HRK krossisarja VIII etapp Häälimäel 15.10.05

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

HRK krossisarja VIII etapp Häälimäel 15.10.05

Postitus Postitas vigurivänt » 12. 10. 2005. 09:27

Nagu varem räägitud,toimub võistlus kolmes osas.
Tõus Häälimäele-see sama H100 lt tuttav.
Häälimäe downkill-magus tükk kiirabil sel aastal veel kliente saada :twisted:
Kruusakas-päris sile ei ole,aga ikka kimamine.Mööda seda kolmnurka,mis moodudtub ümber Haanjamehe talu.NR 1 võtab koerad enda peale :twisted: (jälle kiirabil lootust tööd saada)
Need kes ellu jäävad peavad pärast saunas pidu.
Kogunemine 12:45 Maraton spordikaupade poe juures,kust sõidame ratastega Haanjamehe tallu.Võimalik on saata asju autoga ära.
Osavõtust teatada 50 82 616
Tark ei torma!

jannar
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 22. 05. 2005. 18:30

Postitus Postitas jannar » 12. 10. 2005. 20:18

Kas on ka mingi ringide arv või distants enamvähem teada? Või tuleb selline hullem sprint - igat elementi üks kord, aga hästi kiiresti? :shock:

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 12. 10. 2005. 20:42

Sa oled õieti aru saanud.Igat elementi üks kord,tulemused summeeritakse ja selle põhjal selgub viimase etapi võitja.
Tõus-kruusateelt üle heinamaa Häälimäe otsa.
Laskumine-Häälimäe downkill omas mahlas
Silemaa-mis ta nüüd nii sile,aga pikkust on tal täpselt 3 kilomeetrit ja seda kruusal.
Tark ei torma!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 12. 10. 2005. 21:55

vigurivänt kirjutas:Sa oled õieti aru saanud.Igat elementi üks kord,tulemused summeeritakse ja selle põhjal selgub viimase etapi võitja.
Tõus-kruusateelt üle heinamaa Häälimäe otsa.
Laskumine-Häälimäe downkill omas mahlas
Silemaa-mis ta nüüd nii sile,aga pikkust on tal täpselt 3 kilomeetrit ja seda kruusal.
Iga ala eest antakse punktid vastavalt 100, 95, 92, 90, 89, ... - siis need kolmelt alalt saadud kohapunktid summeeritakse ning selgub viimase etapi järjestus. Võrdsete punktide korral loeb parem koht jne
Kui muidugi saun ja kuumaveevälivann 8) (kas võib neli sõna kokku kirjutada :?: ) enne tulemuste lõplikku kokkuliitmist kohtunikke ära ei rammesta.

Kasutaja avatar
skogvarg
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas skogvarg » 14. 10. 2005. 17:19

kas õlle peab kohe kaasa võtma või on hiljem linna minejaid ?
Ma mõtlen mitme kotiga ma tulema pean :twisted:
Kurrask, nigu kirve silma pääl istut.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 14. 10. 2005. 17:39

skogvarg kirjutas:kas õlle peab kohe kaasa võtma või on hiljem linna minejaid ?
Ma mõtlen mitme kotiga ma tulema pean :twisted:
Püsime teemas mehed - no beer, just cycling :D
Linnast läheb auto, paned oma kotid (kui on üle kahe) sinna peale.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 10. 2005. 18:10

holden kirjutas:... Püsime teemas mehed - no beer, just cycling :D
Kuna teil hooaja lõpp jne, siis tuletaks lõpetamise efektiivsuse mõttes meelde, et pivo bes vodki, dengi na veter :idea: :) Aga muidu siis kodar kanni lõpetuseks teile.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

JanisP
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 05. 08. 2004. 12:10

Postitus Postitas JanisP » 16. 10. 2005. 14:38

See ülikõva üritus ka siis läbi tehtud...peale väikse väsimuse (magamatusest vist) ei tähelda mingeid kõrvalmõjusid. Aga see eest on emotsioone kuhjaga :lol: Nii sportlik osa kui ka pärastine kuum saun, lebolas (mullivann) mõnulemine ja limpa. Või siis videode vaatamine ja limpa...jne ja limpa.
Ei noh jah...tuleb vist ala vahetada ja laskujaks hakata 8). Magus napp võit Häälimäe downkillil MTB-ga DH vastu :wink: Viimase etapi teenitud punktidega võit kokkuvõttes pole ka paha :P Igatahes ilutseb nüüdsest minu kappi trofee millel võib tajuda teiste valatud higi.

