Elion Estonian CUP 2009

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
haigo
Rattur
Postitusi: 167
Liitunud: 21. 04. 2005. 12:44

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas haigo » 05. 10. 2009. 16:30

"Sarja eriauhinna - Kuldse GT maastikuratta, mis oli välja pandud kõigi seitsme etapi kokkuvõttes suurima punktisumma
kogunud parimale harrastussportlasele, võitis Jaanus Kask Viljandist, kes saavutas Elion Estonian Cup üldjärjestuses 47.
koha."
Proklubi.ee

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas seiko » 05. 10. 2009. 16:38

siim_s kirjutas:uitmõte: ehk võeti aluseks lihtsalt kõikide etappide punktid, mitte elioni tavaline koondarvestus, kus kaks kehvemat sõitu arvesse ei lähe?
See uitmõte on täpselt sama, mis GT jagamise juures pärismõte oli.


Edetabel näeb välja selline:

1 Austa Caspar 1982 M-Eliit
2 Kodanipork Raido 1969 M-Eliit
3 Kukk Sigvard 1972 M-Eliit
4 Ainsalu Markku 1979 M-Eliit
5 Kukk Erki 1972 M-Eliit
6 Tamkõrv Helmet 1978 M-Eliit
7 Olle Raul 1968 M-Eliit
8 Nõlvik Lasse 1974 M-35/SEN 1
9 Zviedris Normunds 1969 LÄTI
10 Neemela Tarmo 1968 M-40/SEN 2
11 Krusemann Magnus 1976 M-30/SEN 1
12 Sala Raivo 1970 M-35/SEN 1
13 Suur Ivo 1989 U-23
14 Karlson Urmas 1961 M-45/SEN 2
15 Kelk Indrek 1969 M-40/SEN 2
16 Mõttus Tarmo 1971 M-35/SEN 1
17 Kivioja Raimo 1983 M-Eliit
18 Ositis Dzintars 1968 LÄTI
19 Neidra Rainer 1991 M-18
20 Korts-Laur Ervin 1986 M-Eliit
21 Bogdanovs Aivars 1965 LÄTI
22 Vaab Ivar 1991 M-18
23 Kask Jaanus 1981

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas Mati » 05. 10. 2009. 16:54

A need lätlased?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas seiko » 05. 10. 2009. 17:02

Mati kirjutas:A need lätlased?
Need puha litsentsiga!

ZVIEDRIS, Normunds LAT19691211
OSITIS, Dzintars LAT19680325
BOGDANOVS, Aivars LAT19650227

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas wylde » 06. 10. 2009. 07:56

Minule kahjuks ei anna see teema rahu. Esialgses juhendis, mis hooaja alguses ilmus ( GT kuldse ratta koduleht) ei olnud kusagil kirjas, et rattur ei või harrastaja litsentsi omada või noorte klassi litsentsi ( M-16;M-18) nüüd kui võistlus läbi, tehti otsus. Paljud pahaaimamatud listentsiomanikud said tünga. Kas seenior "suvalises" klassis sõitja ei ole tavaline harrastaja??? Kas ta saab klubilt ratta ja kas talle makstakse spordi tegemise eest peale - sellised olid loosungid GT kodulehel.
tagantjärgi, ma arvan, et nii mõnigi seenior oleks vb listentsist loobunud, kui juhendis oleks vastav punkt olnud. Mitte et mul kade meel oleks, tore, et sai inimene kes tõesti fännab rattasõitu ja seega just õige, aga kerge nördimus, et teistel võimalus võeti, kes tegelikult sama elustiili peal nagu nimetatud Jaanus. Litsents vormistatakse vaid selle pärast, et oleks rohkem võimalusi sõitudel osaleda - tegelikult ma ei teagi seenior klubisid, kus oleksid treenerid, org majandamine jne - lihtsalt sõprade ring...
Ehk siis minu silmis oleks võitja olnud Lasse
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas erikr » 06. 10. 2009. 10:25

käisin luuaga üle. take it or leave it!.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas Mati » 06. 10. 2009. 10:31

erikr kirjutas:käisin luuaga üle. take it or leave it!.
Tänan ja vabandan omalt poolt.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas seiko » 06. 10. 2009. 10:35

Ma ei ole isiklikult selle ratta jagamise reeglitega detailideni kursis, aga kui Jõulumäel oli tarvis leida uue ratta omanik, siis GT esindaja välistas kõik litsentsiga sõitjad.

