velo.clubbers.ee CUP

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 24. 07. 2003. 13:21

Andrus K kirjutas:Nina on kriimuline aga terve, mokk vajas õmblemist. Blääääd.
Mitu siis pandi :?:
Andrus K kirjutas:suvemehega kaasas olnud naisterahvas filmis muuseas mu kuulsusrikka (sic!) laskumise ja nipli ära. Võiks foorumisse ülesse panna.
Kindlasti, õppevideo :D :!:
Andrus K kirjutas:Ja suur aitäh Mati naisele, kes ilmus kohe peale kukkumist nagu maa alt med-karloll käes ja asus askeldama :lol: Väga kogenult ja sihikindlast muuseas. Mati ? Tihti siis ise üle kaela käid ?
Eks inglikesed ilmuvad ikka äkki ja ootamatult :D . Eks ma olen ikka oma ea kohta paras kriimsilm küll. Viimati õmmeldi eelmine aasta. Ja muuseas eilegi tohterdati mind kodus, kuna suutsin enne starti omale kilplaslikult :oops: esihammakaga sääre peale kolm muhket (üks nati sügavamgi) kriimu tõmmata :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 24. 07. 2003. 13:24

Mati kirjutas:
Andrus K kirjutas:Nina on kriimuline aga terve, mokk vajas õmblemist. Blääääd.
Mitu siis pandi :?:
2 pistet vist. Väike asi.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 24. 07. 2003. 13:37

Andrus K kirjutas:2 pistet vist. Väike asi.
Mulle tehti eelmine aasta Rakkes lõua alla üks piste...siiani jälg järgi ja zhiletiga habet ajada ei saa.... :cry:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 24. 07. 2003. 13:42

UrmasL kirjutas:
Andrus K kirjutas:2 pistet vist. Väike asi.
Mulle tehti eelmine aasta Rakkes lõua alla üks piste...siiani jälg järgi ja zhiletiga habet ajada ei saa.... :cry:
See see tore asi ongi, et arm jääb kindlasti (omal kolm)! Aga armid pidid meest ju ainult kaunistama, eriti sihverplaadi omad :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 24. 07. 2003. 13:48

no seda on siis näha kui niidid välja võetakse, et kas kaunis või mis ... :?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 24. 07. 2003. 14:46

Andrus K kirjutas:no seda on siis näha kui niidid välja võetakse, et kas kaunis või mis ... :?
Parem armid näos, kui lõtv lihas ja rippuv kõht. Endalgi näolapp torkejälgi täis. Ei häiri ennast ega tõrju vastassugu. Viimasega pigem vastupidi :?

Kasutaja avatar
mtb
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 10. 05. 2003. 15:51

Postitus Postitas mtb » 24. 07. 2003. 14:56

hea rada oli ja päris mitmekesine (tehnilised kohad ja kiiremad lõigud) :)

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 24. 07. 2003. 15:03

tarmo kirjutas: ... aga suntour amort...pole sõnu lihtsalt :oops:
kas on siin nii kehv tootja või hinnaklass. Ise olin kuni eiseni nagu rahul igati :roll:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 24. 07. 2003. 15:07

Andrus K kirjutas:kas on siin nii kehv tootja või hinnaklass. Ise olin kuni eiseni nagu rahul igati :roll:
kaua sul siis amort vastu pidas? olen enda omaga ka seni igati rahul olnud, parem on küll kui eelmine RS Jett. See Suntour mul vastu pidanud miski ca 4500 km või natuke enam. ühe korra olen ka hoolduse lasknud teha, kuna mingi väike loks tuli sisse, käik ei olnud enam sujuv ja üldse oli asi jõle jäik. teeninduses öeldi, et vesi on sees.
Viimati muutis Märt, 24. 07. 2003. 15:09, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 24. 07. 2003. 15:08

