas tulla huvitav lõpu poole, siis sõitsin ikka lõpuni.

Üldiselt oli ju rada väga fine ja alternatiivse võistlusena täitis igati eesmärgi.

Üks naljakas koht oli ka - üsna alguses, kui meie grupp tuli metsast välja maanteele, siis mööda maanteed kimas üks teine grupp täiega mööda - keegi küsis grupist, et kas samal ajal on siinkandis mingi maanteevõistlus käimas? :)

kaaren
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 18. 03. 2004. 16:15

Postitus Postitas kaaren » 07. 06. 2004. 09:34

SL kirjutas:Üks naljakas koht oli ka - üsna alguses, kui meie grupp tuli metsast välja maanteele, siis mööda maanteed kimas üks teine grupp täiega mööda - keegi küsis grupist, et kas samal ajal on siinkandis mingi maanteevõistlus käimas? :)
olin ka selles grupis kui tulime metsast välja ja risti mööda asfalti pani üks punt kummide vihinal... eei saand aru kust mehed tulid
natuke sõitu üle kraavi ja metsa sõidame ja sõidame ja punt tuleb vastu-ei olegi õige koht, no otsime siis edasi.....aeg läheb
peale vaatetorni tõusu keegi luges numbreid 45,46,47,48 siis väike mets ja kruusatee, puu peal nool, Kauk Anti kui terase silmaga poiss näeb ka ja aitab hüüdega paremale ja tõesti oligi suund paremale anname tuld ja mõningase aja pärast oi imestust Keila Joal omadega oi neid vandesõnu mis siis tuli
ots ringi ja alla tagasi korjasime oma paarkümmend meest kokku ja siis kui jõudsime uuesti sildini siis oli see puu küljest maha võetud ja suund teisele poole keeratud, kurat küll, eemal naersid kolm kolli täie häälega ja kommenteerisid
korraldaja-kui on teede ristumine siis eestis ei piisa kui paned ühe noole, mees tuleb kõrvale lipukesega panna, sildi alla tuleb panna kiri et aru saada kas silt on õigetpidi vms.
türisalu pangal 150s ja võitlus tundus täiesti mõttetuna
rada oli ise hea
korraldajad minge Eilo juurde õppima, kuidas ja kuhu ja keda panna
või nimetage võistlus orienteerumiseks ja andke kaart kaasa

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Postitus Postitas smile » 07. 06. 2004. 10:00


Kasutaja avatar
tommionu
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 02. 08. 2003. 15:43

Postitus Postitas tommionu » 07. 06. 2004. 11:45

smile kirjutas:Tulemused
espordi lehele ka üleval tulemused :)

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 07. 06. 2004. 12:08

kaaren kirjutas:[või nimetage võistlus orienteerumiseks ja andke kaart kaasa
Kuldaväärt mõte. Kindlasti andis Nissan maraton oma segadusega rajatähistusel olulise panuse rattaorienteerumise propageerimisse, kuna paljud said tunda rahuldust - "jess, õige teeots!" ning said aru, et tugevatele jalgadele lisaks peab olema terane silm ja kiire reageerimine.

Sarnaseid elamusi on võimalik kogeda 27.06 Kolgakülas toimuval Bike Adventure 2004. Ürituse rada on planeeritud orienteerumistehniliselt lihtsana, aga sõiduelamust saab küllaga.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 07. 06. 2004. 12:37

kaaren kirjutas:siis kui jõudsime uuesti sildini siis oli see puu küljest maha võetud ja suund teisele poole keeratud, kurat küll, eemal naersid kolm kolli täie häälega ja kommenteerisid
? Oleks oodanud muud reageeringut, kui lihtsalt õiges suunas edasi sõitmine. Paar korda oleks neile pasunasse võinud anda küll. Mis seal enam kihutada, kui 150. oled.
See rajamärgistuse probleem oli teada enne sõitu ja kinnitust ta sai. Samas ei saa öelda, et korraldajad tööd ei oleks teinud. Nad olid seda kõvasti teinud, aga natuke vales kohas. Harku metsas nt, kus need kaks singlit jooksevad kilomeetri jagu otse, olid kõikvõimalikud puud valgeks võõbatud. Oli nüüd siis selle peale vaja aega raisata? Teede ristumis ja hargnemiskohad on need valulapsed.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 07. 06. 2004. 12:42

