Mynthon Cup [MTB]

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 19. 09. 2003. 12:54

veloman32 kirjutas: mina tulen kindlalt harrastajatesse :wink:
Krt, mul nii kahju, et ei ole võimalik osaleda. Hoidke lippu kõrgel siis :D

Ma ilmselt niipalju jõuan, et tulen Eliidi/Spordi sõidu stardiks kohale ja jõuan vähemalt Sportklassi finishi ära vaadata. Kuskil 13.30 tuleb mul juba mujale minna kahjuks.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 19. 09. 2003. 12:58

Ma küll plaanin kohale tulla.Eks näis kuidas tervis(ja ja , on mulgi köha ja peapaksuse sümptomid) homme on aga kaasa elama tuleks küll.Aga kui osalen siis tahaks küll Andrusega viimaste kohtade peale lahingut pidada ja hea meelega ta viimaseks jätta.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 19. 09. 2003. 13:34

Mina olen ka kindlalt stardis!

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 19. 09. 2003. 13:40

Tahaks väga jõuda, kuid...ajutiselt "jalamees" Ehk ikka õnnestub täna uus ratas alla saada.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 19. 09. 2003. 15:01

Rivo kirjutas:Tahaks väga jõuda, kuid...ajutiselt "jalamees" Ehk ikka õnnestub täna uus ratas alla saada.
offtopic, aga mis rattaga juhtund, oli teine ju sul suht korralik vokk.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 20. 09. 2003. 17:31

sai siis ka täna esimest korda pastillisõidul käsi/jalg valgeks/mustaks saada. tulin kodust rattaga, et kui jõuan õigeks ajaks siis lähen starti. jõudsin. startisin tagareast, et kohe jalgu ei jääks. esimese ringi tempo oli tagapool küll lahja ja paari kukkuja arvelt tõusin paar kohta. siis panin ise nipli ühes tihkes vasakpöördes kui esiratas liiva-käbi segul ära läks. vasaku jala sain lahti kuid siis käis põlvest julm ragin läbi ja käis peast mõte, et näe pole aastatki opist möödas ja jälle minek. :cry: möödusid kõik tagapool olijad. ukerdasin siiski rajale ja tegin sõidu läbi valu lõpuni, paar niplit sai pärastpoole veel väsimuse tõttu pandud.
iseenesest rada meeldis väga ja suur tänu neile pealtvaatajatele kes ei pidanud paljuks ka minusugust tsainikut ergutada. eriti jäi meelde Ereliukase õpetus ühes tehnilises kohas: "Läheb-läheb, ära pidurda!"

Edit:
õhtul läks põlv räigelt paiste ja käisin täna hommikul traumapunktis ära. liiges ise terve kuid diagnoositi sidemete venitused-rebestused ja jalg kipsis :cry:
Viimati muutis erikr, 21. 09. 2003. 10:01, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 20. 09. 2003. 18:03

siin siis mõningad pildid 8) Vabandan kohati häguste piltide pärast, kuna tegemist on amatööriga ja clubberid kihutasid niii kiiresti, et raske tabada :wink:

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 20. 09. 2003. 18:22

Hooaja viimane võistlus lõppes katkestamisega.
Põhjuseks oli tahtmatu lõikamine.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 20. 09. 2003. 18:49

Mati kirjutas:
Rivo kirjutas:Tahaks väga jõuda, kuid...ajutiselt "jalamees" Ehk ikka õnnestub täna uus ratas alla saada.
offtopic, aga mis rattaga juhtund, oli teine ju sul suht korralik vokk.
Maha müüsin ja ostsin Ruve oma ära. :D

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 20. 09. 2003. 18:56

Üli kõva oli, minu esimene Mynthon ja siis harrastajate klassis. Kahju, et tulemust veel ei tea. Uue rattaga kah igati rahul. Käikude vahetamist pidin natuke ette mõtlema (ennem oli Rapidfire, nüüd Gripshift) Ühe tõusu peal saigi valele poole keeratud, ning tuli tõus jooksukaga võtta. Muidu igati OK, järgmisel aastal plaan rohkematel Mynthonitel osaleda.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 20. 09. 2003. 19:12

mina ei ütle midagi :wink: :roll:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 22. 09. 2003. 07:38