Andrus K kirjutas:
tarmo kirjutas: ... aga suntour amort...pole sõnu lihtsalt :oops:
kas on siin nii kehv tootja või hinnaklass. Ise olin kuni eiseni nagu rahul igati :roll:
Võib olla ka tegu pimeda juhusega. Omal odavam RST asi ja neljas hooaeg, seni OK!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 24. 07. 2003. 15:08

ma arvan mul kilometraaz samas suurusjärgus ostmisest alates. Ratas ostetud 2002 aprill/mai. Kogu krempel töötas siiani hindele 5-
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 24. 07. 2003. 15:12

Andrus K kirjutas:
tarmo kirjutas: ... aga suntour amort...pole sõnu lihtsalt :oops:
kas on siin nii kehv tootja või hinnaklass. Ise olin kuni eiseni nagu rahul igati :roll:
ausalt ma ei tea selle amordi mingeidki parameetreid ja ilmselt ei uuri ka. enda jaoks on ainukesed tootjad, kelle tooteid usaldan - rock shox, manitou, marzocchi,fox. ülejäänud tootjate toodang ei kvalifitseeru amortideks millega VÕISTELDA.
no võib olla ka rst aero base (oli vist nii?). ei taha sellest arvamusest mingit flame?i tekitada selleks on teine foorum.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 24. 07. 2003. 15:14

tarmo kirjutas:no võib olla ka rst aero base (oli vist nii?)
RST Aerosa BAS
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 24. 07. 2003. 15:43

Teemast nati kõrvale aga In Sync Stinger õhuga regullitav peaks ka olema päris võisteldav amort. kaal on tal miski 1.3 kilo ja see viga aint et peab pumbaga jamama.
hind hea muidugi 6900. aga saab kaubelda, ennem ostaksin selle, kui mingi 1.8 kilose manitou de luxi... :roll:

Ja eilse raja liiv oli suht kerge ja juhtitav koht, ratas läks ilusti läbi, kuigi olin kartnud et läeb teisiti
No Pain No Gain

villu
Rattur
Postitusi: 140
Liitunud: 18. 06. 2003. 15:21

Postitus Postitas villu » 24. 07. 2003. 15:46

Andrus K kirjutas:
tarmo kirjutas: ... aga suntour amort...pole sõnu lihtsalt :oops:
kas on siin nii kehv tootja või hinnaklass. Ise olin kuni eiseni nagu rahul igati :roll:

No mul andis Suntouri amort kahe kuuga otsad. Matts Sport 500 all , see peax vist sama olema mis drifterilgi.

suvemees
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 09. 07. 2003. 15:55

Postitus Postitas suvemees » 24. 07. 2003. 16:20

filmiti jah natuke... isegi Andrus K stardilaskumine ja mats :cry: on peal ..lisaks veel filmijupp sellest august, kuhu esiamort läks... aga see on 8mm filmil.... kuidas ta nt. lõppvariandina mpg. formaati saaks, ei tea (võhik).

... rada oli tõesti hea. kahjuks tahtis hing rohkem kui keha suutis.. ja siis lihtsalt ropsisingi pärast 3.ndat(5 pidi sõitma)ringi..(ja katkestasin). aga järgmine kord ju jälle :wink:

... rajal oli 3-4 tehnilist kohta, kus oleks võinud hullema matsu panna... kahjuks leidis Andrus K ühe üles. imelik oleks olnud see just kui seal see amort terveks oleks jäänud... sest rattal oli ikka sein ees.

finishitõusust niipalju, et see on täitsa sõidetav.... ainult et käigud peavad väiksemad olema.... peab kerima mitte kangutama... muidu vajutad ju täiega ja kogu pedaalipikkus "ketsib" ühe juurika peal "tossu välja"...
sama lugu on tagumikuga... see peaks sadulal olema, et tagarattal püsivalt raskus oleks.... muidu hakkab ka "ketsima" tagaratas.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 24. 07. 2003. 16:39

mis tähendab ropsisid? St võttis võhma välja või :)
No Pain No Gain

suvemees
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 09. 07. 2003. 15:55

