11. Tallinna Rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Ereliukas » 13. 06. 2008. 21:14

rai66 kirjutas: Ja Sina Jaanus ropenda teinekord vene keeles.Või veel parem-võta välja :roll: , Viktoria pole eestikeelsete sünonüümidega harjunud. Tekitasid vene tsikis sellist elevust :roll: :roll: :roll: , et pani Su youtubi ja siia ja sportinfosse ja ei tea kuhu veel. Kui ta veel näeks, kuidas profid sõidu ajal (y) kusevad.
mis see rahvus siin asjasse puutub?

K. Well
Rattur
Postitusi: 49
Liitunud: 17. 02. 2008. 16:50

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas K. Well » 13. 06. 2008. 21:27


Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Oliver » 13. 06. 2008. 22:26

rai66 kirjutas:Ma ei saa pointile pihta ja ei saa ka su eesti keelest aru.See on rohkem Rate teema.See on sama, kui metsa all oma vajadusi rahuldad ja siis keegi idi filmib :shock: ja paneb youtubi. Ja omaarust nalja :D kui palju. Nime ei tohi unustada, äkki keegi ei tunne ära :?:
Ja Sina Jaanus ropenda teinekord vene keeles.Või veel parem-võta välja :roll: , Viktoria pole eestikeelsete sünonüümidega harjunud. Tekitasid vene tsikis sellist elevust :roll: :roll: :roll: , et pani Su youtubi ja siia ja sportinfosse ja ei tea kuhu veel. Kui ta veel näeks, kuidas profid sõidu ajal (y) kusevad.
Sellist kommentaari on sama inetu lugeda kui rajal ebatsensuurset sõimu kuulata.

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas rai66 » 13. 06. 2008. 23:17

Minu jutu mõte oli see, et mis poindiga oli vaja vähemalt kolme foorumisse panna see lõik koos nimega, et näe kuidas poisid sõidavad.Poleks seda pandud, poleks ka mingit probleemi olnud.Kellel meist poleks rajal midagi juhtunud. Ja hetkel käitus ebaeetiliselt see, kes need ropud sõnad tõi tuhandetele kõrvadele.Mina rajal ropendamist ei poolda ja venelastega saan väga hästi läbi, keeltki oskan kõvasti üle keskmise.Mis siis saaks, kui me kõik hakkaksime lõike nurgatagustest kaadritest ja afterpatydest foorumisse panema.Inimene peaks ikka enne mõtlema, kui midagi üles paneb. Tema pani kaadri ja mina ütlesin viisakalt oma arvamuse.

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Ray » 22. 06. 2008. 19:08

mats pole see, kes sousti maha ajab, vaid see, kes seda märkab

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Oliver » 22. 06. 2008. 21:02

Ray kirjutas:mats pole see, kes sousti maha ajab, vaid see, kes seda märkab
(y) Ja ka varas pole see kes varastab, vaid see kellele see ei meeldi!

Tundub, et teatud mõtteviis on paaris inimeses täiesti juurdunud. Liikluses teistega mittearvestavaid, ülbitsevaid ja sellist tegevust takkakiitvaid nagasid kutsutakse rullnokkadeks. Huvitav kas varsti peab ka spordivõistlustel ebasportlikult käituvate ja seda õigustavatele persoonidele oma koondnimetuse andma?

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas rai66 » 24. 06. 2008. 00:17

Oliver kirjutas:
Ray kirjutas:mats pole see, kes sousti maha ajab, vaid see, kes seda märkab
(y) Ja ka varas pole see kes varastab, vaid see kellele see ei meeldi!

Tundub, et teatud mõtteviis on paaris inimeses täiesti juurdunud. Liikluses teistega mittearvestavaid, ülbitsevaid ja sellist tegevust takkakiitvaid nagasid kutsutakse rullnokkadeks. Huvitav kas varsti peab ka spordivõistlustel ebasportlikult käituvate ja seda õigustavatele persoonidele oma koondnimetuse andma?
Tule taevas appi.Küll mõnel on arusaamisega raskusi või seisab ämm juhtmete peal. Ei mina, ega ka eelmine ei õigusta ebasportlikku käitumist, vaid lisaks selle me ei õigusta ka selle jura foorumisse panemist, mida tegi Viktoria nimeline puberteet, mis oli inetu tegu.(Kusjuures Sa ise alguses kommenteerisid ropendamist igal juhul mitte negatiivselt). Ja rääkida antud juhul varastamisest ja võrrelda siin midagi rullnoklusega. No tule mõistus koju. Minu poolt on teema lõpetatud.Nagu ütleb vanasõnagi: üks loll jõuab rohkem väita (küsida), kui üheksa tarka vastata.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”