kolmapäevakute 8. etapp

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 09:31

opa pakub öist kolmapäevakut, mis arvata ?

opa kirjutas:
Kuna pimedus surub üha rohkem peale ning kui vaadata millise populaarsusega on Urmase ja Alvaro org.-iga Nightrided, siis teen ettepaneku järgmine velo.clubbers.Cup pimedas teha. Mis arvate?

tarmo kirjutas:
kunagi ammu oli merida cup eelkäija cignal neljapäevakud ja gt neljapäevakud, mis kestsid dets alguseni. kogu okt ja nov ja dets algus võistlused peeti nõmme valgustatud suusarajal. päris karm oli seal, sest valgustus polnud kõige parem ja esilaternaid ei kasutanud keegi,
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 22. 09. 2003. 09:46

Idee on hea ning kindlasti aitaks see kaasa mtb kui aastaringsele spordiala propageerimisele laiemates massides(loe harrastajates s.h. ka mina), kuna antud alaga seotuid positiivseid(koos negatiivsetega muidugi) elamusi sisse kasseerides rikastame oma vahest liig rutiinseks kippuvat argi elu.Viide:kogu see positiivne feedback viimasest Mynthonist ja sügiskrossidest.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 10:02

Andrus K kirjutas: tarmo kirjutas:
kunagi ammu oli merida cup eelkäija cignal neljapäevakud ja gt neljapäevakud, mis kestsid dets alguseni. kogu okt ja nov ja dets algus võistlused peeti nõmme valgustatud suusarajal. päris karm oli seal, sest valgustus polnud kõige parem ja esilaternaid ei kasutanud keegi,
kaldun ka arvama, et võib karm (ohtlik) olla. Samas ma pole ühelgi nightridel veel käinud ja võibolla ei tea millest räägin. Kiiver ja valge klaasiga prilldi peaksid hullemast vist päästma.



Alternatiivina pakun välja paiga (ja siiski valgel ajal toimumise), kus mardiga (ja mart eelnevalt Rivoga) eile luuramas käisime.

Tegemist on kohati üsna künkliku ja kaevikuterohke :twisted: (mardi eilne nippel tuli meelde) metsaribaga mis asub pääsküla raba ja eramajade vahel. Materjali raja tegemiseks tundus olevat piisavalt. Sõbra tn. ja nahahaiguste haigla on vist märksõnad kohalejõudmiseks, kui keegi tahab luurama minna sinna kanti.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas Alvaro » 22. 09. 2003. 10:25

Andrus K kirjutas: kaldun ka arvama, et võib karm (ohtlik) olla. Samas ma pole ühelgi nightridel veel käinud ja võibolla ei tea millest räägin. Kiiver ja valge klaasiga prilldi peaksid hullemast vist päästma.

Alternatiivina pakun välja paiga (ja siiski valgel ajal toimumise), kus mardiga (ja mart eelnevalt Rivoga) eile luuramas käisime.

Tegemist on kohati üsna künkliku ja kaevikuterohke :twisted: (mardi eilne nippel tuli meelde) metsaribaga mis asub pääsküla raba ja eramajade vahel. Materjali raja tegemiseks tundus olevat piisavalt. Sõbra tn. ja nahahaiguste haigla on vist märksõnad kohalejõudmiseks, kui keegi tahab luurama minna sinna kanti.
Ja miks siis ei ole käinud? Ei tahaks nagu süüd enda peale võtta selles osas.... :)
See nahahaiguste kant on kuigi palju tuttav ja seal on ka üks kilomeetrine hea lõik, aga edasi? Ringi sellest minu arust teha ei saa... Siis keerabki juba raba vahele ja seal on ainult pikad sirged. Muidu on see lõik äravahetamiseni sarnane Saku VCE rajaga, mis ei ole halb näitaja ju!

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 10:34

Alvaro kirjutas:See nahahaiguste kant on kuigi palju tuttav ja seal on ka üks kilomeetrine hea lõik, aga edasi? Ringi sellest minu arust teha ei saa... Siis keerabki juba raba vahele ja seal on ainult pikad sirged. Muidu on see lõik äravahetamiseni sarnane Saku VCE rajaga, mis ei ole halb näitaja ju!
kaevikute-lõigust tagsitulek vajab mõtlemist, kuid raba vahele kiiretele kruusateedele pole plaanis rada viia. See koht kust sa rappa tahad minna (laste mänguväljaku juurest), sealt algab kena küngastik, kus saaks ehitada küll. 1. oktoobrini (8. etapp) on aega veel ja saab veel mitu korda vaatamas ja mõtlemas käia. Basic-märgistuse mõiks ka millagi maha panna.

