Mulgi maraton 2004 [MTB]

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 21. 05. 2004. 20:11

Naeru toob suule ikka lätlane, kas oli see kõrves, kus üks lõunanaaber seisis samas grupis kus mina.
Nagu oli numbriga a'la 67 ja hoidis kuni stardini esimesel nr-l ehk 3-l kätt peal. Jube kaval...
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 21. 05. 2004. 21:29

aga mul on kahju et ei jõudnud pilku visata ega vastata neile
tüdrukutele kes vahvalt Polli mägedes ergutasid.......meelde jäi
"juurde sokolaadimusirullikesed"....vms
huvitav kui kaua nad kisasid seal?

villu
Rattur
Postitusi: 140
Liitunud: 18. 06. 2003. 15:21

Postitus Postitas villu » 22. 05. 2004. 16:33

Paar pilti veel Mulgist. http://www.zone.ee/wildakas/Mulgi/ Võibolla keegi tunneb ära ennast :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 24. 05. 2004. 07:04

amordi kõvaduse teema kolisin sõidutehnika alla.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Postitus Postitas ii » 24. 05. 2004. 11:34

Paneks lõpuks oma kommentaarid ka:
Pühapäeval ärgates tundsin, et nina on kinni ja kurk kipitab ning kuidagi nõrk on olla. Otsustasin siiski, et lähen ja sõidan ikkagi selle Mulgi raja ära- pole ju varem seda sõitnud ja huvi oli suur. Nagu kombeks enne starti eriti soojendust ei jõudnud teha, ka painutusi mitte, kuigi olin arvestanud, et jõuab :(
Esimene pettumus tuli siis, kui sain stardinumbri kätte- juhendis oli nagu ju kirjas, et arvestatakse TEC parimat tulemust (318), kuid numbriks sain 448!?
Stardikoridori jõudes oli hämming mul suur, kui sain aru et oma koridori ma küll ei mahu. Kuid siiski leidsin lahenduse- nägin ühes ääres sellist vaba auku ja tõstin üle aia oma ratta sisse ja hüppasin ise järgi.
Siis kõlas stardipauk ja andsin tuld. Linna tänavatel sain päris paljutest mööda, kuid suusaradadel enam riskida ei tahtnud.
Siis äkki kihutas hr. Kikkas :) must mööda ning võtsin talle sappa. Kuid Andruse tempo tundus mulle alguse kohta liiga kiire ja ma loobusin ta sabas sõitmast. Arvasin, et küll lõpus võtan kinni.
Üldiselt läksid kilomeetrid kiiresti, sest rada oli igati huvitav ja väga minu meelt mööda. Eriti meeldis mulle Suusamäed. Õnneks sattus mul ees sõitma rahvas, kes laskumistel eriti ei pidurdanud ja seega oli ka tõusudest kerge üles lasta. Üldiselt oli mul taktika, kas sõidan tõusul rahva ette, et siis laskumistel täiega panna või hoidsin piisava pikivahe, et laskumistel saan kiirema hoo ja panen tõusudel mööda.
Lemmik kohaks kujunes mul see väike lõik krossirajast- seda oleks võinud pikemaltki olla.
Kuigi aegajalt tuli selline nõrkuse tunne peale ja kurk ning nina ei tahtnud piisavas koguses õhku läbi lasta, tundus olevat jõudu mul küllalt ja sõitsin täiega edasi möödudes päris mitmest grupist.
TP ma peatusi ei teinud, sest jooki oli piisavalt ja näksimist ka.
Kuskil 40 km tõmbasin omale geeli sisse ja kõht tundus nagu normaalsena ning tühjuse tunnet ei olnud.
Viimasel 10 km, kui tulid kruusatee lõigud, tundsin äkki, et organism on "kokku kukkumas". Jõin siis kiiresti veel spordijooki ja lasin ennast grupi taha. Mõtlesin, et tuules pean vastu.
Aga ei pidanud- 5km enne lõppu tuli selline "haamer", mida mul enne ei ole olnud. Jäin peaaegu seisma ja 30-sed grupid muud kui panid must rongidena mööda- väga valus vaatepilt.
Otsustasin siiski lõpuni ära sõita, kuigi vahepeal kuulsin, et olen kuskil 600.
Finisheerides oli mul kõigest nii siiber ja mul oli nii halb olla (oli vahepeal lausa valmis ropsima:( ). Kurk oli nii kinni paistetanud, et hingamisega oli raskusi.
Võistluse eel seadsin omale eesmärgiks 2:30 ga ära sõita. Arvestades minu tervist, tundub uskumatuna, et jõudsingi selle sisse ja 2 minti veel pealegi.
Kohaks 496.
Kahju oli lõpuprotokolist vaadata, kui palju tuttavaid konkurente must eest pool olid.
Kuid üldiselt jäin Mulgi etapiga väga rahule: rada super, ajaga jäin ka tegelikult täitsa rahule ja lõppkokkuvõttes ega kohalgi midagi viga ei ole.
Aga haigeks sõitsin ennast ikka täiega- olen siiamaani nohune, kõhane ja kurk haige. Ma ei tea, mis saab TRR'st :(
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 24. 05. 2004. 11:55

