6. Tartu Rattamaraton 14.09.2003. [MTB]

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 15. 09. 2003. 11:01

Andrus K kirjutas:Kõigepeale muuda ise oma kasutajanimi ära. Siis ei ole vaja peale igat võistlust mõistaada ja meenutada, mis veloman32 nimi tegelikult ikkagi on.
seda kyll aga mulle on see nimi nii armsax saanud (aga saladuskatte all võin öelda et olen SUVI :D )
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 15. 09. 2003. 11:11

30 km kandis oli see kõva mäkke ronimine, mul peksis seal pulsi üle 190 ning kustusin täitsa ära. keskmine pulss kujunes 170. üle 171 oli pulss 1:34:20 ; 141-171 vahel 1:16:40

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 15. 09. 2003. 11:11

tarmo kirjutas: ... on hea meel et mul on ka mõttekaaslasi. need on nimed, keda te eilsest protokollist ei leia :lol:
Nii et mina ka siis mõttekaaslane tundub :wink: :?:
Mina arvan tegelikult, et TRM ei peagi pakkuma midagi raja poolest, nagu seda oli nt rakvere. Et oleks juurikaid ja singleid. See on rohkem selline massiüritus, kuhu sa lähed massiürituse fiilingu pärast. See on nagu ratturite Laulupidu - koht, kus inimesed saavad kokku ja tunnevad, et miski neid ühendab. Ja tegelikult isegi kahetsen, et ei läinud see aasta.

Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Postitus Postitas valdek » 15. 09. 2003. 11:15

Mati kirjutas: ... vähemalt esimeses otsas hakkab tasapisi mtb rattaste osakaal vähenema ja cc rataste osakaal tõusma.
mis need cc rattad on?
see vaidlemine siin- TRM on hea või "atstoi"! igaühele oma, kellele ema, kellele tütar! :)
Mina teist korda TRM-il, seejuures üldse 2 hooaeg rattal. Krt võtaks, et aastaid juba nii palju ära elatud (raisatud) ja alles eelmine kevad avastasin maastikusõidu võlud.
Stardinumber 848; aeg 2. 20. 23; koht 670.
Mul probleemiks jõud- tõusudel jään gruppidest maha, laskumistel ja lauskmaal jõuan järgi ja kui tehnilisemad laskumised, siis jääb jälle punt maha- pean ju järgmiseks tõusuks valmistuma :D

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 15. 09. 2003. 11:18

veloman32 kirjutas:
Andrus K kirjutas:Kõigepeale muuda ise oma kasutajanimi ära. Siis ei ole vaja peale igat võistlust mõistaada ja meenutada, mis veloman32 nimi tegelikult ikkagi on.
seda kyll aga mulle on see nimi nii armsax saanud (aga saladuskatte all võin öelda et olen SUVI :D )
Toomase poeg või?

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Postitus Postitas ii » 15. 09. 2003. 11:25

Jipikajee...ma olen ikka vääääga rahul 8)

Kas mäletate kui küsisin teie käest, et mis arvate kas kohalt 1150 startides saab 700 sekka?

