Raplas rattasprint 20.09.03

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Raplas rattasprint 20.09.03

Postitus Postitas andrust » 15. 09. 2003. 20:35

Raplas toimub laupäeval, 20.09.03 Tammemäel algusega kell 12 rattsprindi võistlus. Võistlus on sarja KoMo Consport Cup 2003 ja ühtlasi ka Rapla maakonna MV viimane, 9. etapp
Sarja kohta infi leiate minu rattakalendrist, juhendi otse aga siit

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 19. 09. 2003. 13:22

Kuidas selle kohaga lood on? Ega ära ei jää? On minejaid/tulijaid? Ise prooviks küll hea meelega sprindi Mynthoni asemel ära.

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 19. 09. 2003. 13:30

person kirjutas:Kuidas selle kohaga lood on? Ega ära ei jää?
kui võistluse ärajäämist kardad, siis kinnitan, et ei jää ära...
sarja etappidel on osalenud sellel aastal keskmiselt koos lastega 70-90 osalejat, nii et igati arvestatav hulk...

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 19. 09. 2003. 15:14

andrust kirjutas: kui võistluse ärajäämist kardad, siis kinnitan, et ei jää ära...
sarja etappidel on osalenud sellel aastal keskmiselt koos lastega 70-90 osalejat, nii et igati arvestatav hulk...
No siis ma arvan, et olen homme kohal, kui just pussnuge ei hakka sadama nagu ähvardatakse.
Aga kas mingi täpsema juhendi ka saaks sinna Tammemäele jõudmiseks, kui ma Tallinnast tulema hakkan?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 19. 09. 2003. 16:32

person kirjutas:
andrust kirjutas: kui võistluse ärajäämist kardad, siis kinnitan, et ei jää ära...
sarja etappidel on osalenud sellel aastal keskmiselt koos lastega 70-90 osalejat, nii et igati arvestatav hulk...
No siis ma arvan, et olen homme kohal, kui just pussnuge ei hakka sadama nagu ähvardatakse.
Aga kas mingi täpsema juhendi ka saaks sinna Tammemäele jõudmiseks, kui ma Tallinnast tulema hakkan?

minu teadmistmööda asub Tammemäe saku külje all :?: :?: :?: :shock: :?
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 19. 09. 2003. 16:46

veloman32 kirjutas: minu teadmistmööda asub Tammemäe saku külje all :?: :?: :?: :shock: :?
igas teises eesti linnas on ka pikk tänav ntx
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 19. 09. 2003. 20:23

person kirjutas: Aga kas mingi täpsema juhendi ka saaks sinna Tammemäele jõudmiseks, kui ma Tallinnast tulema hakkan?
Saab ikka
Tallinna poolt tulles sõidad otse peaegu läbi terve Rapla, kiriku juurest sillast üle ja ikka otse. Niikaua otse, kui ees paremal hakkab paistma Säästumarket. Enne seda Säästumarketit paremale eelmine tänav läheb künkast alla ja jõuabki otse Tammemäele. Nii otse et ees on T-kujuline ristmik ja oledki kohal!

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 20. 09. 2003. 16:04

Tundub, et siit oli täna Raplas ainult 3 nime - mina, andrust ja smdengo. Üritus oli tore, rada täitsa norm. Ainult, et hommiku poole polnud enesetunnne kõige parem. See on muidugi nende pikkade reedeõhtute vili. :wink:
Kogu ürituse süsteem oli natuke kehva minu meelest, sest kui ma ajasõitude põhjal sain B-finaali, siis B-finaali võidu järel pidin kohe minema A-finaali sõitma. Õnnestus sellise minutilise puhkuse kaubelda, aga ega sellest kasu polnud. A-finaali uhke viimane ning kokkuvõttes siis 5. Kahju jah, et asi nii läks, sest B-finaalis oli enesetunne juba väga hea ja võit tuli täpselt nagu plaanitud, aga kohe uuesti puhanud meestega... ega ikka ei jaksa. Kuid süüdistada saab muidugi ainult ennast, sest tingimused olid kõigile ühed. Oleks tulnud olla mees ja ajasõitudes ennast otse A-finaali sõidutada.

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 20. 09. 2003. 16:16

Einujah, rada oli igati hea, enesetunne kah küllaltki talutav, koha üle ei saa ka nuriseda, see süsteem oli seal jah natuke nadi, aga minul vedas niipalju et sai end kohe otse A-finaali sõidetud (olgugi et viimane kes sinna pääses), aga sellest oli abi, sai puhata ja hiljem end kolmadaks sõita!!! Rada oli väga mõnus, meeldivad tõusud, head, hoogu pidurdavad järsud kurvid ja -tänu ilmataadile- kihvt vastu tuult sirge! :D Kiitus korraldajatele, järgmine aasta korraldage kindlasti sama vahva üritus!!! :wink:


Aga millla need tulemused kuhugi üles pannakse, kui pannakse :?: :?: :?: :roll:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Vasta

Mine “Eesti võistlused”