Author Cup 18.05.

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Author Cup 18.05.

Postitus Postitas erikr » 18. 05. 2003. 17:25

Rada oli vihmast-märjast päris raske. ei saa hoobelda, et endal oleks just hästi läinud.
esimesel ringil pani keegi esimese otsa meestest 2,5 km enne ringi lõppu seal liivasel laskumisel järsu vasakpöördega lõpus karmi nipli. teise või kolmanda grupi sõitjad olid finisialas öelnud, et raske kukkumine, kui mina tulin mingi 10-15 min hiljem samasse kohta siis oli mees ikka samas kohas pikali ja päris koleda näoga. eelviimasel tõusul tulid vastu need kes kukkujale appi läksid. mees sai kokku mingi ca 20 min seal vist lebada. kas keegi eespool sõitjatest (Lasse, Amatöör, bc, tarmo, Ruve) nägi ka mis juthtus.
olen ise kunagi 17 a tagasi nägupidi sputa lenksu käinud kui esipiduri link lenksust eraldus ja esiratta kodaratesse kukkus ja seejäerl kiivrita peaga asfaldisse. igatahes sain kohe püsti. kuigi nägu oli vist tänase ohvri omaga võrreldav. tänane laks pidi vist päris julm olema.
igatahes soovin mehele head tervenemist :!:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 05. 2003. 17:37

krt.niii jubedat (loe rasket) rada ple ma veel kunagi näinuid.Märg,kynklik järsud tõusid-juuuube. See oli yldse teine MTB võistlus. Esimene oli Tartu rattamaraton (sõitisn pikka) ja see oli authori raja kõrval poisike. Täna aga pidin katkestama-ple veel vastupidavust ja organism lakkas töötamast :( .Nyyd kacun kiiremas korras hakata MNT'd hoogsalt sõitma sest see on rattaspordi alus.Praegusex aint 1500 sõidetud ja enamus mecas mytates. Samas mulle sellised rajad ei meeldigi. Istuvad rohkem sellise tehnilised või siis kruusamaratonid.

Ühesõnaga-maxin 120.- selle eest et kõik peesse võix minna:)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 18. 05. 2003. 17:51

veloman32 kirjutas:
Ühesõnaga-maxin 120.- selle eest et kõik peesse võix minna:)
arvan, et see 120.- läks asja ette, oled jälle midagi õppinud ja teada saanud mida võistlusvälises olukorras teada ei saa.
raja tegi tavalisest raskemaks ilm. samas ei saanud ma lõpu raskeimatel tõusudel vere maitsetki suhu nagu tavaliselt on sel rajal läinud.
kui suudad authori raja rattalt maha tulemata läbi sõita siis oled nende hulgas kes ka kruusarallide enam-vähem kõik tõusud peaks suutma võtta. mulgi, otepää, haanja, rakvere kruusarallis sisaldavad päris magusaid kohti.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 05. 2003. 18:05

ega rahast plegi nii kahju (suhteliselt odav stardimax) aga midagi nagu jääb hinge kripeldama (et ei saanud hakkama,möku,nõrk or smth). Umbes nii et nahhuijaa ma sinna rajale ronin kui ei jõa sõita. Ja tekib ka kartus teiste võistluste ees mis lähiajal tulmas on. Need mis kuu kahe pärast on nende pärast ma ei murece, aga lähemad võtavad vedelax. Ex tuleb mõnex ajax MTB nurka lükata ja mnt välja occida. Muud siin ei aita. Samas kui ilm olex olnud kuiv ja päixepaisteline olex võibolla ka enesetunen parem olnud. Kes teab!?;)

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

pole häda

Postitus Postitas jaan » 18. 05. 2003. 18:32

Pole teil häda midagi, mina jätsin suure kiirustamisega saapad maha ja olin pealtvaataja rollis :(:( Vahtisin selle viimase "ohtliku" laskumise juures kuidas iga minutiga järjest väsinumad näod alla veeresid. Kokkuvõttes on rahast natukene kahju aga vähemalt sai metsas jalutada.