Muidugi ei tähenda litsentsi omamine, et sõitjast kohe proff saab, aga näiteks Raul Olle tegi paar päeva enne Jõulumäed endale litsentsi, mis sest et oli kuldse ratta konkurentsis üks favoriite. Ju siis annab litsentsi omamine mingisuguseid privileege...

Siin on kuldse GT reeglitega võimalus tutvuda, aga soovitaks sel teemal GT esindajatega arutleda:
http://www.gtisgolden.com/int/est/About-Golden-Bike

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas SK » 06. 10. 2009. 10:40

wylde kirjutas:Minule kahjuks ei anna see teema rahu. Esialgses juhendis, mis hooaja alguses ilmus ( GT kuldse ratta koduleht) ei olnud kusagil kirjas, et rattur ei või harrastaja litsentsi omada või noorte klassi litsentsi ( M-16;M-18) nüüd kui võistlus läbi, tehti otsus. Paljud pahaaimamatud listentsiomanikud said tünga. Kas seenior "suvalises" klassis sõitja ei ole tavaline harrastaja??? Kas ta saab klubilt ratta ja kas talle makstakse spordi tegemise eest peale - sellised olid loosungid GT kodulehel.
tagantjärgi, ma arvan, et nii mõnigi seenior oleks vb listentsist loobunud, kui juhendis oleks vastav punkt olnud. Mitte et mul kade meel oleks, tore, et sai inimene kes tõesti fännab rattasõitu ja seega just õige, aga kerge nördimus, et teistel võimalus võeti, kes tegelikult sama elustiili peal nagu nimetatud Jaanus. Litsents vormistatakse vaid selle pärast, et oleks rohkem võimalusi sõitudel osaleda - tegelikult ma ei teagi seenior klubisid, kus oleksid treenerid, org majandamine jne - lihtsalt sõprade ring...
Ehk siis minu silmis oleks võitja olnud Lasse
Piirid on alati ähmased ja oleksid on oleksid. Kindlasti on veel tublisid inimesi, kes vääriksid auhinna-ratast sõltumata litsentsipoliitikatest ja sellega seotud juhustest.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas veiko » 06. 10. 2009. 10:49

wylde kirjutas:Esialgses juhendis, mis hooaja alguses ilmus ( GT kuldse ratta koduleht) ei olnud kusagil kirjas, et rattur ei või harrastaja litsentsi omada või noorte klassi litsentsi ( M-16;M-18) nüüd kui võistlus läbi, tehti otsus.
Mäletamistmööda pole GT kodukal olevaid reegleid muudetud. Seal oli/on kirjas, et ei tohi olla proff ja/või omada litsentsi. Erandeid senioridele või noortele tehtud polnud. Kõiki võetakse ühtselt. Võibolla mujal pole sellist harrastaja litsentsi ning seetõttu polnud ka originaal tekstis harrastajaid välistatud ja tõlge tehti ilma kohalikele oludele vastavaid muudatusi tegemata. Juhendi järgi peaks olema praegu küll JOKK.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas SK » 06. 10. 2009. 11:02

veiko kirjutas:
wylde kirjutas:Esialgses juhendis, mis hooaja alguses ilmus ( GT kuldse ratta koduleht) ei olnud kusagil kirjas, et rattur ei või harrastaja litsentsi omada või noorte klassi litsentsi ( M-16;M-18) nüüd kui võistlus läbi, tehti otsus.
Mäletamistmööda pole GT kodukal olevaid reegleid muudetud. Seal oli/on kirjas, et ei tohi olla proff ja/või omada litsentsi. Erandeid senioridele või noortele tehtud polnud. Kõiki võetakse ühtselt. Võibolla mujal pole sellist harrastaja litsentsi ning seetõttu polnud ka originaal tekstis harrastajaid välistatud ja tõlge tehti ilma kohalikele oludele vastavaid muudatusi tegemata. Juhendi järgi peaks olema praegu küll JOKK.
Ilmselt tehti muudatused selle pärast, et õelad keeled sähvisid juba keset suve, kuidas GT plaanib oma esisõitjale Massale auhinna kätte mängida - Massa ju ainuke päris esiotsa meestest, kel pole eliidi litsentsi. Igati arusaadav käik GT müüjate poolt, kes selliste etteheidete peale võtsid mängust välja igasugused litsentsid, et mäng puhas oleks.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas wylde » 06. 10. 2009. 11:47

