Saku 100 - 07. mai 2016

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
arnea
Rattur
Postitusi: 1225
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Saku 100 - 07. mai 2016

Postitus Postitas arnea » 09. 05. 2016. 21:55

Imelik lugu mul selle Saku rajaga - olgu ta kui pikk kui tahes, kui märg kui tahes, kui mättaline kui tahes - ikka on kolm ringi piir. Esimene ring on illalla-trallalla, teise ringi lõpus tekib kerge väsimus ja mõte, et neli ringi oleks juba päris hea tulemus ja kolmas ring on täielik kustumine. Söön, joon ja tempot ei oma, aga kolme ringi piir on ees.

Mulle tänavune rajavariant meeldis. Sedapidi sõites olid mingid kohad, kus muidu jalga maha panema kippusin, sõidetavamad. Eriti hea oli tünni singel sedapidi sõita. Tore oli see, et oli julgelt vanu singleid lõigatud ja miksitud (Oja), klassikalisest ümber augu sõitmise kohast otse läbi pandud, eelmise aasta punkrihitt külmalt välja jäetud, jne.

Esimese ringi algul suutsin keti hammasrataste vahele väänata ja kulutasin veerandtunni remondiks. Õnneks olin eelmisel õhtul lisaks võtmetele ka jupi ketti ja peotäie ketilinke kotti visanud - kulusid marjaks ära.

Toidulaud oli rikkalik, toidupakkujad lahked.

Aitäh Porter!

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: Saku 100 - 07. mai 2016

Postitus Postitas mikulaine » 09. 05. 2016. 22:00

Ehtsatest emotsioonidest tulvil reportaaž Saku100 radadelt: Mihkel painutab Tünni singlil, Andre voolab mööda Pokumaa singlit, Tarmo kallab peale Lenduri singlil, Ahto tajub maagiat Motivatsiooni singlil ning Raino igatseb spetsiifilise kreemi järele Käsna singlil. Kraba allolevat linki!

http://www.ccrotamobilis.ee/saku100-2016/

Mihkel

indr3k
Rattur
Postitusi: 244
Liitunud: 12. 06. 2009. 21:53

Re: Saku 100 - 07. mai 2016

Postitus Postitas indr3k » 10. 05. 2016. 22:02

Imetlen neid inimesi, kes suudavad sõnaosavalt kirja panna oma emotsioonid .. samas tean, kui hea on neid hiljem korraldajal lugeda, sest eks see on see pai selle pingutuse eest, mida grupp inimesi on teinud ja väga hästi teinud!

Ma tulen sellele võistlusele ka järgmine aasta hoolimata sellest, et see on võistlus kus on kõige vähem tõusumeetreid, kuid lõpuni sõita on ikka suur katsumus :) Pidev võistlus iseendaga ning mõtetes vaidlemine jne ... usun, et kõigile tuttav teema.

Rada oli tagurpidi ning see andis veidi tunda, eriti esimestel ringidel - pidi valima kus sõidad, sest nukid olid teistpidi sõidetud - huvitav endiselt. Rajast ei räägi rohkem, sest see on alati huvitav. Küll tänaksin ka omalt poolt korraldustiimi tööd.
On meeldiv tulla üritusele, kus Su eest hoolitsetakse - söök, jook, laks pepu pihta jne. Hea, kuradima hea tunde jättis.

Seega kokkuvõtvalt, tänan toreda ürituse eest, mis on mõne teise üksikvõistluse kõrval kalendris kindla koha saanud.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”