PS. Minu poolt suur austusavaldus nendele väikestele lastele kes üldsegi mitte halbade kohtadega selle raja lõpetasid.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 18. 05. 2003. 18:39

veloman32 kirjutas:ega rahast plegi nii kahju (suhteliselt odav stardimax) aga midagi nagu jääb hinge kripeldama (et ei saanud hakkama,möku,nõrk or smth). Umbes nii et nahhuijaa ma sinna rajale ronin kui ei jõa sõita.
ise sõitsin 2001 esimest korda authorit, see oli mu teine võistlus peale rakket. kogu pagas oli ehk 500 km. vere maik oli suus, kõige jubedamal tõusul lükkasin käekõrval, ainus mõte mis peas peksis oli EI TAHA, AGA PEAB :!: . sa ei ole nõrk ega möku, sa julgesid ratta joonele panna. ilm (märg ja külm) ja teeolud olid rasked. võib-olla oli sul veidi jahe sõita :?: , võib-olla olid vähe puhanud :?:, võib-olla oli vähe vedelikku tarbitud :?: kokku võibki tekkida olukord kus keha ütleb, AITAB :!:. keha peab kuulama.
veloman32 kirjutas: Ja tekib ka kartus teiste võistluste ees mis lähiajal tulmas on. Need mis kuu kahe pärast on nende pärast ma ei murece, aga lähemad võtavad vedelax. Ex tuleb mõnex ajax MTB nurka lükata ja mnt välja occida. Muud siin ei aita. Samas kui ilm olex olnud kuiv ja päixepaisteline olex võibolla ka enesetunen parem olnud. Kes teab!?;)

kui on plaanis maastikusõidud, siis samavõrra pead treenima maastikul. pikki tõuse, ntx trummi suusarajad hästi sobivad, rasket pinnast, kiireid laskumisi, saab sealtsamast. võhma saab edukalt ka harku metsas sõita, õpid pinnasel kurve võtma jne. analoogilised võimalused ka kindlasti pirita pool olemas, oleneb kuhu lähem on. enamusel mtb rahvast pole mnt ratast.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 18. 05. 2003. 19:03

veloman32 kirjutas:ega rahast plegi nii kahju (suhteliselt odav stardimax) aga midagi nagu jääb hinge kripeldama (et ei saanud hakkama,möku,nõrk or smth). Umbes nii et nahhuijaa ma sinna rajale ronin kui ei jõa sõita. Ja tekib ka kartus teiste võistluste ees mis lähiajal tulmas on. Need mis kuu kahe pärast on nende pärast ma ei murece, aga lähemad võtavad vedelax. Ex tuleb mõnex ajax MTB nurka lükata ja mnt välja occida. Muud siin ei aita. Samas kui ilm olex olnud kuiv ja päixepaisteline olex võibolla ka enesetunen parem olnud. Kes teab!?;)
:lol: :lol: :lol: tunnen üsna samamoodi,sõitsin poole sõidust ees,sest tahtsin nägu-silmi puhtana hoida.Märja teega ikka jama sõita.Teisele ringile minnes viskasin prillid ära,sest need ei paistnud enam läbi.Ühtegi kukkumist peale Rego Tohvreli kukkumise ei näinud,aga ta sai kähku püsti 8) pean ka rohkem trenni tegema,muidu edasi ei saa :?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 05. 2003. 19:32

mnjaa .Erikul on õigus. Kõik need mis sa ytlesid on õiged-jooki ei võtnud yldse kaasa(viimasel minutil läx nii kiirex).ja jahe oli kaa. Ma tulin Tallinnast rongiga ja juba tallinnas sain yleni märjax. Nii et rajal läx asi veel hullemax.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Tulemused

Postitus Postitas erikr » 18. 05. 2003. 21:08

tulemused espordi lehel
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Author Cup 18.05.

