Team Rattapood Cup III Tartu

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 03. 05. 2004. 09:20

Andrus K kirjutas: Kirsa lubas, et on ka Tartus joonel. Tartu vcee rahvas võiks ikka vähegi starti tulle järgmine etapp, kui julgust on.
jõhvis räägiti et tartu etapp pidi lähtes toimuma. kui see nii on, siis on väga lahe. toimuks ilmselt samal rajal kus vooremaa prolooog ja see saab magus olema 8) igal juhul põneval kui raadi karjääris tolmutada.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 05. 2004. 09:24

tarmo kirjutas:
Andrus K kirjutas: Kirsa lubas, et on ka Tartus joonel. Tartu vcee rahvas võiks ikka vähegi starti tulle järgmine etapp, kui julgust on.
jõhvis räägiti et tartu etapp pidi lähtes toimuma. kui see nii on, siis on väga lahe. toimuks ilmselt samal rajal kus vooremaa prolooog ja see saab magus olema 8) igal juhul põneval kui raadi karjääris tolmutada.
mul sellest eriti toredad mälestused pooleks astutud keti näol :lol: . a see rada on lahe küll, kui täpselt seda proloogi rada sõidetakse ja mitu ringi, siis tahaks näha palju neid mehi (harrastajates siis eelkõige) on kes lõpu tõusu lõpuni SÕIDAVAD!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
gigabit
Rattur
Postitusi: 25
Liitunud: 26. 06. 2003. 01:18

Postitus Postitas gigabit » 12. 05. 2004. 12:56

Teab keegi täpsemalt juhatada, kus see võimalik rada Lähtel asub?

Vihjest kaardil peaks piisama, selle järgi leiab üles küll
..:: on the road again ::..

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 12. 05. 2004. 13:10

gigabit kirjutas:Teab keegi täpsemalt juhatada, kus see võimalik rada Lähtel asub?

Vihjest kaardil peaks piisama, selle järgi leiab üles küll
ma arvan, et start tehakse Lähte Gümnaasiumi staadionile. kui ei tehta, siis rajale pääseb mööda teed, mis staadioni kõrvalt läheb põldu mööda üles. seal on ka lähte suusarajad.
Gümnaasiumi leiad tartu poolt tulles paremat kätt, võimatu mööda sõita, see on nii väike koht.

charlie
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 18. 05. 2003. 15:36

Postitus Postitas charlie » 13. 05. 2004. 07:59

raja võiks üldse varakult maha märkida, et Tartu mehed saaks seal harjutamas käia...

kaaren
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 18. 03. 2004. 16:15

Postitus Postitas kaaren » 13. 05. 2004. 12:41

charlie kirjutas:raja võiks üldse varakult maha märkida, et Tartu mehed saaks seal harjutamas käia...
Kas märgistamata rajal ei ole võimalik harjutada?
Või saab sõita ainult lipukeste järgi?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 05. 2004. 19:52

tarmo kirjutas:
gigabit kirjutas:Teab keegi täpsemalt juhatada, kus see võimalik rada Lähtel asub?
Vihjest kaardil peaks piisama, selle järgi leiab üles küll
ma arvan, et start tehakse Lähte Gümnaasiumi staadionile. kui ei tehta, siis rajale pääseb mööda teed, mis staadioni kõrvalt läheb põldu mööda üles. seal on ka lähte suusarajad. Gümnaasiumi leiad tartu poolt tulles paremat kätt, võimatu mööda sõita, see on nii väike koht.
Seda rada on selle ühe künka (enam vähem seal kooli taga siis) tõttu näha juba Tartu-Jõgeva maanteelt, seega suht võimatu mööda panna. Mingi Lähte kaardi tegin, enam-vähem täpne peaks olema.

Ja kui Tallinnast liikuma hakata, siis mõistlik mööda Piibe maanteed, jääb tee äärde.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 05. 06. 2004. 18:58

Rada polnud siis üldse see, mis alguses pakutud.
Hoopis 100% liiva ümber järve. Eliidil natike rohkem metsavahel, aga ei midagi roosilist.

Kõigepealt palju õnne Märdile - vähemalt keegi kellele rada sobis. :)
Minule ei sobinud, aga ei olnud yhtegi tehnilist ega muud probleemi - niiet viriseda väga ei saa. Lõpu poole läks lõõskav päike ka korraks pilve taha ning sõit ladusamaks.
Rohkem ei oskagi midagi kosta "100m rannaliiva" kohta.
Viimati muutis Kirsa, 06. 06. 2004. 10:23, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 06. 06. 2004. 09:11

Kirsa kirjutas:Rada polnud siis üldse see, mis alguses pakutud.
Hoopis 100% liiva ümber järve. Eliidil natike rohkem metsavahel ei ei midagi roosilist.
Ilmselt suusamehed rada teinud - aga vähemalt raske oli ta küll.

sparxxx
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 06. 05. 2004. 17:57

Postitus Postitas sparxxx » 06. 06. 2004. 17:37

kas keegi pilte ka tegemas käis?