Edit:
õhtul läks põlv räigelt paiste ja käisin täna hommikul traumapunktis ära. liiges ise terve kuid diagnoositi sidemete venitused-rebestused ja jalg kipsis :cry:
Oi-oi, ikka nii õnnetult. Head paranemist.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 22. 09. 2003. 08:05

Soovin omaltpoolt ka Erikule kiiret paranemist. Vähemal sattunus see ebameeldiv asi hooaja lõppu.
Sai siis ka väntamas käidud. Tulemuseks 11 koht. Oleks võinud veidi paremini minna aga alguses ei saanud teatud tegelastest mööda ja esimesed libisesid eest ära. Aga süüdistada saan ikka ise ennast. Sai ka üks korralik nippel pandud aga muidu oli täiesti tore sügisene üritus.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 08:32

Oi kurat. Mõnus üritus oli.
Harrastajate stardis oli 31 meest vist (M21 ja M35 kokku). Esimeses pöösas tuli kett maha ja jäin viimaseks. Siis tulistasin järgi ja nägin erikut end üles ajamas (head paranemist sulle), peagi võtsin veel 3-4-5 kohta järgi ja siis oli vaikus, kuni millagi tegid mulle ringiga esimesed 4-5 meest included Rivo. Ise tegin ka ühele vennale ringiga :shock: , nii et tasemeskaala on harrastajaes ikka lai. Viimasl ringil nägin pea pidevalt veloman32-te ja võtsin stabiilselt järgi, kui lõpus edestas ta mind siiski 60-70 meetriga. Oleks veel üks ring olnud, siis .. :twisted: . Paistis ja, et maanteehunt veloman32, ei tundnud end just koduselt sellisel üritusel. Üldse olid kõik velo.clubbers.ee harrastajates sõitnud peale AndreK esimest korda mynthonil.

Mina kavatsen järgmine aasta nii paljudest etappidest osas võtta, kui võimalik. Hea feeling, lahe rada, mõnus seltskond. parasjagu võistlejaid. Rapsimine sai 20 sekundiga läbi, edasi sai oma sõitu sõita, nii nagu parasjagu torust tuli. Polnd ohtu, et kui nipli paned, siis 1000 meest sulle selga langevad :lol: Väärt üritus oli.

Aga enne sõitu sai eliidi rada proovitud ja minu poolst poleks muudatusi harrastajate kasuks pidanud tegema muu, kui sõidu kestvuse osas, sest need laskumised tõusud jõeorgu polnud midagi üle mõistuse 8)
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 22. 09. 2003. 08:35

Andrus K kirjutas:Oi kurat. Mõnus üritus oli.


Aga enne sõitu sai eliidi rada proovitud ja minu poolst poleks muudatusi harrastajate kasuks pidanud tegema muu, kui sõidu kestvuse osas, sest need laskumised tõusud jõeorgu polnud midagi üle mõistuse 8)
hakkab tulema juba... :lol: :lol:

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 22. 09. 2003. 08:51

Aga enne sõitu sai eliidi rada proovitud ja minu poolst poleks muudatusi harrastajate kasuks pidanud tegema muu, kui sõidu kestvuse osas, sest need laskumised tõusud jõeorgu polnud midagi üle mõistuse 8)
Kui ma nüüd ei eksi, siis raja suhtes polnudki muudatusi. Vahe oligi ainult kestvuses.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 22. 09. 2003. 08:55

Rivo kirjutas:
Aga enne sõitu sai eliidi rada proovitud ja minu poolst poleks muudatusi harrastajate kasuks pidanud tegema muu, kui sõidu kestvuse osas, sest need laskumised tõusud jõeorgu polnud midagi üle mõistuse 8)
Kui ma nüüd ei eksi, siis raja suhtes polnudki muudatusi. Vahe oligi ainult kestvuses.
Seal ikka paar asja oli, mis ära jäid - mõningad laskumised orgu jne - midagi enneolematut välja ei jäänud.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 08:56