Postitus Postitas suvemees » 24. 07. 2003. 16:44

Corrosion kirjutas:mis tähendab ropsisid? St võttis võhma välja või :)
noh.. jah... keha ütles stopp.. pani hingamise kinni... :D

.. pole veel nii treenitud, et võiks vabalt võistelda.. aga kuna natuke harjutatud on, siis on ka see "väsimuse piir" veidi kaugemale lükatud.... ja selline "ülekruvimine" võib kergemini kätte tulla.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 24. 07. 2003. 17:10

Võtsid siis nii kiired tuurid ülesse kohe või? Kuulda oli, et eelmisel rajal olid lausa tegija :)
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
harles
Rattur
Postitusi: 163
Liitunud: 24. 05. 2003. 08:21

Postitus Postitas harles » 24. 07. 2003. 17:32

suvemees kirjutas:filmiti jah natuke... isegi Andrus K stardilaskumine ja mats :cry: on peal ..lisaks veel filmijupp sellest august, kuhu esiamort läks... aga see on 8mm filmil.... kuidas ta nt. lõppvariandina mpg. formaati saaks, ei tea (võhik).
8mm film ... mul peaks sama olema. Ja oskan isegi arvutisse imeda :) Kuigi muud eriti veel ei mõista :( Milles sul probleem on, kas ei saa arvutisse või õigesse formaati?
Mis ei tapa, teeb tugevamaks!

ares
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 16. 05. 2003. 17:46

Postitus Postitas ares » 24. 07. 2003. 17:58

Kui juba tegijamad sõitjad puusse panevad mis siis veel algajatest rääkida? pidage seda meeles kui järgmist rada teete. Ilmasjata pole ju mõtet inimesi tappa. Kuigi rada ise oli huvitav.

EnvirGuy
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 24. 07. 2003. 18:33

Postitus Postitas EnvirGuy » 24. 07. 2003. 18:42

ares kirjutas:Kui juba tegijamad sõitjad puusse panevad mis siis veel algajatest rääkida? pidage seda meeles kui järgmist rada teete. Ilmasjata pole ju mõtet inimesi tappa. Kuigi rada ise oli huvitav.
osalesin esimest korda ja tegelikult väga meeldis :) et olen algaja siis võib-olla vedas et puusse ei pannud :D eesmärgiks oligi lõpuni sõita :!:

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 24. 07. 2003. 20:48

Kui nüüd pead kratsida ning meenutada raja tegemist, siis ausalt öeldes proovisime küll nagu harastaja raja teha ja aeglaselt ei tundunud ka nii väga raske(kiirem 5 ringiline praktiline kordus kippus küll seda ümber lükkama).Kus juures selle armi koha pealt kipub teil vist õigus olema , kuna oma sileda näolapiga pole ma veel piisavalt huvi äratanud.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 07. 2003. 08:42

suvemees kirjutas:
Corrosion kirjutas:mis tähendab ropsisid? St võttis võhma välja või :)
noh.. jah... keha ütles stopp.. pani hingamise kinni... :D
.. pole veel nii treenitud, et võiks vabalt võistelda.. aga kuna natuke harjutatud on, siis on ka see "väsimuse piir" veidi kaugemale lükatud.... ja selline "ülekruvimine" võib kergemini kätte tulla.
See pole mingi eriline nähtus. Mul pole veel küll rattas õnnestunud aga suusas küll (ntx mingi kobeda tõusu otsas, kui tõusu on ikka hooga võetud, või finish). Minu arvates on see just pigem üks näitaja kui piirini sa oma oraganismi suudad viia. Ropsivad tipudki, vaadake mõnikord suusatamise finisheid.
maanus kirjutas:Kui nüüd pead kratsida ning meenutada raja tegemist, siis ausalt öeldes proovisime küll nagu harastaja raja teha ja aeglaselt ei tundunud ka nii väga raske(kiirem 5 ringiline praktiline kordus kippus küll seda ümber lükkama).Kus juures selle armi koha pealt kipub teil vist õigus olema , kuna oma sileda näolapiga pole ma veel piisavalt huvi äratanud.
Rajameistrid ärge põdege, rada oli super, just selline vahepealne. Arvan, et ntx Lasse ja Tiimo ja veel mõnigi oleks veel tehnilisemat tahtnud. Kui siis juba legendeeruva Pähklimäega võrrelda, siis oli nikerdamist ikka oluliselt vähem. Ütleks, et ideaalset "harrastaja" (definerige palun :?: ) rada on raske teha, aga see oli lähedane.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 25. 07. 2003. 09:24