Sain ja väga hästi sain- koht 660 (lõppprotokollis 664) ja aeg 2.20. MA OLEN :D

Kangutama pidi jah päris palju. Eriti arvestades seda, et olin 1000-1500 stardikoridoris täitsa lõpus, kuigi sisenesin sinna 10 min enne starti :(
Alguses ei olnud hea minek- põlved valutasid ja kanni lihas oli nii valus. Alles kuskil 20-25km hakkas minema ja täiega.
Kuskil 35 km tekkis motivatsiooni puudus ja jalalihas oli tühi. Tõmbasin ssejärel geeli sisse ja hakkasin vaikselt taastuma. 40 km tundsin, et mul nüüd täiega bowerit.
Peale Palu TP, kui olin haaranud omale topsikese vett, hõiskas mulle keegi: "Tere veloclubbersi_vend!"
Vaatasin kõrvale, ehhee :shock: :lol: Erikr (see olid ikka sina jah :oops:)
Kuna ma tegelesin geeli viimase osa sisse tõmbamisega ja selle alla loputamisega ei saanud ma kohe talle sappa võtta. Aga mingi mindi jooksul suutsin siiski selle grupi (5-6 meest) kinni püüda. Selles samas grupis oli ka üks lätlane, kes tegi minu jaoks sellist sobiliku stabiilset kiiret sõitu. Hakkasime selle grupiga siis täiega edasi rühkima. Kuradi mõnus tunne oli kolmeseid ja viieseid jne "jooksikute" gruppe kinni püüda...rahvas lausa jalutas selg ees vastu...irwirw. Möödumisel tulid igast grupikesest kaasa tugevamad, seega oli meid varsti päris palju. Seda hetke ma ei pannud tähele, milla Erikr kumm läks, aga lõpuni oli tunne, et on mul sabas, aga tegelt ei olnud :(
Huvitav oli selle grupi otsas veel see, et vahepeal tõusudel vedasin mina, kuid enamasti oli lätlane ees, aga mite keegi muu ei tulnud gruppi vedama, kõik ainult viilisid selja taga :twisted:
Aa teate, mis naljakas lugu mul meelde tuli: kuskil 20-25 km olin päris suure grupi ees otsas, päris aktiivne vedamine käis (imesime väiksemaid gruppe järjest enda sisse :) ) Olin siis mina kolmandal kohal seal vasakul pool vedavat "vanameest" (no shiuke M50). Vanamees andis teisel kohal olevale tüübile, kes oli tast paremal, käega märku, et tulgu ta vedama. Tüüp ei läinud, ütlesin talle: "Mine vea siis!" ja teate mis ta tegi ja mida ta mulle ütles: MA ANNAN SULLE SELLE VÕIMALUSE JA VAJUTAS PIDURIT :twisted: :shock: :evil: :?
Kujutate ette, mis tunne mind valdas....

Ok see selleks, kaua ma sellest löödud ei olnud, aga sellel mehel polnud mingit aimugi, mis asi on "karusell", mis asi on üldse tiimi töö, kuidas ssavad kõik vedada ja kiirus selle läbi kasvab...

Eelmise jutu juurde tagasi
Siis 7km enne lõppu tundin, et lätlase tempo jääb mulle aeglaseks ja panin tast laskumisel täiega mööda, minuga tuli kaasa veel üks tüüp, kellega koos, kord mina ees tema taga, kord tema ees mina taga lõpuni ka sõitsime. Kusjuures fini?ikoridori spuriga tegin talle ja veel neljale tüübile ära..irwirw. Ma ei tea, kes ta oli, aga temaga koos sai viimasel 5km km väga palju oma positsiooni parandatud. Tänud tundmatule!


Üldkokkuvõtteks jäin TRM' ga igati rahule!
-rattas pidas ideaalselt vastu
-TP korraldus oli 5+. Palu TP andis üks vanem proua nii ilusasti joogitopsi hoo pealt kätte (liikus käega kaasa), et tilkagi vett sealt välja ei hüpanud, kusjuures ma liikusin mingi 10km/h :o
- ratturid olid üldiselt väga viisakad- kui ma ütlesein, et tulen vasakult või paremalt või keskelt, siis ilusasti lasti mööda
-Contraga oli alguses hea vestelda- ütlesin, et ta peaks pidureid õlitama, kuna need väga krigisevad...irwirw :lol: Tema vastas, et pole vaja, need on tal signaali eest, ja seda ta ütles oma Wõro murrakus...uskuge või mitte, see tundus räigelt naljakalt, eriti kui vaadata samal ajal ta mudaseid paljaid jalgu ja varbaid!
-diplomite korraldus- üheskis TEC'i etapis ei saanud nii kiiresti tulemust teada ja diplomit kätte
- ja ilus ilma oli ka jälle tellitud

Ainukene miinus: selle osavõtutasu eest võiks fini?is rohkem sööki (erinevat nänni) olla?!

