Miks sõita või mittesõita Tartu Rattamaratoni

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 08. 03. 2004. 11:07

Hmm...mul tekkis väike küsimus, miks see TRM nii oluline siin kõigile on :roll: , kui samas on kasvõi meie naaberriigis soomes huvitavamaid ja põnevamaid võistlusi kus isegi võimalus rahvuvaheliselt teistega mõõtu võtta. Kas see TRM koht on mingi oluline näitaja? Mulle endale tundub et koond EEC koht annab nagu rohkem informatsiooni sõitja saavutuste kohta.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 08. 03. 2004. 11:26

profit4 kirjutas:Hmm...mul tekkis väike küsimus, miks see TRM nii oluline siin kõigile on :roll: .
sest et TRR ja TRM on ainsad võistlused eestis, kus on seda suurvõistluse aurat. Eeskujulik korraldus, 3-4-5 korda rohkem sõitjaid (TRM) kui EECil, näed nägusid keda muidu võistluel ei kohta ...
"Maastikuratturite laulupidu" :)
Erisaated TV`s
Kuuse Lempsi kinnimakstud kaunis hääl :)
Keegi võiks +`ide rida jätkata.
Rada muidugi on igav ja kiire nagu juba piisaval räägitud on ...
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 08. 03. 2004. 11:34

Andrus K kirjutas:
profit4 kirjutas:Hmm...mul tekkis väike küsimus, miks see TRM nii oluline siin kõigile on :roll: .
sest et TRR ja TRM on ainsad võistlused eestis, kus on seda suurvõistluse aurat. Eeskujulik korraldus, 3-4-5 korda rohkem sõitjaid (TRM) kui EECil, näed nägusid keda muidu võistluel ei kohta ...
"Maastikuratturite laulupidu" :)
Erisaated TV`s
Kuuse Lempsi kinnimakstud kaunis hääl :)
Keegi võiks +`ide rida jätkata.
Rada muidugi on igav ja kiire nagu juba piisaval räägitud on ...
esiotsa mehed on ikka need samad mis mujalgi. mõned on rohkem kui EEC-l.. miinuseks, et stardigruppidesse jagatakse litsentside mitte tugevuse järgi..olen märganud, et siin foorumiski on kaks gruppi tekkinud, ühed käivad, teised ei käi TRM-il. suurimaks miinuspooleks paneks siiski kõrge osavõtutasu :?

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 08. 03. 2004. 12:41

Ruve kirjutas:esiotsa mehed on ikka need samad mis mujalgi. mõned on rohkem kui EEC-l.. miinuseks, et stardigruppidesse jagatakse litsentside mitte tugevuse järgi..olen märganud, et siin foorumiski on kaks gruppi tekkinud, ühed käivad, teised ei käi TRM-il. suurimaks miinuspooleks paneks siiski kõrge osavõtutasu :?
Nõus. Hind tekitab tõrget kuna poole suurema nutsu eest ei näe nagu kõrgemat korralduse taset kui keskmine EEC. Ok, kui ma oleks mingi raske MTB fänn siis küll aga praegu ... Kõik oleneb kui suure kaifi keegi sellest saab. Nt. TRR puhul on kaif vägev ja rahas pole küsimus. Ja see miinus litsentsidega. Mjah, siinpool pluss kuna olen see paha, vastik, jõle ja pähh kes on 'ostnud' võimaluse startida eest grupist :D Sellele vaatamata ei ole kindel mineja. Tagant tulevatele kõvadele meestele ei taha ka ju jalgu jääda. Aga mine tea, vbla lähen ja lasen endast üle sõita..
Viimati muutis priidik, 08. 03. 2004. 12:48, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 08. 03. 2004. 12:47

Andrus K kirjutas:
profit4 kirjutas:Hmm...mul tekkis väike küsimus, miks see TRM nii oluline siin kõigile on :roll: .
"Maastikuratturite laulupidu" :)
Nagu ma kunagi teemas 6. Tartu Rattamaraton 14.09.2003. [MTB] olen öelnud:
margo kirjutas:Mina arvan tegelikult, et TRM ei peagi pakkuma midagi raja poolest, nagu seda oli nt rakvere. Et oleks juurikaid ja singleid. See on rohkem selline massiüritus, kuhu sa lähed massiürituse fiilingu pärast. See on nagu ratturite Laulupidu - koht, kus inimesed saavad kokku ja tunnevad, et miski neid ühendab.
Tegelikult ma arvan, et kui eespool mainitud teema läbi loed (juhul kui sa pole seda veel teinud), siis saad ammendava vastuse;)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”