Mõnus rada oli tõesti. Ohtlik koht oli tegelikult asfaldi ületus. Ise mõtlesin ikka mitu korda, et mida krt ma siis teen, kui sealt mingi auto tuleb... samas ei olnud seal palju eriti autosid:) ise nägin ühte eemalt ja keegi rääkis et, pidi ikka mingi auto läbi laskma ka. usun, et autojuhtidele võib asi küll närvidele käia, kui mingi rattur viuhti nina eest läbi kihutab...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 07. 2003. 09:26

Märt kirjutas:Mõnus rada oli tõesti. Ohtlik koht oli tegelikult asfaldi ületus. Ise mõtlesin ikka mitu korda, et mida krt ma siis teen, kui sealt mingi auto tuleb... samas ei olnud seal palju eriti autosid:) ise nägin ühte eemalt ja keegi rääkis et, pidi ikka mingi auto läbi laskma ka. usun, et autojuhtidele võib asi küll närvidele käia, kui mingi rattur viuhti nina eest läbi kihutab...
Krt praega judinatega mõtlen, et ei vaadand üldse mingeid autosid, vedas järelikult :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 25. 07. 2003. 09:30

no jah, aga asfaltiületuse vältides oleks head singlid rajast välja jäänud. Ja tegemist oli vaid tupikteega paari krundini. Oma inimesed ehk teavad, et mets sportlasi täis pidevalt ja ei kihuta koduväravas :roll:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 25. 07. 2003. 09:56

Kusjuures minu esimene ring oli ka alguses vimpkaga, kui panin paremalt poolt puud asfaldile ning suurest ehmatusest , et äkki on auto kuskil, panin nii paarikümne meetriga võsa sisse sõidus mööda/edasi.Ja ei põe ka raja pärast aga selle Pähklimäe vastu tekkis huvi küll.Eks peab ekslema minema.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 25. 07. 2003. 10:04

Andrus K kirjutas:no jah, aga asfaltiületuse vältides oleks head singlid rajast välja jäänud. Ja tegemist oli vaid tupikteega paari krundini. Oma inimesed ehk teavad, et mets sportlasi täis pidevalt ja ei kihuta koduväravas :roll:
Ega ei kurdagi. Kui autoohtu oskasid arvestada, siis natuke teed ikka puude vahelt paistis... eks tulevikus tea seda arvestada. mingi võimalus oleks lindid vahetult enne üritust risti üle tee veadada, nii et autod pääseksid läbi (nt. 1,5 - 2 m kõrguselt või maapinnalt), kuid oleksid teadlikud, et neid võib külje pealt rattur rünnata:)

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 25. 07. 2003. 10:34

Andrus K kirjutas:no jah, aga asfaltiületuse vältides oleks head singlid rajast välja jäänud. Ja tegemist oli vaid tupikteega paari krundini. Oma inimesed ehk teavad, et mets sportlasi täis pidevalt ja ei kihuta koduväravas :roll:
kas protokolli jõuad varsti üles riputada?

kas keegi on juba järgmine kord läpakat vms. timing sistemit kaasa võtmas?

