Kuidas Otepääl läks?

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta

Mitmes Otepääl olid?

1-100
9
12%
101-200
10
14%
201-400
9
12%
401-...
14
19%
Lühike maa
4
5%
Ei osalenud
25
34%
Katkestasin
2
3%
 
Hääli kokku: 73

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Kuidas Otepääl läks?

Postitus Postitas taavid » 27. 07. 2003. 21:38

Küsiks ka konkreetsemalt, mitmes Otepääl olid?

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Tulemused

Postitus Postitas mart2 » 27. 07. 2003. 22:13

Teise teema all lugesin s6itjate muljeid ja ausalt oeldes tegi jube kadedaks. Aga kui hakati aegadest ja kohtadest r@@kima, siis tekkis m6te, et ei julge enam rajale matkama ka minna... :oops:

Mina siis mitteosalejana h@@letuses.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tulemused

Postitus Postitas Mati » 27. 07. 2003. 22:22

mart2 kirjutas:Teise teema all lugesin s6itjate muljeid ja ausalt oeldes tegi jube kadedaks. Aga kui hakati aegadest ja kohtadest r@@kima, siis tekkis m6te, et ei julge enam rajale matkama ka minna... :oops: ...
Ah mis põed, peamine ju sõidurõõm ja oma rahulolu. Omalgi läbi aegade kehveim koht, aga sõidetud siiski :!: Ega siin keegi teiste soorituste peale põlgusega vaata (loodan :!: ). Ntx ise kohtusin ja ajasin törts juttu ühe meie seltskonna vennaga, kes seal 40 sees ja oh imet täitsa normaalne inimene :D :wink: , mis siis, et meil seekord nii 400 vahe sees. Ja 100-200 vahel vennad meil kah täitsa normaalsed :lol: , jne.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 27. 07. 2003. 22:54

Parim tulemus üldse, mis TEC-ilt saanud olen=81. koht, natukene ikka kripeldab, sest oleks hea tahtmise juures 70 hulka ära tulnud, aga kogemustest jäi jälle puudu, kuigi juba teist aastat TEC-il. Aga nuh, ega see viimane sõit ei ole ja Rakkes jälle stardis ja loodetavasti kohta parandamas 8) .
velo.clubbers.ee

suvemees
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 09. 07. 2003. 15:55

Re: Tulemused

Postitus Postitas suvemees » 27. 07. 2003. 23:27

Mati kirjutas:
mart2 kirjutas:Teise teema all lugesin s6itjate muljeid ja ausalt oeldes tegi jube kadedaks. Aga kui hakati aegadest ja kohtadest r@@kima, siis tekkis m6te, et ei julge enam rajale matkama ka minna... :oops: ...
Ah mis põed, peamine ju sõidurõõm ja oma rahulolu. Omalgi läbi aegade kehveim koht, aga sõidetud siiski :!: Ega siin keegi teiste soorituste peale põlgusega vaata (loodan :!: ). Ntx ise kohtusin ja ajasin törts juttu ühe meie seltskonna vennaga, kes seal 40 sees ja oh imet täitsa normaalne inimene :D :wink: , mis siis, et meil seekord nii 400 vahe sees. Ja 100-200 vahel vennad meil kah täitsa normaalsed :lol: , jne.
mis seal ikka.... ma olen eestikatel osalenud (eliidis) ja praegu kihutan veloclubbers kolmapäevakutel... kuigi "kas peaksin"? pole küll 1,5 a korralikult trenni teind...arvan, et miks ma ei võiks osaleda..... kuigi mingit autasu ma vastu ei võtaks(ja esimeseks ma ei küündigi ju praeguse trenniga).... asi ongi lihtsalt Mati sõnade järgi "sõidurõõm" 8) ja minu arvates ka lihtsalt "sotsiaalne suhtlemine" :wink: .

niiet igal juhul sadulasse :!: :lol:

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 28. 07. 2003. 09:10

Katkestasin peale 4km tehnilistel põhjustel (hammakad läbi) :(

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Tulemused

Postitus Postitas Rom » 28. 07. 2003. 15:42

Mati kirjutas:
mart2 kirjutas:Teise teema all lugesin s6itjate muljeid ja ausalt oeldes tegi jube kadedaks. Aga kui hakati aegadest ja kohtadest r@@kima, siis tekkis m6te, et ei julge enam rajale matkama ka minna... :oops: ...
Ah mis põed, peamine ju sõidurõõm ja oma rahulolu. Omalgi läbi aegade kehveim koht, aga sõidetud siiski :!: Ega siin keegi teiste soorituste peale põlgusega vaata (loodan :!: ). Ntx ise kohtusin ja ajasin törts juttu ühe meie seltskonna vennaga, kes seal 40 sees ja oh imet täitsa normaalne inimene :D :wink: , mis siis, et meil seekord nii 400 vahe sees. Ja 100-200 vahel vennad meil kah täitsa normaalsed :lol: , jne.
:D 8)
ega siin ei tea kunagi mis koht võib tulla :wink:
arvan et paar kohta kõrgemale sundis mind asjaolu et mingil hetkel vaatan seljataha et järgmisele vedamiseks märku anda ning näen keegi daam punases vuhises uljalt tööd tegema,mul silmad pulkas peas ja mõtlesin et nüüd olen küll magama jäänud vahepeal, kuid nähes millise tempoga vedu toimus siis oli tegu et tuules püsida.
Grete tempos suutis vedada vaid paar meest umb.10sest pundist. Pärast seda laudadest tõusu(mille kaks viimast sammu pidi jooksma) suutsin neil veidi eest ära sõita(oli vist mingi kõva tõus) aga tasasele maale jõudes oli Grete koos ühe selliga kah pundist lahti saanud.Tasasel maal oli ikka Tal väga hea minek aga tõusudel jäi veidi maha (ilmselt sundis mind takka mingi macholik instinkt naisele mitte kaotada :wink: ) ,

Lauri ütles siin ennist et kui jõudis staadioni lähistele siis arvas et rada läheb veel mingile ringile .........ja mul oli täpselt sama mõte, olin lausa kindel selles ja ei pingutanud lõpus nagu oleks pidanud ning kaotasin ühe koha sellega lätlasele(huvitav kuidas tema teadis et lõpp on :)

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

katse

Postitus Postitas mart2 » 29. 07. 2003. 03:20

T@nan! K6ik nii julgustavad, et ei j@@ muud yle kui katsun Elva TEC matkarajale ennast koos lapsega v@lja ajada (kui ikka 15-ndal Eestis jala maha saan). Kui kere kannab, siis yritaks isegi Rakverre minna. P6hiline on siiski Tartu Rattamaratonil mingi koht kirja saada (j@rgmisel aastal nelikyritus plaanis).
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Vasta

Mine “Eesti võistlused”