Tallinna XXV Rattaralli

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas erkki » 30. 08. 2008. 19:32

Hea uudis: Keila-Joalt on nüüd Vääna-Jõesuuni uus sile asfalt.
Halb uudis: Põhisõidust osavõtuks peab olema litsents.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Antti » 31. 08. 2008. 17:35

No see 5 minutit vahet, mis litsentsiga ja ilma startide vahel on tõmmatakse tegijamate mittelitsenseeritute poolt hoobilt kinni.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

raulk
Rattur
Postitusi: 1837
Liitunud: 07. 07. 2005. 11:57

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas raulk » 31. 08. 2008. 20:17

Mina ei näe mil moel saab nii teha et välja kuulutatud
juhendi alusel registreerunutele ja raha tasunutele
öeldakse et sõitke nüüd teist võistlust.
Esialgses juhendis ei olnud sellist punkti
mis midagi säärast lubab.
Seega VÕS-i alusel on tegu lepingu rikkumisega.

mahagon
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2005. 13:20

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas mahagon » 01. 09. 2008. 09:17

Huvitav, kuidas seda kontrollima hakatakse? Et küsivad koridori sisenemisel litsentsi nr-t? Nats mage küll kui peab baigimeestega samast summast startima. Oleks võinud ju litsensiga meestele oma koridori teha ja "mesilastele" oma.

Kasutaja avatar
tonydata
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 17. 07. 2008. 12:36

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas tonydata » 01. 09. 2008. 15:44

Huvitav ,et miks nii vähe registreerinuid on võrreldes kevadise Tartu Rattaralliga? Iseenesest ju sarnane üritus ja hooaja lõpus tunneb ka algaja oma võimeid ning peaks julgema pikemale distantsile minna. Minna tuleb igaljuhul peaasi ,et ilma oleks :D Mis puutub litsensiga või litsensita sõitjatesse siis ma ei pretendeerigi ässadega koos sõitma , niikuinii ei püsiks sabas :) . Vabaklassis aga loodetavasti eraldatakse stardis MNT ja teiste ratastega sõitjad ,et mõttetut sahmerdamist ei tekiks.
Spordiklubi CFC

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas UrmasL » 01. 09. 2008. 16:03

tonydata kirjutas:Huvitav ,et miks nii vähe registreerinuid on võrreldes kevadise Tartu Rattaralliga? Iseenesest ju sarnane üritus ja hooaja lõpus tunneb ka algaja oma võimeid ning peaks julgema pikemale distantsile minna. Minna tuleb igaljuhul peaasi ,et ilma oleks :D Mis puutub litsensiga või litsensita sõitjatesse siis ma ei pretendeerigi ässadega koos sõitma , niikuinii ei püsiks sabas :) . Vabaklassis aga loodetavasti eraldatakse stardis MNT ja teiste ratastega sõitjad ,et mõttetut sahmerdamist ei tekiks.
Olen osalenud viimasel viiel Tallinna RR'il. MNT klassis on alati osavõtjaid umbes sama palju olnud. Kui ma õieti mäletan siis midagi 250 kandis. Seega sel aastal vist isegi rohkem kahe grupi peale kokku.

Mis puutub grupis püsimisse, siis minu võimed on seni lubanud maksimaalselt Kiiani peagrupis püsida :) Seal tõmmatakse peale pööret mäest alla selline vunk üles et.... Selles suhtes on "sepikute" start isegi lootustandvam kuna tõenäoliselt ees nii kõva tõmbamist pole ja jõuab kauem grupis püsida.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas KristjanS » 01. 09. 2008. 17:23

tonydata kirjutas:Huvitav ,et miks nii vähe registreerinuid on võrreldes kevadise Tartu Rattaralliga? Iseenesest ju sarnane üritus ja hooaja lõpus tunneb ka algaja oma võimeid ning peaks julgema pikemale distantsile minna. Minna tuleb igaljuhul peaasi, et ilma oleks...
Miks nii vähe võistlejaid võrreldes TRR-iga? Aga sellepärast, et antud üritus ei anna pooltki nii suurt emotsiooni kui seda teeb TRR. Kui tartus on võistluskeskuse juures möllu ja tralli ja põnevust nii enne kui ka pärast starti ja finishist rääkimata, siis tallinnas ei ole seda mitte. Juba aastaid on Tallinna RR olnud üks emotsioonitu uhamine (seda siis minu jaoks). Kogu üritus kestab max 2,5h ja tehtud. Tartus jätkub aga seda melu terveks päevaks.