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 07. 06. 2004. 06:51

Oli väga teistmoodi rada, eriti eliidi oma oli huvitav minu meelest.
Pikad rasked (liivased) tõusud ja samapikad liivased laskumised.
Teistmoodi ja huvitav, kuid mulle ei sobinud.
Polnud minu päev ja tunne oli kui teeks trenni, mitte et võistleks.
Harrastajate ring oli pikkuselt miniatuurne tõesti. Vist 2x lühem kui eliidil.
Harrastajate 3 esimest väärisid omi kohti.
Ise oleks tahtnud 4. olla aga läks nagu läks (kümnest 6. vist).
Tagatipuks sattus mulle viimase ringi viimasel tõusul tagakäikari litritesse mingi köiejupp ja sellega pusimise tagajärjel sain lausa esimeselt mehelt ringiga mida nüüd küll plaanis polnud :oops:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 07. 06. 2004. 08:14

Ei tea jah kus need köie jupid tulid,minu ratal oli ka kaetud kõik tiirlevad osad valgeköiega :roll:
Rajast pole midagi rääkida ,kes on Männiku liivas sumpand ,siis on tal õige pilt olemas.
põletame maanteid.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 07. 06. 2004. 08:24

Kirsa kirjutas:Kõigepealt palju õnne Märdile - vähemalt keegi kellele rada sobis. :)
...
Lõpu poole läks lõõskav päike ka korraks pilve taha ning sõit ladusamaks.
Tänud 8)

Rada oli jah päris huvitav ja üldiselt kiire, välja arvatud üks tõus :twisted: - see tõus peale kiiret tuhisemist oli ikka paraja leilisahmaka eest... kahjuks ei tabanud seda momenti, mil päike pilve taha läks, kogu aeg oli palav nagu saunas. :oops:

Minu kommentaar rajale oleks, et see juba oli raja moodi, oli ikka juba mingi kõrguste vahe:) Ja kuidas ei olnud tehniline rada? Kuidas siis nimetate liivas laskumist ja tasakaalu hoidmist, jooksutehnikat. Kasutatavate käikude diapasoon oli esimesest kolmest kuni viimasteni välja.

PS. Pühapäevane Jõhvi Rattaralli rada oli hullem veel... lõputud vajuva killustikuga väljad ja teed, otsa veel liivased Kurtna järvede metsateed, ja jälle killustikuteed... oeh :x

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 07. 06. 2004. 08:27

Siiamaani kindlalt kõige nürim/raskem rada.
Viskasin ennast suurest rõõmust 2 korda liiva seisse pikali.
Esimene kukkuine oli kohe avaringi liivasel laskumisel. Olin sellel hetekl umbes 2.-3. ja tekitasin tagant tulijatele paraja üllatuse :D .
Üks juunior alustas siis minust ülesõittu tagumisest jooksust ja kui ta oma esirattaga oli minu jalast üle sõitnud ning pedaal oli mu näost umbes 30 cm kaugusel ütles ta: "Sorry" ma vastasin veel, et "Ei ole hullu" ja siis läinud ta oligi.
Ühekorra tegin sama nalja veel aga siis oli hoog väiksem ja kukkumine tundus poole mõnusam (keegi üle ei sõitnud) :roll: .
Mälestusesks kipitavad ja marraskil jalad/käed (krt oleks pidanud jalad ära raseerima) ja kleepuv sampselõhnaline sõiduvorm.

Vorm ise oli vilets ei jaksanud ega osanud.

PS Jaanus, ära palun jäta harrastajate autasustamise ajaks ikka atripuutika üles :) . Poole Mölamadise jutu pealt tõmmati kahel kõlaril juhtmed tagant ära ja pakiti autosse. Finishi kaarest ja reklaamtahvlitest rääkimata.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 07. 06. 2004. 09:33

Kindlasti panite tähele, et stardikoridor moodustus kuidagi iseenesest, kutsumist nagu ei olnud :roll: Tea, kas see on uus poliitika :?: Mõnes mõttes polegi seda vbla vaja nii väheste osavõtjate puhul, aga minu arust andis see siiani võimaluse teada saada, kes on kes rajal. Ja vbla poleks mu sõit tulnud välja selline nagu ta tuli, kui poleks saanud startida esireast.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 07. 06. 2004. 09:50

Märt kirjutas:Kindlasti panite tähele, et stardikoridor moodustus kuidagi iseenesest, kutsumist nagu ei olnud :roll:
ei pannud tähele.
Andre`t ja mind kutsuti küll nt.
Kutsutakse minu meelest punktiarvestuse koondtabeli järgi. Andre oli seal enne Lähtet 1. ja mina 3. kohal.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 07. 06. 2004. 09:56

Andrus K kirjutas: ei pannud tähele.
Andre`t ja mind kutsuti küll nt.
Kutsutakse minu meelest punktiarvestuse koondtabeli järgi. Andre oli seal enne Lähtet 1. ja mina 3. kohal.
jajah on küll nii. aga mina siis järelikult ei pannud tähele :lol: krt. aga koondtabeli järgi oleks vist ikkagi esimesse ritta mahtunud, niiet pole ehk eriti suur patt, et sinna end sättisin :oops:

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 07. 06. 2004. 10:00

Stardis keegi tagant muide soovitas, et "stardi siis kiiresti" :lol:

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 07. 06. 2004. 12:51

Kui huvitab, siis harrastajate meeste sõidust oli võimalik raja ääres kaasas oleva tubli inimese märkmetest võimalik teha järgmine graafik.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 07. 06. 2004. 13:40

Märt kirjutas:Stardis keegi tagant muide soovitas, et "stardi siis kiiresti" :lol:
Ja finishis meeletud rahvamassid plaksutasid ja karjusid märtmärtmärtmärt.........

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 07. 06. 2004. 13:41

Alvaro kirjutas:
Märt kirjutas:Stardis keegi tagant muide soovitas, et "stardi siis kiiresti" :lol:
Ja finishis meeletud rahvamassid plaksutasid ja karjusid märtmärtmärtmärt.........
just nii oligi seejuures

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 07. 06. 2004. 23:29


Vasta

Mine “Eesti võistlused”