Mynthon Cup 19.04. Pirita

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Mynthon Cup 19.04. Pirita

Postitus Postitas erikr » 18. 04. 2003. 20:26

Siia teemasse kõik muljed ja muu.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 18. 04. 2003. 20:48

Noo see sitt lugu, et interneti teel regada ei saanud :cry:
Ytles et error ja antud gruppi regada ei saa.
Nii, et pean paar tundi varem kohale minema ja ootama oma võimalust maksmisel.....
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 19. 04. 2003. 17:07

Noh kes käisid ja kuda tundus. Urmas oli igatahes kohal ja hea trenn oli, ryselemine alguses mõjus rattale päris halvasti :)
Käisin korra käpla sealt nö suurimast langusest alla tulles ja keegi vend soovitas pysti tõusta ja edasi sõtkuda. Noh iseenesest hea soovitus aga kuna käsi-jalg olid viga saand siis mõtlesin et mis nagu teha ja otsustasin edasi panna.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Muljed piritalt

Postitus Postitas UrmasL » 20. 04. 2003. 16:32

Oli oodatult lahe üritus.

Enda sõit harrastajate klassis lõppes kahjuks katkestamisega kuuendalt kohalt. Nimelt purunes kett. Neljandal ringil olin tõusnud viiendaks kui oma lollusest ühes libedas kurvis külje maha panin. Langesin seitsmendaks ja asusin möödujaid jälle jälitama. Kuuenda sain ruttu kätte ja viiendale jõudsin ka jälle sappa kui sellel esimesel mudatõusul keti katki astusin ;(

Ülelüldse maadlesin sõidu ajal pideva chain-suckiga. Pidevalt kostus jubedat rauaraginat jne. Eks see ketile liiga tegigi lõpuks. Peale kolmandat ringi jätsin keti eest suurele ja siis sai juba normaalsemalt sõita kuid kahjuks lõppes kõik siiski nii nagu ta lõppes.

Samas enesetunne oli hea ja minekul pold ka väga viga. Ilm oli hea ja lühikese dressiga oli täpselt paras sõita.

Pilte kahh:

http://www.estnet.ee/urmas/mtb/mynthon1/

Urmas

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 04. 2003. 13:04

Corrosion kirjutas:Noh kes käisid ja kuda tundus. Urmas oli igatahes kohal ja hea trenn oli, ryselemine alguses mõjus rattale päris halvasti :)
Käisin korra käpla sealt nö suurimast langusest alla tulles ja keegi vend soovitas pysti tõusta ja edasi sõtkuda. Noh iseenesest hea soovitus aga kuna käsi-jalg olid viga saand siis mõtlesin et mis nagu teha ja otsustasin edasi panna.
tubli :!: said päeva kirja. kõik osalejad näe ei sõitnud lõpunigi. kusagilt peab ju alustama. said kopsaka arvu punkte ja puha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 21. 04. 2003. 13:17

erikr kirjutas:tubli :!: said päeva kirja. kõik osalejad näe ei sõitnud lõpunigi. kusagilt peab ju alustama. said kopsaka arvu punkte ja puha.
Vaadates takkajärgi protokolli ja pannes üles suure loosungi "OLEKS", oleks mul olnud reaalne võimalus poodiumikohale. Nii Harand kui Lemloch olid mul sõidu kestel kohati ees ja kohati taga.

Urmas, revansh Vokas

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 21. 04. 2003. 16:04

Eeh ma nagu kuskile poodiumile ei saand aga kas mingeid punkte kas sai ve?? Ja mis nendega peale hakata?
Ja kas võistluses saadud nr on ka veel midagi teha või iga cup uus nr?
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 04. 2003. 17:13