Rivo kirjutas:
Aga enne sõitu sai eliidi rada proovitud ja minu poolst poleks muudatusi harrastajate kasuks pidanud tegema muu, kui sõidu kestvuse osas, sest need laskumised tõusud jõeorgu polnud midagi üle mõistuse 8)
Kui ma nüüd ei eksi, siis raja suhtes polnudki muudatusi. Vahe oligi ainult kestvuses.
oli küll. Umbes 13.40, kui koos veloman32 ja maanusega rajaga tutvuma läksime, siis läks rada 1-2 korda alla jõeorgu ja kohe ülesse ka. Harrastajatel aga oli vaid 2 väikest jonksu selles jõepoolses osas.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 22. 09. 2003. 10:38

Naiste harrastajate sõiduga sain ma igatahes petta - 2 ringi, sõiduaeg pool tundi, konkurendid vanuses 10-14. Teab keegi, kas naiste eliidisõidule on vaja litsentsi? Igatahes poole tunni eest 150 krooni välja käia on palju. Aga rada oli päris vahva, kuigi sõitma oleks pidanud vähemalt kaks korda rohkem.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 22. 09. 2003. 10:42

marion kirjutas:Naiste harrastajate sõiduga sain ma igatahes petta - 2 ringi, sõiduaeg pool tundi, konkurendid vanuses 10-14. Teab keegi, kas naiste eliidisõidule on vaja litsentsi? Igatahes poole tunni eest 150 krooni välja käia on palju. Aga rada oli päris vahva, kuigi sõitma oleks pidanud vähemalt kaks korda rohkem.
panid sõidu kinni :?:
karikas riiulis :?:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 22. 09. 2003. 11:05

Andrus K kirjutas:
marion kirjutas:Naiste harrastajate sõiduga sain ma igatahes petta - 2 ringi, sõiduaeg pool tundi, konkurendid vanuses 10-14. Teab keegi, kas naiste eliidisõidule on vaja litsentsi? Igatahes poole tunni eest 150 krooni välja käia on palju. Aga rada oli päris vahva, kuigi sõitma oleks pidanud vähemalt kaks korda rohkem.
panid sõidu kinni :?:
karikas riiulis :?:
Esimesel ringil kukkusin kergelt ja sama ringi lõpus jäi mingi oks taha ratta vahele kinni ja pidin maha ronima ja selle välja tõmbama. Panin sõidu kinni viimase 100 meetri peal, siis kui algas asfalt ja sai trügimata mööda minna. Metsa vahel olin veel kolmas. Magus võit see just ei olnud - väiksemaid ei tohi kiusata. Aga jah karikas riiulis.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 22. 09. 2003. 11:22

Seda see teise koha neiu seal vahtis jah nii kadeda pilguga.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 22. 09. 2003. 19:26

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 22. 09. 2003. 21:53

marion kirjutas:
Andrus K kirjutas:
marion kirjutas:Naiste harrastajate sõiduga sain ma igatahes petta - 2 ringi, sõiduaeg pool tundi, konkurendid vanuses 10-14. Teab keegi, kas naiste eliidisõidule on vaja litsentsi? Igatahes poole tunni eest 150 krooni välja käia on palju. Aga rada oli päris vahva, kuigi sõitma oleks pidanud vähemalt kaks korda rohkem.
panid sõidu kinni :?:
karikas riiulis :?:
Esimesel ringil kukkusin kergelt ja sama ringi lõpus jäi mingi oks taha ratta vahele kinni ja pidin maha ronima ja selle välja tõmbama. Panin sõidu kinni viimase 100 meetri peal, siis kui algas asfalt ja sai trügimata mööda minna. Metsa vahel olin veel kolmas. Magus võit see just ei olnud - väiksemaid ei tohi kiusata. Aga jah karikas riiulis.
Naiste eliidis küll vist pole vaja litsentsi :roll: Ly Paat juba ootaks sind, kui temale ära teeksid, siis oleks alles asi :)
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 23. 09. 2003. 07:12

kuradi kurat :lol:
Ma jäingi harrastajate M21 viimaseks 8. etapil. Need kellele ära tegin otsustasid katkestada või osutusid M35 sellideks. Egas muud kui vaatan oma signatuuri ja ...
Aga kaheksast etapist 4 on Tallinnas :) , nii et mind võite igatahes kohata 2004 Mynthonil päris tihti 8)
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 23. 09. 2003. 09:18

