HPNK V Mäetaguse 08.07

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

HPNK V Mäetaguse 08.07

Postitus Postitas tarmo » 03. 07. 2006. 12:41

Teab keegi midagi rajast? Tehniline, sile, juurikane, liivane? Ja kus kandis rada täpsemalt on, Mäetaguse alevikus kuskil?

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: HPNK V Mäetaguse 08.07

Postitus Postitas Alvaro » 03. 07. 2006. 13:13

tarmo kirjutas:Teab keegi midagi rajast? Tehniline, sile, juurikane, liivane? Ja kus kandis rada täpsemalt on, Mäetaguse alevikus kuskil?
Teati rääkida mingist heast singlirajast. Helista Peebule, oled kindlasti õigemal teel.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 03. 07. 2006. 21:50

Rada valmis sõitmiseks paaris kohas veel on rohtu riisuda vaja ja siis lindid vedada kuid muidu valma. Homme ütleb oma otsustava sõna ka J.Prükkel. Raja pikkuseks on 3.2 km...Start on kruusa teel(200 m) siis tuleb asfaldit (~ 30 m) siis tõus väiksele seljakule kus on kõva mullane pinnas, siis järsk laskumine kus on pehme mulla pinnas (soovitan ainult tagapidurit kasutada esimest ainult kuni poole laskumiseni võibolla) edasi jällegi mulda ja vahepeal siis veel üks 100 m heinamaa lõik siis suusarada kus on liivane tõus siis jälle heina ja siis jälle liiva :P see järel suusarajalt minek kruusakarjääri kus on kiviklibune või kruusane pinnas siis kruusatee ja siis 1 jooksukas! ja siis muld :P see kirjeldus siis nii nagu see pinnas seal vaheldub

Võistlus toimub asula kõrval kohe. Tartu poolt tulijad peavad läbi asula sõitma Kohtla-Järve poole ja Tallinnast tulijad kes soovivad lühemat teed pidi kohale jõuda peaks tulema läbi Kohtla-Järve. Teen ka kuumaltki poolt tulijatele kirjelduse kuidas kohale jõuate.

Seega tarmole vastuseks et on tehniline, sile, juurikane, liivane - kuigi juurikaid on minimaalselt.

Kes tahab nädala sees sõitma tulla siis ma olen koguaeg saadaval 58059118 ja võin raja ära näidata. Peep Kivil kes ka korraldab 5290591.

Pesemisega on nii et alevikus on saun kus saate pesemas käia (saun on uus ärge kartke kasutamast). Kuid see on stardikohast eemal ikka 1 km jagu. Kes kõndida/autoga sinna sõita ei viitsi siis võtke vast oma kanister kaasa veega.

Kohale jõudmine Tartu poolt:
Tartu - Jõhvi mnt 116 km osutab viit Mäetagusele 3 km. Võistluspaika jõudmiseks on vaja sõita mööda Mäetaguse mõisakompleksist Kohtla-Järve suunas kuni vasakule suunava teeviidani "Metsküla 7km, Selisoo matkarada". Stardipaika jõudmiseks tulebki seda teed mööda sõita ~300 m.

Kohale jõudmine Tallinna poolt:
Kohtla-Järve poolt sõites läbi Kiikla jõuate Arvila küla lõpus ristteeni, kus tuleb paremale viivat teed mööda läbida Mäetaguse küla ja jõudes teeviidani "Metsküla 7km, Selisoo matkarada" pöörata paremale viidal näidatud suunas. Start/parkimine ~300 m.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 04. 07. 2006. 13:37

Kes soovivad neil on ka võimalus tulla kohale juba eelmine päev ja ööbida hotellis Meintack. http://www.moisahotell.ee :wink:

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 04. 07. 2006. 14:26

kristjan07 kirjutas:Kes soovivad neil on ka võimalus tulla kohale juba eelmine päev ja ööbida hotellis Meintack. http://www.moisahotell.ee :wink:
See on su isa hotell? :D