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 25. 07. 2003. 10:46

Läpakaga on kaks võimalust - kas Centrino tehnoloogiaga PentiumM või autotoitega - tavalise läpaka aku ei pea 2h vastu full load'is (DOS'is pole energia säästmist). Kahtlane, kas mul õnnestub mõni Centrino kaasa võtta ja autoadapterist ei jaga suurt midagi.
Rattasõit on ajavõit

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 25. 07. 2003. 10:54

karzum kirjutas:Läpakaga on kaks võimalust - kas Centrino tehnoloogiaga PentiumM või autotoitega - tavalise läpaka aku ei pea 2h vastu full load'is (DOS'is pole energia säästmist). Kahtlane, kas mul õnnestub mõni Centrino kaasa võtta ja autoadapterist ei jaga suurt midagi.
Kas pihuarvutitele ei ole mingeid ajavõtuprogramme. Äkki kellelgi on pihuarvuti. Pihuarvuti ehk peab vastu, peale selle on väiksem ja mugavam kaasa tarida ka? Ise ei jaga pihuarvutitest midagi muidugi:)

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 25. 07. 2003. 11:08

Märt kirjutas:Kas pihuarvutitele ei ole mingeid ajavõtuprogramme.
Kindlasti on, aga kui on pakutud juba ühte korralikult töötavat programmi, siis mõistlik selle juurde jääda.
Rattasõit on ajavõit

suvemees
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 09. 07. 2003. 15:55

Postitus Postitas suvemees » 27. 07. 2003. 14:54

Andrus K kirjutas:no jah, aga asfaltiületuse vältides oleks head singlid rajast välja jäänud. Ja tegemist oli vaid tupikteega paari krundini. Oma inimesed ehk teavad, et mets sportlasi täis pidevalt ja ei kihuta koduväravas :roll:
tavaliselt on sellisele tupikteele keerates hoiatav silt "ettevaatust rattavõistlused" ..... arvan, et peaks sarnase kindlasti edaspidi tegema :!:
(... ilmselt ka venekeelsena)

autojuhtide tähelepanu oleks kõrgendatud... samas võistleja peab ka ise jõudma silmanurgast ümbritsevat jälgida... võistlus ei käi ju "mõisa" peale

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 27. 07. 2003. 15:27

Märt kirjutas: Kas pihuarvutitele ei ole mingeid ajavõtuprogramme. Äkki kellelgi on pihuarvuti. Pihuarvuti ehk peab vastu, peale selle on väiksem ja mugavam kaasa tarida ka? Ise ei jaga pihuarvutitest midagi muidugi:)
On küll.
Töötab Palm OS pihuarvutitel, väidetavasti on kasutatut pea 1000 inimesega võistlusel. Kahjuks tahavad asja eest raha($50), demo versiooni abiga saab mõõta ainult 10 inimese aegu. Äkki tulen järgmisele võistlusele ja proovin 10 inimese aegu võtta. Akuprobleemi pole, kestab väga kaua.

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 27. 07. 2003. 15:31

Millal kolmapäevaku tulemused välja pannakse - Andrus K? Ei jõua pingerida ära oodata.
Rattasõit on ajavõit

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 28. 07. 2003. 00:32

jaan kirjutas:
Märt kirjutas: Kas pihuarvutitele ei ole mingeid ajavõtuprogramme. Äkki kellelgi on pihuarvuti. Pihuarvuti ehk peab vastu, peale selle on väiksem ja mugavam kaasa tarida ka? Ise ei jaga pihuarvutitest midagi muidugi:)
On küll.
Töötab Palm OS pihuarvutitel, väidetavasti on kasutatut pea 1000 inimesega võistlusel. Kahjuks tahavad asja eest raha($50), demo versiooni abiga saab mõõta ainult 10 inimese aegu. Äkki tulen järgmisele võistlusele ja proovin 10 inimese aegu võtta. Akuprobleemi pole, kestab väga kaua.
mul pocket PC olemas.. aga sellele mingit ajavõtu programmi ei tea.. (pole otsinud ka).. ise kah kirjutama ei jaksa hakata..