Ajutrust peab millagi sinna veelkord minema juba sel nädalal.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas mart » 22. 09. 2003. 13:44

Andrus K kirjutas:opa pakub öist kolmapäevakut, mis arvata ?

,
27 vastu 28-ndat keerame kella 1h tagasi. Seega jääb valget aega õhtul samavõrra vähemaks. Peab hakkama end tulevalgusega harjutama :P

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 14:00

mart kirjutas:27 vastu 28-ndat keerame kella 1h tagasi. Seega jääb valget aega õhtul samavõrra vähemaks. Peab hakkama end tulevalgusega harjutama :P
See on nüüd küll halb uudis

teoreetiliselt ei sega miski ju 2 viimast etappi ka laup või pühap korraldamat, kuid sügiskrossidega ei tahaks konkureerida.

Nüüd, kui võistlushooaeg on praktiliselt läbi, ei ole ju enam mingit sundi kolmapäevakuid just kolmapäeval korraldada ...
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 22. 09. 2003. 14:35

Aga kas te pimedas ikkagi ei tahaks teha? Kõigil ei ole ilmselt lampe ka muidugi. Selles mõttes oleksin Opa idee poolt ühe NR ja kolmapäevaku ühendamisest. Kohana pakuksin välja Keila tankimäe ja selle ümbruses oleva raja. Tegemist siis kevadise Chokolate cupi rajaga. Ma ei mäleta täpset ringi pikkust aga kaks ringi annab vist paraja mõõdu välja. Rada peaks veel osaliselt tähistatudki olema.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 09. 2003. 14:39

VCE cup'i raames ju ka Pähklimäe proovimata, hea libe seal praegu tõenäoliselt. Seda küll siis eelkõige valges, pimedas - no huvitavaks läheks, rada igatahes hästi ees (ümberringi lihtsalt tsungel :lol: ).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 22. 09. 2003. 14:43

Tänasest lehest lugesin, et Keila suusarajalt on valgustus kõik ära varastatud :? .
Ise pidasin esimese ööralli kohana Trummi suusarada silmas. Seal on valgustus, rajal puuduvad ootamatused. Ka Keila oleks täiesti ok. Esimene selline sõit võiks olla ohutu ja kerge rajaga. Kui enamus jääb ellu :lol: võib ka raskemate radade peale mõtlema hakata. :wink:

Tanel
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 02. 04. 2003. 08:29

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas Tanel » 22. 09. 2003. 14:53

mart kirjutas:
Andrus K kirjutas:opa pakub öist kolmapäevakut, mis arvata ?

,
27 vastu 28-ndat keerame kella 1h tagasi. Seega jääb valget aega õhtul samavõrra vähemaks. Peab hakkama end tulevalgusega harjutama :P
Valitsuse määruse järgi peaks kella keeramine toimuma ikka oktoobri lõpus. Postimehe link selle kohta
Ride Bikes!

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 15:03

UrmasL kirjutas:Aga kas te pimedas ikkagi ei tahaks teha? Kohana pakuksin välja Keila tankimäe ja selle ümbruses oleva raja. Tegemist siis kevadise Chokolate cupi rajaga. Ma ei mäleta täpset ringi pikkust aga kaks ringi annab vist paraja mõõdu välja. Rada peaks veel osaliselt tähistatudki olema.
Tarmo väitis, et kuna sealne rada on suuresti lagedal, siis tähistamine nõuab suuremat tööd, kui mujal.