Andrus K kirjutas:
kuradi kurat :lol:
Ma jäingi harrastajate M21 viimaseks 8. etapil. Need kellele ära tegin otsustasid katkestada või osutusid M35 sellideks. Egas muud kui vaatan oma signatuuri ja ...
Aga kaheksast etapist 4 on Tallinnas :) , nii et mind võite igatahes kohata 2004 Mynthonil päris tihti 8)
oli ju kokkulepe et mina jään viimaseks :twisted: :D :!: :lol:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 23. 09. 2003. 11:50

marion kirjutas:
Corrosion kirjutas: Ly Paat juba ootaks sind, kui temale ära teeksid, siis oleks alles asi :)
Enne jahtub vist küll põrgu ära kui mina Lyle ära panen.
Ilmselt pead ülemustele soovitama et ka teised linnad oleks nädalas kord-paar vaja üle vaadata (või komandeerid ennast ise?)
Ja kilomeeteid tuleb mis kole :)

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 25. 09. 2003. 07:19

marion kirjutas: Teab keegi, kas naiste eliidisõidule on vaja litsentsi? Igatahes poole tunni eest 150 krooni välja käia on palju. Aga rada oli päris vahva, kuigi sõitma oleks pidanud vähemalt kaks korda rohkem.
mina soovitan sul küll järgmine aasta Mynthonil naiste eliiti sõita. Su ei ole muud valikut, sest seal lastesummas (harrastajad) võitude noppimine pole miski asi.
Kui jääd eliidis viimaseks pole see häbiasi. Kui eelviimaseks, siis juba au :wink:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 25. 09. 2003. 07:39

Andrus K kirjutas: mina soovitan sul küll järgmine aasta Mynthonil naiste eliiti sõita. Su ei ole muud valikut, sest seal lastesummas (harrastajad) võitude noppimine pole miski asi.
Kui jääd eliidis viimaseks pole see häbiasi. Kui eelviimaseks, siis juba au :wink:
Ega ma rohkem ei olekski naiste harrastajate sõidule läinud. Ainus jama on see, et vahetevahel on eliidil sellised mäed, et ma ei julge alla vaadatagi, sõitmisest rääkimatagi. :)

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 25. 09. 2003. 08:53

Mati kirjutas: Ega ja seal naiste eliidis on see tase ikka päris ebaühtlane samuti. Umbes nii, et on esimene, siis tükk tühja, siis teine ja tükk tühja ja siis hakkavad enam vähem tulema pundis. :lol: Seega on sul Marion täitsa shansse, eriti siis kui viitsid kõik etapid sõita - stabiilsus viib võitude kõrval vahest ka vägagi kaugele :idea:
Eks ma olen isegi mõelnud, et võiks rohkem sõita, aga kuna mu ainus liiklumisvahend on kaherattaline, õigemini ainsad on kaherattalised, siis tuleb mul võistlustele sõitmiseks kasutada ühistransporti. Tihti on aga võistlused kahel päeval järjest ja ma pean valima selle, kumb mulle olulisem tundub. :( Mõlemale ei saa minna, kuna võistluspaika pean jõudma juba eelmisel õhtul, et ikka kindlalt kohal oleks. Muidu võistleks nagu jõuaks ja tengelpung lubaks.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 25. 09. 2003. 09:02

