Rapla rattamaraton 06.09.2003

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 06. 09. 2003. 16:49

Rada oli täitsa norm minu jaoks. Arvestasin alguses sellega et mõlemal XC-sugemetega metsalõigul jään niikuinii maha ja nii ka läks. Esimesel korral õnnestus peapunt veel kruusal kätte saada aga järgmine kord andsin juba alla. Mingil hetkel, päris alguses, olin niisama funnimise mõttes paar km sõidu virtuaalne liider :) Lõpukoht 14. :oops:

Tähistuse üle viriseks küll valjuhäälselt. Viidad olid pisikesed nagu kirbu s..t ja ühe korra sai valesti pandud leides ennast varsti kellegi härra taluhoovist - lisakilomeetreid kogunes mingi 1.5 km. Sinna juurde veel paar korda kus ristmikul kohe ikka aru ei saanud kuhu kihutada - anaeroobne inimene on hajutatud tähelepanekuga! Seda peaksid korraldajad arvestama. Kõik muu oli OK.
Viimati muutis priidik, 06. 09. 2003. 18:34, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 06. 09. 2003. 16:59

tann kirjutas: Järgmine aasta olen kindlasti platsis, aga siinkohal siis üks palve, et äkki on võimalik kasvõi tavalist külma vett fini?is saada, sest sellest topsitäiest joogist just kauaks ei jagu.
Kas mingi a la protokoll ka üles pannakse???
Jah, mingi tavaline vesi suuremas anumas oleks abiks olnud külll... muide, seda joogikest sai ka juuurde, kes soovis.
Protokolli just praegu vorbin, pika distantsi oma jõuan ehk mingi kella 19-ks ülesse

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 06. 09. 2003. 17:02

priidik kirjutas: Viidad olid pisikesed nagu kirbu s..t ja ühe korra sai valesti pandud
Täitsa sama meelt. Olin ka ise ju teisipäeval raja läbi sõitnud, aga sealsamas kohas, kus teiegi otse panite, oleksin oma 3-se grupi ka valesti juhtinud, tagumised mehed olid tähelepanelikumad, hõikasid et "paremale!!"
viidad olid väikesed jah, usun et peakorraldaja sellega järgmine aasta arvestab ja viidad saavad sellised, mida parem tähele panna...

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 06. 09. 2003. 17:23

Kõige lahedam oligi see et meil oli ka KoMo mees mestis ja mitu korda ütles et "tööd ma eriti ei jõua teha aga teed tean hästi" (see pole paha pärast öeldud).
Tõenäosust et viitasid tähele pannakase oleks saanud tõsta väga lihtsalt - viidad tuleb paigaldada enne ristmikku (näed juba enne kuhu poole pöörata), mite ristmikule nagu Raplas oli (alles ristmikul näed kuhu poole pead minema).

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 06. 09. 2003. 17:37

ooh jaah,lõpux siis tagasi sellelt kannatuste rajalt.sõit ise oli mõnus välja arvatud need jubedad mecavahelised tõusud ja teed.Mis aga oli väääga halvasti organiseeritud oli raja tähistus.paaris kohas pidin lihcalt ratta seljas maha tulema ja hakkama sherlok holmsi mängima et jälg üless võtta. ja need ,,teenäitajad'' olid ka nagu miskised turistid or smth.muiud kõik muu oli norm ja korralik.võrreldes TRM'i rajaga oli see kõvasti raskem võistlus.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 06. 09. 2003. 17:42

63km tulemused on üleval.
Nõus, et viidad olid liiga väikesed ja seetõttu eriti distantsi teisel poolel raske märgata... samas julgen öelda, et kõikide ristmike peal OLID viidad olemas ning võimalik õige tee ülesse leida... aga kõik ettepanekud loomulikult teretulnud, saavad järgmisel aastal arvestatud.
Kokkuvõtteks minu arvates oli väga ilusa ilmaga väga mõnus rattasõit. Mina küll nautisin tänast maratoni täiega ja patsutasin pärast finishit peakorraldajale tunnustavalt õlale, jäin küll igati rahule