Miks peab minema? Kas sellepärast, et kogu CFC on kohal? Vaevalt. Ise arvan, et antud üritus ei kesta tänu oma killustatusele enam kaua. See litsentsi nõudmine on muutnud selle ürituse pigem võistlusspordiks kui rahvaspordiks. Kindlasti on litsentsita sõitjate hulgas palju neid, kelle grupisõidukogemused on suured ja oskused tasemel. Mis vägi peaks neid sundima sõitma paigivendadega ühes klassis?

Mõistlik olnuks lahendada asi kolme stardiga: Kell 12:00 EJL litsentsi omavad ratturid ja kohustuslik MNT ratas. Kell 12:05 EJL litsentsita ratturid ja kohustuslik MNT ratas. Kell 12.10 vaba rattaklass.

Simpel! (teoorias)
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas margus v » 01. 09. 2008. 19:11

Veloman kirjutas:

Mõistlik olnuks lahendada asi kolme stardiga: Kell 12:00 EJL litsentsi omavad ratturid ja kohustuslik MNT ratas. Kell 12:05 EJL litsentsita ratturid ja kohustuslik MNT ratas. Kell 12.10 vaba rattaklass.

Simpel! (teoorias)[/quote]

......ja soojaks saab end sõita kell 11.00 Kodutohtril! :wink:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Mati » 06. 09. 2008. 15:01

:!: NB :!: TlnRR trassil on Keila-Joa silla juures ca paarikümne meetri pikkune lõik, kus uus asfalt panemata. Mõlemas ääres terve tee laiuses ca 5cm aste. Olge ettevaatlikud, hea võimalus kumme lõhkuda või maoli käia. Eriti kui grupiga peale lennatakse. Loodetavasti suudavad korraldajad ses osas midagi ette võtta, kasvõi turvaja sinna kohta hoiatama.

Tasub samuti olla tähelepanelik Keila-Joa ja Türisalu panga vahelisel lõigul olevate asfalteerimata bussitaskutega, kus samuti aste. Lisaks on Türisalu ja Vääna-Jõesuu vahelisel lõigul tee ääres ajutisi liiklusmärke, millele võib edukalt ka tähelepanematusest otsa sõita.

Muus osas on nüüd alates Keila-Joast kuni Tabasalu kirikuni perfektne asfalt, märjaga arvatavasti ka libe.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Vika » 07. 09. 2008. 00:24

Pööre Väänast tagasi Keila suunas on päris kivine, et olge ettevaatlikud ka.
Aga selle keila-joaga - loodan, et panevad sinna midagi... muidu on päris halb koht... Käisin täna ka vaatamas trassi algusest lõppuni.

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 149
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas banzai » 07. 09. 2008. 15:26

Arvestades tingimusi, läks esimese grupi sõit täna isegi võrdlemisi ohutult. Paar väiksemat kukkumist libeduse tõttu küll oli, kuid õnneks võeti asja mõistusega ning Tabasalu ja Türisalu laskumistel keegi Elioni panema ei hakanud.

andrez
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 25. 07. 2008. 20:46

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas andrez » 07. 09. 2008. 17:53

Ei tea, kui kaua tulemused aega võtavad ...

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas AndreK » 07. 09. 2008. 19:14

andrez kirjutas:Ei tea, kui kaua tulemused aega võtavad ...
2 päeva 6 tundi ja 3 minutit

Tulemused

Kasutaja avatar
tonydata
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 17. 07. 2008. 12:36

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas tonydata » 07. 09. 2008. 20:05

Tulemused väljas ju :D Sõit oli väga äge , peale Tartut minu jaoks üldse teine maantee sõit aga meeldis. Grupisõidu tehnikast ei tea ma veel midagi aga sattusin väga asjalikku seltskonda. Mõningad ekslemised olid ja leiaks veel mille kallal norida aga eks oleks pidanud ise ka rohem nõu ja jõuga abiks olema. Loodame ,et järgmine kukub paremini välja! :D
Spordiklubi CFC

raulk
Rattur
Postitusi: 1837
Liitunud: 07. 07. 2005. 11:57

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas raulk » 07. 09. 2008. 20:47