Aga põhimõtteliselt pole ma mitte millegi vastu. Vaatame mis rahvas arvab.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 22. 09. 2003. 15:04

Ja nõrgematel(nii mentaalselt kui füüsiliselt) tuleb siis kõvematel nightrideritel piltlikult öeldes kannikast hammastega kinni hoida ehk siis nagu tuntud klassik juba on maininud-tuleb hakata tugevaks.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 15:04

Mati kirjutas:VCE cup'i raames ju ka Pähklimäe proovimata, hea libe seal praegu tõenäoliselt. Seda küll siis eelkõige valges, pimedas - no huvitavaks läheks, rada igatahes hästi ees (ümberringi lihtsalt tsungel :lol: ).
ja ja. Kohe näha, et sa pole peale kevadet pähklimäel käinud ja mälestused juba tuhmuvad :lol: . Mina seal küll pimedas sõita ei julgeks :lol:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 22. 09. 2003. 15:16

"ümber augu" on juba tükk aega räägitud! Ei teeks paha, kui keegi ka oma arvamuse kirja paneks :x

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: kolmapäevakute 8. etapp

Postitus Postitas mart » 22. 09. 2003. 15:23

Tanel kirjutas:
mart kirjutas:
Andrus K kirjutas:opa pakub öist kolmapäevakut, mis arvata ?

,
27 vastu 28-ndat keerame kella 1h tagasi. Seega jääb valget aega õhtul samavõrra vähemaks. Peab hakkama end tulevalgusega harjutama :P
Valitsuse määruse järgi peaks kella keeramine toimuma ikka oktoobri lõpus. Postimehe link selle kohta
Taas kord, ära usalda BNS-i. :D Lugesin tänasest Postimehest (lk 3) BNS-i teadet pealkirjaga "Eesti läheb nädala pärast üle talveajale" ja nii see valeinff tekkiski.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 15:23

opa kirjutas:"ümber augu" on juba tükk aega räägitud! Ei teeks paha, kui keegi ka oma arvamuse kirja paneks :x
ok. see ei vaja ju mingid orgunni ega raja märgistamist.
Mina olen poolt, kui rahvas üritusele taha tuleb.

Seega kasvõi sel kolmapäeval. Iseasi, kas ma Taavoga ajavõtu suhtes kaubale saan. Ja kas ta autoga raja äärde pääseb :!:
Ja kas ta tahab pimedas tulla :?:
Pimedas on Muaddib Electronics võimetu
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 22. 09. 2003. 16:10

Andrus K kirjutas:
Seega kasvõi sel kolmapäeval. Iseasi, kas ma Taavoga ajavõtu suhtes kaubale saan. Ja kas ta autoga raja äärde pääseb :!:
Ja kas ta tahab pimedas tulla :?:
Pimedas on Muaddib Electronics võimetu
vaevalt taavolgi infrared nägemine on :roll: :?: katsuks ikka valgesse jääda või vähemalt valgustatud rajale trummis. trummi ülemine osa oleks igati ok lõpetuseks. võiks isegi ühisstardi teha lõpu puhul, ainult siis peab keegi taavole appi tulema numbreid lugema :wink:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 09. 2003. 17:14

tarmo kirjutas:
Andrus K kirjutas:
Seega kasvõi sel kolmapäeval. Iseasi, kas ma Taavoga ajavõtu suhtes kaubale saan. Ja kas ta autoga raja äärde pääseb :!:
Ja kas ta tahab pimedas tulla :?:
Pimedas on Muaddib Electronics võimetu
vaevalt taavolgi infrared nägemine on :roll: :?: katsuks ikka valgesse jääda või vähemalt valgustatud rajale trummis. trummi ülemine osa oleks igati ok lõpetuseks. võiks isegi ühisstardi teha lõpu puhul, ainult siis peab keegi taavole appi tulema numbreid lugema :wink:
Trummi ülemise raja poolt olen ka ise. Seal saab rada ka vaevata nati pikemaks teha, kui rada ntx sealt tähetorni juurest künkalt läbi viia jne, polegi vaja alla rajaossa tulla. Seda võib sõita nii pimedas kui valges. Valgustuse töötamises hetkel pole kindel, ei pruugi olla sisse lülitatud :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 22. 09. 2003. 19:35

Mati kirjutas:Valgustuse töötamises hetkel pole kindel, ei pruugi olla sisse lülitatud :?:
Viimati sõitsin, siis töötas. Minu kunagine idee sprint teha ei leidnud eriti vastukaja, eks ma siis sprindin üksi... :cry: aga siis ma just Trummi ülemist rada silmas pidasin, et see oleks päris sobilik sellise 1..1,5 km raja maha märkimiseks...

