Milline VCEE Tallinna kolmapäevakute etapp meeldis enim

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Milline VCEE Tallinna kolmapäevakute etapp meeldis enim

Postitus Postitas Andrus K » 21. 10. 2003. 08:46

Küsitlust ei hakka looma. Tahaks lihtsalt teada, mis iga etapi puhul meeldis, mis mitte (rada - profiil, pikkus, raskusaste, korraldus jne.) ja mida tulevikus ootaksite sellistelt isetehtud üritustelt, kui selliseid peaks korraldatama.

Etapid olid:
1. Trummi 3x5km. suusaring
2. Järve mets
3. Pirita
4. Saku raba
5. Jõelähtme
6. Vana Tartu mnt. (MNT)
7. Harku-Tabasalu-Harku (MNT)
8. Hiiu mets
9. Trummi sprint
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 10. 2003. 10:42

Kuigi osalesin ainult neljal, siis arvan, et kõik olid OK, sest erilist nurinat ju ei tulnud. Järgmine aasta samad rajad.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 21. 10. 2003. 10:51

Nagu vares ütles: mmmõõõõlemad on head, ehk siis kõik need, millele mina jõudsin olid omamoodi mõnusad.
Järve metsa rada oli neist kõige lihtsam ja Pirital olid ikka mõned päris keerulised kohad. Saku raba oli ehe näide selle kohta, kuidas teha tasasele maale päris rasket rada. Maantee ehk siis Vana-Tartu mnt meeldis mulle muidugi hästi, eriti punktitabelisse vaadates. Hiiu metsa kaevikud olid ka vahvad.
Pirita ehk oligi kõige meeldejäävam.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Milline VCEE Tallinna kolmapäevakute etapp meeldis enim

Postitus Postitas Rivo » 21. 10. 2003. 12:04

1. Trummi 3x5km. suusaring
Võistlemas seal ei käinud. Rada on iseenesest päris hea. Trenni tegemas käin seal üsna tihti.
2. Järve mets
Arvestades kohta, päris OK. Ega sealt polekski midagi asjalikumat välja võlunud.
3. Pirita
Täitsa hea, seal võiks korraldada rohkem, kui ühe etapi, kuna ümberringi materjali kuhjaga.
4. Saku raba
Kahjuks ei käinud.
5. Jõelähtme
Samuti ei osalenud.
6. Vana Tartu mnt. (MNT)
Hmm, MNT on MNT, võibolla oleks võinud veidi pikem olla.
7. Harku-Tabasalu-Harku (MNT)
Ei oska kommida, ei käinud.
8. Hiiu mets
Aga see oli minu arvates parim.
9. Trummi sprint
Ei osalenud.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 21. 10. 2003. 12:25

Ma ka ei tooks midagi esile. Võrdselt kõvad olid Saku ja Pirita. Sakus oli eripäraks mägede puudumine, kuid muidu küllalt tehniline. Pirita oli klassikaline XC rada. Hiius häiris veidi see, et tagaotsas läks liiga keerutmaiseks. Osad konksud oleks pidanud välja jätma. Nagu selgus, siis nii mõnelegi sai seal eksimine saatuslikuks. Järve oli ka kõva arvestades maastikku, mida seal pakkuda oli. Jõelähtmel ei käinud ja sprindil osalemist kirun siiani. mitte raja või korralduse pärast vaid, et oma tervise seal tuksi keerasin. Praeguse seisuga lõhnab miskise neerupõletiku järele. Võibolla midagi veel. Eks paari päeva pärast on selge ja saab ravima hakata.....ahh, mis ma siin ikka heietan.

Igatahes järgmine aasta võiks Idaranna ürituse ja VCEE Cupi ühendada. Idaranna kanda jääks organisatoorne pool ja VCEE kanda rajakorraldus ning eelkõige entusiasm! Nagu ma olen aru saanud siis oligi Andrusel ja Co'l plaan mingil ajal Idarannaga neid asu arutada?

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 21. 10. 2003. 12:35

UrmasL kirjutas:Ma ka ei tooks midagi esile. Võrdselt kõvad olid Saku ja Pirita.
Ma olen juba kaks aastat imestanud seda, et kui UrmasL midagi asja kohta arvab, siis ei ole mul enam midagi juurde lisada, sest kõik on juba ära öeldud ja mul jääb vaid kaks kätt poolehoiuks püsti tõsta. Ju on tegemist äärmiselt sarnase suunitlusega sõitjatega.
Ehk siis nii palju vast veel, et Jõelähtme ja Hiiu tahavad mõlemad vägisi poodiumile trügida...... Kuigi logistika Maardusse minekul ei kannata üldse kriitikat.

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 21. 10. 2003. 15:14

Nu kahte rada nägin, osaleda ei saanud kummalgi, aga pean kiitma Hiiu rada, tähistus oli kahjuks aga null, eksisin kõikidel proovikatsetel täielikult ära! :? Väga meeldis sprint, üleüldse meeldivad sprindid, aga see oli eriti hea, rada oli tasemel ja see Lõpusirge - pehme pinnas, tõusul.. mmm.... tõeline maiuspala! :lol:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
mtb
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 10. 05. 2003. 15:51

Postitus Postitas mtb » 21. 10. 2003. 19:15

kõige suuremad punktid annan Pirita rajale (XC)
teisex panex Saku raja (oli nii nikerdamist, kui ka sirgeid)
huvitav oli ka Maardu rada aga mulle ei meeldi seda tüüpi
sõidud. kahjux ei oska komenteerida 2 viimast etappi :roll:

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Re: Milline VCEE Tallinna kolmapäevakute etapp meeldis enim

Postitus Postitas ii » 22. 10. 2003. 09:12

Andrus K kirjutas:Küsitlust ei hakka looma. Tahaks lihtsalt teada, mis iga etapi puhul meeldis, mis mitte (rada - profiil, pikkus, raskusaste, korraldus jne.) ja mida tulevikus ootaksite sellistelt isetehtud üritustelt, kui selliseid peaks korraldatama.
Kindlasti peaks ja korraldus oli igati meeldiv ning TÄNUD sulle Andrus ja ka teistele, kes aitasid radasid teha!
Andrus K kirjutas: Etapid olid:
1. Trummi 3x5km. suusaring
Ei osalenud
Andrus K kirjutas:2. Järve mets
Ei olnud nii väga põnev ja pealegi seal veel hulk koeri ju kondamas. Pikkus OK, profiil- mitte eriti põnev
Andrus K kirjutas:3. Pirita
Ei osalenud
Andrus K kirjutas:4. Saku raba
Vägev- ikka huvitavalt palju nikerdamist suudeti sellisest tasasest maastikust välja meelitada: profiil: hea, pikkus õige
Andrus K kirjutas:5. Jõelähtme
No see oli minu meelest parim rada, võttis ikka niimoodi keele vestile: profiil super, pikkus super, sinna minek jama (klaasikillud, ümbruskond)
Andrus K kirjutas:6. Vana Tartu mnt. (MNT)
Ei osalenud
Andrus K kirjutas:7. Harku-Tabasalu-Harku (MNT)
Ei osalenud
Andrus K kirjutas:8. Hiiu mets
Kahju et jäin pimeda peale ja ei saanud nautida seda rada täielikult.
Aga rada oli ikka super, mis super: profiil 5+, pikkus norm
Selle etapi võiks tõsta ette poole (nt. suve keskele)
Andrus K kirjutas:9. Trummi sprint
Väga kahju, et ei saanud osaleda- sellisena oleks see minu I võistlus olnud :(
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

Vasta

Mine “Eesti võistlused”