TÄNUD KÕIGILE
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 15. 09. 2003. 11:27

cowrider kirjutas:
veloman32 kirjutas:
Andrus K kirjutas:Kõigepeale muuda ise oma kasutajanimi ära. Siis ei ole vaja peale igat võistlust mõistaada ja meenutada, mis veloman32 nimi tegelikult ikkagi on.
seda kyll aga mulle on see nimi nii armsax saanud (aga saladuskatte all võin öelda et olen SUVI :D )
Toomase poeg või?

kust sa seda teadsid :? :shock: :roll: tunend teda :?: :?: :?:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 15. 09. 2003. 11:39

veloman32 kirjutas:
cowrider kirjutas: Toomase poeg või?
kust sa seda teadsid :? :shock: :roll: tunend teda :?: :?: :?:
Mu isa kunagine töökaaslane ja rääkis, et su ratas pidavat väga hästi veerema. Ma siis kuulasin kõrval ja suu jooksis vett, eriti veel, kui mu oma ratast tuli laskumisel tagant lükata ;-)

Aga jah, nüüd on küll teemast väljas. Tervitused!

Rattarallist kah.

Lugedes siinseid kommentaare, tundub, et mul poleks mõtet enne osaleda, kui korralikud sõiduvõtted/kombed käes on. Praegu on kogemusi veel nii vähe, et paratamatult seaksin kedagi ohtu, eriti kiiretel laskumistel või kiiretes kurvides.

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 15. 09. 2003. 11:43

Noh, heietan kah siis natuke TRM-ist. Erilisi sõiduelamusi sinna saama ei läinud, kuna sellised rajad mulle ei meeldi. Küll aga meeldib see möll ja sumin mis seal toimub. Minu arvates paneb TRM "massid liikuma" (nädalake enne üritust oli nii maanteel kui metsas harukordselt palju treeniaid) ja see on ju tore. Sõidu alguses sai saatuslik viga tehtud, otsustasin prillideta rajale minna ja ca. 2 km pärast starti sain paraja löraka paremasse silma, mis sundis mind kuni asfaldi lõpuni vasaku silma infi abil sõitma. Tänaseni on parema silma pilt udune. Motivatsiooni sain 30-ndal km-il kui avastasin, et Grete on meie pundis. "Tänu temale" sai ka pingutama hakatud ja endalegi üllatuseks aeg alla 2 h saadud. Seda peab ütlema, et kuradi tubli tüdruk on ja sõidab kõvasti. Üks hetk oli isegi oht, et hakkab meie gruppi vedama kui kiirus pisut langes. Õnneks saime siiski ilma temata taas hoo sisse ja pääsesime häbist.
Mis sellesse kukkumisse 10-11 km enne lõppu puudub, siis minu õemees oli seal aktiivne osaleja. Nimelt oli väiksem grupp ees olnud kui ca 30-ne rong nad alla neelas. Mingi isend rongist oli täiega esimesse gruppi sisse sõitnud :evil: , mille tulemusel mõlemad loomulikult käna panid. Siis oli 4-5 sõitjat veel neile selga tulnud ja sellega asi piirdus.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 15. 09. 2003. 11:55

valdek kirjutas:
Mati kirjutas: ... vähemalt esimeses otsas hakkab tasapisi mtb rattaste osakaal vähenema ja cc rataste osakaal tõusma.
mis need cc rattad on?
...
cc rattad = cyclocross rattad (maanteratta natuke metsistunud vend)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 15. 09. 2003. 12:19

Mati kirjutas:
valdek kirjutas:
Mati kirjutas: ... vähemalt esimeses otsas hakkab tasapisi mtb rattaste osakaal vähenema ja cc rataste osakaal tõusma.
mis need cc rattad on?
...
cc rattad = cyclocross rattad (maanteratta natuke metsistunud vend)
metsavenna inffi kah:
http://cyclocrossworld.com/

Raul Tammesoo
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 15. 05. 2003. 05:24