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 23. 09. 2003. 06:46

käisin eile pimedas ja ilma esituleta (pole lihtsalt) trummi ringi proovimas. 20.00-21.00 on seal ikka päris palju rahvast ja oht kedagi alla ajada on suur. Valgustus töötas traditsiooniliselt vaid mäe all. Mõni arem vend ei julgenud suusa-silla laskumisest pimedas vist alla tulla ja kasutas laskumiseks hoopis tõuse, mis tegi olukorra eriti huvitavaks :evil: . Ja see üldse ilma tuledeta sõitmine on ikka jama värk. Ei näe mitte üht juurikat ega liiva-laiku.
Kui trummis midagi pimedas teha, siis vaid ülemises osas (viiest kilomeetrist 2,5-3 km). Taavole sobiks vist küngas, mis on vahetult enne staadioni juurde laskumist. Seal on tänavavalgustus, mis töötab ikka.

Nii et jätame selle viimaseks etapiks siis ?
OK ?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 23. 09. 2003. 08:08

Andrus K kirjutas: Nii et jätame selle viimaseks etapiks siis ?
OK ?
Yks vastuhääl. Aga ma vist alati see va "protestant" olen, keegi ju peab oskama EI ka öelda.
Valimas ei käinud..........

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Postitus Postitas ii » 23. 09. 2003. 11:34

Andrus K kirjutas:käisin eile pimedas ja ilma esituleta (pole lihtsalt) trummi ringi proovimas. 20.00-21.00 on seal ikka päris palju rahvast ja oht kedagi alla ajada on suur. Valgustus töötas traditsiooniliselt vaid mäe all. Mõni arem vend ei julgenud suusa-silla laskumisest pimedas vist alla tulla ja kasutas laskumiseks hoopis tõuse, mis tegi olukorra eriti huvitavaks :evil: . Ja see üldse ilma tuledeta sõitmine on ikka jama värk. Ei näe mitte üht juurikat ega liiva-laiku.
Kui trummis midagi pimedas teha, siis vaid ülemises osas (viiest kilomeetrist 2,5-3 km). Taavole sobiks vist küngas, mis on vahetult enne staadioni juurde laskumist. Seal on tänavavalgustus, mis töötab ikka.

Nii et jätame selle viimaseks etapiks siis ?
OK ?
Ma olen täitsa poolt! Trummi puhul arvan, et saan mingi 3-4 meest veel kaasa ka (tüübid kes Jõelähtmes ka olid) :)
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

Viljar
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 06. 06. 2003. 11:44

Postitus Postitas Viljar » 23. 09. 2003. 13:08

ii kirjutas: Ma olen täitsa poolt! Trummi puhul arvan, et saan mingi 3-4 meest veel kaasa ka (tüübid kes Jõelähtmes ka olid) :)
Hmm, see vist käis osaliselt minu kohta. Kuigi mitte kaasa, vaid lihtsalt osalema. Trummi kant mul lapsepõlve mängumaa ja seal palju häid kohti kus sõita, kuid pimedas ilma lambita ma kuskile mujale kui suusarajale ei läheks. Joostes veel kuidagi, kuid rattaga on vähe ohtlik. Igaljuhul olen võimalusel MTB VCE üritustele tulemas.

Eile käisin väheke metsas (küll ilma rattata) tiirutamas ja leidsin astangu ja tähetorni tänava vaheliselt alalt palju sinkavonkalisi ja väheke ülesalla tiirutavaid ATV'ga sissesõidetud radasid. Kui sinna millagi täpsemalt rattaga uurima lähen siis ehk vaatan ka mingi sõidetava paari kilomeetrise ringi kah välja. VCE cup jaoks aga vist lükkub järgmisse aastasse, kuna asi on paksu metsa sees ja sügisene napp valgus sinna eriti ei paista.

Viljar

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

:(

Postitus Postitas Marti » 23. 09. 2003. 14:23

Mina olen sprindi poolt!!! See on kõige huvitavam ja seda ei ole selle aasta jooksul korraldatud kah v.c.cupi raames :) Nii et kui sprint tuleb siis vean ennast kah kohale :!: Trummis võib ju ka sprindi korraldada :idea:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 23. 09. 2003. 14:34

sprindi definitsioon palun:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 23. 09. 2003. 14:36

Sprinti seal üleval(Nõmmel) on jah hea korraldada aga mitme ringilist oleks muidu mõtet korraldada?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 23. 09. 2003. 14:45

maanus kirjutas:Sprinti seal üleval(Nõmmel) on jah hea korraldada aga mitme ringilist oleks muidu mõtet korraldada?
minu arust ülemine suusaring ca 2,5 km on liiga pikk sprindi jaoks. sprint võiks olla kuni 1,5 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 23. 09. 2003. 14:50

tarmo kirjutas:
minu arust ülemine suusaring ca 2,5 km on liiga pikk sprindi jaoks. sprint võiks olla kuni 1,5 km.
üleval saab ka vajadusel lühema variandi teha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: :(