Corrosion kirjutas:Eeh ma nagu kuskile poodiumile ei saand aga kas mingeid punkte kas sai ve?? Ja mis nendega peale hakata?
Ja kas võistluses saadud nr on ka veel midagi teha või iga cup uus nr?
punktid korjad kõik kenasti hoiupõrsasse 8) ja sügisel on näha palju kokku on tulnud ja millise koha hooaja kokkuvõtteks saavutasid.
protokollid
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 21. 04. 2003. 20:48

kokkuvõttes sain ma viimase koha :)Kui välja arvata katkestajad Aga ma nagu olin siis harrastajates ju siis?
See, et mis need (-2) tähendasid aja järel?
Muidugi vahepeal sai viis minti toibutud kukkumisest, mis pildi ikka eest ära viis mõneks ajaks :)
Ja lisaks sellele sõitsin ma klippideta.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 22. 04. 2003. 05:25

Corrosion kirjutas:kokkuvõttes sain ma viimase koha :)Kui välja arvata katkestajad Aga ma nagu olin siis harrastajates ju siis?
See, et mis need (-2) tähendasid aja järel?
Muidugi vahepeal sai viis minti toibutud kukkumisest, mis pildi ikka eest ära viis mõneks ajaks :)
Ja lisaks sellele sõitsin ma klippideta.
jep, olid viimane lõpetaja, -2 tähendab seda, et said võitjalt 2 ringiga sisse.
ma usun et keegi ei sõitnud klippidega :wink:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 04. 2003. 10:44

Corrosion kirjutas:Eeh ma nagu kuskile poodiumile ei saand aga kas mingeid punkte kas sai ve?? Ja mis nendega peale hakata?
Ja kas võistluses saadud nr on ka veel midagi teha või iga cup uus nr?
Vot sellise suhtumisega võiks rohkem sõitjaid olla. Peamine on sõidust mõnu tunda, kama need punktid ja ajad. Meil on kohati see harrastajate klassi värk ikka vingelt tõsiseks aetud. Aga mehed mis me maailmas omasuguste hulgas saavutaks? Aha mis ma siin filosofeerin, lähen teen parem trenni, pühapäeval ju õigete meeste sõit ees. 8)

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 22. 04. 2003. 12:05

Corrosion kirjutas:kokkuvõttes sain ma viimase koha :)Kui välja arvata katkestajad Aga ma nagu olin siis harrastajates ju siis?
Aga kuhu klassi sa siis ise soovisid kuuluda? :) Üldiselt ma pakun, et kui huvi ja kannatust jätkub siis paari kolme aastaga on igaühel (well, peaaegu igaühel) täiesti reaalne võimalus viia oma tase ja võimed sinnamaale, et harrastajate (miksmitte ka sportklassi) hulgas tegusid teha. Eriti veel arvestades sinu vanust.

Urmas

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 22. 04. 2003. 12:26

UrmasL kirjutas:
Corrosion kirjutas:kokkuvõttes sain ma viimase koha :)Kui välja arvata katkestajad Aga ma nagu olin siis harrastajates ju siis?
Aga kuhu klassi sa siis ise soovisid kuuluda? :) Üldiselt ma pakun, et kui huvi ja kannatust jätkub siis paari kolme aastaga on igaühel (well, peaaegu igaühel) täiesti reaalne võimalus viia oma tase ja võimed sinnamaale, et harrastajate (miksmitte ka sportklassi) hulgas tegusid teha. Eriti veel arvestades sinu vanust.

Urmas
Minu arust on sportklassi tase ka piisavalt madal,et igaüks teist selle võita võiks.Vaja on vaid piisavalt tahtmist,kannatust,AEGA ja rahast pole vist mõtet rääkidagi.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 22. 04. 2003. 15:03

Kusjuures ma olin ainuke klippideta. Ongi nii ma ei näinud ühtegi teist venda ketsides.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 22. 04. 2003. 15:16

Corrosion kirjutas:Kusjuures ma olin ainuke klippideta. Ongi nii ma ei näinud ühtegi teist venda ketsides.
kõik olid klippideta, nii ketsi- kui kingamehed. kolisin selle teema juppide alla viewtopic.php?t=1822
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 22. 04. 2003. 16:00

Jah ma jõudsin seda juba lugeda :)
Mis iganes hope u got the point.....
No Pain No Gain

Vasta

Mine “Eesti võistlused”