IV Rakvere Rattamaraton [TEC] 31.08.2003 [MTB]

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 31. 08. 2003. 21:43

selja mured olid endal kah. Nu koheaeg ja tõesti sirutamiseks aega ei olnud, kui aind linnas laskumistel, muidu pidi koguaeg ratast valitsema. Ja see heinamaa lõik oli ka mitte kerge minuarust, sest ei saanud kuidagi hoogu üles (a õnneks jõudsin tempos püsida, kuigi kiirus tundus vääga aeglane). sirgete peal oli üldse jalg väga kinni ja oli raskusi teistel järel püsida. A tõusudel sai järgi/ees mindud. Laskumised, need mis kivisemad sai ikka täiega lastud, isegi nii, et suutsin oma ainukese pudeli ära kaotada(peaks kaamilikoti vist ostma).
Viimati muutis Lauri, 31. 08. 2003. 23:07, muudetud 1 kord.
velo.clubbers.ee

Keenjus
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 21. 07. 2003. 14:11

Postitus Postitas Keenjus » 31. 08. 2003. 21:46

korraldaja suutis jälle mingid omad mehed (stardinr.71 ja 72) õnnelikuks teha. Lõpuprotokollis olid need vennad viimaste hulgas. Samas olen ise sarja kokkuvõttes kindlat saja hulgas, aga numbri sain siiski üle saja ja sellega ka järgmisesse stardigruppi. Juhend on karm ja igaüks oma stardikoha hooaja jooksul välja võidelnud, nüüd aga mingid korraldaja sõpradest "matkavennad" endi võimetele mittevastavas stardigrupis.
sry, kui halana tundub, aga ei suutnud kuskilt välja lugeda korraldaja meiliaadressi.
Oli ikka hull tegemine, et jõuda seltskonda, kellega oled võimeline võidu kihutama.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 31. 08. 2003. 21:57

Lauri kirjutas:
alvaro kirjutas:Sild ja sellele järgnenud laskumine. Uhh, mega. Nii rasket tehnilist combot ei tea mina teist.
Sild oli ja mega. Esimesel korral sain peaaegu üles, aga lõpus viskas ratta risti, siis jalg kaha ja natukene hoogu. Üks "kohalugeja" ütles, et nääd, peaaegu sai üles, siis ma lubasin talle, et järgmine ring saan üles, ja saingi :) Laskumine oli ka lahe. Esimene kord läksid mõned minuees isegi ratas käekõrval, ise ka mõtlesin, et võiks sama teha, kuid fotograafi nähes jäin ikka sadulasse :twisted: .
silda mäletan hästi, esimene kord keerutas twister sillal sellise kiirusega, et üles ei saanud. teisel korral tulin teadlikult suurema hooga ja probleeme polnud. aga millisest laskumisest te räägite :?: :roll: tehke või tina, aga mitte ei tule meelde et peale silda mingi ohtlik või raske laskumine oleks olnud. tavaline singel keerutas ju puude vahelt alla? nendele kes sealt alla jalutasid :shock: : tulge järgmine aasta mynthonile või merida cupile, saate kogemusi ja edaspidi ei pea iga künka või kännu taga maha tulema. või veel parem - kohe hakkab sügissari, mis on hooaja üks funimad üritusi.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 31. 08. 2003. 23:07

Niisiis. Kommenteerides ka siin esilekerkinud teemasid...
Kummid: Rockster tunduses alguses vastikult libe aga hiljem taipasin, et teistel oli veel hullem. :wink:
Pedaalid: Eggbeater ja no probleemo. :wink:
Seljavalu: Ei mingit muret :wink:
Üldist: Rada oli huvitav ja vaheldusrikas ning ühtlaselt raske. Seoses massiliste katkestamistega ka endal selle aasta parim tulemus. Aeg oli mõned sekundud üle 2:30. Keskmine kiirus 18 millegagi.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 31. 08. 2003. 23:30