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 06. 09. 2003. 17:57

ka 38km tulemused on üleval.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 06. 09. 2003. 18:07

tann kirjutas:Siis viimased km tuli mul ees sõita ja siis kui asfaltile jõudsime siis enne koolini jõudmist leidis ka meie sõit lahenduse, minul siis eriti midagi vastu panna polnud enam, aga närvi ajas just see, et see KoMo särgiga tüüp siis kõigile koti pähe tõmbas ja siis veel 6 koha vist võttis.
see KoMo särgiga tüüp oli ikkagi 7-es,aga ntx 2001 a. Tartu Rattamaratonil oli 20-es...koti tõmbas ta teile igal juhul pähe :lol:

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 06. 09. 2003. 18:07

Päris hea sõit oli. Kohaga võib ka rahule jääda. Viidad olid jah sellised nagu olid... väga palju oli 90 ja enam kraadiseid pöördeid mis kehva tähistusega olid kohati päris ootamatud. Väike meene diplomi näol oleks ikka võinud olla 8) . Muidu päris hea ja järgmine aasta kindlasti jälle... hea trenn enne TRM'i.

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 06. 09. 2003. 18:21

andrust kirjutas:63km tulemused on üleval.

Märkus: Tütarlaps, kes sõitis 63km ja lõpetas 62.kohaga, tema perekonnanimi on kahe p-ga:Teppand

Tähelepanek: Leho Rips, kes saavutas 10-da koha, on ajaliselt fini?eerunud sek peale mind, aga nagu enne kirjutasin, lõpetasime neljakesi koos ja jäin nendest neljast viimaseks st et ta pidi mingi aeg peale meid tegelikult tulema, aga vahet pole, kohad on ju olemas ja õiged :)
I was made for this... :wink:

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 06. 09. 2003. 18:31

Ruve kirjutas:see KoMo särgiga tüüp oli ikkagi 7-es,aga ntx 2001 a. Tartu Rattamaratonil oli 20-es...koti tõmbas ta teile igal juhul pähe :lol:
Väga hea, et seitsmendaks jäi :P Tead Ruve, tegelikult püüdsin sind silmapiirilt mitte lasta, aga kui nendel teistel suusaradadel see järsk kivine tõusulõpp tuli ja kaks meest kes parajasti mu ees olid käima otsustasid hakata, siis tuli vahe sisse ja ma pole piisavalt tugev, et siis liidritele järgi hakata punnima, nii et tuleb veel trenni teha :wink:
I was made for this... :wink:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 06. 09. 2003. 18:53

tann kirjutas:
Ruve kirjutas:see KoMo särgiga tüüp oli ikkagi 7-es,aga ntx 2001 a. Tartu Rattamaratonil oli 20-es...koti tõmbas ta teile igal juhul pähe :lol:
Väga hea, et seitsmendaks jäi :P Tead Ruve, tegelikult püüdsin sind silmapiirilt mitte lasta, aga kui nendel teistel suusaradadel see järsk kivine tõusulõpp tuli ja kaks meest kes parajasti mu ees olid käima otsustasid hakata, siis tuli vahe sisse ja ma pole piisavalt tugev, et siis liidritele järgi hakata punnima, nii et tuleb veel trenni teha :wink:
Tugevaim võidab ainult eraldistardis. Race of truth. Grupisõit on grupisõit. Alati on keegi kes tuules istub või vahetult sinu ees jala maha paneb, kukub vms. teeb. Ei taha kiuslik olla aga alati võib ju üritada vend maha raputada kui ei taha teda kaasas vedada?! Alates järve juurest lõpuni oli selleks võimalusi küllalt. Kui asi lõpu peale jätta siis on alati loterii.