Väljas vähemuse tulemused, aga kus enamuse tulemused on ?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11874
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas erikr » 07. 09. 2008. 20:59

raulk kirjutas:Väljas vähemuse tulemused, aga kus enamuse tulemused on ?
vasakul paneelil ilmateate kohal
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas UrmasL » 08. 09. 2008. 09:50

Kui kiirelt keegi Tabaka mäest julges alla tulla? Vaatan, et endal tuli 64,4. Eelmisel aastal samas kohas 60,7 ja üle-eelmisel 59,3. Trennis vist olen ikkagi 70km/h ka kätte saanud seal. Teine kiire koht on Kiial mäest alla. Seal tuli 53,8 sel aastal.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4480
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas riho » 08. 09. 2008. 10:24

UrmasL kirjutas:Kui kiirelt keegi Tabaka mäest julges alla tulla? Vaatan, et endal tuli 64,4. Eelmisel aastal samas kohas 60,7 ja üle-eelmisel 59,3. Trennis vist olen ikkagi 70km/h ka kätte saanud seal. Teine kiire koht on Kiial mäest alla. Seal tuli 53,8 sel aastal.
Järgmisel aastal siis 70 ja ülejärgmisel 75km/h:-)? Ma arvan et kõik tulid nii nagu punt tuli. Seda ka eelmisel ja üle-eelmisel aastal ning ka tulevikus.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas UrmasL » 08. 09. 2008. 10:32

riho kirjutas: Ma arvan et kõik tulid nii nagu punt tuli. Seda ka eelmisel ja üle-eelmisel aastal ning ka tulevikus.
Sepikute sõidus päris ühtse pundina siiski ei tuldud. Vihmamärjas vaatasid igaüks ise kuidas kurvis kallutada. "Litsentsi sõidus" on peagrupp selles suhtes kindlasti ühtlasem.

assar
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 13. 06. 2006. 12:05

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas assar » 08. 09. 2008. 14:20

Tabasalus mäst, nii nagu ka Türisalust, lihtsalt veereti alla. Erinevus on vaid selles, et Tabasalu järel kostus Tiskre kurvist puksimist, pidureid ja kukkumiskolinat. Taha ei tihanud keegi kaeda ja nii tiksus grupp edasi. Lõpp oli ka vaid vormistamine, sellise libedaga enamus ei üritanudki (elamusi tekitada). Ühte kohta mäletan, Hüüru sillal näitas 55 km/h.
Assar

Kasutaja avatar
mmetalh
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 30. 07. 2008. 10:06

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas mmetalh » 08. 09. 2008. 17:08

Aga kuidas selle kohaga hakkama saadi, kus Keila-Joal asfaldist tükk puudu on? See koht, kus on kaks teravat "astet"?

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas UrmasL » 08. 09. 2008. 17:13

mmetalh kirjutas:Aga kuidas selle kohaga hakkama saadi, kus Keila-Joal asfaldist tükk puudu on? See koht, kus on kaks teravat "astet"?
Sepikute peagrupis tõsteti veits enne astet eespool paar kätt ja hüüti "aste". Seejärel "nüüd hüppame". Väga sujuvalt ja ilusti sai läbi. Üleüldse oli tubli punt. Hoolimata ligi 80 ratturist sõideti väga ilusti.

Kasutaja avatar
marx 77
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 07. 04. 2006. 19:12

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas marx 77 » 08. 09. 2008. 18:49

Küsiks ka siis.

Millise parima koha sai MTB sõitja? ( MTB alla loeks siis rattaid mis mõeldud maastikul kulgemiseks, ka kummide poolest) Oma pundis nägin 2 MTB raami ja lenksuga sõitjat, kuid kummid olid väga kitsad. Ise sõitsin MTB`ga ja all oli FF (FastFred). Lõpetasin pundis ajaga 2.03. Esimesed 10 km suutsin peagrupis kulgeda, kuid maastikurattaga 50 + km/h eriti kaua vastu ei pidanud ja pudenesin tahapoole, kus kiirus veitas mõistlikum. Samas ei näinud ma sõidujooksul ühtegi liigikaaslast, ehk siis MTB`ga sõitjat.