Keenjus kirjutas:korraldaja suutis jälle mingid omad mehed (stardinr.71 ja 72) õnnelikuks teha. Lõpuprotokollis olid need vennad viimaste hulgas. Samas olen ise sarja kokkuvõttes kindlat saja hulgas, aga numbri sain siiski üle saja ja sellega ka järgmisesse stardigruppi. Juhend on karm ja igaüks oma stardikoha hooaja jooksul välja võidelnud, nüüd aga mingid korraldaja sõpradest "matkavennad" endi võimetele mittevastavas stardigrupis.
sry, kui halana tundub, aga ei suutnud kuskilt välja lugeda korraldaja meiliaadressi.
Oli ikka hull tegemine, et jõuda seltskonda, kellega oled võimeline võidu kihutama.
Nr 71 vahetas omale Kalju Koch-i numbri ja startis viimasest grupist.
Nr 72 on ürituse korraldusele ja korraldamisele piisavalt kaasa aidanud ja ei ole sugugi papist vend (Vaatab mehe nime ja ta kohti näit. Tartu Maratonil) aga rattasport on paraku tehnikasport... (Massa sai kah Kõrve sõidul 200+ koha)

Korraldaja ei topi suvalisi vendi suvalisse gruppi, usu mind.

Vahur Leemets
HK Nelson

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 01. 09. 2003. 07:23

Jõudsin kah siis võistlustelt arvuti taha.
Mis siin ikka lisada, mudane ja libe ta oli.
Clipid Shim 505 olid mudas allpool igasugust arvestust. :twisted: No ei saa kinni. Kummid Maxxis Flyweight 490 ees toimis, aga taga... nagu ikka. Sai uisku lastud. Nii juhtuski, et 18 km tuli selline kerge kurviga laskumine ning siis läks tagumine ratas esimest ette ja külg maha. Pluusi tasku banaani kompotti täis ja kett maas, aga hullemast pääsesin.
Lõpuks elu parim TEC koht 178. Võib öelda, et uue ratta debüüt õnnestus :lol:
Ja raja suhtes meel ei muutunud - endiselt parim.
Lisaks veel veendusin, et kui tuleb Haanja 100 ja see on sama karm, siis seda ma lõpuni küll ei pea.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 01. 09. 2003. 07:28

person kirjutas:Lisaks veel veendusin, et kui tuleb Haanja 100 ja see on sama karm, siis seda ma lõpuni küll ei pea.
See pidi ju veelgi raskem tulema, ainult tõusudest pidigi koosnema.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 01. 09. 2003. 07:33

Ray kirjutas:Seekord läks asi vett vedama. Enda lolluse tõttu pidin katkestama :cry: Asi oli selles, et teadsin et mul kett on pask (deore) aga ära ei vahetanud ja siis natuke ennem esimese ringi lõppu läks kett puru. Sain küll kelleltki ketivõtme aga halvasti sai lülid kokku pandud ja selle tulemusena jäi kett käikari juures kinni ning tõmbas raamikonksu puru.
paistab et sul sama jama mis minulgi, nimelt olin ise ka laisk kavas oli vahetada kett, ise mõtlesin mis siin ikka sõidab rakvere etapi ära ja enne Tartu üritust vahetan ära kuid selgus et rakvere andis ikka kõvasti tampi ketile, ja pilbasteks ta läks, ise fännasin seda rada täiega, kahjuks ilma ketita teisele ringile hästi ei lähe :lol:
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 01. 09. 2003. 08:00

Sõidetud :D Igati lahe rada oli. Jalutada jah, sai ikka parasjagu. Ei hakanudki rattal kangutama, kui jalutadaes tuli sama liikumiskiirus. Sai sel ajal veel pudelist jooki manustatud. Palju räägitud sillast sain mõlemil korral probleemide vabalt ülesse ja sellele järgnenud laskumine kah ilma viperusteta võetud. Sõidu alguses (ca. 5km) ei tahtnud kompu töödata. Rocksterid olid mõndades kohtades libedad, aga üldiselt, üsna OK. Laskumisi võis üsna julgelt võtta. Koht selle aasta parim TEC-l. - 135, kuid eks siin ole oma osa ka paljudel katkestajatel.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 01. 09. 2003. 08:03