Postitus Postitas UrmasL » 23. 09. 2003. 15:02

smdengo kirjutas:Mina olen sprindi poolt!!! See on kõige huvitavam ja seda ei ole selle aasta jooksul korraldatud kah v.c.cupi raames :)
Mäkketõusu ja downhilli pole kah korraldatud .... :lol:
Aga mingi sprindi võiks teha küll. Eriti tugevalt ma end sellel alal ei tunne aga mis seal ikka....

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

Postitus Postitas Marti » 23. 09. 2003. 15:21

person kirjutas: .. aga siis ma just Trummi ülemist rada silmas pidasin, et see oleks päris sobilik sellise 1..1,5 km raja maha märkimiseks...
Pean selle väitega nõustuma, seal annaks hea sprindiraja maha märkida, nii näetegi kui tugevad sprindis olete, ega ma ise kah mingi äss ei ole 8)

Ja downhill on natuke teine ala, ses suhtes et see nõuab ka teist ratast, aga lihtsat sprinti sõidame oma MTB'dega :wink:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 23. 09. 2003. 15:33

tarmo kirjutas:
maanus kirjutas:Sprinti seal üleval(Nõmmel) on jah hea korraldada aga mitme ringilist oleks muidu mõtet korraldada?
minu arust ülemine suusaring ca 2,5 km on liiga pikk sprindi jaoks. sprint võiks olla kuni 1,5 km.
Ma ei mõelnudki sprinti puhtalt suusarajal teha. Suusaraja jätaks möödumisvõimaluste jaoks. Muidu paneks paar singlit sisse sealt tähetorni ümbert. Kombineeriks mingi sellise 1.. 1,5 km ringi. Vaja, ma võin abirajameister olla.
Andrus K kirjutas:sprindi definitsioon palun:
nt 4 meest korraga rajale. Aega ei võta - muaddib electronicul puhkeäev. 2 v 1 paremat edasi, lohutusring. Midagi play off süsteemi sarnast.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 23. 09. 2003. 15:42

Seda ma lootsingi , et lühemad ringid tehakse ega ma nüüd vaimustuses küll pole sellest saepurust.Ideaalis on seal ümber Kalevipoja küll vahest liialt madald künkad aga seda jägitavam kogu rada(mis pidavat ju sprindi olemuse juurde kuuluma) .Ärge nüüd pahandage aga vaimusilmas vilgsatas pilt kus neli sprinterit kuskil pimedamas nurgas vale suuna võtavad ja äsavad üksteise võidu kuniks arvavad et oleks vist vajalik mtbo-d tegema hakata.Muideks kui osa võtt jääb sellisesse skaalasse mis viimane etapp oli siis kolm nelja mehe sõitu saabki ju.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 23. 09. 2003. 16:06

Kui on lühike s.t 1-1,5 km ring siis ärge üle 2 mehe küll peale laske.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 23. 09. 2003. 16:33

Rom kirjutas:Kui on lühike s.t 1-1,5 km ring siis ärge üle 2 mehe küll peale laske.
Raja pikkus, osalejate arv ja võrdne paigutus on need tegurid mis räägivad jah pigem paaride kui nelikute poolt :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 23. 09. 2003. 16:43

Ega mul sprindi kogemus peaaegu et puudub. Minugi poolest võib paarid ka teha. Kui osavõtjate arv tõesti kasin ja rada tuleb kitsas ja kiire ja ohtlik vms.
maanus kirjutas:Ärge nüüd pahandage aga vaimusilmas vilgsatas pilt kus neli sprinterit kuskil pimedamas nurgas vale suuna võtavad ja äsavad üksteise võidu kuniks arvavad et oleks vist vajalik mtbo-d tegema hakata
Kui ma sust õigesti aru saan, siis see oht on ju igal kehvasti tähistatud võitlusel. Seega peab rajameister tasemel olema.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 23. 09. 2003. 21:54

Oot, see kaheksas etapp on ju ikka järgmisel nädalal mitte homme (24.09)??