Postitus Postitas Raul Tammesoo » 15. 09. 2003. 12:33

UrmasL kirjutas:
Kirsa kirjutas:
Mati kirjutas:4. läbi aegade kõrgeim keskm pulss - 179
Vau! See on päris karm arvestades vanust ja treenitust.
???
Ma olen vist enam-vähem Mati eakaaslane ja minu võistluspulss on olnud umbes 183/193 (kesk/maks) läbi aegade. Lühematel distantsidel olen veel suuremad numbrid saanud. Eelmisel aastal lühikesel triatloni distantsil tegin 190/197. Ma nüüd eilset ei oska võrrelda, sest alates haanjast on mul pulsoka patarei vahetamata ... :oops:
Ehk peaks siin kohal juba uue threadi algatama nimega "Pulss", aga mina vist seda teha ei saa ..

Ühesõnaga, ma tahaks teada mida see siis näitab kui pulss on kõrge või vastupidi madal, nagu minul on? Ma alati vaatan, loen ja kuulan neid kosmilisi pulsi numbreid ja mõtlen kas ma olen vähe treenitud jalalihastega või vähe treenitud südamega. Sest minul nimelt oli keskmine pulss 169 ja see on kusjuures mu rekord, TECil oli veel see suvi ikka 167 ja varasemal ajal on veelgi madalam olnud, umbes 164-163. Max pulssi mu Polar m52 ei fikseeri (või kui siis igaljuhul mina ei oska seda leida), aga tegin sellise triki et panin tsooniks 60-177, ja tsoonist väljas ehk üle 177 oli mul pulss ainult 1.08. Üldse olen ma saanud max pulsi ainult kuskil 185 kanti ja seda siis kui olen teinu 1 minuti intervalle.

Samas olen ise oma 2003 Tartu Maratoni tulemusega rahul: koht 282 & aeg 2.08. Eelmise aastaga võrreldes 15min kiiremini (rada oli vist ka kiirem see aasta) ja koht miski 225 parem.

Seega kas minu selline pulss on nomraalne? Kui ei siis kus on viga? Jalas, südames või tahtmises st. peaks vajutma rohkem ja enne mitte lõpetama kui virvendama hakkab? ;)

Aaa .. vanus ka - 33
Kõik mis teed, teed iseendale.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 15. 09. 2003. 12:41

ehhee.
Minu mõte, et ei peaks neid numbreid vahtima vaid sõitma.
Kui ehk vaid selgelt südamehaiged pensionärid.
Milleks pulsokas ?
Se numbrite virr-varr viib vaid tähelepanu Asjast kõrvale.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 15. 09. 2003. 12:47

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 16:00, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 15. 09. 2003. 12:49

Andrus K kirjutas:Milleks pulsokas ?
Se numbrite virr-varr viib vaid tähelepanu Asjast kõrvale.
Samad sõnad, leian et pulsokas on vajalik rohkem treenimiseks, kas teda nüüd nii väga võistlustel vaja on ei oska öelda, endal ütles enne TRM odometer ka üles nii, et sõitsin üldse ilma igasuguste näitajateta, oma pojalt laenasin ainult laste käekella et teaks enamvähem ajaorientiiri
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 15. 09. 2003. 13:00

Andrus K kirjutas:ehhee.
Minu mõte, et ei peaks neid numbreid vahtima vaid sõitma.
Kui ehk vaid selgelt südamehaiged pensionärid.
Milleks pulsokas ? Se numbrite virr-varr viib vaid tähelepanu Asjast kõrvale.
Võistlustel ei vahi sõidu ajal kah seda pulsokat üldse, aga pärast on küll hea vaadata kuidas nr-d olid. Ntx nüüdki olid nrd laes, aga tulemust ei olnud, seega vormi pole. Poleks pulsokat olnud olekski jäänud arvama, et oli nüüd vorm kehv või ei pingutanud piisavalt (seega kas pigem füüsiline või mentaalne probleem).