Vastuseid ka siis. Tippkiiruseks sain 60.6 km/h. Läbisõit 80 km, ja keskmine kiirus 39.0 km/h. SLS Max 192 ja AVG 173. Astmetest oli meie punt teadlik ja varakult võeti kiirus väga maha.
Sõidaks kõigist kiiremini, kuid ei jõua!!!

rattausklik
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 10. 05. 2008. 21:26

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas rattausklik » 08. 09. 2008. 19:18

Mina sõitsin oma maasturiga sinna 2:14 lõpetanute pundis ja seal märkasin veel kahte maasturi meest, kelledest ühel (Meridal) olid peenikesed kummid, teisel (Scott) mingid teerullid. Ise olin kah Fast Frediga.
Ühel päeval kutsutakse mind poodiumile!

rattausklik
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 10. 05. 2008. 21:26

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas rattausklik » 08. 09. 2008. 19:57

Minu suurim kiirus oli 57,3 ja distantsiks 78,6. Tabasalust tulin alla küll pundi teisena ja pidureid ei olnud põhjust kasutada aga juurde kah ei vändanud, olin juba suht kustunud ja eredaid elamusi väga ei tihanud.
Minu jaoks oli see esmakordne asfaldivõistluse kogemus ja masendav oli see, et alguses väga hullult ei tallanud. Oma lollus, järgmine kord olen targem. Siis olin Väänast alate sellises pundis, kus oli veel ainult üks meest, kes tööd teha viitsis/jõudis. Mina oma taktitundetuses küsisin üle õla otse, et kas keegi on veel valmis tööd tegema, millele õnneks sain kiiresti selge ja kõlava vstuse: "EI". Siis oli asi selge ja tegin otsuse, et kui on vähemalt üks mees veel, siis olgu nii. Läksin ees aga siis lasin ka ise pulsi alla. Selle triki peale ilmus umbes 10 min pärast veel üks tööjalg väja ja minu jaoks olukord kohe palju päikeselisem.
Suurupi kandis jõudsime järele ühele suuremale pundile, kus noored mehed või olid nad alles lapsed, vedelesid niisama ja grupi tempo tundus jällegi nii madal, et mõtlesin parem ees ühe üritajaga ära minna. Ja läksimegi kolmekesi - lisaks minu bike'le üks karbonraamiga maaneratas ja siis veel üks talvise maasturiga, millel esimene porilapaks tuules loperdas.

Kuna mul varasem asfaldivõistluse kogemus puudub, siis on mul kogenenumatele küsimus, et kas see ongi sellistel rahvavõistlustel tavaline, et töötegijaid on igas grupis näputäis ja ülejäänud naudivad niisama vihmast ilma? Eriti kummaline oli vaadata seda, et mingi maasturimees valab grupi ees higi ja maanterattad vurisevad leplikult taga.

Mina võtsin seda kui treeningut ja mulle oli see päris normaalne trenn. Seega ei virise siin vaid lihtsalt tahan rohkem teada saada.
Ühel päeval kutsutakse mind poodiumile!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Mati » 08. 09. 2008. 20:03

rattausklik kirjutas:...Kuna mul varasem asfaldivõistluse kogemus puudub, siis on mul kogenenumatele küsimus, et kas see ongi sellistel rahvavõistlustel tavaline, et töötegijaid on igas grupis näputäis ja ülejäänud naudivad niisama vihmast ilma? ...
Nii ongi jah. Need nautlejad teevad tavaliselt finishit pärast.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11874
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas erikr » 08. 09. 2008. 20:04

rattausklik kirjutas: Kuna mul varasem asfaldivõistluse kogemus puudub, siis on mul kogenenumatele küsimus, et kas see ongi sellistel rahvavõistlustel tavaline, et töötegijaid on igas grupis näputäis ja ülejäänud naudivad niisama vihmast ilma? Eriti kummaline oli vaadata seda, et mingi maasturimees valab grupi ees higi ja maanterattad vurisevad leplikult taga.
mitte ei vurise leplikult taga vaid lasevad julmalt tirri. on ka väljend "grupp pidi pikali kukkuma" olukorra kohta kui tööloom(ad) ees jala sirgu laseb(vad) ja keegi tagant ette tööle ei tule ning hoog vajub täitsa ära.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas UrmasL » 08. 09. 2008. 20:59

