25. tartu jooksumaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
kaarelk
Rattur
Postitusi: 337
Liitunud: 29. 05. 2006. 04:57

25. tartu jooksumaraton

Postitus Postitas kaarelk » 13. 05. 2007. 21:45

tahaks tänada kõiki inimesi kes läksid jooksma rattasärkides, teie selgade vaevaline lähenemine vedas mind hoolimata väga puudulikust ettevalmistusest finishisse kaks pool minutit kiiremini kui eelmisel aastal :)
erilised tänud: haanja rattaklubi , postimees-scanpix , assa-kesoro, arctic sport club.

Kasutaja avatar
Vihmamees
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 09. 2005. 13:56

Re: 25. tartu jooksumaraton

Postitus Postitas Vihmamees » 14. 05. 2007. 11:59

kaarelk kirjutas:tahaks tänada kõiki inimesi kes läksid jooksma rattasärkides
Aga võta heaks! Kuigi vaevalt sa minusuguseid nö. independent rattureid (loe: kelle särgil puuduvad igasugused, sealhulgas ülalmainitud kirjed) silmas pead :D
Muidugi ühinen tänusõnadega, see oli tõesti liikumapanev jõud! Kripeldama jäi ainult see et nii mõningadki ratturid keda sai Viljandi Suurjooksul "loputatud", jäid seekord protokollis ettepoole :roll:
NB! Uinudes sule silmad!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 25. tartu jooksumaraton

Postitus Postitas Mati » 14. 05. 2007. 12:19

Vihmamees kirjutas:...Kripeldama jäi ainult see et nii mõningadki ratturid keda sai Viljandi Suurjooksul "loputatud", jäid seekord protokollis ettepoole :roll:
Viljandi finish oli TJM-l kuskil poole maa peal :wink: Mõni läks seal alles käima äkki.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 14. 05. 2007. 13:11

Ma olen selles mõttes tubli, et juba kolmandat korda jooksin paari minuti pealt sama aja kui eelmisel kahel aastal. Kuna jooksutrenniga spetsiaalselt ei tegele, siis see näitab üldfüüsise taseme säilimist samal tasemel.

P.S. jooksin Specialized kirjaga pikas rattasärgis.

Kasutaja avatar
kalle_100%
Rattur
Postitusi: 158
Liitunud: 30. 06. 2004. 13:22

Re: 25. tartu jooksumaraton

Postitus Postitas kalle_100% » 14. 05. 2007. 13:30

Mati kirjutas:Viljandi finish oli TJM-l kuskil poole maa peal :wink: Mõni läks seal alles käima äkki.
Erinevalt Matist suutsin mina jooksutempot lõpuni säilitada, kuigi vaevaline oli. Aeg 2:15. Pulss oli kõrgem kui mullu, aeg kehvem, enesetunne (va. jalad) oli ka parem.

Kes tahavad kõrget tempot lõpus saavutada, soovitus - kuulake mp3-dega Oja Petsi laulu "Mu hobune on tilluke"...
Aga täna tuleb rattatrenn, vot.
Ratas ribadeks

moozmooz
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 16. 07. 2004. 16:09

Postitus Postitas moozmooz » 14. 05. 2007. 15:31

Ma püüan küll positiivselt mõelda,kuid ikka ei saa aru,miks just ratturid arvavad,et nende jaoks on rajal eritingimused.
Pean siin silmas kaaslaste poolt toitmist-jootmist väljaspool TP-sid .Tingimused olgu ikka kõigile võrdsed.Kui tahad lisajooki-tiri seda endaga kaasas.
TJM-i juhendi punkt 2 ütleb,et võistlus viiakse läbi Kergejõustiku Liidu määruse kohaselt,mis omakorda keelab sellise tegevuse.
Muidu oli igati tore üritus.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 05. 2007. 15:41