Mõlemil nii Massal kui Ollel on EJL eliit litsents. Olle sai veel Jõulumäelt järgmine päev EMV teatekrossos M-Eliit kulla.
544 M-Eliit Olle Raul EST19680123 SPORDIPARTNER
399 M-Eliit Maasikmets Alges EST19680818 EXTREME SPORT ZZK
Mu nördimus seisneb selles, et ennem hooaja algust uurisin teemat aga kusagilt vastust ei saanud - viidatigi juhendile. Ilmselt küsisin valest kohast aga GT maaletooja ei tulnud pähe. Lihtsalt, et GT seal poodiumil ilutsedes tundus nii kauge ( tulid tõesti pähe nimed - Kruusemann,Nõlvik jne) ja kui ratas uue omaniku leidis, siis vastukaaluks oli tunne, et nii napilt kadus haardest.. oleks veel eesppol 47 kohta olnud oleks nördimus veel suurem, et EJL nimekirja panud pigem austusest organisatsiooni kui sellise vastu, mitte et proff oleks kuidagigi. Ju siis nüüd olen :)
Mis seals ikka, oma ratas ka hea..
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas veiko » 06. 10. 2009. 12:05

SK kirjutas:Ilmselt tehti muudatused selle pärast, et õelad keeled sähvisid juba keset suve, kuidas GT plaanib oma esisõitjale Massale auhinna kätte mängida - Massa ju ainuke päris esiotsa meestest, kel pole eliidi litsentsi. Igati arusaadav käik GT müüjate poolt, kes selliste etteheidete peale võtsid mängust välja igasugused litsentsid, et mäng puhas oleks.
Ma pigem väidan, et muudatusi pole tehtud. Kunagi enne Mugi Elioni starti sai sinna lehele vaadatud ja minuarust oli see punkt 2 seaal sarnasel kujul nagu praegu. Aga võin vabalt ka eksida.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas dr Holden » 06. 10. 2009. 12:15

wylde kirjutas:Mu nördimus seisneb selles, et ennem hooaja algust uurisin teemat aga kusagilt vastust ei saanud - viidatigi juhendile. Ilmselt küsisin valest kohast aga GT maaletooja ei tulnud pähe. Lihtsalt, et GT seal poodiumil ilutsedes tundus nii kauge ( tulid tõesti pähe nimed - Kruusemann,Nõlvik jne) ja kui ratas uue omaniku leidis, siis vastukaaluks oli tunne, et nii napilt kadus haardest.. oleks veel eesppol 47 kohta olnud oleks nördimus veel suurem, et EJL nimekirja panud pigem austusest organisatsiooni kui sellise vastu, mitte et proff oleks kuidagigi. Ju siis nüüd olen :)
Mis seals ikka, oma ratas ka hea..
Aga kui mind ka hooaja alguses huvitas selle ratta edasine saatus (oli teda vaja nö üles sättida jne), siis kusagilt jäi ikka kõrva, et ratta saab parim litsentsita rattur, ehk siis näiteks kasvõi mina ise, kui ma oleks sõitnud ja võitnud. :D

Igasugune litsents võetakse ikka teatud eesmärgiga: et osaleda teatud võistlustel, mis asetsevad veidi kõrgemal tavaharrastaja (nagu mina) tasemest, et saada mõnel võistlusel parem stardikoht jne.
Seda naljajuttu, et sebitakse endale litsents austusest organisatsiooni vastu, kuulen küll esimest korda.