Üks asi veel Shimano 515 toimis üllatavalt hästi. Ei pidanud mingeid imesid tegema. Natuke tapsemini pidi panema ja suruma kah nats rohkem, kuid see oli ka kõik.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 01. 09. 2003. 08:12

TASE! Parim mis olla saab! Krt ma kahetsen ett taha Mudmaxi ei pannud. Oleks ikka tunduvalt kiiremini edasi liikunud. Ees oli IRC Mythos ja taga Ritchey Z.E.D, mis kahjuks jäi sellel rajal veidi nõrgaks. Sillalt ma üles ei saanud - suss uugas taga all ringi ja kõik. Klipid ajasid ikka päris marru :) Käiguvahetus toimis ka nii nagu ise tahtis. Asi paranes alati peale "sügaviku " läbimist. Siis uhtus suurem sopp ära. Kokkuvõttes ennast mitte eriti rahuldav 95 koht. :oops:
Aga nii "hästi" paraku ei läinud minu tiimi kaaslasel, kes Siplasemäe laskumisel (2 ringil) oma rangluu murdis. Laks oli ikka päris tõsine.
PS kui teda seal raja kõrval seoti ja kiirabi oodati, rääkis rajameister talle, et veel eile hommikul oli plaanis rajale sisse jätte koht, kus vesi oli vööni :shock: :!: . Vot see oleks maasikas olnud :idea: :!:

Kasutaja avatar
sileem
Rattur
Postitusi: 94
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:02

Postitus Postitas sileem » 01. 09. 2003. 08:15

Sõit oli ja mega, kuigi alguses ei saanud vedama, st selline tunne oli et ei viitsi sõita, mis muidugi kähku üle läks. Rada oli minu jaoks libe, stardis mõtlesin hirmuga et mis saab kuna enamusel paistis tugeva mustriga rehv olevat, endal siis kulunud mt.baldy (my ass), poristes kohtades sai ikka nikerdatud ja mäekülgedelt laskumised sai ohutuse mõttes jookstes läbitud. Tulemuseks oli kah TECil enda jaoks parim koht alla 200 (muidu ~300). Aga üldiselt oleks rada võinud tiba pikem pikem olla, u 60km. :twisted:

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

pildid

Postitus Postitas UrmasL » 01. 09. 2003. 08:17


Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 01. 09. 2003. 08:33

Mis Lassel juhtus ?

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 01. 09. 2003. 08:34

Rom kirjutas:Mis Lassel juhtus ?
Kett katki.

raini
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 26. 06. 2003. 09:46

Postitus Postitas raini » 01. 09. 2003. 09:19

Kiidasks ja kurdaks siis ka pisut...

Üldiselt rada meeldis nagu eelmisel kahel korralgi, kuid märg pinnas andis rajale hoopis teise näo. Nautisin pikki tõuse, tehnilisi laskumisi ja järvede vahel (vist karjääris) mulistamist. Tsipakene oleks võinud olla rohkem lõike hinge taastamiseks.

Sõidu esimese poole tegi ettevaatlikuks kukkumine juba soojendusel, kuna esimene kumm ei pidanud. Ega rajalgi ta mu sõna ei kuulanud, võttes laskumistel kiirust kõvasti alla. Tagumine kumm oli aga väga nauditav :P Ratta juures tegi veel muret käiguvahetus, mis uue ketiga kohe mitte ei sujunud - üle ei visanud ainult tagant suremate hammakatega - nii ma siis metsas ragistasin, nipitasin ja vahel vandusin :oops: .

Milline see Siplasemäe laskumine oli? Endal jäi meelde ainult peale silda laskumine.