ii kirjutas:Esimene pettumus tuli siis, kui sain stardinumbri kätte- juhendis oli nagu ju kirjas, et arvestatakse TEC parimat tulemust (318), kuid numbriks sain 448!?
oehh, veel siis numbrite teemal - kui Sinul oli parim tulemus eelmisel aastal 318, siis ega see automaatselt ei tähenda, et saad 318 numbri - parimad tulemused võetakse arvesse, millest tehakse edetabel, mille järgi jagatakse numbrid. Mõned etapid eelmine aasta võitis Massa, mõned Oras, mõned Kirsipuu - kõik kolm ei saa ju sel aastal alustada numbriga 1 - järjekord tehakse ARVESTADES parimat tulemust.

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Postitus Postitas seiko » 24. 05. 2004. 12:14

SL kirjutas:oehh, veel siis numbrite teemal - kui Sinul oli parim tulemus eelmisel aastal 318, siis ega see automaatselt ei tähenda, et saad 318 numbri - parimad tulemused võetakse arvesse, millest tehakse edetabel, mille järgi jagatakse numbrid. Mõned etapid eelmine aasta võitis Massa, mõned Oras, mõned Kirsipuu - kõik kolm ei saa ju sel aastal alustada numbriga 1 - järjekord tehakse ARVESTADES parimat tulemust.
Täpsustuseks siis nende stardikohtade jagamise metoodikast. Toon ära siin mõned orienteeruvad võimalikud numbrid (tegelik koht sõltub muidugi sellest, kui palju tegijaid kohale tuleb). Esimene on siis parim koht 2003 hooajal, teine võimalik stardinumber 2004 Mulgis:
11 - 30
34 - 100
82 - 200
132 - 300
174 - 400
228 - 500
jne, jne

Tegelik seis oli siiski selline, et näiteks 198.koht 2003 andis 300. stardinumbri, vastavalt 373.koht - 500. numbri.

Veiko

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 24. 05. 2004. 12:33

seiko kirjutas: Täpsustuseks siis nende stardikohtade jagamise metoodikast. Toon ära siin mõned orienteeruvad võimalikud numbrid (tegelik koht sõltub muidugi sellest, kui palju tegijaid kohale tuleb). Esimene on siis parim koht 2003 hooajal, teine võimalik stardinumber 2004 Mulgis:
11 - 30
34 - 100
82 - 200
132 - 300
174 - 400
228 - 500
jne, jne

Tegelik seis oli siiski selline, et näiteks 198.koht 2003 andis 300. stardinumbri, vastavalt 373.koht - 500. numbri.

Veiko
Kas Mulgis ei pandud stardi numbreid mitte kogu eelmise aasta koondtabeli järgi ? Olid nt. eelmise aasta üldtabelis 100-s., startisid Mulgis ka 100 numbri alt. Minu stardi number oli küll sellise loogikaga ja mis iseenesest ka täiesti mõistlik. Muidugi, oleks hea meel olnud, kui oleks saanud eelmise aasta parima tulemuse järgi startida (oleks 73 võrra väiksema numbri, ning stardijoonele lähemasse koridorigi saanud)
ii-le. Kui oleksidki saanud numbri 318, mis oleks muutunud ? Mitte kui midagi, startinuks ju täpselt samast kohast. 250-500 grupis.
Ilmselt Kõrves stardi numbrite jagamise juures võetakse arvesse Mulgi tulemust ja kindlasti visatakse vajadusel ka 2003a. koondtabelile pilk peale.

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Postitus Postitas ii » 24. 05. 2004. 13:20

ii-le. Kui oleksidki saanud numbri 318, mis oleks muutunud ? Mitte kui midagi, startinuks ju täpselt samast kohast. 250-500 grupis.
Stardikoridor oli ju 400- 600 :)

Aga tänud SL'le- ma sain asja selgeks.
Ma midagi sellist arvasin ise ka ja sellepärast ei tegelenud oma strardinr selgitamisega piisavalt. Oma tekstis käsitlesin seda tegelikult ka kui "jutu jätkuks".
Aga tore on veenduda selles, et rahvas loeb põhjalikult teiste memuaare :)
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

Vasta

Mine “Eesti võistlused”