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 07. 2003. 07:52

Kes on "janno", kas sama tegelane, kes "jjanno", sest ta end 3. etapil foorumlaseks nimetas :?:

ja veel. 17.-dana startis nr. 349 all ka tegelane, kes nimetas, end "martk" või "mart2" (on vist ju usas hoopis). Mis su korrektne foorumi kasutaja nimi on, sest foorumlaseks sa end nimetasid :?:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

EnvirGuy
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 24. 07. 2003. 18:33

Postitus Postitas EnvirGuy » 29. 07. 2003. 08:06

ennetan Andrus K küsimust ja teatan et osalesin 3. etapil nime all Rainer (mis on mulle vanemate poolt antud :) ) ja kandsin numbrit 2280. Kuna etapil osales ka teine Rainer, siis segaduse vältimiseks võtsin omale foorumis teise nime

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 07. 2003. 08:52

3. etapi protokoll valmis. Saatsin asja erikr`ile foorumisse üles panemiseks. Veelkord vabandust "pisukese" viivituse pärast.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 29. 07. 2003. 09:21

Andrus K kirjutas:Kes on "janno", kas sama tegelane, kes "jjanno", sest ta end 3. etapil foorumlaseks nimetas :?:
Jannoga tutvusin paar päeva varem kui käisin rada vaatamas ja kutsusin ta võistlema. Samuti soovitasin foorumis ennast ära registreerida. Fooruminime ei tea, aga tean, et ta kuulub Mäe rattaklubisse.
Andrus K kirjutas: ja veel. 17.-dana startis nr. 349 all ka tegelane, kes nimetas, end "martk" või "mart2" (on vist ju usas hoopis). Mis su korrektne foorumi kasutaja nimi on, sest foorumlaseks sa end nimetasid :?:
MartK - see olen mina.
Viimati muutis karzum, 29. 07. 2003. 13:33, muudetud 1 kord.
Rattasõit on ajavõit

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 07. 2003. 12:58

http://www.hot.ee/atsjamannu/3etapp.xls

panin siis ise need 3. etapi tulemused ülesse.
Sorri, et paremusjärjestuses pole. Ka kaotust võitjale.
Eks vaatab. Ehk saab ajapikku ka paremal kujul selle tabeli ülesse.

Nüüd mõistan ka Märdi kärsitust - 3 koht. Pole paha :wink:

Päris mitmes kohas on mõni ringiaeg puudu.
Inimene ja pastakas on oma võimete piiridele jõudnud
Mis nüüd saab :shock:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 29. 07. 2003. 13:32

Andrus K kirjutas:http://www.hot.ee/atsjamannu/3etapp.xls
Nüüd mõistan ka Märdi kärsitust - 3 koht. Pole paha :wink:

Päris mitmes kohas on mõni ringiaeg puudu.
Inimene ja pastakas on oma võimete piiridele jõudnud
Mis nüüd saab :shock:
just, päris hea hoog oli sees :D

aga sõit kestab praegu maks. 2 tundi. niipalju peaks läpakas ikka vastu pidama. läpaka saab ikka keegi kaasa võtta? see nagu üks variant.

teine variant oleks muuta käsiajavõtu tehnikat. kõige kiiremini peaks ajad kirja saama niimoodi, et kirjutatakse järjest (nt. üksteise alla) jadana numbrite ja kellaaegade paarid. ajaliselt iga võistleja esimene kellaaeg on start ja ülejäänud ringi ajad. Nii aegu kirjutades ei lähe aega võistleja otsimise peale nimekirjast. Pärast excelisse sisestamist saab eristada võistlejad, järjestades ajad numbri ja aja järgi. ringide lõpukellaajad saab transponeerida veerust reale jne...

Probleem muidugi selles, et sõitjale ei saa operatiivselt edastada infot sõitajäänud ringide infot. Peaks olema veel üks kohtunik, kes kirjutab üles startijate nimekirja ja tõmbab riste ringide läbimise kohta...

selline pikk mõte...