moozmooz kirjutas:Ma püüan küll positiivselt mõelda,kuid ikka ei saa aru,miks just ratturid arvavad,et nende jaoks on rajal eritingimused.
Pean siin silmas kaaslaste poolt toitmist-jootmist väljaspool TP-sid .Tingimused olgu ikka kõigile võrdsed.Kui tahad lisajooki-tiri seda endaga kaasas. TJM-i juhendi punkt 2 ütleb,et võistlus viiakse läbi Kergejõustiku Liidu määruse kohaselt,mis omakorda keelab sellise tegevuse...
Ma saaks aru kui seda juttu räägib mees, kes jäi auhinnalisest kohast ilma. Teiste osas ei saa sellisest arvamuseavaldusest muud moodi aru, kui et tegu lihtsa oma kehva vormi välja vabandamisega. Mind isiklikult ei häiri selline asi absoluutselt :!: Tegu ikkagi rahvaüritusega kus on arusaadav, et KJL määrustiku osas 100% näpuga järge ei veeta jne. Samuti ei annaks mina küll pead, et kõik joodetavad-söödetavad ratturid olid!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 793
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 14. 05. 2007. 17:25

moozmooz kirjutas:Ma püüan küll positiivselt mõelda,kuid ikka ei saa aru,miks just ratturid arvavad,et nende jaoks on rajal eritingimused.
Pean siin silmas kaaslaste poolt toitmist-jootmist väljaspool TP-sid .Tingimused olgu ikka kõigile võrdsed.Kui tahad lisajooki-tiri seda endaga kaasas.
TJM-i juhendi punkt 2 ütleb,et võistlus viiakse läbi Kergejõustiku Liidu määruse kohaselt,mis omakorda keelab sellise tegevuse.
Muidu oli igati tore üritus.
Mind joodeti rajal pidevalt nagu lehma laudas,peale selle sain veel geeli ka :shock: Kui lõpetasid jooksu tagapool 213 kohta,siis anna protest üles,olen nõus tunnistama,saad kohavõrra ettepoole.
Olin esmakordselt nii pikal jooksul ega teadnud mida oodata.Kuna klubikaaslane tahtis kaasa sõita,sai asjad talle antud.Aga ega see mind küll kiiremini lõppu ei viinud.Kuna teisipäeval sain teada,et vaja jooksma minna ja neljapäeval sain uued jooksusussid,siis käisin neid kohe ka katsetamas.Loomulikult jäid lihased valusaks ja kogu TJM vältel olid jalad takistavaks teguriks nr.1 Ei ole mul veel võistlust olnud,kus alguses on pulss 175 kandis ja lõpus viimased 10 min alla 195 ei kuku.Jalad lihtsalt ei lubanud rohkemat.

PS.Ma isegi ei teadnud,et mingi jootmise keeld on :?
Tark ei torma!

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 16. 05. 2007. 15:33

Midagi lõbusat kah meie foorumi kasutaja Ray esituses: http://www.postimees.ee/140507/tartu_po ... 260434.php

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 16. 05. 2007. 15:39

UrmasL kirjutas:
P.S. jooksin Specialized kirjaga pikas rattasärgis.
kingad ja kiiver olid ikka ka eks? 8)

Kasutaja avatar
Herman
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 25. 10. 2005. 10:17

Postitus Postitas Herman » 16. 05. 2007. 16:03

see rajaväline jootmine-söötmine on ikka enda südametunnistuse asi. Minule on ükskõik kui keegi ise kuskilt midagi juurde joob-sööb. Kui tal endal sellest hea olla on andku minna. Mina kasutan ainult TP-sid.

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 27. 05. 2007. 09:41

Noh. olgem ausad 23 km ponnistuse pärast ei ole väga mõtet eraldi pingutama hakata. TP-dest saab kõik kenasti kätte. Oluline on enda treenitus.
Herman kirjutas:see rajaväline jootmine-söötmine on ikka enda südametunnistuse asi. Minule on ükskõik kui keegi ise kuskilt midagi juurde joob-sööb. Kui tal endal sellest hea olla on andku minna. Mina kasutan ainult TP-sid.
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”