EEC VI Rakvere Rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
jyrx
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 15. 05. 2005. 20:25

Postitus Postitas jyrx » 05. 09. 2005. 10:05

Eelmised EEC-etapid tekitasid mulje, et ilma amordita on ka täiesti OK sõita, kuid peale eilset sõitu kadestan jälle amordimehi :D Eriti hull oli üks põllulõik umbes ringi keskel. Oleks olnud nagu heinamaa, aga sõidusuunaga risti juurikad vahtisivad igalpool vastu. Täna on käsi raske rusikasse pigistada. Rada super, eriti suusahüppemäe laskumised. Kuigi maksimaalselt pingutades on kõik rajad sellised ühesugused veremaigulised :)
Teise ringi keskel hakkas esimene käikar trikitama - kett tuli mõned korrad ise suurelt hammakalt keskmisele. Tulemust see eriti ei mõjutanud. Peale sõitu avastasin, et käikar lihtsalt puru :cry:
172/188 20.7 km/h 2:27

janek179
Rattur
Postitusi: 459
Liitunud: 12. 04. 2005. 10:02

Postitus Postitas janek179 » 05. 09. 2005. 10:18

Esimest korda siis katkestajate leeris :(.
Sai siis kumm ära lõhutud ja varu paigaldamisega liialt rapsitud ja kiirustatud, et rajale pääseda aga selle tulemusena jäin ca2-3km pärast üldse jalameheks. Finisisse jalutades ja seal kumm maha võttes avastasin, et olin kukutanud ventiili korgi lohvi sisse. Sellest sain õppetunni, et ei maksa väga kiirustada/rapsida kummi vahetusega ega kaotatud 4-5 minutit nagunii tagasi ei tee sellisel raskel ja tehnilisel rajal.
iga algus on raske

CC Rota Mobilis
http://fixalfa.ee

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 05. 09. 2005. 10:22

janek179 kirjutas:...Finisisse jalutades ja seal kumm maha võttes avastasin, et olin kukutanud ventiili korgi lohvi sisse. Sellest sain õppetunni...
Ventiili kork on mõttetu junn. Viska minema :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Matkaja
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 09. 09. 2003. 08:46

Postitus Postitas Matkaja » 05. 09. 2005. 10:42

Krt küll, miks minu kodu juures sellist rada ei leidu :(
Oma sõiduga eriti rahule ei jäänud ja üks keti neet otsustas ka töö tegemise asemel pensionile jääda, mis mind raja kõrvale korraks jättis. Õnneks olin ketivõtme hommikul tagataskusse pannud.
Tulemus minu elioni keskmiste seas - 300 seast veidi tagapool.

MiniBikini69
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 24. 08. 2004. 10:11

Postitus Postitas MiniBikini69 » 05. 09. 2005. 11:20

Slaalomirajast sai joostes selgelt kiiremini ülesse, möödusin kohe mitmest konkurendist- muidugi ega see ratta pealt maha tulemine ikka õige värk ei ole. Aga kiusatus oli nii suur. Lahe rada. Lahe sõit. Ise esimest korda 100 sees. Mõnus tunne kohe.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 05. 09. 2005. 11:51

MiniBikini69 kirjutas:Slaalomirajast sai joostes selgelt kiiremini ülesse, möödusin kohe mitmest konkurendist- muidugi ega see ratta pealt maha tulemine ikka õige värk ei ole. Aga kiusatus oli nii suur. Lahe rada. Lahe sõit. Ise esimest korda 100 sees. Mõnus tunne kohe.
Niipalju, kui mina nägin, jooksjaid küll kellestki eriti ei olnud:P, aga olin ka ilmselt vähemalt poolsada sõitjat tagapool. Loomulikult kui JAKSAB ja kannatab joosta, siis saab jah kiiremini üles. Kõndijatest sai igatahes sõites pisut kiiremini. Kahjuks otsustasid kõndijad kõndida keset rada segiläbi, niiet üles kerides tuli sõidujoont pidevalt otsida ja tuli ette ka kõndijate nügimist, kuna sellise kallaku peal mööda slaalomitamine suht keerukas:P Minu vabandused nende ees.