Postitus Postitas Oliver » 18. 05. 2003. 21:55

erikr kirjutas:kas keegi eespool sõitjatest (Lasse, Amatöör, bc, tarmo, Ruve) nägi ka mis juthtus.
Mina ei näinud. Ainsat kukkumist nägin teisel ringi alguses (5. kilomeeter) oleval puusillal. Sõidu lõpus sai mul täpselt 1000km täis. Ei mingit ümardamist, täpselt 1000. :)

Kas see jutt on õige, et numbrid peab alles hoidma ja see aasta on kogu author samade numbritega? Kuidas nad siis stardigruppe jagavad?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Author Cup 18.05.

Postitus Postitas erikr » 18. 05. 2003. 22:14

Amatöör kirjutas: Mina ei näinud. Ainsat kukkumist nägin teisel ringi alguses (5. kilomeeter) oleval puusillal. Sõidu lõpus sai mul täpselt 1000km täis. Ei mingit ümardamist, täpselt 1000. :)

Kas see jutt on õige, et numbrid peab alles hoidma ja see aasta on kogu author samade numbritega? Kuidas nad siis stardigruppe jagavad?
no siis oli laks teist tagapool.
number hoia alles jah. gruppe on nagu tänagi nägid umbes nii, et 1-30 ja ülejäänud. vbolla jagatakse personaalselt, mingi lehe järgi tsekkavad võib-olla
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 19. 05. 2003. 08:44

ma võtaks ka sõna. vastupidiselt teistele siinkirjutajatele tundus mulle eilne author cup mõnusa treeninguna. keskm. pulss oli 168. enesetunne oli kogu sõidu vältel nii hea, et ei viitsinud isegi grupis tööd teha :wink: . kuna oleks piinlik olnud lõpus tagant välja hüpata, siis lasin grupi viimasel km-l eest ära ja lasin üksi lõpuni. peale sõitu oli selline tunne nagu polekski sõitnud. vot selline naljakas päev oli eile.
kuna kõrve raja igat kurvi ja tõusunukki tean(nagu enamus meist), siis rada tundus sellevõrra lihtsam. vihm polnud tõesti rajale liiga teinud. ainuke ohtlik koht oli laudsild ühe mudase koha kõrval. sõitsin esimese ringi muda seest ja tegin õieti. keegi pani seal laudade peal nipli ja karjus et jube libe. ma ei tea mis sundis mind teisel ringil ka sinna laudadele minema, aga minu ees olev mikk krull pani seal külje maha ja mina kohe tema otsa. kusjuures need lauad oli sama libedad kui kiilasjää!! mul kadusid mõlemad rattad lihtsalt alt ära. õnneks saime paari km-ga grupi kätte ja edasine oli juba lihtne.
authori rada iseenesest on lihtne ja kiire. päris palju on kiireid ja järske kurve, mistõttu kulunud või vale mustriga kummid võivad sind kenasti rajalt välja sõidutada :?

indrekk
Rattur
Postitusi: 82
Liitunud: 31. 03. 2003. 10:53

Re: Author Cup 18.05.

Postitus Postitas indrekk » 19. 05. 2003. 09:00

erikr kirjutas:Rada oli vihmast-märjast päris raske. ei saa hoobelda, et endal oleks just hästi läinud.
esimesel ringil pani keegi esimese otsa meestest 2,5 km enne ringi lõppu seal liivasel laskumisel järsu vasakpöördega lõpus karmi nipli. teise või kolmanda grupi sõitjad olid finisialas öelnud, et raske kukkumine, kui mina tulin mingi 10-15 min hiljem samasse kohta siis oli mees ikka samas kohas pikali ja päris koleda näoga. eelviimasel tõusul tulid vastu need kes kukkujale appi läksid. mees sai kokku mingi ca 20 min seal vist lebada. kas keegi eespool sõitjatest (Lasse, Amatöör, bc, tarmo, Ruve) nägi ka mis juthtus.
tänane laks pidi vist päris julm olema.
igatahes soovin mehele head tervenemist :!:
see mees istub nüüd Mustamäe haiglas ning diagnoos on ninaluu murd ja esimene seljalüli on ka puruks...võibolla tuleb ka op veel. igatahes on ta sõidud selleks hooajaks sõidetud. aga hoiame pöialt parimaks.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 19. 05. 2003. 09:09