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 24. 09. 2003. 07:23

UrmasL kirjutas:Oot, see kaheksas etapp on ju ikka järgmisel nädalal mitte homme (24.09)??
homme ehk täna küll midagi ei toimu.
OK. trummis teeme sprindi, kuid kas see saab olema 1. okt (8. etapp) või 15. okt. (9. etapp). Selle võiks ära otsustada. Ja siis vastavalt lähimat etappi forsseeritult kavandama.

Mina panen ette jätta sprint viimaseks (15. oktoobri peale) ja ühtlasi lõpetada kolmapäevakute sari Nõmme/Vana Mustamäe Spordibaasi saunas jauramisega (idee pärineb Matilt millalgi kevad-suvel).

1. okt aga teha etapp kas eelpoolkirjeldatud nahahaisguste haigla ja Sõbra tänava vahelises metsas vms.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 24. 09. 2003. 07:59

Eile sai rahulikult Trummi ülemine ring läbi sõidetud. Kella 20.00 ajal oli juba piisavalt pime. Ühe ringi kestvuseks sain 6'20''. Ainsad ohtlikumad kohad on minu arvates mõned liivased kurvid, muud midagi. Stardi/fini?i võiks teha kohta, kus eelmine aasta oli eestikate oma, jalka staadioni juures. Seal on tänavavalgustus olemas ja autoga saab rajale ligi.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 24. 09. 2003. 08:56

OK sprint viimaseks (jõuan enne nati trenni äkki isegi teha :lol: ). Aga et asja lõppüritusena huvitavamaks teha, siis panen ette veel mõned sümboolse pikkuisega üritused lisada ja kokkuvõte viimasel etapil nii teha.

Lisa üritustena pakuks
1. 100m sprint ülesmäge, aga mitte all vaid üleval alustades Kalevipoja juurest ja lõpetades seal stata juures künkal. Ajavõtt probleem :?:
2. Paigalseis, ehk kes on kõveim tasakaalu mees
Kokku siis võitja see kelle ajad väikseimad, st et sprindis peaks ka kindlasti aega võtma (parim aeg loeb).

Ja hiljem muidugi sauna :!: :D
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 24. 09. 2003. 15:04

Andrus K kirjutas: Mina panen ette jätta sprint viimaseks (15. oktoobri peale) ja ühtlasi lõpetada kolmapäevakute sari Nõmme/Vana Mustamäe Spordibaasi saunas jauramisega (idee pärineb Matilt millalgi kevad-suvel).

1. okt aga teha etapp kas eelpoolkirjeldatud nahahaisguste haigla ja Sõbra tänava vahelises metsas vms.
Nõus. 1. okt midagi muud 15. sprint ja saun trummis.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 24. 09. 2003. 15:38

Mati kirjutas:...

Ja hiljem muidugi sauna :!: :D
Unustasin seda mainida, et ootaks siis viimasele etapile ikka rekordarv naisvõistlejaid kah :D
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 24. 09. 2003. 15:53

Mati kirjutas:
Mati kirjutas:...

Ja hiljem muidugi sauna :!: :D
Unustasin seda mainida, et ootaks siis viimasele etapile ikka rekordarv naisvõistlejaid kah :D
Jube kurb, aga ma olen 13. kuni 17. oktoobrini Tallinnast ära. :cry:

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 24. 09. 2003. 15:55

Saun on hea, las panevad puhta vee ka basseini.Aga kui muidu naiste sõitudes osavõtjaid väheks jääb siis ma võin ka seal osaleda kuna nagu nii on nad paremad minust.Ja paarid loositakse ma loodan ikka?

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 24. 09. 2003. 20:10

opa kirjutas:Eile sai rahulikult Trummi ülemine ring läbi sõidetud. Kella 20.00 ajal oli juba piisavalt pime. Ühe ringi kestvuseks sain 6'20''. Ainsad ohtlikumad kohad on minu arvates mõned liivased kurvid, muud midagi. Stardi/fini?i võiks teha kohta, kus eelmine aasta oli eestikate oma, jalka staadioni juures. Seal on tänavavalgustus olemas ja autoga saab rajale ligi.
Käisin ka seda kanti nüüd sellise pilguga vaatamas, et kus siis sprintida võiks. Mina pakuks ikka välja need kaks küngast mis on seal kalevipoja juures ja tähetorni all. Start/fini? kuskile sinna kalevipoja künka otsa ja siis seal metsavahel tiba nikerdamist, kasvõi üks selline 45 km/h lõik, mõned tõusunukid, juurikaid - kõike saab. Mingi 1.. 1,5 km. Paras sprindi jaoks. Oleks ainult väga head tähistust vaja. Aga kui sprindini kolm nädalat aega, siis peaks jõudma tähistada küll. Ma või seal nädalavahetusel langetada paar puud rajale ette, kuhu vaja.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 25. 09. 2003. 06:47