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 06. 09. 2003. 19:04

priidik kirjutas: Ei taha kiuslik olla aga alati võib ju üritada vend maha raputada kui ei taha teda kaasas vedada?! Alates järve juurest lõpuni oli selleks võimalusi küllalt. Kui asi lõpu peale jätta siis on alati loterii.
Asi selles oligi, et tegelikult ta jaksas ja ei jäänud grammigi maha, aga enam pole vahet, sõit on sõidetud ja mis siin ikka heietada, eks järgmine kord üritan rohkem :lol:
I was made for this... :wink:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 06. 09. 2003. 19:22

MTB on nats erinev ka kui MNT. MTBs ikka üritatakse pidevalt tempot hoida ja mõnest tuulesistujast välja ei tehta. Maantesõidus on mul olnud olukordi et eest ära ei jõua sõita, teiste heaks tööd ka teha ei taha ja siis hakkad ka passima ja lõppkokkuvõttes kukub tempo nii ära et vaata et ümber ei kuku. Siis mingi hetk jõuab tagant mingi punt järgi mis loob jälle uusi võimalusi jne. Aga sihuke kassi-hiire mäng mulle kõige rohkem meeldibki.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 06. 09. 2003. 20:36

veiko kirjutas:Muidu päris hea ja järgmine aasta kindlasti jälle... hea trenn enne TRM'i.
Kui üritus sama nädalavahetuse laupäevale jääb, siis ma tean juba mitut inimest, kes see aasta ei tulnud, aga järgmine aasta kindlasti (mina kaasa arvatud). Põhjuseks just TRM.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 06. 09. 2003. 21:49

Paistab et Oras tegi Raplas kerge trenni.
Huvitav miks ta eestikatel polnd.

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 07. 09. 2003. 15:06

siin ka mõningad pildid maratoni stardist ja finishist. Raja peal kahjuks keegi pilte ei teinud... :( seal suusaradadel oleks saanud päris häid pilte, loodame et järgmisel aastal...

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 07. 09. 2003. 15:17

tann kirjutas: Märkus: Tütarlaps, kes sõitis 63km ja lõpetas 62.kohaga, tema perekonnanimi on kahe p-ga:Teppand
nimi parandatud :wink:
tann kirjutas: Tähelepanek: Leho Rips, kes saavutas 10-da koha, on ajaliselt fini?eerunud sek peale mind, aga nagu enne kirjutasin, lõpetasime neljakesi koos ja jäin nendest neljast viimaseks st et ta pidi mingi aeg peale meid tegelikult tulema, aga vahet pole, kohad on ju olemas ja õiged :)
aga pildi pealt (oled seal kõige parempoolne) paistab, et sinu taga järgmise mehe vari on küll päris ligidal, lähemal kui ise eelmisele mehele oled... tundub täiesti reaalne, et selle 4 sekundi sees seal viiekesti olete :?

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 07. 09. 2003. 15:36

andrust kirjutas:aga pildi pealt (oled seal kõige parempoolne) paistab, et sinu taga järgmise mehe vari on küll päris ligidal, lähemal kui ise eelmisele mehele oled... tundub täiesti reaalne, et selle 4 sekundi sees seal viiekesti olete :?
Ega tegelikult polegi vahet, aga tegemist oli lühikese maa sõitjatega(üks ka minu kõrval) ja see võis segadust tekitada, sest minu teada olime neljakesi, aga võimalik, et kui viimased km ees olin, siis ei pannud lihtsalt tähele, et keegi meiega veel liitus, nii et no hard feelings las jääb nii, sest ka mina võisin eksida :wink:
I was made for this... :wink:

lehor
Rattur
Postitusi: 89
Liitunud: 14. 04. 2003. 21:26

Koht

Postitus Postitas lehor » 08. 09. 2003. 07:48

Mina olen see 10-s mees. Sain Teid 1 km enne finisht kätte ja käisin ka korra ees. Ma saan aru, et lõpuspuriga kaob ka viimane tunnetus ümbritsevast maailmast, kuid olin tõesti lõpus Teist 1 sek. kaugusel.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Koht

Postitus Postitas tarmo » 08. 09. 2003. 07:57

lehor kirjutas: Ma saan aru, et lõpuspuriga kaob ka viimane tunnetus ümbritsevast maailmast
...see on väga tabav lause :!: :!: kui on ikka kõva lõpp, siis pole aega kõike ümbritsevat enda peas kaardistada :) pole küll rapla teema, aga näiteks laupäeval eestikatel suutsin endast nii palju anda, et finishis pilt väreles silme ees ja ratta pealt maha tulla ei suutnud. ainuke asi , mida suutsin , oli edasi vändata. ja nii väntasin veel ca 5 min otsa, alles siis suutsin jala maha panna nii et ümber ei kukuks.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”