Trenni osas aga ütleks, et pulsoka mittevajalikkuse jutt on nati võhiklik (sorry). Eriti algajal on ilma pulsokata võimalik ennast pigem lõhkuda kui arendavalt trenni teha (kogetud variant). See on pikk jutt, mis ka siin ja seal korduvalt käiatud ja seega lõpetaks siinkohal.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 15. 09. 2003. 13:07

Mati kirjutas: Trenni osas aga ütleks, et pulsoka mittevajalikkuse jutt on nati võhiklik (sorry). Eriti algajal on ilma pulsokata võimalik ennast pigem lõhkuda kui arendavalt trenni teha (kogetud variant).
Täiesti nõus ja kaldun arvama et paljud siin foorumis ka kinnitavad seda, ise muretsesin ka alles nüüd pulsoka just treenimise eesmärgil, et on nühitud 2 hooaega aktiivselt, oleks aeg hakata natuke asja sihikindlamalt arendama :lol: ja püüda suunata oskusi kasulikus suunas
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 15. 09. 2003. 13:29

Raul Tammesoo kirjutas: Seega kas minu selline pulss on nomraalne? Kui ei siis kus on viga? Jalas, südames või tahtmises st. peaks vajutma rohkem ja enne mitte lõpetama kui virvendama hakkab? ;)
Aaa .. vanus ka - 33
Vanust küll mõned aastad vähem kuid numbrid on enamvähem samad.
Ainult jooksus olen keskmise üle 170 suutnud viia, ja max on ligi 90.
Kehvemal sõidul on keskmine umb.163-5.

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 15. 09. 2003. 13:37

ma lõpetasin 1473 aga arvestades seda et mind pandi oma stardi koridori lõpust startima (kuna ma hilinesin) ehk siis kuskil 2500 kuigi mu stardi nr ol 2270 seega olen ise väga rahul plus veel see et ma ei tee eriti trenni ka aga nüüdsest hakkan asja vähe tõsisemalt võtma;)

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 15. 09. 2003. 16:05

Raul Tammesoo kirjutas:
Sest minul nimelt oli keskmine pulss 169 ja see on kusjuures mu rekord, TECil oli veel see suvi ikka 167 ja varasemal ajal on veelgi madalam olnud, umbes 164-163.

Aaa .. vanus ka - 33
Ma arvan et ei ole madal.
Ma olen 24a ning eilsed statid oli 171/191. Rekord on Haanja 173.
Max pulss on 196.
Ma arvan et kui mul selg ja jalg kannataks, siis keskmise ma maratoni ajal saaks ehk 175.

Lühematel otstel olen muidugi 184 kanti saanud, aga sellist pulss 2,5 tundi hoida ei jõua. Kevadistel TEC-idel kui mul oli asend vale ja selg valutas, oli keskmine 164.

Pulss on tegelikult individuaalne ning madal pulss ja hea aeg näitavad loomulikult head treenitust - teisest kyljest järelikult annab veel natuke välja pigistada :).

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 15. 09. 2003. 16:35

Mu eilsed näitajad on 183 keskmine ja 197 maksimumpulss. Vanust 24 aastat. Tavaliselt jääb max kuskile 193 matsu peale minutis.

Kasutaja avatar
raul
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 02. 06. 2003. 10:37

Postitus Postitas raul » 15. 09. 2003. 21:19

...
Viimati muutis raul, 13. 01. 2005. 21:08, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 15. 09. 2003. 21:35

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 16:00, muudetud 1 kord.

aux
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 13. 08. 2003. 19:59

NELIKÜRITUS

Postitus Postitas aux » 15. 09. 2003. 21:48

Oliver kirjutas:
tarmo kirjutas:mehed, olgem ausad - see üritus on MTB surm. :twisted: :twisted: :twisted:
Eksid, just see üritus puhub Eesti MTB-le veel rohkem elu sisse. On kellelgi mingi muu üritus välja pakkuda, mis nii palju harrastajaid MTB-sse juurde toob. Ka paljud v.c.e liikmed on tunnistanud, et TRM oli neil esimene ja tõi neid MTB juurde.

