2009.a. ELIONIL ei toimu Rakvere etapp:(

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: 2009.a. ELIONIL ei toimu Rakvere etapp:(

Postitus Postitas riho » 29. 10. 2008. 13:20

Mati kirjutas:Tundub, et kui jätta kõrvale see raja raskuse teema, siis olid need tegelikud "põhjused" sellised, mida osaleja ei näe ega tunneta (va supiteema). Samas kui osaleja neid (paljusid?) olulisi vajakajäämisi ei näe ega tunneta, siis võib üldsuse kontekstis ka küsida, et milles on probleem. Lihtsalt mõtisklen.
Teemaks võib ka olla partnerite erinevad hoiakud ja väärtushinnangud, visioonid sarja tulevikust ning sealt tulenev koostöö komplitseeritus ning keerukus. Lihtsalt fantaseerin.

Kokkuvõtteks. Üldsuse jaoks vahet ei ole miks asi nii läks. See on nende meeste vaheline teema. Ma loodan et nad on aumehelikult sellele joona alla tõmmanud ning keegi ei hakka sellel teemal sitta ventilaatorisse kühveldama.

Las lähevad kumbki oma suunas edasi. Kunagi ei tea milleks see hea oli.

rattausklik
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 10. 05. 2008. 21:26

Re: 2009.a. ELIONIL ei toimu Rakvere etapp:(

Postitus Postitas rattausklik » 31. 10. 2008. 22:58

Väga oluline on selle juures asjaolu, et rattasport sellise sündmuse valguses mingite egorahuldajate tegevusena ei hakkaks paistma, st näib, et Tõnissar ja Rakvere korraldajad on sellest aru saanud, et suurest porigaloopimisest ei võidaks neist kumbki ega ka rahvasport.
Oluline on see, et Elionist välja jäämine ei saaks saatuslikuks maratoni jätkumisele.
Igaüks peab ise valima, mis talle meeldib ja ei peaks hukka mõistma neid, kellelel teistsugused eelistused on. Mina tegin peale 2 EEC aastat selles sarjas pausi ja proovisin vähe Hansapanga oma. Selles viimases osales nii vähe sõitjaid, et minu seljataha jäid üksikud võistlejad ja minu illusioon minust kui väga võimekast ratturist purunesid. Viimasel aastal tallasin jälle EEC etappe ja rahvaürituse rolli täitis see suurepäraselt. Samas tunnen jällegi, et minu armastus mägirattasõidu vastu ei ole võimalik selles sarjas piisavalt välja elada ja järgmisel aastal plaanin sõita jälle krossisarjas kaasa lüüa ja maratonide osas pigem mõne undergroud laadse sõidu ette võtta. Viimaste hulka kuulub suure tõenäosusega ka Rakvere maraton.
Kokkuvõttes tahan öelda, et ei ole oluline, millise sarja raames seda maratoni tallatakse, oluline on see, et Rakvere maraton toimuks ja et sarjast väljaarvamise ümber ei tõuseks mingit mõtetut poriga loopimist. Igaüks valib endale selle sõidu, mis kellelegi rohkem meelt mööda.

Jõudu kõigile spordiürituste korraldajatele! :)
Ühel päeval kutsutakse mind poodiumile!

Vasta

Mine “Eesti võistlused”