Arbo kirjutas:
kaaren kirjutas:[või nimetage võistlus orienteerumiseks ja andke kaart kaasa
Kuldaväärt mõte.
Irvhambad kohapeal finishis leidsid veel häid kommentaare a?la:
Jass väärib ikka Eesti esiratturi nime - ja seda igas mõttes. Kõva sprinter, ega mägirattaski Eesti kohalikule eliidile alla jää - ja nüüd tuleb välja, et ka rattaorienteerumises kõige kõvem käsi Eestis. Tubli mees. Eeskujuks noortele. Kui veel mäkke ka läheks, mis siis viga oleks.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 07. 06. 2004. 12:44

tommionu kirjutas:
smile kirjutas:Tulemused
espordi lehele ka üleval tulemused :)
Tulemusi vaadates, peab vist nentima, et orjenteerumisoskustel oli seekord päris palju mõju lõpptulemusele :) Nii head kohta ma nüüd küll ei oodanud.

grishasport
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 11. 2003. 23:14

Postitus Postitas grishasport » 07. 06. 2004. 12:57

Nagu varasemalt mainisin, et tuleb silmad lahti hoida ja jälgida rada. Ise olin samasugune pime (nähtavasti oli ka põhjust) ja panime 7 km. kuskilt otse. Kui saime uuesti kokku, avastasin ennast 50 possal. Hakkasin soomlasega valama ja Türisalus olime kahekesi. Kuskilt kännutagant liitus meiega suurem seltskond (Karla, Molev, Vist, Aun...) samasugused pimedad. Tempo kasvas ja läks lõbusamaks. Vahepeal toimus äraminek, Karla alustas ja paar nägu haakus kaasa. Lõpetasin 10 kohaga.
Profiil väga ok, toit hea. Õlle pubi hinnaga aga läks libedalt alla. Järgmiseks NISSAN maratoniks võiks pakkuda abi, HAWAII kollast linti on piisavalt.
Grisha

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 07. 06. 2004. 13:19

grishasport kirjutas:Nagu varasemalt mainisin, et tuleb silmad lahti hoida ja jälgida rada. Ise olin samasugune pime ...
Ma igaks juhuks mainin, et ma kuskilt otse ega valesti ei pannud, täpselt mööda rada kogu aeg. (juhuks kui minu alalõuale vihjatakse)

Al
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 07. 2003. 20:43

Postitus Postitas Al » 07. 06. 2004. 15:25

margo kirjutas:Nii, täna ei saa mitte muljeid jagamata jätta.

Algus oli ilus kuni 13. kilomeetrini, mil esimest korda võistlustel kukkusin. Ca. 35 km/h kiirusega kruusasel teel paremasse kurvi minnes kadus esiratas ja valmis. Siinkohal vabandused tagasõitja ees, kes minu pärast ka kergelt käe maha pani.
Üritasin küll väliskurvist mööduda aga ei suutnud otsasõitu enam vältida ja sõitsin ikkagi sinu tagumise ratta pihta. Kui kokkupõrget üle sinu ratta lendasin ja üle lenksu käisin ja kui minu ratta sarv sinu tagarattasse takerdus siis olin see mina kes vastu tahtmist õnnetuses osales.

Vabandan omaltpoolt kah. Mina pääsesin suht kergelt - maandusin kukerpalliga muru peale. Rattal murdus ainult tagatuli. Muidu kuskilt viga ei paista olevat. Ise jäin päris kriimudeta. Jalg tõmbas krampi kui ma ennast püsti ajasin aga see oli hetkeline. Kahju, et sul asi nii kurvalt lõppes.

kal
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 27. 11. 2003. 11:43

Postitus Postitas kal » 07. 06. 2004. 15:28

Kust sai lõpuprotokolli Grete Treier, kui ta samal ajal ise kusagil mujal võistles? Ja Marioni autasustati kui N30+ parimat :lol: Naised vananevad kiirelt...

