Karksi VI rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
grishasport
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 11. 2003. 23:14

Postitus Postitas grishasport » 14. 06. 2004. 09:14

Ilus koht Karksi, tõsine ja raske rada. Kui iga kord maratoni korraldajad lisavad juurde raskemaid ja tehnilisi kohti, võiks ka tõsta stardimaksu. Kõik peab olema proportsioonis :D Ausalt õõldes olen täitsa katki, muidugi füüsiliselt.
Karksi on üks ainukene kohtadest kus luban endale paar õlle ja väikse tantsu diskobaaris. Sai ka sellel korral katsetatud. Kahekümne seast välja ei langenud aga olin piiri peal. Mägedes niuksusin juba 157 pulsiga. Kui olete ratast sõtkunud üle 10a. võite endale lubada ka 3 õlut ja pikema tantsuõhtu. Kontrollides oma võimalusi, teistele ei soovita. Ajage rattajuttu ja minge varem magama. Võistluspäev võib olla väga karm.
Grisha

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: ...

Postitus Postitas erikr » 14. 06. 2004. 09:19

tarmo kirjutas: jass võitis orast eile võib-olla poole meetriga kõige rohkem. enne viimast kurvi, kus lõpuni veel ca 100 meetrit oli oras veel mõne meetriga ees - igal juhul tundus et piisav vahe oli orasel võiduks, jass aga....tuli esimeseks.
sprinterite värk.

vaatan tabelist, et Rom on taas kõvasti pannud ja taas igasugu sportlaste vahele end sättinud 11. kohale. :!: vägev :!:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Re: ...

Postitus Postitas taavid » 14. 06. 2004. 09:29

tarmo kirjutas:jass võitis orast eile võib-olla poole meetriga kõige rohkem. enne viimast kurvi, kus lõpuni veel ca 100 meetrit oli oras veel mõne meetriga ees - igal juhul tundus et piisav vahe oli orasel võiduks, jass aga....tuli esimeseks.
enne asfaldilt vasakule ära pööramist olevat jass ees olnud. kui sealt omakorda paremkurv oli, läks oras mööda. fini?is siis jah, jass ees.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: ...

Postitus Postitas Rom » 14. 06. 2004. 10:04

erikr kirjutas: vaatan tabelist, et Rom on taas kõvasti pannud ja taas igasugu sportlaste vahele end sättinud 11. kohale. :!: vägev :!:
no ma laupäeval viilisin ja lakkusin ratast, siis kui mehed mudas möllasid :wink: ei julgenud oma fast fredi-dega xc rajale minna :oops:
ja ilmselt õigesti tegin.
Aga pikk sõit oli vihane, esimesed ~10 kilomeetrit proovisin grupist mitte maha jääda, siis oli väike kukkumine, millest õnnestus napilt pääseda.Pärast seda said kõvemad vahe sisse ja hakkasin koos Lasse, Tiimo ja veel paari mehega silmapiiril olevat kolmemehelist gruppi jälitama.See tagaajamine oli mulle kõige raskem, kohe pärast kolmiku kätte saamist algasid metsateega tõusud kus jäin grupist umb 100m maha ja mõtlesin et nüüd on kõik, aga ilmselt oli kõigil raske sest järgnevatel laskumistel sain pundi saba kätte ja koos sellega tundsin suurt kergendust.
Peale raja keskosas olevat väikest singlit avastasin et oleme kolmekesi,
minuga Molev ja Aun. Tänama pean Jüri Molevit kes sundis kiirust hoidma ja tegi ise head tempot.Nii me siis kolmekesi lõpuni kütsime, kuni 5km enne lõppu sain esimesena metsa, edasi suurt enam ei mäleta :wink:

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 14. 06. 2004. 10:13

LauriA kirjutas: 2. Miks nii VÄHE rahvast oli (isegi neid, kes muidu EEC-l vabalt 400 sees on)?
Seepärast vähe, et Karksi ei kuulu Elioni karikasarja.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 14. 06. 2004. 11:58