Koht tuli ka täpselt 100, aeg 02:26:40. Imelik oli see, kui sajapiirile jõudsin, läks ratturiterivi ees väga hõredaks ja taga oli ka vaikus. Kohati ei saanudki aru, et tegu on massiüritusega :)
Viimati muutis raini, 01. 09. 2003. 09:30, muudetud 1 kord.
-- Rainer

Al
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 07. 2003. 20:43

Postitus Postitas Al » 01. 09. 2003. 09:27

Rakvere kohta 5+. Rada ei olnud lihtne aga nauditav. Esimene ring oli suhteliselt aeglane kuna jalutajaid oli palju ja mitmel pidin mäest sellepärast jala üles kõmpima, et eespool olijad seda tegid. Sillast esimesel ringil üle ei saanud, teisel ringil jooksin teadlikult ratas seljas kõrvalt. Teise ringi tegin kiirema, sest sõitjate rivi oli pikaks venitatud. Grupisõitu sellel maratonil ei toimunud. Pigem oli vahepeal hetki kus süitsin ihuüksi.

Rõõmu vähendas see, et kuigi koht tuli selle aasta TEC-i parim, oli kaotus parimale nagu tavaliselt veidi üle poole tunni. Arvestades osalejate väiksemat arvu, peab konstanteerima kurba fakti, et vaatamata paremale kohale pole ma tugevamaks mitte läinud.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 01. 09. 2003. 09:37

KUna omal jäi seekord käimata, siis äkki keegi lahke inimene kommenteerib raja erinevust eelmise aastaga võrreldes. Muudatust nagu arusaan oli.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

N
Testisõitja
Postitusi: 518
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 01. 09. 2003. 12:26

UrmasL kirjutas:Niisiis. Kommenteerides ka siin esilekerkinud teemasid...
Kummid: Rockster tunduses alguses vastikult libe aga hiljem taipasin, et teistel oli veel hullem. :wink:
Pedaalid: Eggbeater ja no probleemo. :wink:
Seljavalu: Ei mingit muret :wink:
Üldist: Rada oli huvitav ja vaheldusrikas ning ühtlaselt raske. Seoses massiliste katkestamistega ka endal selle aasta parim tulemus. Aeg oli mõned sekundud üle 2:30. Keskmine kiirus 18 millegagi.
Kummid: Rockster - käis kah, tõusudel oli libe
Pedaalid: Time ATAC - oma üllatuseks pidin päris mitmes kohas põrutama korra vastu pedaali talda, et sisse läheks jalg.
Tehnika - Pisiprobleemid, mis eriti ei segand - kasseti vahel tiba heina, kerge chain suck.
Suurem mure - "põtkiv" amort (Mars1), käik oli "auklik" - toimis kuid jäigalt. Tundus, et kuskil on loks sees.
Üldist: Loe Urmase üldise esimest lauset.
Tulemus: Katk.
Porter Lifts Your Ranking

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 01. 09. 2003. 16:33

Lõpuprotokolli vaadates ja siinseid kommentaare lugedes tekkis mul selline küsimus, et kas tõesti katkestas sõidu u paarsada sõitjat :shock: :!: Ok vihm oli raja teinud väga libedaks/raskeks (minu jaoks väga raskeks, 1. TEC) ja kindlasti oli katkestajate hulgas ka üksjagu neid kellel sõit tehnika(kett jmt) tõttu pooleli jäi, aga ikkagi. Ka endal jooksis katkestamise mõte paar korda peast läbi ja mõned km-d enne lõppu sain paraja haamri, aga otsustasin (hambad risti) lõpuni sõita (kas või roomates :D ), sest ilma tehnilise või tervisliku(vigastus) põhjuseta katkestada (loe alla anda) on ju jama. Sellest saab ju palju s*tema tunde, kui lihtsalt halva ajaga/kohaga lõpetamise puhul. Lõpetasin küll väga viletsa ajaga (3:10 ja 368 koht)ja olin lõpus omadega ikka täitsa läbi, aga toibudes oli emotsioon super :!:

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 01. 09. 2003. 17:04

Põhjusi oli vast mitmeid. Paljud kes kogu hooajaks reganud ei plaaninudki sellel etapil osaleda. Osas ei tulnud kindlasti vihma pärast. Ja eks neid katkestajaid või ka seekord rohkem olla.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 01. 09. 2003. 17:25

Peeter kirjutas:Lõpuprotokolli vaadates ja siinseid kommentaare lugedes tekkis mul selline küsimus, et kas tõesti katkestas sõidu u paarsada sõitjat :shock: :!: Ok vihm oli raja teinud väga libedaks/raskeks (minu jaoks väga raskeks, 1. TEC) ja kindlasti oli katkestajate hulgas ka üksjagu neid kellel sõit tehnika(kett jmt) tõttu pooleli jäi, aga ikkagi. Ka endal jooksis katkestamise mõte paar korda peast läbi ja mõned km-d enne lõppu sain paraja haamri, aga otsustasin (hambad risti) lõpuni sõita (kas või roomates :D ), sest ilma tehnilise või tervisliku(vigastus) põhjuseta katkestada (loe alla anda) on ju jama. Sellest saab ju palju s*tema tunde, kui lihtsalt halva ajaga/kohaga lõpetamise puhul. Lõpetasin küll väga viletsa ajaga (3:10 ja 368 koht)ja olin lõpus omadega ikka täitsa läbi, aga toibudes oli emotsioon super :!:
Mul heameel et lõpuni said, stardis planeerisime ju 2:30 sisse sõita, aga kui ma esimese ringi lõpetasin 1: 30 siis sain aru et sellest midagi välja ei tule nö meie eesmärgist, pealegi ei kannatamnud seekord minu ratas seda valu välja aga nagu eespool mainitud on see ikka minu lohakusest :?

Muuseas pildid on olemas ka nii et anna oma e-aadress kuhu saata.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 01. 09. 2003. 17:39

profit4 kirjutas:just enne teisele ringile minekut kett laksti puruks
Ajastus oli Sul igatahes täpne :D 8)

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 01. 09. 2003. 18:14

Peeter kirjutas:
profit4 kirjutas:just enne teisele ringile minekut kett laksti puruks
Ajastus oli Sul igatahes täpne :D 8)
Oleks siis täpne olnud, :D, krt ma nühkisin kavatsusega teisele ringile ja sõit pooleli, nii et teisest ringist ei tulnud juttugi mudasena jalutasin tagasi nagu kloun.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Espordi pildid

Postitus Postitas Alvaro » 02. 09. 2003. 07:31

Espordis on jälle hunnik temaatilisi pilte üleval. Maasikas on seekord hoopis see pilt!

http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... on=&nav_s=

Aga kas keegi ütleks, kus kohas on tehtud see pikk seeria pilte, võtame mingi suvalise. Kas äkki tagasi tulles suusaradadel üks kurviline laskumine puude vahel?

http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... on=&nav_s=

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Espordi pildid

Postitus Postitas Oliver » 02. 09. 2003. 07:59

Alvaro kirjutas:Aga kas keegi ütleks, kus kohas on tehtud see pikk seeria pilte, võtame mingi suvalise. Kas äkki tagasi tulles suusaradadel üks kurviline laskumine puude vahel?
See oli vist 80m pärast kaldega puusilda. Ainus järsk laskumine, kui mälu ei peta.

ain
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 04. 06. 2003. 19:55

Re: Espordi pildid

Postitus Postitas ain » 02. 09. 2003. 09:02

Oliver kirjutas:
Alvaro kirjutas:Aga kas keegi ütleks, kus kohas on tehtud see pikk seeria pilte, võtame mingi suvalise. Kas äkki tagasi tulles suusaradadel üks kurviline laskumine puude vahel?
See oli vist 80m pärast kaldega puusilda. Ainus järsk laskumine, kui mälu ei peta.
See peaks olema see laskumine metsavahel, mis oli suusahüppemäe laskumise asemel sellest mäest alla, kus suusahüppemägi peal on.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Abipalve

Postitus Postitas gandalf » 02. 09. 2003. 09:12

Selline imelik palve:

Kas keski leiab Rakvere sõidu piltidelt kodanik Rivo Subi võiks mulle teada anda. et siis koos lingiga pildile ja ehk ka kirjeldusega milline mees... HK Nelsonile on miski imelik küsimus laekunud... Kahjuks ma teda isiklikult nägupidi ei tunne...