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 04. 07. 2006. 21:05

AndreK kirjutas:
kristjan07 kirjutas:Kes soovivad neil on ka võimalus tulla kohale juba eelmine päev ja ööbida hotellis Meintack. http://www.moisahotell.ee :wink:
See on su isa hotell? :D
naljahammas oled :D ei ole, tegelikult on see mäetaguse valla hotell mida renditakse ühele OÜ ja kuna meil siin väike koht siis kõik teavad kõiki ;) seega tutvus on ikka sees :P

Täna sai siis just tuldud rajalt härra Prükkeliga ja harrastajatel on välja jäetud see julm laskumine ja jooksukas :wink:

GaB
Rattur
Postitusi: 137
Liitunud: 04. 03. 2006. 17:13

Postitus Postitas GaB » 05. 07. 2006. 12:21

mix nii
mina tahan ikka neid laskumisi ja jooksukaid

P
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 24. 04. 2004. 13:55

Postitus Postitas P » 05. 07. 2006. 13:18

GaB kirjutas:mix nii
mina tahan ikka neid laskumisi ja jooksukaid
Mõttetu küsimus. Harrastajatel ja noortel on eluaeg rajad kergemad olnud. Samuti soovib prükkel ise kah ju sõidu kaasa teha oma 100 kg. :D
Samas saan aru noortest, kes soovivad võistelda tehnilisel rajal (kasutada maastikuratast otstarbeliselt). :)

GaB
Rattur
Postitusi: 137
Liitunud: 04. 03. 2006. 17:13

Postitus Postitas GaB » 05. 07. 2006. 16:27

P kirjutas:
GaB kirjutas:mix nii
mina tahan ikka neid laskumisi ja jooksukaid
Mõttetu küsimus. Harrastajatel ja noortel on eluaeg rajad kergemad olnud. Samuti soovib prükkel ise kah ju sõidu kaasa teha oma 100 kg. :D
Samas saan aru noortest, kes soovivad võistelda tehnilisel rajal (kasutada maastikuratast otstarbeliselt). :)
täpselt

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 05. 07. 2006. 18:13

GaB kirjutas:mix nii
mina tahan ikka neid laskumisi ja jooksukaid
Tead ütles seda Prükkel ja ma ise ka tean ja kõik teavad et M16 tahaks ise ka sõita sama rada mis eliit aga mis sa teed kui on nõuded jms tingimused mis ei luba seda...vot...võib-olla tuleb sellele probleemile eraldi lahendus mingi lisa stardi näol, kuid veel ei tea



Ja infoks nii palju et kes hotelli tulevad ööbima saavad soodustust kui ütlevad et nad on siin rattavõistlusel. :wink:

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 08. 07. 2006. 20:12

Harrastajate ring nägi siis selline välja:
http://kirsa.pri.ee/frwd/maetaguse_trc_06.gif

Frwd fail:
http://kirsa.pri.ee/frwd/Maetaguse_TRC_ ... untain.fwd

Detailsem jutt tuleb siis, kui olen toibunud. :)

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 08. 07. 2006. 20:46

Kõigepealt vaadake kraade - aparaat oli valge särgi taskus selja peal, aga ikka 43.

See oli konkurentsitult kõige kuumema ilmaga peetud mtb võistlus karjääri jooksul. Kui muidu elas veel üle, siis juua ja hingata oli ainult mingit tulist sitta. Jook pudelis meenutas esimese ringi lõpuks teed ja tahtis lausa kurku kõrvetada. Hommikul lisatud jääkuubikud olid higise autosõidu peale täiesti lahtunud. Metsavahel sai veel veidi hinge tõmmata, siis päikese käes valendav kiviklibukarjäär meenutas täiega põrgukatelt. Õhk seisab ja päike piinab igalt poolt. Valge särk oli hea idee, aga särgilukk oleks pidanud poole pikem olema.
Igatahes elva maratonile minejatele tunnen kaasa - kui homme peaks sama kuum ilm olema, siis kõvasti külma jooki, heledat värki särk ja eest tuleb lõhki ka lõigata.