Eks ma olen isegi mõelnud, et võiks rohkem sõita, aga kuna mu ainus liiklumisvahend on kaherattaline, õigemini ainsad on kaherattalised, siis tuleb mul võistlustele sõitmiseks kasutada ühistransporti. Tihti on aga võistlused kahel päeval järjest ja ma pean valima selle, kumb mulle olulisem tundub. :( Mõlemale ei saa minna, kuna võistluspaika pean jõudma juba eelmisel õhtul, et ikka kindlalt kohal oleks. Muidu võistleks nagu jõuaks ja tengelpung lubaks.
Ühistranspordiga ei kujutaks ma hästi ette võistlustele minekut :roll: Aga, Tallinnast võistlustele palju käijaid. Siingi foorumis vahest läbi käinud küsimused, et tahaks võistlustele aga pole millegagi minna, keegi ikka auto peale võtab. Minagi paaril võistlusel päris üksi käinud. Seltskonna vastu pole midagi. Ainus mis peaks olema, on rattahoidja katuseraamile. Kõige ülejäänu kokkuleppimine on juba pisku. Nii et, järgmisel hooajal küsi julgesti siin foorumis küüti võistlustele :D

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 09. 2003. 09:54

Rivo kirjutas:... Minagi paaril võistlusel päris üksi käinud. Seltskonna vastu pole midagi. Ainus mis peaks olema, on rattahoidja katuseraamile. Kõige ülejäänu kokkuleppimine on juba pisku. Nii et, järgmisel hooajal küsi julgesti siin foorumis küüti võistlustele :D
Samas siin, enamasti käingi üksi. Seega transport üldjuhul olemas, mul kah kasud sees - bens pooleks :D
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 25. 09. 2003. 09:59

Mati kirjutas:
Rivo kirjutas:... Minagi paaril võistlusel päris üksi käinud. Seltskonna vastu pole midagi. Ainus mis peaks olema, on rattahoidja katuseraamile. Kõige ülejäänu kokkuleppimine on juba pisku. Nii et, järgmisel hooajal küsi julgesti siin foorumis küüti võistlustele :D
Samas siin, enamasti käingi üksi. Seega transport üldjuhul olemas, mul kah kasud sees - bens pooleks :D
Tänud, see vähemalt kahekordistab minu võistluste mahtu. Pool bensiini on tõenäoliselt märksa odavam ka kui ööbimine erinevates kohtades, järelikult jääb ka rohkem stardimaksudeks. :D

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 09. 2003. 08:46

täna Kanal 2 23.50 Mynthoni saade. EE telekava ütleb küll, et tegemist on 4. etapi kokkuvõttega, kuid ilmselt ikka 5-8 etapp.

Soojenduseks aga näitab Soome 1 21.20 mängufilmi Cyclomania (Soome 2001). 2001 Pöffil oli see mu parim filmielamus. Hesa (vist) rattakullerite armuelu ja treeningud ja võistlused ja ratta-kulleri töö :lol:. parimad tseenid on rattatrenn pimedates kaevanduse zahtides pealampide valgel.

http://www.susiraja.net/sivut/susivapaalla/2230?aid=222
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 09. 2003. 12:22

upitan teemat
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 30. 09. 2003. 08:18

E-Spordis mõnda aega käimas väitlus Mynthoni Cup'i paremaks tegemisest. Algatajaks Prükkel. Osa clubbereid on juba sõna võtt, aga lisa võiks olla.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 09. 2003. 09:27

erikr kirjutas:siis panin ise nipli ühes tihkes vasakpöördes kui esiratas liiva-käbi segul ära läks. vasaku jala sain lahti kuid siis käis põlvest julm ragin läbi ja käis peast mõte, et näe pole aastatki opist möödas ja jälle minek. :cry: möödusid kõik tagapool olijad. ukerdasin siiski rajale ja tegin sõidu läbi valu lõpuni, paar niplit sai pärastpoole veel väsimuse tõttu pandud.
Edit:
õhtul läks põlv räigelt paiste ja käisin täna hommikul traumapunktis ära. liiges ise terve kuid diagnoositi sidemete venitused-rebestused ja jalg kipsis :cry:
nii, sain täna kipsist lahti ja arsti väitel piirdusin seekord venitustega. rattaga võin sõita kuid kukkuda ei tohi :?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 30. 09. 2003. 09:28

erikr kirjutas:rattaga võin sõita kuid kukkuda ei tohi :?
Tore. Hoome siis VCE stardis? :lol:

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3945
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 30. 09. 2003. 11:09

Mis te eilsest saatest arvate?
Minu arust oli parem kui eelmine, või siis vähemalt muusika oli parem :).