Vahur Leemets
HK Nelson

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Abipalve

Postitus Postitas AndreK » 02. 09. 2003. 09:15

gandalf kirjutas:Selline imelik palve:

Kas keski leiab Rakvere sõidu piltidelt kodanik Rivo Subi võiks mulle teada anda. et siis koos lingiga pildile ja ehk ka kirjeldusega milline mees... HK Nelsonile on miski imelik küsimus laekunud... Kahjuks ma teda isiklikult nägupidi ei tunne...

Vahur Leemets
HK Nelson
Lõikas???

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Abipalve

Postitus Postitas gandalf » 02. 09. 2003. 09:29

AndreK kirjutas:
gandalf kirjutas:Selline imelik palve:

Kas keski leiab Rakvere sõidu piltidelt kodanik Rivo Subi võiks mulle teada anda. et siis koos lingiga pildile ja ehk ka kirjeldusega milline mees... HK Nelsonile on miski imelik küsimus laekunud... Kahjuks ma teda isiklikult nägupidi ei tunne...

Vahur Leemets
HK Nelson
Lõikas???
Veel imelikum :)

TEC Rakvere

12 koht - Rivo Subi

http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... 1&nav=COMP

Ülemiste Järve jooks:

32. koht - Rivo Subi

http://www.stamina.ee/files/29.xls

Üritused toimusid samaaegselt...

Ühesõnaga, kas need on eri inimesed, on toimunud isiksuse füüsiline kahestumine, keegi pettis kedagi, olen mina loll või mõni muu arusaamatu põhjus...

Vahur

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 02. 09. 2003. 09:31

viimane aeg mulder ja scully kohale tuua :!: :!:
lõpuks saame teada kes on ja kust tuleb kodanik subi.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 02. 09. 2003. 09:38

teleportatsioon tedlaste poolt juba mõnda aega katsetamisel ja mingid tulemused juba olemas. Seega kui üritused ei toimunud päris ühel ajal, siis ...
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 02. 09. 2003. 09:42

Andrus K kirjutas:teleportatsioon tedlaste poolt juba mõnda aega katsetamisel ja mingid tulemused juba olemas. Seega kui üritused ei toimunud päris ühel ajal, siis ...
Ülemiste jooksu start oli väidetavalt 12:00

TEC Rakvere start anti mu isikliku käekella järgi ja see on 1 sekund taga...

;)

Vahur

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 02. 09. 2003. 09:53

tarmo kirjutas:viimane aeg mulder ja scully kohale tuua :!: :!:
lõpuks saame teada kes on ja kust tuleb kodanik subi.
Tundub, et Eestis on ainult üks Rivo Subi. Avalike andmete põhjal ei ole tegu mehega metsast vaid juba pikemat aega kõva kesk- ja pikamaa jooksjaga.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 02. 09. 2003. 10:23

Peeter kirjutas:Lõpuprotokolli vaadates ja siinseid kommentaare lugedes tekkis mul selline küsimus, et kas tõesti katkestas sõidu u paarsada sõitjat :shock: :!:


Niipalju just mitte, aga praegustel andmetel 136 katkestajat pika ja lühikese peale kokku.

Vahur

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 02. 09. 2003. 10:37

Rivo Subi probleem ilma X-filesi teamita lahenduse leidnud, kuna ta Rakveres võistles, siis minu poolt rohkem kommentaare ei tule.