Peagrupis oli pidevalt üks MTB maastikukummidega, mida mina nägin. Suuremat kasvu sinise sõiduvormiga, ITALIA selja peal :) Sõitis suht pundi peas. Rohkem tähele ei pannud.
Minu jaoks oli see esmakordne asfaldivõistluse kogemus ja masendav oli see, et alguses väga hullult ei tallanud. Oma lollus, järgmine kord olen targem.
Teada nõks maantee sõitudes. Kui alguse valu (paar lõiku kus hoog üles tõmmatakse) vastu pead siis võib juhtuda, et lõpuni on üsna lihtne minna. Tallinna RR'l on minu jaoks kaks rasket kohta. Kohe peale Harku mäge ja Kiia laskumine. Teine asi on püüda hoida ennast grupi keskele, kuna seal pole tempomuutused nii teravad. Grupi lõpust ära langeda on oluliselt lihtsam kui grupi keskelt :)
Kuna mul varasem asfaldivõistluse kogemus puudub, siis on mul kogenenumatele küsimus, et kas see ongi sellistel rahvavõistlustel tavaline, et töötegijaid on igas grupis näputäis ja ülejäänud naudivad niisama vihmast ilma?
Mati juba vastas. See on nii enamikel maanteevõistlustel olenemata tasemest. Kes mäletab Jassi grupis tööd tegemas? Kõrgemal tasemel on muidugi rollid tiimis jaotatud ja sprinterid hoiavad jõudu lõpuspurdiks. Rahvavõistlustel asi päris nii teaduslik pole. Tööd teevad need kes jõuavad ja viitsivad. Ennast sellised tirri laskjad eriti ei häiri. Pigem häirivad need mehed kes selle peale hirmus kurjad on :) Või siis need kes tagant poolt hüüavad, et esimesed veel veid juurde paneksid ja ntx eesoleva grupi kinni püüaksid. Kui on jõudu, siis leia paar omasugust ja sõida grupist minema. Kui pole, siis pole :) Vaata ise mis edasi teed. Looma moodi vedada terve tee ka muidugi ei tasu. Tõmbad ennast lihtsalt läbi ja pärast jääd ise maha. Ehk siis taktika vastavalt olukorrale :)

janno

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas janno » 09. 09. 2008. 08:37

Nägin ka esimeses grupis suht raja lõpuosas veel üht rohelise classicu bike`ga sõitjat. Päris lõpus ei julgenud enam eriti ringi vahtida kuna õhkkond läks enne finišit üsna pinevaks.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Villem T » 09. 09. 2008. 08:58

marx 77 kirjutas:Millise parima koha sai MTB sõitja? ( MTB alla loeks siis rattaid mis mõeldud maastikul kulgemiseks, ka kummide poolest) Oma pundis nägin 2 MTB raami ja lenksuga sõitjat, kuid kummid olid väga kitsad. Ise sõitsin MTB`ga ja all oli FF (FastFred). Lõpetasin pundis ajaga 2.03. Esimesed 10 km suutsin peagrupis kulgeda, kuid maastikurattaga 50 + km/h eriti kaua vastu ei pidanud ja pudenesin tahapoole, kus kiirus veitas mõistlikum. Samas ei näinud ma sõidujooksul ühtegi liigikaaslast, ehk siis MTB`ga sõitjat.
Väga pinnapealselt kriibitakse seekord. Tahaks teada ka kuidas oli ketsidega? Kuidas logisevate porikate, kiledresside ja hokikeppidega? Kas mõni seljakott kolises reetlikult või oli kogu õlu plekktaaras?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Mati » 09. 09. 2008. 09:36

Villem T kirjutas:Väga pinnapealselt kriibitakse seekord. Tahaks teada ... Kas mõni seljakott kolises reetlikult või oli kogu õlu plekktaaras?
Oma piraadiretkel nägin ühte seljakotti, kohe selle taga kulges laibakas. Kiirus oli tol hetkel nii suur, et koti sisemised helid läksid kaduma.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas Hanno » 09. 09. 2008. 13:51

Ootasin huviga, kas keegi vihmaga kurvis pikali ka paneb. Esimeses grupis ei pannud, aga mitteeliidi sõidus tasus ikka pool tundi vihmas kaameraga ootamine ära.

Pilt

kriegher
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 25. 07. 2005. 17:10

Re: Tallinna XXV Rattaralli

Postitus Postitas kriegher » 11. 09. 2008. 09:56

kas kuskilt pilte ka leiab?

Vasta

Mine “Eesti võistlused”