Igatahes täitsa rahuldav, kui prükkeli "liigne" mula välja arvata :).

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 30. 09. 2003. 11:16

Prükkel tegi kõva müügitööd: tulge kõik harjastajate rada sõitma! seal saavad kõik pühapäeav sõitjad hakkama, tulge! Jee!
Ma ei kujuta küll päris hästi ette kuidas keegi onu või tädi, kes mööda siledat asfalti sõidavab näiteks nendest Pirta rja astmetest alla sõidavad ja eriti veel mingi odava noname rattaga. :?: :roll:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 30. 09. 2003. 12:46

AndreK kirjutas:Prükkel tegi kõva müügitööd: tulge kõik harjastajate rada sõitma! seal saavad kõik pühapäeav sõitjad hakkama, tulge! Jee!
Ma ei kujuta küll päris hästi ette kuidas keegi onu või tädi, kes mööda siledat asfalti sõidavab näiteks nendest Pirta rja astmetest alla sõidavad ja eriti veel mingi odava noname rattaga. :?: :roll:
need onud ja tädid ei ole prükkeli sihtgrupp. :!: nemad sõitsid ja sõidavad edaspidi piima järele.
ma küll saadet ei näinud, aga prükkeli müügitöö on tänuväärt tegevus. kuidas sa muidu ikka sõitjaid juurde saad. ei saa ju lasta xc-l välja surema hakata.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 30. 09. 2003. 13:04

tarmo kirjutas:
AndreK kirjutas:Prükkel tegi kõva müügitööd: tulge kõik harjastajate rada sõitma! seal saavad kõik pühapäeav sõitjad hakkama, tulge! Jee!
Ma ei kujuta küll päris hästi ette kuidas keegi onu või tädi, kes mööda siledat asfalti sõidavab näiteks nendest Pirta rja astmetest alla sõidavad ja eriti veel mingi odava noname rattaga. :?: :roll:
need onud ja tädid ei ole prükkeli sihtgrupp. :!: nemad sõitsid ja sõidavad edaspidi piima järele.
ma küll saadet ei näinud, aga prükkeli müügitöö on tänuväärt tegevus. kuidas sa muidu ikka sõitjaid juurde saad. ei saa ju lasta xc-l välja surema hakata.
Kõik õige, aga tundus lihtsalt, et mees üritas sarja veidi odavate nippidega müüa. Sellise jutu peale, mida ta rääkis tulevad just kohale sellised mööda asfalti ja siledat kruusa sõitvad tegelased. Siis tekib effekt kus sa lähed poodi ja tahad osta õlut aga öeldakse, et õlut ei ole aga ostke saia! :?:

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 30. 09. 2003. 13:10

Minu pakkumine järgmise aasta osas on, et min. 5 paremat harrastajat sellest aastast tõsta sportklassi. Ise tahaksin meeleldi sõita aga harrastajate raja pärast ei viitsi ennast igale poole kohale vedada. Kui saaks sõbrad-konkurendid harrastajatest sporti meelitada siis võtaks järgmine aasta rohkem osa. Hea näide oli selle suve vanalinna gp kus sai isegi spordis osaletud ja nii mõnedki "harrastajad" samasse nõusse räägitud.

Ja ma ei näe tegelt ühtki põhjust miks peaks eliiti ja sporti lahus hoidma. Teeks mõlemale sõiduajaks ~1.45 ja oleks kõigil põnevam. Mis mõte on 4 või 5 võistleja pärast eliidil eraldi arvestust pidada? Ainsad kes nurisema võivad hakata on tänased sportklassi liidrid, kes sel puhul auhindadest ilma jääksid....

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 30. 09. 2003. 13:12

AndreK kirjutas:...Ma ei kujuta küll päris hästi ette kuidas keegi onu või tädi, kes mööda siledat asfalti sõidavab näiteks nendest Pirta rja astmetest alla sõidavad ja eriti veel mingi odava noname rattaga. :?: :roll:
Aga sulle jäi ju asi meelde ja üritus kui selline kinnistus veelgi + oled asja veel avalikult arutanud. Seega müügipõhimõtete seisukohalt on asi läinud täie ette, mis oligi eesmärk.

