Keila Cup E2 MTB / Kalev Chocolate CUP

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Keila Cup E2 MTB / Kalev Chocolate CUP

Postitus Postitas Andrus K » 20. 01. 2004. 11:48

Sellel võistlusel ka nimeküsimus alles lahtine ?
http://www.ejl.ee/kalender.htm

Rääkige mehed, kes te eelmine aasta käisite, mis seal siis ees ootab. Kuidas oli jne. espordis on 2003 aasta kohta muidugi ka infot, kuid napilt.

Harrastajad tiirutasid siis 4 km. rajal 1,5 h ?
Eliidil sama rada ?
Raja ja korralduse võrdlus Mynthoni Pirita etapiga nt?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 20. 01. 2004. 12:05

rada oli harrastajatel sama mis eliidil ja ring oli 5 km. harrastajad tegid 5 ja eliit 7 ringi. kõva põhjaga suusarada kus veidi soppa kohati peal. paar korda käis ümber põõsa ka ja nn.tankimäest üles- alla.... puhtalt iseenda jõu ja pulsiga sõitmine.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 20. 01. 2004. 12:19

lisaks oli veel 2 lõiku, kus üsna põnev kurviline singeltrack. neis kohtades käisin suvel mitu korda sõitmas. kokkuvõtteks lihtne rada, aga mulle on see peaaegu kodurada ning seetõttu meeldib väga.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 20. 01. 2004. 12:21

Harrastajate võitja aeg 1.15
- see ümber põõsa nikerdamine oli isegi huvitav.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 20. 01. 2004. 13:46

http://velo.clubbers.ee/index.php?page=7

piltidelt paistab vaid liiv, kruus ja saepuru :? . Nii oligi ? Nikerdamist vajavaid tõuse ja laskumisi pole ?

Milles selline nimi - Tankimägi - endine tankipolügon ?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 20. 01. 2004. 13:58

Andrus K kirjutas:piltidelt paistab vaid liiv, kruus ja saepuru :? . Nii oligi ? Nikerdamist vajavaid tõuse ja laskumisi pole ?

Milles selline nimi - Tankimägi - endine tankipolügon ?
No ongi ju hea hooaja alustuseks selline lihtsam sõit. küll kangutada jõuab.

Ja see rada ja osa vana Keila tankodroomi. Keilas olid ju uhked väed.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 20. 01. 2004. 14:01

Mati kirjutas:
Andrus K kirjutas:piltidelt paistab vaid liiv, kruus ja saepuru :? . Nii oligi ? Nikerdamist vajavaid tõuse ja laskumisi pole ?

Milles selline nimi - Tankimägi - endine tankipolügon ?
No ongi ju hea hooaja alustuseks selline lihtsam sõit. küll kangutada jõuab.
Ja see rada ja osa vana Keila tankodroomi. Keilas olid ju uhked väed.
ei ei. hooaeg algab ikka juba nädal varem Mynthon I`ga :)
Aga kuhu kanti see tankimägi Keilast jääb ? Regio/Delfi ei paku midagi :?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 20. 01. 2004. 14:14

Andrus K kirjutas:...Aga kuhu kanti see tankimägi Keilast jääb ? Regio/Delfi ei paku midagi :?
Sinna punase ringi kanti. Loodan, et on arusaadav. Paremale jääv staadion võib siis olla veel üheks orientiiriks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 20. 01. 2004. 15:52

Mati kirjutas:Ja see rada ja osa vana Keila tankodroomi. Keilas olid ju uhked väed.
Keila tankimäe pinnas on üsna siledaks aetud/sõidetud ning seetõttu üsna lihtne sõita. Suvel sattusin endise Klooga sõjaväeosa territooriumil olevatele "tankimägedele". Pagan, kus seal oli pinnas rattaga sõitmiseks karm - roopad kuni jooksukinnitusteni sügavad ning ülejäänud osas roomikutega treppi küntud :shock: Ma olin tõeliselt õnnelik kui mingil kolmandal katsel suutsin jalga maha panemata ühe sellise künka tippu sõita :) Kuid sõitsin siis lahtise pedaaliga, nii et sellevõrra oli raskem

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 21. 01. 2004. 00:21

Mati kirjutas:[No ongi ju hea hooaja alustuseks selline lihtsam sõit. küll kangutada jõuab.
Minu kogemustel pehmed siledad suusarajad, kus ratas saepuru sees kinni kui tati sees, on füüsiliselt vägagi rasked. Pane kevadel seal ratas joonele ja pärast räägime kergusest ja mittekangutamisest.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 01. 2004. 01:16

Ereliukas kirjutas:Minu kogemustel pehmed siledad suusarajad, kus ratas saepuru sees kinni kui tati sees, on füüsiliselt vägagi rasked. Pane kevadel seal ratas joonele ja pärast räägime kergusest ja mittekangutamisest.
Eh, sinuga ma ratast joonele ei pane kuskil, sest tulemus ette teada :D . Samas ei ole ise nende saepururadade osas eriti nurisenud, istuvad päris hästi. Mul muud tüüpi rajad probleemiks.