Kes on see meees?
Karm!!
:( :(
Igatahes head paranemist.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 19. 05. 2003. 09:13

krt, see oli päris karm laskumine ka. kui hooga peale läksid, siis said vägeva hüppe. miskipärast arvan, et see mees sinna hooga ka peale läks. muidu nii karmide tagajärgedega matsu ei oleks. kahju et nii läks, head paranemist talle.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 19. 05. 2003. 09:18

Ereliukas kirjutas:Kes on see meees?
Karm!!
:( :(
Igatahes head paranemist.
ilmselt tahaksime kõik teada, et järsku tunnen ka.
samas arvan, et võib-olla inimene ja tema lähedased ei tunne end sugugi
hästi kui tema õnnetust personaalselt nimega seotuna netis arutatakse.
sõbrad kindlasti teavad kuid selleks nad sõbrad ongi, et nime siin mitte välja kellata. kunagi tahab, ütleb ise.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 19. 05. 2003. 09:37

Kuidas nüüd vihmaga see liivalõik oli võrreldes eelmise aasta TEC-i võistlusega (mis mu nii ära küpsetas nagu hr.Veloman-i, ma jõudsin küll lõpuni sõita kuidviimastel kilomeetritel see sõidumoodi enam välja ei näinud :( )

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 19. 05. 2003. 09:39

seda lõiku pole authori rajal. see on kõrve rattasõidu rajal.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 19. 05. 2003. 09:42

tarmo kirjutas:seda lõiku pole authori rajal. see on kõrve rattasõidu rajal.
Siis olen asjast valesti aru saanud :oops: ......arvasin et asi toimub samal rajal.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 19. 05. 2003. 09:45

Pole ise nüüd aastakese seda sõitu harrastanud, aga mälu värskendamiseks, kas ja kui palju see suusaradega (nt 16 km) ühtib?

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 19. 05. 2003. 10:17

ega kellegil pilte pole? ntx stardist ja esimestest küngastest? 8)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 19. 05. 2003. 10:28

Ruve kirjutas:ega kellegil pilte pole? ntx stardist ja esimestest küngastest? 8)
et olid esimene esimese mäe otsas? :D
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 19. 05. 2003. 11:18

erikr kirjutas:
Ruve kirjutas:ega kellegil pilte pole? ntx stardist ja esimestest küngastest? 8)
et olid esimene esimese mäe otsas? :D
isegi teise :lol: :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 19. 05. 2003. 12:47

minu mäletamist mööda olid sa veel esimene ka 10km pärast. 8)

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 19. 05. 2003. 15:22

tarmo kirjutas:minu mäletamist mööda olid sa veel esimene ka 10km pärast. 8)
mitte päris...üks lõunanaaber läks ju kohe eest kui kruusale jõudsime 8)

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 19. 05. 2003. 15:48

Ruve kirjutas:mitte päris...üks lõunanaaber läks ju kohe eest kui kruusale jõudsime 8)
Kaugele ta üksinda jõudis? Kuulsin pealtvaatajate kommentaare, et esimese ringi lõpus oli keegi esimesest grupist minuti jagu ees. Kas see on õige?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 19. 05. 2003. 15:54

seesama lätlane oligi. massa ja aduson näitasid ikka ülimat rahulikkust ja enesekindlust üles, lastes päris tugeval lätlasel üksi ees minema minna suht lihtsal rajal.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 27. 05. 2003. 11:33

oi, ma tean seda kukkumist. Ma nägin, kuidas ta pead kinni hoides kõndis nagu purjus mees ringi ja siis heitis maha :( Ta vist kukkus just enne mind. Kukkumise põhjustas, nagu ma kuulsin see, et ta vajutas liiga kõvasti laskumisel esipidurit.. ai-ai

Vasta

Mine “Eesti võistlused”