Kõvemad tegijad tulevad tulevad loomulikult rattatrennidest, kuid enamus harrastajaid just rahvasprodiüritustest.

Ise julgen tunnistada, et mind tõi MTB juurde osavõtt neliküritusest. Just enda proovilepanek erinevatel aladel pakub tõelist pinget. TEC-il hakkasin käima selleks, et TRM-l parem possa saada.
Muideks, äsja regasin end 2004 neliküritusele...

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 15. 09. 2003. 22:00

parima möödasõitja eriauhinda väärinuks samuti lätlane - Oleg Maluhins 2487 -> 88 (punkt vasakul ülal)
Ei usu et see võimalik on. Arvan et mehele anti vääriline stardipositsioon esimeses vahes.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 15. 09. 2003. 22:04

Jah, pühapäevase sõiduga sai mulle selgeks , et kohale olid tulnud kaks suuremat gruppi inimesi-ühed(enamus clubberseid), kes parandasid kohti ja sõitsid paremini kui seatud eesmärgid ning teine(et siis mina) grupp ,kes kulges sõidu läbi, et lõpus suppi saada.No kuidagi ei saanud stardist käima .Kujutan ette , et kuskil veerand maast kulus mingi norm tempo saamiseks.Lõpus see vastu oli juba mingi kolmene punt , kes kuidagi kõvasti kangutas ja soodustas siiski tublit 20 minutilist aja parandust võrreldes eelmise aastaga.Aga noh tore , et suht koht palju tuttavaid nägusi pärast kohtasin.Aa jaa , täna nägin ka saadet toimunust-suht koht ok ainult , et mind ei suutnud nad sealt alalt ülesse leida.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 15. 09. 2003. 22:07

priidik kirjutas:
raul kirjutas: parima möödasõitja eriauhinda väärinuks samuti lätlane - Oleg Maluhins 2487 -> 88 (punkt vasakul ülal)
See vend ju Läti suusataja. Pole midagi imestada.
Ja juba ammu 8)
The Results from The 1994 Winter Olympics
Lillehammer (NTB): 4 x 7,5 km Biathlon Men
Latvia (Olegs Maluhins 25.36,5/2-1, Ilmars Bricis
24.05,1/1-0, Aivars Bogdanovs 24.06,7, Gundars Upenieks 23.52,3)

Lillehammer (NTB): Biathlon 20 km Men
40) Olegs Maluhins, Latvia 1.02.02,1 (2-0-1-1)

FINAL RESULTS
MEN 10 km SPRINT COMPETITION MUZI
BIATHLON CENTRE OSRBLIE 19.12.1998
Pos. StNr IBUCode Name Nat P S T Final Behind WC NC
2. 90 350002 MALUHINS Olegs LAT 0 0 0 24:54.6 +18.5 26 126

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 15. 09. 2003. 23:13

raul kirjutas: parima möödasõitja eriauhinda väärinuks samuti lätlane - Oleg Maluhins 2487 -> 88 (punkt vasakul ülal)
See vend oli kindlalt esimeses grupis (sest seisis minu ees). Päris palju oli neid, kellel numbrile kirjutatud, et startida võib grupist 100-200. Tobe oleks ka mingit väljamaalasest proffi panna stardirivi lõppu.
- Väntan visaduse levialas -

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 16. 09. 2003. 07:04

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 16:01, kokku muudetud 2 korda .

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 16. 09. 2003. 07:45

veloman32 kirjutas:teen siis ettepaneku teha sisi väike paremusjärjestus TRM'i tulemuste põhjal et sisi olex näha kes keda ja kuidas.
Tee jah väike paremusjärjestus. Kuna Ruve, Tarmo, Rom jt. kõvemad tegijad puudusid, siis on mul head võimalused. ;)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 09. 2003. 08:25

Võimalus siis uurida oma vaheaegu ja teha analüüsi kus kustuti või põrutati.