Aga oli siis eelmine aasta seal Keilas nii "tatine" :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 21. 01. 2004. 09:41

Minule ka Keila rada väga meeldis. Just, et oli vaheldusrikas. Kaks maasikat singeltrackide näol, tankimäe tõusud ja laskumised. Peale laskumist kohe 90 kraadi kurv. Vahele lihtsamat ja kiiret suusarada, siis jälle sapuru sees kinni. Osad kohad olid jälle porised jne jne. Oma sõiduga jäin ka rahule. Eriti tuli välja start, mis on minu puhul haruldus :D

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 06. 02. 2004. 12:44

Uurisime Kalev Nõmmega asja ja tundub, et see Keila MTB üritus jääb vähemalt sel aastal ära :cry: :

Tere Kalev!
Kahjuks tõesti SK KAYABA tegi EJL-i avalduse ja teatas Keila MTB võistluse
ära jätmisest. See on kindlasti kurb, kuna võistlus oli registreeritud ka
UCI kalendris. SK. Kayaba otsustes MTB võistluse asemel korraldada 18.04.04
Keilas maanteevõistluse " Kalev Chocolate Cup" Mis on Eesti maanteesõidu
karikasarja 1 etapp.

Urmas Karlson
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 06. 02. 2004. 13:01

Andrus K kirjutas:SK KAYABA tegi EJL-i avalduse ja teatas Keila MTB võistluse ära jätmisest.
jama :( peab kusagilt mujalt siis harrastajate esikoha vaatama. seal oleks see päris lihtsalt tulnud 8)

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 06. 02. 2004. 17:54

See on kindlasti põnev,kui tead ilma võidu sõitmata,mitmes oled.Siis saad näiteks võidusõitmise asemel õllekas jooki libistada ja haigutades nautida järjekordset esikohta(ilma joonele minematta).Vahva! :shock: :shock: :shock:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 06. 02. 2004. 19:35

vaikija kirjutas:See on kindlasti põnev,kui tead ilma võidu sõitmata,mitmes oled.Siis saad näiteks võidusõitmise asemel õllekas jooki libistada ja haigutades nautida järjekordset esikohta(ilma joonele minematta).Vahva! :shock: :shock: :shock:
asi vaid konkreetses rajas, mis sobis ja sobib ka edaspidi mulle. möödunud aastal ei kaotanud ka eliidi meestele palju, kui ringiaegu võrrelda. kohal oli kogu eesti eliidi paremik. kaotasin 5 ringi arvestuses eliidi neljandale 1 min.6 sec. ja võitsin eliidi viiendat 1 min. 46 sec. need kaks lisaringi mida eliit tegi oleks ka vabalt jõudnud sõita. mnt-l kerijatel polnud seal midagi teha, sest tuli ainult kangutada. samuti mäkkeronijatel polnud eelist, sest oli vaid kaks lühikest tõusu. erilisi tehnilisi oskusi ka vaja ei olnud. kuna teen trenni ainult mnt-l, siis mulle see rada sobib.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 07. 02. 2004. 08:51

Ei näe küll selles midagi imelikku kui keegi tunneb et võib võita. Enesekindlus on väga oluline asi. Tuleb eeskuju võtta. Tyler Hamilton ütles ka hiljuti et läheb Touri võitma, et see mõte aitab motivatsiooni hoida jne. Ma arvan et Ruve suudaks ka MNT versiooni kinni panna, ma mõtlen seda harrastajate 42 km sõitu.

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 07. 02. 2004. 10:44

Just see motivatsiooni puudumine oligi imelik (seal oleks see päris lihtsalt tulnud...)

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 07. 02. 2004. 10:58

vaikija kirjutas:Just see motivatsiooni puudumine oligi imelik (seal oleks see päris lihtsalt tulnud...)
me vist räägime "lihtsa" all erinevatest asjadest. tegelikult ei tule lihtsalt ju midagi, kõik on ikkagi treenigu tulemus :) minu jaoks on keila suusarada lihtne, samas pirita mynthon väga raske...

Vasta

Mine “Eesti võistlused”