Ja samas ei usu, et nüüd kõik mynthonile tormavad. Need tüüpilised "asfaldinühkijad" (mitte Teie lp roadid :D ) ei tule mynthonile ja mitte selle pärast, et rada raske vaid lihtsalt on aukartus võistluse kui sellise ees. Tulevad siis kui aukartust enam pole ja tõenäoliselt siis ka treenitus ja tase vastavalt sobiv. Seega järgmine aasta on vast ruumi rajal veel küllaga.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 30. 09. 2003. 13:14

Üks variant oleks veel. "Harrastajad" klassi nimetus muuta ntx "Algajad (newcomer)" Tahaks siis näha neid kalliste rataste ja liibuvate riietega 5 korda nädalas treenivaid mehi kelle ego lubaks neid "Algajates" startida :lol:

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 30. 09. 2003. 13:17

UrmasL kirjutas:Üks variant oleks veel. "Harrastajad" klassi nimetus muuta ntx "Algajad (newcomer)" Tahaks siis näha neid kalliste rataste ja liibuvate riietega 5 korda nädalas treenivaid mehi kelle ego lubaks neid "Algajates" startida :lol:
:!: :!: :D

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 30. 09. 2003. 13:19

UrmasL kirjutas:Üks variant oleks veel. "Harrastajad" klassi nimetus muuta ntx "Algajad (newcomer)" Tahaks siis näha neid kalliste rataste ja liibuvate riietega 5 korda nädalas treenivaid mehi kelle ego lubaks neid "Algajates" startida :lol:
Ei ole võimatu, et sellega peletaks eemale ka portsu "harrastajaid" kelle ego (mitte tase) ei luba ennast enam algajaks nimetada. :lol: :lol:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 30. 09. 2003. 14:03

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 18:51, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 30. 09. 2003. 14:25

Pole sellele mõelnudki millised võiks olla võistlusklassid,aga eliidi sõiduaeg peaks küll olema vähamalt 2 h ja 10-20 min. pealegi.Asi võiks olla ikka nii nagu on see MK etappidel.Samas harrastajate sõiduaeg peaks jääma 1 h ringi,sest palju on ka neid harrastajaid kes tunnise sõiduga väga väsivad.

Eliidi-Spordi rajad võiks olla karmimad,rohkem mäge,rohkem tehnilisi laskumisi(huvitav kus neid eestis leidub?),rohkem ümber põõsa nikerdamist,jne.

Spordi ja Harrastajate vahe on selles,et spordis sõites ei saa enam ainult jõuga tulemust kätte :roll: 8) kui sportklass jääb,siis harrastajatest võiks sporti eristada põhiliselt tehnilisem rada ja pisut pikem sõiduaeg,1.20-1.40 ntx

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 30. 09. 2003. 14:39

UrmasL kirjutas: Ja ma ei näe tegelt ühtki põhjust miks peaks eliiti ja sporti lahus hoidma. Teeks mõlemale sõiduajaks ~1.45 ja oleks kõigil põnevam. Mis mõte on 4 või 5 võistleja pärast eliidil eraldi arvestust pidada? Ainsad kes nurisema võivad hakata on tänased sportklassi liidrid, kes sel puhul auhindadest ilma jääksid....
eliit ja sport peavad ikka lahus olema. ühed on praktiliselt elukutselised, teised asjaarmastajad ja fanid. see ei loe et mõni sportklassi tegelane lahjemale eliidile ära paneb. kui 2 klassi kokku viia, siis pole sportklassi sõitjatel üldse lootust võita. seda on näha ka maratonidel ja sellest piisab.
tugevamad harrastajad sportklassi ja harrastajate kohta on usas hea näide:hobby class. selline hobiklass võiks meil ka olla. algaja pole hea sõna, keegi ei taha ju ennast algajks nimetada. samuti kõlab väljend harrastaja nats tobedalt.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”