Muidu rajast rääkida, siis ootamatult tehniline rada oli. Värskelt tahkost tulnuna võiks ju osata, aga ju siis aju ei taha omaks võtta, et ka oma maisel maarjamaal võib kive ja juurikaid leida. Keset eimidagi oli väga lahe rada valmis ehitatud. Ainult kiitus. Kruus oli ka sobivalt allatuult nagu tellitud. :)(Kui norida, siis metsa oleks võinud rohkem olla).

Sõidust rääkides, läks endal ootamatult hästi. Alguses hoidsin end veidi tagasi ja see tasus ära, suutsin hoida ühtlast tempot ja pulss oli meeldivalt kõrge ning aina tõusis, mis on minu jaoks viimasel ajal ootamatult positiivne üllatus. Kuigi vist pulsile annab soe ilma ka oma osa - igatahes 194 kerin mina väga väga harva välja.
Finishiks suutsin ikka kuumarabanduse ära saada, karvad läksid püsti ja lausa jahe hakkas. Pärast seisime Taikkiga kahekesi ja külmetasime, temal lausa 2 jakki seljas.

maryz
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 21. 07. 2004. 20:28

Postitus Postitas maryz » 08. 07. 2006. 21:33


Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 09. 07. 2006. 06:50

aitäh kõigile kes sellise kuuma ilmaga raatsisid kohale tulla! rahvas oli ka viisakas ei jätnud endast prügi maha (ok veits oli aga see oli tühineasi)...kahju muidugi et nii kuum oli ja raske oli sinna seda rada teha, heinamaad oli nii palju kuna oli 2 kohta vaja ühendada...eks järgmiseks aastaks üritan rada huvitavamaks teha ja harrastajatele metsa juurde...aga nüüd kõik elvasse küpsema :)

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 09. 07. 2006. 06:54

aga tekkis küsimus miks alvaro sa starti ei tulnud?

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 09. 07. 2006. 19:34

kristjan07 kirjutas:aga tekkis küsimus miks alvaro sa starti ei tulnud?
See, et ma Sinu seljataga startisin, ei tähenda ju, et mind üldse rajal polnud? Ja see, et ma mööda ei jaksanud sõita, ei tähenda ju ka, et mind rajal polnud 8)
Isegi ring protokollis kirjas, aga jah, liig oli mis liig, tänagi veel suht imelik olla sellest sõidust - kuumus keeras kupli ikka kahekorra.
Rada oli tehtud suure vaevaga mittemillesti eikuhugi. Heinamaad vihkasin, karjäär oli eriline, mets lausa super. Kokkuvõttes keskmine hinne, vaja jah seda heinamaad kuidagi huvitavamaks teha......
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 09. 07. 2006. 21:36

Alvaro kirjutas:
kristjan07 kirjutas:aga tekkis küsimus miks alvaro sa starti ei tulnud?
See, et ma Sinu seljataga startisin, ei tähenda ju, et mind üldse rajal polnud? Ja see, et ma mööda ei jaksanud sõita, ei tähenda ju ka, et mind rajal polnud 8)
sry tõesti ei näinud :lol: ma ikka pime...aga jah heinamaaga eks näis mõtteid on aga vaatab mis saab ;)

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 10. 07. 2006. 08:22

Kirsa kirjutas:Pärast seisime Taikkiga kahekesi ja külmetasime, temal lausa 2 jakki seljas
Ei taha mitte mõeldagi, et kui väljas on ca 30 soojapügalat, peab musta, pikkade varrukatega jaki peale võtma, kuna KÜLM on. :roll:
Kirsa kirjutas:Jook pudelis meenutas esimese ringi lõpuks teed ja tahtis lausa kurku kõrvetada. Hommikul lisatud jääkuubikud olid higise autosõidu peale täiesti lahtunud.
Soovitus - eelmine õhtu jook valmis teha, ööseks külmkambrisse. Hommikul fooliumisse. Jook oli ka peale mitmetunnist autos vedelmist jääs.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”