Kasutaja avatar
Hardy
Rattur
Postitusi: 77
Liitunud: 28. 05. 2003. 04:08

Postitus Postitas Hardy » 05. 09. 2005. 13:13

rada oli tõesti lahe kuigi jah üheskohas oli tegemist, et puude vahelt läbi saaks hardy lenks törts lai. muidu dh rattaga sõitmiseks päris mõnus eriti need laskumised, seega rajameistrile lööks patsu küll.
;Kube hellaks;

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 05. 09. 2005. 13:16

täitsa super rada:]
kõidel teistel elionidel osalenud üle 1 korra, aga esimene kogemus rakverest on super, hea koha said need, kes kannatada viitsisid, tuules istuda polnud võimalik

endale loeti esimesel ringil suusamäel midagi 277, lõpus koht 170..

ise väga rahul, aga keha jonnid, täna hommikul ärgates kael ja rinnakorv ikka täitsa ära põrutatud:X

anyway, elva maratoni korraldajad võtke õppust

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 05. 09. 2005. 13:19

Vahva sõit,head mälestused,sest koht oli mega.Astusin esmakordselt sajaste klubisse.Kuigi sõidu ajal oli ebameeldivaid juhtumisi,hajutab tulemus kõik selle.Kaks korda suruti julmalt külili,maandusin õnnelikult,kahel korral takistasid jalutajad mäe vallutamise.Kuigi trennis sai kogu rada sadulas läbitud,ei ole võistluse ajal see alati võimalik.Ega selle juurikalise tõusunuki kõndimisega midagi ei kaotanud kah,lihtsalt ühe mehe väide minu vandumise kohta,peale seda kui ta oli rattaga mu ponnistused pidurdanud,et sõida võsast kui nii kõva mees oled,see paneb imestama,kuidas mõnel pingutusest kuulid nii kokku jooksevad :(
Püüan järgmisel aastal nahhaalsem olla,äkki toob edu.
Toit oli siiani parim(maitse asi ütles kukk ja nokkis .....)

186/193
minu spido näitas 50,4
max 50,96
avg 20,97
02:18:18

Ainuke pettumus,lastele ei olnud mingit autasustamist,ootas teine nii väga.Isegi mingit kaelapaela küsima läinud lapsele öeldi:"EI SAA" :( Aga eks tuli Tartus Macist läbi käia ja ise premeerida,võistluse korraldaja tahab ka elada :D

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 05. 09. 2005. 13:55

RvN kirjutas:täitsa super rada:]
endale loeti esimesel ringil suusamäel midagi 277, lõpus koht 170..
Asi selles, et vahepealt kadusid M16 sõitjad ja kiiremad matkajad ära. Mulle öeldi seal metsas 406 ja teise ringi alguses kui kohti loeti olin juba ~330 (lõpuks 290 sees).
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 05. 09. 2005. 14:15

ok vaatasin üle, esimese ringi aeg oli mul 1:14, nii et sinna võib lugeda 17 "matkajat"

sorry:]

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 05. 09. 2005. 14:20

vigurivänt kirjutas:Püüan järgmisel aastal nahhaalsem olla,äkki toob edu.
Või hoopis: "jätkan treeninguid samas vaimus ja ei vannu ega ropenda rajal" ... kindlasti toob edu! 8)

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 05. 09. 2005. 14:54

Repliik: rahvas jõuab sõita nagu loom. Ainult, et siledat ja mäest üles. Mäest alla rahvas ei sõida.

Miks ei käida Prükkeli sõitudel tehnikat harjutamas? Miks ei ole Prükkeli sõitudel 100 ja rohkem venda stardis? Minge käige (tõsiselt soe soovitus, kuigi teisalt, siis minu enda tulemused (kohad protokollis) lähevad senisest veelgi halvemaks)!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2474
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 05. 09. 2005. 14:59

SL kirjutas:Repliik: rahvas jõuab sõita nagu loom. Ainult, et siledat ja mäest üles. Mäest alla rahvas ei sõida.