Vahur

Kasutaja avatar
herki
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 26. 06. 2003. 15:46

Postitus Postitas herki » 02. 09. 2003. 12:05

Võistleja nr 5 on täitsa pildil ja Rivo nägu küll. 9. lehe eelviimane rida keskmised pildid.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 02. 09. 2003. 12:41

herki kirjutas:Võistleja nr 5 on täitsa pildil ja Rivo nägu küll. 9. lehe eelviimane rida keskmised pildid.
veel x-file teemal:
aga kes arvab ära, miks võistleja Nr 96 kasutas dubleeritud juhtrauda, st. lenksu ja rooli?
http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... on5&nav_s=

Tanel
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 02. 04. 2003. 08:29

Postitus Postitas Tanel » 02. 09. 2003. 12:52


veel x-file teemal:
aga kes arvab ära, miks võistleja Nr 96 kasutas dubleeritud juhtrauda, st. lenksu ja rooli?
"Rooli" puhul tegemist vist rattaorienteerumisel kasutatava kaardialuse hoidjaga?
Ride Bikes!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 02. 09. 2003. 13:51

Arbo kirjutas: veel x-file teemal:
aga kes arvab ära, miks võistleja Nr 96 kasutas dubleeritud juhtrauda, st. lenksu ja rooli?
http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... on5&nav_s=
Äkki ta on üks kõvemaid rattaorienteerujaid Eestis ja ta lihtsalt ei viitsinud oma tavapärast atribuuti rattalt maha kruvida?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 09. 2003. 14:20

Alvaro kirjutas:
Arbo kirjutas: veel x-file teemal:
aga kes arvab ära, miks võistleja Nr 96 kasutas dubleeritud juhtrauda, st. lenksu ja rooli?
http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... on5&nav_s=
Äkki ta on üks kõvemaid rattaorienteerujaid Eestis ja ta lihtsalt ei viitsinud oma tavapärast atribuuti rattalt maha kruvida?
Kuna härra nimi on Margus Hallik, siis täpselt seda ta ongi ja pealekauba 2003 MTBO Eesti meister kui ei eksi!! (Rakveres muuseas 11. koht :!: )
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 02. 09. 2003. 14:27

Mati kirjutas:
Alvaro kirjutas:
Arbo kirjutas: veel x-file teemal:
aga kes arvab ära, miks võistleja Nr 96 kasutas dubleeritud juhtrauda, st. lenksu ja rooli?
http://www.esport.ee/index_comp.php?por ... on5&nav_s=
Äkki ta on üks kõvemaid rattaorienteerujaid Eestis ja ta lihtsalt ei viitsinud oma tavapärast atribuuti rattalt maha kruvida?
Kuna härra nimi on Margus Hallik, siis täpselt seda ta ongi!! (Rakveres muuseas 11. koht :!: )
Ega Arbol enesel kah väga laita koht ei olnud, loodame MK etappidel head esinemist...

Vahur

Caarel
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 31. 03. 2003. 03:19

Postitus Postitas Caarel » 03. 09. 2003. 22:51

vat mis hetkel meelde tuli. Kuna olin pealvaataja siis tegin ka tähelepanekuid. KÕige parem oli see kui esimesel tõusul juba tegelasi ilma ketita tagasi tulemas oli. Kahju teistest kohe.
Aga musta linti lenksul nägin vaid kahel inimesel kes olid matkajad. Kas nii ruttu siis kõik unustataksegi?

Kasutaja avatar
mees lõunast
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:16

Postitus Postitas mees lõunast » 04. 09. 2003. 00:06

sorry,mehed aga ise olen otsustanud sõita kogu selle hooaja musta lindiga.ja olin ka rakveres kohal.lihtsalt arvan et see kaotus oli väga suur eesti jaoks.kahju et enamik seda välja ei näita,aga arvan et siiski südames ikka kannavad.palju meid ikka on kes ratast viitsivad tallata(1-10000)

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

just...

Postitus Postitas Marti » 06. 09. 2003. 10:21

Musta linti mina ei näinud üldse, endal oli olemas lenksu küljes... isegi mõtlesin, et kas kõigil juba unustatud... Ja seda dubleeritud lenksu nägin paljudel... :!:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Vasta

Mine “Eesti võistlused”