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas raamimurdja » 06. 10. 2009. 13:44

Seltsimees Alges Maasikmets liitus Eliidi litsentiomanike nimekirjaga kaks päeva peale Jõulumäe maratoni. Senimaani oli Algesel Seeniori litsents ning kui ratta oleks saanud esimene mitte Eliit litsentsi omanik, siis oleks Alges sellele kandideerinud.
Eesmärgiks oli Algese liitmine Eesti koonise koosseisu Maratoni EM'iks. Sellele oli ka vastaseid, kuid koondise huvides tuldi vastu ja Alges tegi EM-il väga hea sõidu.

Aga see selleks.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas wylde » 06. 10. 2009. 14:09

Holdenile - mis saa EMV oma arvates hirmasati saad kui sa ka poodiumi kõrgemaile astmele kasvõi astuma pead seenior klassis, heal juhul mõne kõvera muige eliidi meestelt. Või mis on neis võistlustes nii erakordset, et ennast kohale vead ja pingutama end sunnid? Suppi lõpus ei jagata ja kui tõesti poodiumile saad, siis plekist "medal" on üsna mannetu autasu. Paraku see mis kutsub litsentsi soetama ja 600kr( sellest 400kindlustus) välja käima on ikkagi idee olla rattaspordi toetaja ja just oma osalusega toetada EJL poolt korraldatavaid üritusi. Endal kasvõi on ka litsentsita hooaegu olnud ja selles mõttes ma litsentsi eelist kasvõi mööduva hooaja kontekstis ei näe. Ehk siis saadav tulu ei ole kasumlikust aspektist mõõdetav ja litsent ei näita sportliku võimekust mingi väärtuse alusel.
Seega tuleb tunnistada, et Ameerika reglement copy paste`ina meie kontekstis kukkus välja nigelalt. - kes viitsib võib uurida teiste maade ratta omanike tulemusi üldkokkuvõttes sõitudelt kus tulemus arvesse läks vs osalus. Siit saaks vist juba mingi reeglipärasuse, kes on proff ja kes mitte?
Massa ja harrastaja?:
Parimad tulemused: Elion Estonian Cup´i üldvõit aastatel 2003 ja 2004; 17 kordne Eesti meister; 3 kordne Tartu Rattamaratoni võitja; Tartu Rattaralli võitja; jne. + olümpiamängudel osalemine!
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas Mati » 06. 10. 2009. 14:42

wylde kirjutas:...mis saa EMV oma arvates hirmasati saad kui sa ka poodiumi kõrgemaile astmele kasvõi astuma pead seenior klassis, heal juhul mõne kõvera muige eliidi meestelt. Või mis on neis võistlustes nii erakordset, et ennast kohale vead ja pingutama end sunnid? Suppi lõpus ei jagata ja kui tõesti poodiumile saad, siis plekist "medal" on üsna mannetu autasu...
Ära alahinda seeniorklassi saavutuse ning tunnustuse vajadust. Saad vanemaks ja saad sellest ka ise aru. Nii palju kui ma tean ja tunnen seeniorklassides võistlevaid vendi (suht mitu), siis on iga medal au sees ja keegi kedagi muigega ei vaata. Küll need eliidi mehed ka kunagi seenioritena poodiumil seisavad, ja juba seisavadki.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas dr Holden » 06. 10. 2009. 15:18

wylde kirjutas:Holdenile - mis saa EMV oma arvates hirmasati saad kui sa ka poodiumi kõrgemaile astmele kasvõi astuma pead...
Ei saa, ei maa, aru maa ei saaa, mida öelda tahad saa! :D

- - - - - - - - - - - -

Ole nüüd hää ja lõpeta ära see vingumine! Rattasporti saab ka teisiti toetada kui EJL litsentsi ostes ja kindlustusseltse nuumates:
- anneta näiteks raha Lennart Rooti fondi!
- hakka mõne EJL poolt korraldatava ürituse rahaliseks toetajaks
- anna ennast üles vabatahtlikuna mõnda rattaüritust turvama-toitlustama-midaiganestegema
Tänasel hetkel ei ütle keegi rahast või ka vabatahtlikust abist ära.