Mõned mõtteterad:
HRK mitte rattaklubi vaid koomikute klubi 8)
Millal "amtelikke" ehk kergelt filtreeritud pilte saab :P
Kus krt lubatud limpa siis jäi...

On ikka mida meenutada. Jätkame samas vaimus.
Inimkeha areneb rutiinis

Kasutaja avatar
skogvarg
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

oli hea üritus

Postitus Postitas skogvarg » 16. 10. 2005. 19:05

Toetan minagi siinkohal Janise sõnavõttu.
Väga vinge üritus oli.
Eriti meeldib mulle ülimõnus õhkkond, mis valitseb selle seltskonnaga koos viibides.
Jään ootama järgmist hooaega väga positiivne emotsioon sees.
P.S.
Taaskord oskas tehnika alt vedada siis, kui kogu üritus läbi.
Seekord siis hommikul, kui hakati Võru poole seadma otsustas vänt peale
100 m läbimist ära kukkuma hakata.
Tänud neile kes mind Haanjast alla aitasid.
Aga ametlikke pilte sooviks tõesti näha. :wink:
Kurrask, nigu kirve silma pääl istut.

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 16. 10. 2005. 20:01

Minu seebikast saavad pildid netti venitatud homme ja seda vanas tuttavas paigas.
Mis puutub üritusse,siis oli kõik väga ok.
Ilm kannatas ka lõpuni ära,alles siis pööras segi.Janise võit Hardy ees laskumisel 0.4 sekundit jääb DH mehele kindlasti kauaks hinge närima :)
Ja see mees,"kesiganestakapole",võiks oma raamatukujulisestraalist levitada ka viimase etapi tulemusi ja sarja lõppjärjestust.Või said tulemused Tondi kätte.Igatahes võiks seda levitada.
Olen Skogvargiga ka nõus,seltskond on tore ja senised üritused vaid tugevdavad ühtekuuluvust ja meeskonnatunnet.

PS.Tänud Tondile eriti ?effi auhinna eest.Hammakatest karikat nägid minu silmad esimest korda.Kui shimano tootesarja aluseks võtta,siis peks minu kapipealset kaunistama LX karikas.
Tark ei torma!

Kasutaja avatar
Qnd
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 23. 09. 2005. 14:55

Postitus Postitas Qnd » 17. 10. 2005. 08:59

Kui HRK seltskond Haanjamehe talu saunas oma hooaega lõpetas, siis viibides ise kõrvalasuvas Simmanisaras pidustustel, kuulsin mingil ajahetkel poole kõrvaga teenindavat personali väljendamas oma muret a la "ei tea, tahavad oma lõkketulega vist saunale tuld räästasse saada" :lol:

Kasutaja avatar
Tõnuke
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 13. 07. 2004. 13:39

kergelt filtreeritud pildid

Postitus Postitas Tõnuke » 17. 10. 2005. 09:55

Ei saa minagi kiidusõnu lausumata jätta küll vinge kolmik-krossi, küll sauna, küll lebola (vabandust kahe pudeli kildudeks muutmise eest :? ), küll kurgi-viinamarja-salati-meekoogi..., küll kena "karika", küll kirgi köitnud H100 video vaatamise ja kõige muu eest, mille kallal korralduse pool kõvasti vaeva on näinud! Tahaksin tänada ka kõiki HRK liikmeid, kes selle päeva meeldejäävaks muutsid - eriti tahaksin aga tänada Aaret selle kauni ja pisarateni südant liigutava kõne eest!

Natuke pilte, mida jõudsin teha enne akude kustumist:
http://www.hot.ee/haalimae/
2010 tehtud 135 võistlust - ehk aitab nüüd juba?!

Kasutaja avatar
tont
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 02. 10. 2004. 20:08