person kirjutas:... küngast mis on seal kalevipoja juures ja ...
Kalevipoeg või Vanatühi :roll: http://www.hot.ee/ajalootuhnija0/page8.html

härra Glehnist ja Nõmme linna(st)osast:
http://www.kinnisvaraturg.ee/nommest/?pcont=ajalugu

****************************************************

Käisin eile taas seda nahahaiguste haigla ja sõbra tänava vahelist kanti luuramas. Lahedate lõikude omavaheline sidumine ringiks on tõesti raskevõitu, kuid loodetavasti te andestate mulle need igavamad rajalõigud siis (samas põnevust võib lisada fakst et tiigrit, kes sealkandis jalga lasi, pole veel ikka leitud :twisted: http://www.epl.ee/artikkel_246123.html. Pole vist ühtki rada, mis oleks 100% hea. Isegi Pähklimäel on tegelikult seda lahedat juurikast singlit võibolla vaid 50% rajast.

Aga kui kellelgi on ikka hea rada välja pakkuda, siis hõigake see siin maha. Parem varem, kui hilja. Ise aga lähen reedel Rivoga taas seda rada vaatama ja aru pidama ... :roll:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 25. 09. 2003. 08:07

Andrus K kirjutas:Mina panen ette jätta sprint viimaseks (15. oktoobri peale) ja ühtlasi lõpetada kolmapäevakute sari Nõmme/Vana Mustamäe Spordibaasi saunas jauramisega (idee pärineb Matilt millalgi kevad-suvel).
Viimase etapi võib teha vabalt nädalavahetusl kah. Merida Cup puhul on see juba kolm aastat nii tavaks olnud. Ja viimane osavõistlus on tavaliselt teistmoodi kah. Kas siis ntx. sprint+mäkketõus+downhill. Taavo saab sellise ajavõtmisega hakkama küll. Ja kui pärast saab veel sauna kah siis oleks hoopis lahe. Võib jaurata niikaua kui jaksu on. Paremad pildid/videod võiks ka siis teistele ette näidata jms.

Viljar
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 06. 06. 2003. 11:44

Postitus Postitas Viljar » 26. 09. 2003. 11:13

Andrus K kirjutas: Aga kui kellelgi on ikka hea rada välja pakkuda, siis hõigake see siin maha. Parem varem, kui hilja. Ise aga lähen reedel Rivoga taas seda rada vaatama ja aru pidama ... :roll:
Väikese metsajooksu käigus sai üle vadatud kena künklik maastik Autoturu(astangu) kandis ja sinna kivide ja joonte abil maha märgitud väikene umb. 1km suurune ring. Oma olemuselt on see ainult ülesallavasakuleparemale singletrack rada kus sirget juppi minimaalselt (mõnimkümmend meetrit autoteed finishikoridori tarvis). Kahjuks pole seda veel rattaga sõitnud (tehnilised takistused), kuid valisin tõusud laskumised selle arvestusega, et väga palju ei peaks ratta seljast maha tulema ja ei oleks igav sõita.
Asukoht -- album_page.php?pic_id=579
rada ise umb. selline -- album_page.php?pic_id=581
suund tasuks võtta päripäeva, sest garanteerin, et mitmestki laskumisest ratta seljas üles ei ole võimalik saada. Raja märgistus praegu veel väga puudulik, kuid kui huvi on võin järgmine nädal midagi näidata.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 26. 09. 2003. 11:20

suurepärane. Eesrindlik mõte :lol: ja konstruktiivne lähenemisviis 8) .
Nädalavahetusel või järgmisel nädalal võiks asja üle vaadata.
Privas räägime :wink:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 26. 09. 2003. 12:10

Kas see maja ehitus mis seal kadaka pst ääres on , riivab lähedalt seda rada?Ja kas mitte Erik ja Alvaro seal kandis luuret juba pole teinud?

Vasta

Mine “Eesti võistlused”