Miks ei käida Prükkeli sõitudel tehnikat harjutamas? Miks ei ole Prükkeli sõitudel 100 ja rohkem venda stardis? Minge käige (tõsiselt soe soovitus, kuigi teisalt, siis minu enda tulemused (kohad protokollis) lähevad senisest veelgi halvemaks)!
Palju sa Jaanuse käest selle postituse eest raha said? :lol: :lol:

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 05. 09. 2005. 16:03

pean SL-le ausalt tunnistama et mina olen yks nendest kes laskumistel "seisab". seda enam ,et kui olen õieti näo ja nime õieti kokku viinud ,sõidame elionil aegajalt yhte auku. nii et sorry . samas olen täheldanud et nii mõnigi mees ,kes laskumistel seljataga lärmab ja kelle võimalusel olen mööda lasknud, jääb jalle järgneval tõusul "seisma "ja ega see pole oluliselt parem variant ,eriti singlite puhul.
Prükkeli sõitud aitaks kindlasti tehnika arengule kaasa, pole end lihtsalt pidanud sportklassi vääriliseks. harrastajates osaledes ei jõuaks pärast seda halinat ära kuulata.
rakverest nii palju et see kord tegin laskumistel tyli ainult yhe ringi kuna tubuless otsustas 1/3 enne ringi lõppu tyhjenema hakata.

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 05. 09. 2005. 16:18

Ise seekord rakveres ei sõitnud,aga see eest tegin mõned PILDID :!:
Igaüks võib olla kõige kiirem ja osavam.
Tuleb lihtsalt natuke harjutada!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 05. 09. 2005. 16:41

tp kirjutas:pean SL-le ausalt tunnistama et mina olen yks nendest kes laskumistel "seisab". seda enam ,et kui olen õieti näo ja nime õieti kokku viinud ,sõidame elionil aegajalt yhte auku. nii et sorry . samas olen täheldanud et nii mõnigi mees ,kes laskumistel seljataga lärmab ja kelle võimalusel olen mööda lasknud, jääb jalle järgneval tõusul "seisma "ja ega see pole oluliselt parem variant ,eriti singlite puhul.
Prükkeli sõitud aitaks kindlasti tehnika arengule kaasa, pole end lihtsalt pidanud sportklassi vääriliseks. harrastajates osaledes ei jõuaks pärast seda halinat ära kuulata.
rakverest nii palju et see kord tegin laskumistel tyli ainult yhe ringi kuna tubuless otsustas 1/3 enne ringi lõppu tyhjenema hakata.
Just - mina seisan päris tihti tõusudel ja püüan ka siis ruumi teha :) Aga ju me ikka kokku sattnud pole, sest lärmamiseks ma pole põhjust näinud. Ma ise olen spordis tavaliselt ka viimaste hulgas, no midagi pole teha, tuleb alla neelata, et Porteri maniakkidele (heas mõttes) kaotada tuleb :D

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 05. 09. 2005. 16:50

Minul sama kommentaar, ma lasin pigem merehärjad tõusudelt enne metsa kui terve tee nende taga pidureid krigistada... Endal aeg 02:34, rajale hinne kümme.

Mis teema mul endal aga kripeldama jäi... läksin peale sõitu tammiku juures mööda mäge üles ja terve tee oli täis geelipakke ja korke. Ma ei tea, kas need ära koristatakse või kuidas aga eks samasugune pilt avaneb igal pool võsas, kus võistlused olnud.

Mida meist igaüks saab teha: näiteks ise ostsin endale geelipudeli: valad geeli pudelisse, hea juua ja ei jää sinust metsa prügi maha.

Luusisin rattaga kuu tagasi Pirita-Kosel ja leidsin vaateplatvormist botaanika-aia poole sõites metsast lõigu Maximuse rada.... keegi tark ilmselt teab, millal seal seda võistlust peeti, igatahes olid need rajamärgistused juba mitme lume all olnud. Rõve.