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 29. 07. 2003. 13:42

kas kõige lihtsam ei ole see, et kasutada ajavõtu teenust. iga mees maksab näiteks 15 krooni osavõtutasu, mis ei tohiks tänapäeval kellegi jaoks suur summa olla. protokoll koos ringiaegadega ning kaotus võitjale on kohe peale sõitu olemas. ürituse kvaliteet tõuseb oluliselt. näha on et ise põlveotsas tegemisel on piirid.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 29. 07. 2003. 13:47

Andrus K kirjutas:
Päris mitmes kohas on mõni ringiaeg puudu.
Inimene ja pastakas on oma võimete piiridele jõudnud
Mis nüüd saab :shock:
Üks variant paljudest :? :
Tuleb ring niipalju pikaks venitada (ntx 5km), siis jääb fikseerida ainult üks või kaks vahetulemust.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 29. 07. 2003. 14:06

Arvan, et üritus kui selline oleks siis harrastajatele (selle sõna otseses tähenduses) mõeldes ikka mitte pikaks ajada, vähemalt mitte psühholoogiliselt et siis mitte ringid pikaks vaid pigem lühem aga rohkem.Saan aru ,et mingi pikem ring kahe kuni kolme kordsel läbimisel on vahest , et lühem ja mitt nii koormavgi aga see vaimne laks .Muidugi räägin rohkem enda eest ja oma häbiks pean tunnistama ,et ega palju minust aegade ülesse lugemisel seekord palju abi polnud.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 29. 07. 2003. 14:09

pikk ring jälle tähendab seda, et raja maha välja mõtlemine ja märkimine on keerukam, samuti tutvumistiirude korraldamine.

EnvirGuy
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 24. 07. 2003. 18:33

Postitus Postitas EnvirGuy » 29. 07. 2003. 14:10

Andrus K kirjutas:http://www.hot.ee/atsjamannu/3etapp.xls

panin siis ise need 3. etapi tulemused ülesse.
Sorri, et paremusjärjestuses pole. Ka kaotust võitjale.
Eks vaatab. Ehk saab ajapikku ka paremal kujul selle tabeli ülesse.

Nüüd mõistan ka Märdi kärsitust - 3 koht. Pole paha :wink:

Päris mitmes kohas on mõni ringiaeg puudu.
Inimene ja pastakas on oma võimete piiridele jõudnud
Mis nüüd saab :shock:
Aitäh :!: peamine on et tulemused kirjas, eks igaüks võib tabelit ise edasi töödelda :wink:

positiivne üllatus mulle oli see, et ei olnudki päris viimane, kuigi palju puudu pole :oops: koos selle võistlusega on selle aasta läbisõit siis ca 120 km

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 07. 2003. 14:18

mart kirjutas:Tuleb ring niipalju pikaks venitada (ntx 5km), siis jääb fikseerida ainult üks või kaks vahetulemust.
ikkagi suudaks osa rahvast (sõitjaid)gruppi võtta ja kui 3-4 või rohkema meheline punt minust (ajavõtjast) mööda tuiskab, siis ega numbrite ja aegade kirja panemisega läheb kriitiliseks. Palju päästis see, et tegin ringi lõpu selle juurikalisele tõusule :twisted:

Kohti kus teha 5 km ring on ka tunduvalt vähem, kui neid, kuhu mahub 2-3 km-ne :?
Viimati muutis Andrus K, 29. 07. 2003. 14:34, muudetud 1 kord.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Jens
Testisõitja
Postitusi: 135
Liitunud: 17. 02. 2003. 17:51

Postitus Postitas Jens » 29. 07. 2003. 15:07

Asi läks pikaks ja segamini:

järgmise etapi toimumise kohta info:
viewtopic.php?t=2327

kõikvõimalike sõitmiskohtade kohta Tallinnas:
viewtopic.php?t=2328

Vasta

Mine “Eesti võistlused”