Jack kirjutas:
LauriA kirjutas: 2. Miks nii VÄHE rahvast oli (isegi neid, kes muidu EEC-l vabalt 400 sees on)?
Seepärast vähe, et Karksi ei kuulu Elioni karikasarja.
See ei tohiks takistada ju osalemist - isegi Jass tuli (ma arvan, et tema bossid oleksid olnud pahased, kui ta oleks ennast vigastanud); seda enam, et alati on olnud foorumites kirumist a la s**t rada, liiga kerge/liiga raske jne. Oleks olnud huvitav teada, mitmendaks oleks tulnud, kui oleks rohkem omasuguseid olnud. Tõsi, 1300 startija juures oleks Taagepera tombstone track'l tõsised ummikud olnud... Kus need whinerid nüüd olid? :roll: .
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 14. 06. 2004. 12:01

Jack kirjutas:
LauriA kirjutas: 2. Miks nii VÄHE rahvast oli (isegi neid, kes muidu EEC-l vabalt 400 sees on)?
Seepärast vähe, et Karksi ei kuulu Elioni karikasarja.
Kardan, et ka vihmal , mis oli paar päeva juba inimesi moraalselt töödelnud , oli ka oma osa mängus. Vähemalt minu näol küll naeratust polnud kui veel pühapäeva hommikul vihma sadas.

XTRace
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 22. 12. 2003. 22:01

Postitus Postitas XTRace » 14. 06. 2004. 12:31

Jack kirjutas:
LauriA kirjutas: 2. Miks nii VÄHE rahvast oli (isegi neid, kes muidu EEC-l vabalt 400 sees on)?
Seepärast vähe, et Karksi ei kuulu Elioni karikasarja.
täpselt nii, ühelgi maratonil (peale Tartu) pole nii palju osalejaid, kui elioni etappidel. kes ei usu vaadake statistikat.
Eliidil on jummalast ükskõik palju osavõtjaid on - nemad tulevad ju leivaraha järele. :roll:

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 14. 06. 2004. 19:07

Ereliukas kirjutas:
taavid kirjutas:Rada mulle tegelt ei meeldinud, ootasin millegipärast üles-alla kulgevaid mõnusaid metsateid. Esimesed ~10 km oli paras piin, jalad tuimad, nõme kruusatee.
soovitaks siis jrgm kord meestedistants valida
:oops: :D

Kasutaja avatar
herki
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 26. 06. 2003. 15:46

Postitus Postitas herki » 15. 06. 2004. 09:17

Võistluse meeldejäävaim hetk oli kuskil kõrgemalasuval metsasihil, kui paremalt kostus raginat, eesõitja hüüatas ka midagi ja mida ma näen: põdravasikas murrab ratturite suunas läbi (vist oli Res Publica põder, valimiste päev ju!). Igatahes tahtmist põdraga kokku põrgata polnud, adrenaliini nõristus ka ja sestap vajutasin kähku hoogu juurde. Sõitsin tollal ilmselt 120. koha kandis. Oleks ikka jabur küll, kui peaks katkestama põdraga kokkusõidu tõttu ... piinlik pärast teistele silma vaadata...:)

true
Rattur
Postitusi: 43
Liitunud: 23. 03. 2004. 11:00

Postitus Postitas true » 15. 06. 2004. 10:13

herki kirjutas:Võistluse meeldejäävaim hetk oli kuskil kõrgemalasuval metsasihil...........põdravasikas murrab ratturite suunas läbi .:)
vot see on kogemus.. ise sõtkusin raja läbi vaikselt eestimaa loodust nautides ning kylainimestega juttu ajades. Minu teele sattusid ainult paar lehma, yks kits ja paar kylaelanikku single trackil kes murdsid veel rada vabaks :-) igatahes päris mõnus rada. järg. aasta jälle.
Take Life to the Limits

Vasta

Mine “Eesti võistlused”