Minu jutt on sellest, et keegi ei salli risu metsa all. Ärme seda ise ka sinna vii.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 05. 09. 2005. 17:52

tp kirjutas:pean SL-le ausalt tunnistama et mina olen yks nendest kes laskumistel "seisab"
Laskumisi ei pea tingimata TRC'l harjutama. Uuri parem välja, kes tehnilisematel laskumistel hätta ei jää ja suru end nendega koos trenni :wink:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 05. 09. 2005. 18:42

Kuna eelmise aasta sõit jättis väga hea mulje, siis terve see hooaeg sai treenitud selge eesmärgiga Rakveres "saja sisse panna", ehk valmistusin spetsiaalselt viimaseks Elioniks. Mu usaldusväärne Merida on mind siiani vägagi hästi teeninud (4000km trenni ja võistlust maastikul ilma suuremate probleemideta), aga eile ta kannatus katkes. Igatahes 5min enne starti avastasin, et esimene pidur on totaalselt kinni kiilunud, ega lase rattal ringi käia. Teise ringi alguseks jõudsin ainult tagumise piduriga juba ära harjuda kui üks tagumise jooksu kodaratest vihastas ning murdus. Kuna kodara murdumise avastasin alles fini?is, arvasin sõidu ajal, et lihtsalt pidur jälle jupsib. :arrow: Ise veel sõidu ajal imestasin, et võhma nagu oleks, aga samas teravust (et teistest mööda punnida) pole :roll:
Kahju, et hooaja mõnusaim (minu jaoks ka vimane) võistlus nii lõppes.

Samas rada fantast ning ka korraldus eeskujulik.
Viimati muutis banzai, 05. 09. 2005. 18:44, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 05. 09. 2005. 18:43

hea sõit oli...hommikul oli küll kehv enesetunne ja rakveresse saabudes värisesin üleni, aga stardiks oli kõik korras, sai ka seekord mõnusalt ennem sooja tehtud. Esimesel ringil oli kohe suur tormamine ja rahvast igalpool palju :D aga kui tuli 2 ring siis hoog langes...endal oli ka jube palju kasu sellest et rada sai varem ikka läbi sõidetud teadsid kus mis tuleb ja mis käiguga kuhu minna...raputas see rada aga kõvasti...kõige raskem oli muidugi see suusahüppetorni tõus, mida teist korda oli juba jube raske sõita...1 ringil veel keegi ei osanud laskumist sõita (sellel langi laskumisel) nimelt vajutas see mees esipidurid või mis ta seal tegi aga käna ta käis ja nii risti rajale et mul polnud kuskilt mööduda ja siis panin ka kergelt külje maha aga noh eks juhtub...2 ringil oli hea kirsaga koos sõita :) kirsa läks ja läks aga kui tõus tuli oli ta kohe käes jälle :D aga jah märkasin et vigastusi ikka oli, rohkem kui kuskil mujal olen näinud, nimelt seal pargis kus oli see suusasild, seal taga oli saepurusse sügav auk tekkinud massi mõjul ja keegi vist cosmose sõitja oli seal kõvasti kukkunud, hoidis õlasti kinni ja oigas :( kahju kohe...aga muidu igati (y)

koht tuli parim mis elionis olnud: 151
aeg: 2:24:56,6
spido näitas: 52 km
max kiirus: 54.1 km/h

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 05. 09. 2005. 18:47

SL kirjutas:Prükkeli sõitudel
TRC mitu nime juba, Prükkeli sõidud, Prükkel Cup jne :D :P

Kasutaja avatar
T!!T
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 26. 05. 2003. 08:53

Postitus Postitas T!!T » 05. 09. 2005. 20:54

m6mm kirjutas:Mis teema mul endal aga kripeldama jäi... läksin peale sõitu tammiku juures mööda mäge üles ja terve tee oli täis geelipakke ja korke. Ma ei tea, kas need ära koristatakse või kuidas aga eks samasugune pilt avaneb igal pool võsas, kus võistlused olnud.

Mida meist igaüks saab teha: näiteks ise ostsin endale geelipudeli: valad geeli pudelisse, hea juua ja ei jää sinust metsa prügi maha.
tühja geelipaki vm taara saab ju samuti taskusse tagasi panna, milleks see pudel?
Siit vbla küsitluse teema, et mis sa teed tühja geelipakiga?
1. viskan metsa alla
2. panen taskusse tagasi
3. ...