Kui keegi viitsiks asja excel'isse toppida ja kuhugi üles kah, saaks kõigile ka vaheajapunktide üldjärjestuse nähtavaks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 16. 09. 2003. 08:49

Mati kirjutas:Võimalus siis uurida oma vaheaegu ja teha analüüsi kus kustuti või põrutati.

Kui keegi viitsiks asja excel'isse toppida ja kuhugi üles kah, saaks kõigile ka vaheajapunktide üldjärjestuse nähtavaks.

Paremus järjestus vaheajapunktides esport.ee faili järgi. Osad ajad puudu :(


http://www.hot.ee/raimon15/aeg1.xls
http://www.hot.ee/raimon15/aeg2.xls

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

veel pilte

Postitus Postitas UrmasL » 16. 09. 2003. 09:38

Minu ja paari kaasvõitleja hetked möödunud TRM '03 st

http://www.estnet.ee/urmas/mtb/trm03/

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 16. 09. 2003. 10:11

rootsikunn kirjutas:ajaks sain 2.17 peale sõitu vaadates spidokat tekkis vägagi kõhe tunne, sest 63km peale oli keskmiseks kiiruseks tulnud 30,4 km/h.
63 km läbimisel ajaga 2:17 tuleb keskmiseks kiiruseks ~ 27,6 km/h.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 09. 2003. 10:15

Siit järgneb küsimus, kui palju kellelgi spidokas näitas pikkuseks. Point selles, kas lõpu muudatus ka trassi pikkusele mõjus? Omal õnnestus spidokas lõpus ilusti kogemata nullida, aga mälu järgi näitas kuni 58-60 kilomeetrini küll ca 100 meetise täpsusega kui rajamärgistust uskuda.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 16. 09. 2003. 10:17

Mati kirjutas:sidokas näitas küll ca 100 meetise täpsusega kui rajamärgistust uskuda.
sama siin.
VDO10 näitas vägagi täpselt mul.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 16. 09. 2003. 10:21

minu kella järgi oli distants 62,95km, aeg 2.32.xx ning keskmine kiirus 24,8. Ametlik finishiaeg on märgitud 2.34.27 Siit tekkiski mul küsimus, et kas aega hakati arvestama kõigile alates stardipaugust või siis kui sõitsid kiibiga üle stardijoone? Oskab keegi öelda?

terv
Erko

HAGAR
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 18. 08. 2003. 21:04

Postitus Postitas HAGAR » 16. 09. 2003. 10:23

Mati kirjutas:Siit järgneb küsimus, kui palju kellelgi spidokas näitas pikkuseks. Point selles, kas lõpu muudatus ka trassi pikkusele mõjus? Omal õnnestus spidokas lõpus ilusti kogemata nullida, aga mälu järgi näitas kuni 58-60 kilomeetrini küll ca 100 meetise täpsusega kui rajamärgistust uskuda.

minul pulsokas polar s150 näitas 64,3 aga olen tähele pannud, et kipubki tiba rohkem näitama kui korraldajate poolt raja pikkuseks antud- peaks vist ratta ümbermõõtu muutma kellal.
hoopis teine tera

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 16. 09. 2003. 10:23

Mati kirjutas:Siit järgneb küsimus, kui palju kellelgi spidokas näitas pikkuseks
Startisin grupist 1000-1500 ja Polari järgi tuli distantsi pikkuseks 62,4 km.Ei lõiganud :D

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 16. 09. 2003. 10:27

Erx kirjutas:Siit tekkiski mul küsimus, et kas aega hakati arvestama kõigile alates stardipaugust või siis kui sõitsid kiibiga üle stardijoone? Oskab keegi öelda?
Ikka paugust.

Kasutaja avatar
sileem
Rattur
Postitusi: 94
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:02

Postitus Postitas sileem » 16. 09. 2003. 10:41

Mul tuli vdo15 järgi 64,4 ja keskmine kiirus 28.x. Mingi nädal tagasi räägiti et mudased koha aluges ja lõpus jäetakse välja ning et selle võrra pikeneb distants ca 2km võrra, kas tegelikult ka jäeti?