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 07. 06. 2004. 15:35

kal kirjutas:Ja Marioni autasustati kui N30+ parimat :lol: Naised vananevad kiirelt...
Ma ütlesin neile kah, et mul on selleni veel viis aastat aega, aga Hedi Lepmets lõi käega ja saatis mu poodiumile. No ega ma selle lisandunud viie aasta pärast nii väga ei muretsenud ka, see ju ainult üheks päevaks :lol:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 06. 2004. 16:52

marion kirjutas:
kal kirjutas:Ja Marioni autasustati kui N30+ parimat :lol: Naised vananevad kiirelt...
Ma ütlesin neile kah, et mul on selleni veel viis aastat aega, aga Hedi Lepmets lõi käega ja saatis mu poodiumile. No ega ma selle lisandunud viie aasta pärast nii väga ei muretsenud ka, see ju ainult üheks päevaks :lol:
seda ma ei teadnudki, et tsirkus ka kavas oli. 8)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 07. 06. 2004. 17:08

kal kirjutas:Ja Marioni autasustati kui N30+ parimat
Mõni mees ei saand sel hetkel enam mitte millestki aru..

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 06. 2004. 18:33

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 06. 2004. 20:32

sellise raamiga võidetakse! ja amordile lizardid peale.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 07. 06. 2004. 20:42

Huvitav nähtus, härra Aulik sõitis numbrimärgiga "aulik" :roll: . Miks ma enda nimelist numbrit ei saanud?! :lol:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: ...

Postitus Postitas KristjanS » 07. 06. 2004. 20:47

Marti kirjutas:Huvitav nähtus, härra Aulik sõitis numbrimärgiga "aulik" :roll: . Miks ma enda nimelist numbrit ei saanud?! :lol:
mis seal imelik,tervel eliidil olid ju sellised ,,numbrid''.Kirsipuu-Jass,Kodanipork-Kodar,Aulik-Aulik jne jne
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
tommionu
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 02. 08. 2003. 15:43

Postitus Postitas tommionu » 07. 06. 2004. 21:35

seal on ka paar videot ja üks neist ka stardist ...
Viimati muutis tommionu, 08. 06. 2004. 10:41, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 08. 06. 2004. 07:26

tommionu kirjutas:seal on ka paar videot ja ka stardist ... tänu virtualdub'ile sai ka ennast videolt lõpuks ülesse leitud 8)
kerisin kaader kaader haaval, kuna kaamera oli teisel pool teed ja lihtsalt kogu aeg mediaplayer'il pausi pannes ei suutnud ennast küll leida sealt :P
See on küll sajandi sündmus, mis vajaks lausa monumendi püstitamist ja Ekspressi artikli kohta.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 08. 06. 2004. 08:24

erikr kirjutas:sellise raamiga võidetakse! ja amordile lizardid peale.
Minuteada peaks tegemist olema Colnago raamiga (värvimata). Ja mitte tavalise terasraamiga (loomulikult) vaid mingi titaanisegu. Minuteada.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 08. 06. 2004. 08:35

SL kirjutas:
erikr kirjutas:sellise raamiga võidetakse! ja amordile lizardid peale.
Minuteada peaks tegemist olema Colnago raamiga (värvimata). Ja mitte tavalise terasraamiga (loomulikult) vaid mingi titaanisegu. Minuteada.
kui oletamiseks juba läks, siis ma pakun välja et tegu on venemaal või leedus toodetud titaanraamiga, mida mõned kodanikud siinmail turustavad. kui keegi tõde teab, siis laske tulla :idea:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 08. 06. 2004. 08:41

minuteada colnago mtb raame ei tee. mnt tagahargi laius on 130, lolll 135. olen sama meelt tarmoga raami päritolu osas.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 08. 06. 2004. 08:55

erikr kirjutas:minuteada colnago mtb raame ei tee. mnt tagahargi laius on 130, lolll 135. olen sama meelt tarmoga raami päritolu osas.
Päritolu pidi jah venemaa olema. Kuid olen nagu kuulnud, et mingi side Colnagoga eksisteerib sellel kohal. Tegelt spekulatsioon. Kindlalt ikka ei tea.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 08. 06. 2004. 09:30

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 12:45, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 08. 06. 2004. 10:44

Pildid Espordis

Kuigi hetkel tundub, et esport annab jälle kohe-kohe otsad, kui just kilpkonna kannatust pole, siis tasub vist oodata helgemaid aegu nende piltide vaatamiseks.