Postitus Postitas tont » 17. 10. 2005. 10:32

Üritus ise oli nii kõva kui veel olla annab - alates sellest, et kogu pundiga sai ülimat uhkust tundes läbi linna sõidetud - valige Haanja Rattaklubi :D
Viimane kross, mis koosnes kolmest alasõidust - Häälimäe tõus, Häälimäe laskumine ja kruusa sprint. Kes nägid, kes mitte aga anti minna nagu mõisa peale.
Hilisem koosviibimine - SUPER, kogu seltskond vääääga lahedad inimesed. See krossisari ja kogu hooaeg on klubilasi kõvasti liitnud.
Karikad - tore kui meeldivad, aitäh.
Kinoseanss - vastuvõtt oli südant soojendav, õnneks jäi maja püsti :lol: , unetud ööd on asja ette läinud. Kes H100 video lõplikku varianti ootavad: siis kes kannatab see pidi kaua elama, loodan kõige paremat, et väga palju teil enam kannatada ei tule.
Ärge rattaid ära konserveerige, ka talveks on mõni plaan varuks !
tont tuud tiid

jannar
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 22. 05. 2005. 18:30

Postitus Postitas jannar » 17. 10. 2005. 16:20

tont kirjutas:See krossisari ja kogu hooaeg on klubilasi kõvasti liitnud.
(y) (y) (y)
Kuna see hooaeg oli minu jaoks elu esimene jalgratta seljas, siis Hallimäe etapil esmakordselt HRK kossisarjas osaledes, polnud mul õrna aimugi millesse ennast mässin. :roll: Nüüd, peale seda viimast üritust võin juba kindlalt öelda, et see oli üks parimaid otsuseid nende "hulludega" liituda. (ametlik liitumine on veel tegelt vormistamise küsimus).
Rõõm oli ka näha, et viimaseks etapiks oli konkurents juba kõvasti tihenenud. See lisab ainult motivatsiooni järgmiseks hooajaks 8)
Ja kusjuures, seltskond on ikka tõsiselt viimase peal! - ma ei oleks ilmas uskunud, et nii palju huumorit võib ühte Haanjamaa sauna ära mahtuda :D
Auhinnagaala jäigi mul nägemata :evil: Kas sellest paljukiidetud hammakatest karikast mõni pilt kah tehti?

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 17. 10. 2005. 17:21

Tark ei torma!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 17. 10. 2005. 17:32

Krt, kodu vist ei lastaks säänest panna, aga kusagil avalikus kohas võiks enda oma (:oops:) ka väljas olla - ja selle punase näo tõttu siis ettepanek: järgmisel aastal karikad esimesele kuuele. 8) Motti tekiks kohe mitu kilo väljasõidetud kohta kaitsta.

oru
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 27. 01. 2005. 22:46

Postitus Postitas oru » 17. 10. 2005. 18:39

http://kaido.tuum.net/picture_010.jpg
Pildil siis Haanja RK raudne nelik :D
Hetkel pildil üks naine, vastassugu Teil on võimalus :twisted:

Üritusest niipalju, et midagi nii Fun'i pole kaua olnud :D
Kui keegi juhuslikult leidis enda juurest pompea boxserid, siis teatke et need jäid mul saunas teadmata kadunuks :roll: Paanikaks pole mõtet , asjad on puhtad :twisted: Leiti ka veel Sveitsi nuga, täpsemat infot arvatavasti saab viimastelt lahkujatelt.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 17. 10. 2005. 18:48

hommikul saunast oma riismeid kokku korjates nägin mingeid puna-musti (kõik on suhteline) vbla trussikuid, aga kuna eelmise päeva karm etapp oli minust kõik jõuvarud viind :( , olin enda peale :twisted:, seega jäid need asjad minust üles võtmata. helista 7866000, küsi haanjamehe talu numbrit ja uuri sealtkaudu.
P.S. nüüd pilti nähes taipasin, miks juuksed hommikul kleepusid :oops:

oru
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 27. 01. 2005. 22:46

Postitus Postitas oru » 17. 10. 2005. 18:58

holden kirjutas:hommikul saunast oma riismeid kokku korjates nägin mingeid puna-musti (kõik on suhteline) vbla trussikuid, aga kuna eelmise päeva karm etapp oli minust kõik jõuvarud viind :( , olin enda peale :twisted:, seega jäid need asjad minust üles võtmata. helista 7866000, küsi haanjamehe talu numbrit ja uuri sealtkaudu.
P.S. nüüd pilti nähes taipasin, miks juuksed hommikul kleepusid :oops:
Noid puna-musti kohtasin samuti hommikul, kuid pole minu. Järelikult pole ma ainuke kes hommikul aluspesu üles ei leia :twisted:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 18. 10. 2005. 12:11

Koondtabel on nähtaval siin, äi mina oska seda siia üles seada. :oops:
Üritan ka viimase etapi miskit pidi üles riputada.

Edit 1: Sain ka viimase etapi kokkuvõtte pildile!

Vasta

Mine “Eesti võistlused”