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 05. 09. 2005. 21:57

Panen tagasi, kuna Colgate hambapastatuubi korke pole niipalju et neid ära loopida :wink:
Zero the Hero

soosaar
Rattur
Postitusi: 77
Liitunud: 14. 09. 2003. 17:37

Postitus Postitas soosaar » 05. 09. 2005. 22:07

tundub, et ma olin siis see, kes kristjan07 ees lõpetas, koht siis 150
Üldiselt suht norm sõit oli ja tagantjärele oma hommikust seisu hinnates võib rahule jääda. Eelpool on juba korduvalt räägitud, kui hea rada jne. Kuna rada oli suures joones suht singel ja oli lõike kus pikalt puudus möödumisvõimalus. Tahaksin tänada neid häid inimesi, kes mööda lasid kiiremad rattureid kohtades, kus see oleks muidu olnud võimatu. Tänud:)

Kasutaja avatar
Tõnuke
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 13. 07. 2004. 13:39

Lemmik maraton!

Postitus Postitas Tõnuke » 06. 09. 2005. 01:30

Rakveres olen saanud parimad Estonian Cupi kohad. Rada meeldib just seetõttu, et on igasugust värki ühe ringikese peale koondatud. Ja see on ka lahe, et teisel ringil ei ole kõik nii nagu esimesel (kas või saepuruauk, mis tagaratta üles viskas). Eks esimesel ringil oli jah veidi tüütu singlilaskumistel molutada, aga eks teisel ringil sai see eest topelt tagasi tehtud. Pealtaatajate kommentaarid, et "see oli küll täitsa hull" kõlasid kõrvus päris magusasti! Hüppemäe tõusu pressisin mõlemal korral üles (ehk küll jõuülekanne on minu rattal kiirem kui teistel). Korraldajate vaeva tuleb ka siiski kuidivõrd austada - nii vinge tõusu ikkagi rajale teinud. Aga jah - eks kõigi aegade EC parima koha peab siiski kirjutama suuresti hea õnne ja teiste ebaõnne arvele.

Kuna ka Lobamokal pedaal ära murdus, siis vähemalt on natuke rohkem pilte võistlusest:

http://www.hot.ee/hrkrakveres/
2010 tehtud 135 võistlust - ehk aitab nüüd juba?!

kepsa
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 15. 04. 2005. 15:05

Postitus Postitas kepsa » 06. 09. 2005. 03:46

Enamus kirjutab, et eelmise aastaga aeg kehvem. Endal hoopis vastupidi, paar mintsa parem ja koht ka parem. Samas ei lootnudki säärast tulemust nagu ta siis tuli (130-140vahele). Tagantjärgi aint kahju, et stardis kohe ummik tekkis ja nö karpi jäin, kaotasin seal juba oma 100 kohta. Esimese ringi tagumises osas jäin veel kahe aeglasema ratturi taha ka kinni, päris tükk tegu oli et mööda saada, osalt siis kitsa raja tõttu, teisalt ratturite tõttu, kes lihtsalt nö katet tegid. Mööda saades sai aga kohe hea mitu kilomeetrit üksipäini kihutatud, et eespool olijatele järgi jõuda.
Vbl siis korraldajatele ettepanek, et jrgm aastal stardikoridor kitsam ja pikem teha. Ehk võrgud puudeallel sissepoole, saaks kindlasti stardirüsina väiksemaks.
Kahjuks supi kohta ei oska kommentaare lisada, oli kiire minemaminekuga, oli ju vaja ka kossus eestlasi toetada :)
Rõõmsal jalgratturil on hambavahed sääski täis!

tauno
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 26. 07. 2003. 10:27

Postitus Postitas tauno » 06. 09. 2005. 07:08

Rivo kirjutas:
tp kirjutas:pean SL-le ausalt tunnistama et mina olen yks nendest kes laskumistel "seisab"
Laskumisi ei pea tingimata TRC'l harjutama. Uuri parem välja, kes tehnilisematel laskumistel hätta ei jää ja suru end nendega koos trenni :wink:
lepi Alvaroga üks trenn nõmmel kokku ja sa ei "seisa" enam kunagi laskumistel...