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 16. 09. 2003. 10:42

Peeter kirjutas: Ikka paugust.
No siis on mõistetav 2-e minutiline erinevus, startisin viimasest grupist, numbriga 2674. Elu esimene TRM :) Jäin väga rahule.
Ainus mis kripeldab on soovi tulla esimesse tuhandesse mittetäitumine. Aga noh, eks järgmisel aastal.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 09. 2003. 10:50

sileem kirjutas:Mul tuli vdo15 järgi 64,4 ja keskmine kiirus 28.x. Mingi nädal tagasi räägiti et mudased koha aluges ja lõpus jäetakse välja ning et selle võrra pikeneb distants ca 2km võrra, kas tegelikult ka jäeti?
Alguses ei jäetud välja, aga lõpp tehti ümber küll (see karjääri kaudu minek) ja just see lõpu osa mind huvitabki - pikendas või ei.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Postitus Postitas valdek » 16. 09. 2003. 10:51

sileem kirjutas:Mingi nädal tagasi räägiti et mudased koha aluges ja lõpus jäetakse välja ning et selle võrra pikeneb distants ca 2km võrra, kas tegelikult ka jäeti?
Ei jäetud, kuna pidas ilusat ilma. Stardijärgsed topiti saepuru täis, kui tähele panid. Ja Elva jõe eelsele lisati kruusa.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 16. 09. 2003. 11:09

Ajaliselt pandi mullegi päris täpne lõpuaeg ,stardi joonest kulgesin üle nii minut peale pauku ja selline vahe oli ka lõpetades.Ja km tähiste täpsus üllatas midki juba sõidu ajal .

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 16. 09. 2003. 11:19

maanus kirjutas:Ajaliselt pandi mullegi päris täpne lõpuaeg ,stardi joonest kulgesin üle nii minut peale pauku ja selline vahe oli ka lõpetades.Ja km tähiste täpsus üllatas midki juba sõidu ajal .
samad sõnad aga ületasin stardijoone varem kui maanus (eestpoolt startisin)Eelmine aasta sain üle stardijoone alles 7 minutit peale PAUKU :roll: .minu compu näitas 2 sekundit kehvemat aega :P :D ag adistanc tuli kyll natu üle 65 :shock: :? :roll:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Postitus Postitas ii » 16. 09. 2003. 11:24

Väike statistika minu sõidu kohta:
stardinr 1150
koht üld 663
koht vanuseklassis 376
1. vahefinish: 0:41:39; min 1km: 3,47; kesk km/h: 17,29;
2. vahefinish: 1:42:10; min 1km: 2,27; kesk km/h: 26,43
Finish: 2:20:14; min 1km: 2,23; kesk km/h: 26,95

Kusjuures viimasel 15 km olen parandanud ~100 koha võrra positsiooni!

Max pulss: 186
Tsoon: 150-190, aeg tsoonis 2:02:00, üle 12 min, alla 6min
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 16. 09. 2003. 11:26

otsisin spetsiaalselt ülesse eelmise aasta andmed/tulemused. siis oli cateye spidokas, pikkuseks tuli 62,4 km, tänavu VDO ja pikkuseks jälle 62,4 km, ju see siis ikka täpne pikkus on :)
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

JAN007
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 27. 07. 2003. 20:24

Postitus Postitas JAN007 » 16. 09. 2003. 11:28

Minu Sigma Targa n2itab pikkuseks 61,24 ja seda siis stardijoonest kuni umbes 10m peale finishit. Aeg aga klapib , sest startisin teist korda 11.40 ja kui finishi ajast 40min maha v6tan, saan m6ne sekundi t2psusega oma spido aja.

Seven
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 27. 08. 2003. 13:06

Postitus Postitas Seven » 16. 09. 2003. 11:58

Rattamaratoni tulemused koos vaheaegadega ChampionChipi lehelt kokkukorjatuna on üleval kokkupakituna ja exceli failina. Võimalike näpukate puhul võiks märku anda.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”