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

harrastaja

Postitus Postitas tp » 08. 06. 2004. 14:53

igati lahe võistlus oli,raske ja vaheldusrikas rada. ainuke probla oligi see tähistus, mida oligi ette arvata. endal õnnestus proovisõidul osaleda nii et väga suuri mööda sõite ette ei tulnud. kuna jõudsin 30 hulka olin tulemusega algselt väga rahul?aga nyyd kus siit foorumist lugesin et enamus tegijatest orienteerus metsavahel nullis see selle tulemuse täiesti. no vähemasti sai hea treening kirja . tegijatele soovin jõudu järgmiseks aastaks sest kui yritus toimub olen kindlalt käsi. mis puutub sellese supiteemasse siis minu pärast võib see täiesti olematta olla, samas kui on siis olgu kõigile.

harry
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 09. 03. 2004. 22:38

Nissan maraton

Postitus Postitas harry » 10. 06. 2004. 18:23

Otsustasin teie juttude peale minna ja kaardistada rada. Alustasin lõpust s.t Harkust. Pildistasin erinevaid raja lõike. Kuna aega ei olnud palju jõudsin oma avastusmatkaga Tabasalu pangale välja. Tahan jõuda Paldiskisse välja vaatan millal jälle aega leiab. Lõpuks tahaks kokku panna raja skeemi koos piltidega. Olin pühapäeval ka kohal plaan oli pildistada osalejaid rajal. Tegin mõned klõpsud veetõkke juures, lasin kogu karavani mööda ja hakkasin järgi sõitma. Läksin aga nii hoogu iseendaga võisteldes et põrutasin jutti Harku välja. Tegin siis mõned klõpsud finisis ja koju. Ma loodan et pilte saab varsti netis näha.

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 10. 06. 2004. 18:48

harry kirjutas:Otsustasin teie juttude peale minna ja kaardistada rada. Alustasin lõpust s.t Harkust. Pildistasin erinevaid raja lõike. Kuna aega ei olnud palju jõudsin oma avastusmatkaga Tabasalu pangale välja. Tahan jõuda Paldiskisse välja vaatan millal jälle aega leiab. Lõpuks tahaks kokku panna raja skeemi koos piltidega. Olin pühapäeval ka kohal plaan oli pildistada osalejaid rajal. Tegin mõned klõpsud veetõkke juures, lasin kogu karavani mööda ja hakkasin järgi sõitma. Läksin aga nii hoogu iseendaga võisteldes et põrutasin jutti Harku välja. Tegin siis mõned klõpsud finisis ja koju. Ma loodan et pilte saab varsti netis näha.
Äratundmisrõõm, olin täna just seal kui ilmselt sina pildistasid rada. Jäin veel pildilegi :wink:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 799
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Nissan maraton Paldiski-Tallinn 06.06.2004

Postitus Postitas DeeJott » 03. 10. 2017. 10:07

Ma siin fantaseerin, et keegi sellele maratonile taas elu sisse puhuks :D Aga ilmselt fantaasia tasandile see jääbki, kuna paljudest kohtadest enam rada läbi viia ei saaks?
Kuidas see rada üldse kulges? Nii palju, kui ma netist infot leidsin, oli raja pikkuseks natuke üle 60km, ehk siis päris üks ühele see sini-valge matkarajaga ei kulgenud.

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Nissan maraton Paldiski-Tallinn 06.06.2004

Postitus Postitas marguss7 » 03. 10. 2017. 16:29

Veidi offtopic: Ei tea täpselt kuidas tollal võistlusrada kulges, kuid ühissõitudena või siis paari sõbraga Paldiski-Tallinnat olen mööda mereäärseid radu-singleid sõitnud korduvalt ja soovitan.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1130
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Nissan maraton Paldiski-Tallinn 06.06.2004

Postitus Postitas Prommar » 03. 10. 2017. 16:48

Erinevates kohtades starti ja finišit saab tänapäeval küll vist ainult TRM endale lubada ja seda ka pigem traditsioonist.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Nissan maraton Paldiski-Tallinn 06.06.2004

Postitus Postitas erikr » 03. 10. 2017. 17:07

Karta on, et paremat kaarti enam pole.

Pilt

Kapitaalseid erinevusi 2004 ja 2005 mu meelest polnud.

Wayback Machinest ka ei pigista välja
https://web.archive.org/web/20041013115 ... on=season6
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Eesti võistlused”