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 06. 09. 2005. 07:28

tauno kirjutas:
Rivo kirjutas:
tp kirjutas:pean SL-le ausalt tunnistama et mina olen yks nendest kes laskumistel "seisab"
Laskumisi ei pea tingimata TRC'l harjutama. Uuri parem välja, kes tehnilisematel laskumistel hätta ei jää ja suru end nendega koos trenni :wink:
lepi Alvaroga üks trenn nõmmel kokku ja sa ei "seisa" enam kunagi laskumistel...
samas võibolla ei kannata enam yldse kunagi rattaselga istuda? :D

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 06. 09. 2005. 07:57

kepsa kirjutas:Enamus kirjutab, et eelmise aastaga aeg kehvem.
:roll:
Viimati muutis Märt, 06. 09. 2005. 11:31, muudetud 1 kord.

Arno
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 26. 05. 2004. 17:07

Postitus Postitas Arno » 06. 09. 2005. 09:28

Väga hea sõit, elu puhtaim olin kah finishis :)

Minu arvamus laskumistest Rakveres on, et nad olid väga sheffid sõita aga siiski ka parajalt julmad. Puud igal pool ajasid mulle hirmu nahka. Võistlusolukorras jalg nats pehme ka ja seetõttu jätsin mõnuga reservi. Kuklasse keegi ei hinganud, üks kodanik must mööda läks ja hiljem külili oli ka :) (tegelt tänud talle, pärast sõitsin jälle pikalt tema rattas). Ehk siis minu meelest oli üsna ratsionaalne neid laskumisi rahulikult võtta.

Rada muidu mega, vaheldust ja tegevust kogu aeg - nagu kõik siin juba ilusti öelnud on.

Oma kohta parandasin jõudsalt - uskumatult tähtsad asjad on siiski stardipositsioon ja ratas, mis seekord tavapärasest paar kilo kergem oli. Kui keegi kõhkleb kas tasub ratta alla raha panna, siis minu täna arvan, et tasub küll.

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 06. 09. 2005. 11:22

rada oli ikka väga hea, parem ikka kaks korralikku ringi kui üks pikk ja igav. Metsa vahelised laskumised ja nokerdamised olid ikka väga ägedad. Enda sõiduga jäin rahule, kordasin oma parimat kohta 168.
ainus asi mis kripeldama jäi oli kaotus Märdile ja veel nii palju.
vilts

Kasutaja avatar
sileem
Rattur
Postitusi: 94
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:02

Postitus Postitas sileem » 06. 09. 2005. 13:20

Elion Estonian CUP VII etapp Rakvere VI Rattamaraton tõi nõudlikule, tehnilisele ja raskele rajale üle tuhande rattahuvilise. Põhisüidu lõpetas 670 ratturit, matkasõidu 206 tatturit.
http://www.esport.ee ;)

Niet need kes lühikest sõidavad on tatturid :)

Kasutaja avatar
tarzic
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 07. 03. 2005. 20:21

Postitus Postitas tarzic » 06. 09. 2005. 13:35

sileem kirjutas:Elion Estonian CUP VII etapp Rakvere VI Rattamaraton tõi nõudlikule, tehnilisele ja raskele rajale üle tuhande rattahuvilise. Põhisüidu lõpetas 670 ratturit, matkasõidu 206 tatturit.
http://www.esport.ee ;)

Niet need kes lühikest sõidavad on tatturid :)
Väga hea tähelepanek (y) kogemata on väike kirjaviga muheda nalja põhjustanud. Kusjuures mind kui nõrka sõidumeest (startisin 600+ koridorist) häirisid rajal niimõnedki sõnaotseses mõttes "tatturid", ehk siis rattaspordi noor järelekasv (~12 aastased) maradööridest surmapõlgurid, kes esimesel ringil kaasa sõitsid ja tekkivates ummikutes enda ea kohta uskumatult krõbedaid väljendeid kasutades üritasid mööda trügida. Samas, kui rajal oli veidigi raskem tõus, siis tilpnesid nad ise kõigil teistel jalus...

Et see oli siis ainus asi, mis selle ülimõnusa võistluse juures pisut häiris.
Tervitades,
Tarzic

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 12. 09. 2005. 12:30


Vasta

Mine “Eesti võistlused”