Sinu hala on selline tüüpiline peale kaklust rusikatega vehkimine. Keegi ei keelanud sul suve alguses või ka hiljem avalikult pöörduda ja paluda selgitust, kuidas ja mis alustel see kuldne ratas auhinnaks läheb. Nüüd, kui nö õige mees on oma auhinna kätte saanud, ei ole lihtsalt ilus foorumis halada, et "oleks ma teadnud, küll oleks pannud".

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas wylde » 06. 10. 2009. 15:30

Ma tahan öelda, et vali keskerakond ja kõik Tallinnlased saavad kuldsed GT püssid ja kui tunned, et lubadusi ei täidetud, siis ise oled loll et kõike usud mis räägitakse (y)

Ja et ka holden asjast aru saaks, siis litsentsiga harrastaja on sama väärne äss kui ilma litsentsita. vahe on selles, et üks sõidab "jänest" aga teine on "kodanik" ratturite kontekstis kui nii võib öelda. Häbi mittekodanikele ja veel vähem seda au sisse tõsta! Ealgu litsents!
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas erikr » 06. 10. 2009. 15:39

mehed - rääkige ratta jagamiset ja palun ärge minge isiklikuks ega püüdke kellelegi midagi kontekstivälist tõestada.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas Mati » 06. 10. 2009. 15:42

erikr kirjutas:mehed - rääkige ratta jagamiset ja palun ärge minge isiklikuks ega püüdke kellelegi midagi kontekstivälist tõestada.
Teema pealkirja kontekstis peaks rääkima hoopis kogu sarjast. Selle õnnetu ratta jaoks võiks omaette teemagi olla.

Sarjast rääkides, siis miks ei ole keegi avanud ideede ja ettepanekute vooru nüüd, kui sari läbi? Või on kõik kõigega rahul ja järgmine aasta algab tagantjärgi hala otsast pihta.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas Ereliukas » 06. 10. 2009. 15:49

Ei saa aru, miillest üldse küsimus ja millest see sõnasõda, kui lugesin talvel Golden Bike juhendit, oli selgelt õeldud, et osaleda konkursil saavad litsentsita ratturid - vähemalt nii se minu peakolu sisse jõudis.
Isiklikult sain küll aru, et arvesse läheb iga võistlus ja kui mulgis on parim "Harrastaja" jüri, siis haanjas stardib jüri juba kuldse iludusega ning seal selgub, kas kaitseb ratast v peab ntx peetrile v vellole edasi andma, aga see on minu tölplus ja arusaamatus, et ratas jagatakse kogu sarja koondtulemusena.
Auhinna väljapanijal on 100% õigus otsustada, kellele ja mis tingimustel see läheb ja kellegil pole siin midagi öelda.
Arvan, et spekulatsioon, nagu oleks tahetud seda ratast Massala kätte mängida on alusetu, sest turunduslikust kohast võttes oleks see olnud ämber. Praegune võitja on ses osas Lucky Strike, näitlejast rattur on margi promomisel tavainimese seas ikka oluliselt atraktiivsem, kui nn "elukutseline harrastaja." Ei taha kedagi halvustada, kuulusin ka ise eeltoodud litsentsiga harrastajate sekka, kuid mehed, lõpetage kadetsemine et mina olen ju tegelikult kiirem jne.
Ja mis te põete, seda ratast ju päris omale, koos pärandamisõigusega järeltulijatele nagun ii ei saa.
Mis puudautab litsensti teemat, siis isiklikult võtsin selle, et saada osaleda XCO EMV-l ja teatekrossi EMV-l, st osaleda mõnusatel võistlustel, kuna mõnusaid XC sõite on meil ikka paganama vähe.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Elion Estonian CUP 2009

Postitus Postitas wylde » 06. 10. 2009. 16:08

Matile - 2010 hooaja teema algatamisega ei ruttaks, sest Tõnissaar ise lubas avatud foorumi püstitada ( ei tea veel kus?), et inimestelt tõde teada saada, kus näkkab kus viskab kopa ette. Seega ootame näeme. Loodan, et 2010 midagi välja ei loosita ;)
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”