Team Rattapood Cup 2005 » V etapp Albu

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Team Rattapood Cup 2005 » V etapp Albu

Postitus Postitas Kirsa » 21. 07. 2005. 13:00

6. august laupäeval toimub siis TRC 5. etapp.

Espordis asuv kohalejõudmine juhend.

Nagu ma aru saan toimub Albus TRC etapp esimest korda või on seal mingi konkreetne rada, mis tegijamale rahvale juba teada?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Team Rattapood Cup 2005 » V etapp Albu

Postitus Postitas Mati » 21. 07. 2005. 13:02

Kirsa kirjutas:...Nagu ma aru saan toimub Albus TRC etapp esimest korda või on seal mingi konkreetne rada, mis tegijamale rahvale juba teada?
Valgehobusemäe näol on tegemist eelkõige viimastel aastatel rajatud suusaradega. Aga samas on materjal selline, mis lubab vägagi vinge XC raja teha. Seega lootke ja usaldage rajameistrit. Raja mõttes julgen arvata, et tasub kohale minna.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Team Rattapood Cup 2005 » V etapp Albu

Postitus Postitas Alvaro » 21. 07. 2005. 13:25

Mati kirjutas:Valgehobusemäe näol on tegemist eelkõige viimastel aastatel rajatud suusaradega. Aga samas on materjal selline, mis lubab vägagi vinge XC raja teha. Seega lootke ja usaldage rajameistrit. Raja mõttes julgen arvata, et tasub kohale minna.
Alles seal ju toimus baigitriatlon. Materjal pidi kõva olema, ainult tehnilist nikerdamist pole soovitud kogustes. Eks UrmasL võiks vähe lähemalt pajatada siin.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 21. 07. 2005. 13:26

Käisin mõni aeg tagasi Valgehobusemäe MTB Triatlonil ja jäin rajaga väga rahule. Materjali on seal kõvasti, millest korralik rada teha.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 03. 08. 2005. 14:40

Oskab keegi kommenteerida kuidas on lugu nende kuulujuttudega, mis keerlevad ümber 5-nda etapi?

Ise katsun laupäeval kohal olla ja soovitan seda teistelegi.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 03. 08. 2005. 14:48

Kirsa kirjutas:Oskab keegi kommenteerida kuidas on lugu nende kuulujuttudega, mis keerlevad ümber 5-nda etapi?

Ise katsun laupäeval kohal olla ja soovitan seda teistelegi.
Mis kuulujuttudest sa räägid? ise olen ka rajal.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 03. 08. 2005. 15:14

Ära neid kuulujutte tõsiselt võta.
Rajast - ei ole Valgehobusemäel küll kordagi käinud, kuid rajameistrile ütlesin enda eelistused raja osas edasi 8) - mida tehnilisem, seda parem.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 03. 08. 2005. 15:50

Olen koos rajameistri Ilmar Udamiga sellel ringil sõitnud. Triatlonil ei käinud,aga rada pidi põhim. sama olema ehk natuke raskem. Ringil on kõike - metsaradu, suusaradu koos saepuruga, kruusalõike ja imevaid tõuse. Soovitasin omalt poolt singleid juurde mõelda,sest nikerdamist just palju pole. Ja Ilmar oli vist leidnud ka, aga väga suuri muutusi enam teha ei jõua, sest aega jääb väheks. Kogu rada on sõidetav ja ratast seljas tassima ei pea.
Lõplik rajavariant on minulegi üllatus,aga eks laupäeval kohapeal siis näeb.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 03. 08. 2005. 15:56

huh... eks peab oma vanad ja väsinud kondid ka uue paiga avastamiseks välja vedama

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 03. 08. 2005. 17:34

Pakun Transporti. 2 vaba kohta Tartust Albusse ja tagasi.

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 06. 08. 2005. 18:22

Rada oli väga hea, eriti meeldis, et jooksukaid ei olnud, vähemalt mitte M16 rajal. Isegi rabaauk sai 5 ringil probleemideta läbitud, ainult 1 ringil jäin tänu trügimisele sarvega puu taha kinni, vähemalt oli rabavesi hea jahe :D. Enamus rajast oli hea tehniline, kruusalõigud olid allamäge :) Kõik oli tore, oleks ainult väheke kiiremini pidanud sõitma :D
Zero the Hero

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 06. 08. 2005. 18:46

No ei tea, minu arvates harrastajate rajal küll midagi tehnilist ei olnud. Võibolla seesama "rabaauk" ja paar kohta peale starti olnud esimesel singlil.
Nuriseks aga kruusalõikude rohkuse üle. Mina lugesin 5 lõiku, kus kiirus 30+ Ma saan EEC etappidel piisavalt sellisel rajal sõita, Team Rattapood Cup'ile ei tulnud sama otsima.
Kuid vaatamata eelnevale oli sõit päris mõnus. 8)

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 06. 08. 2005. 19:09

Proovisin ka TRC esimest korda ära, mõnus pingevaba sõit. Kolm paarisajameetrist kruusalõiku olid just mulle mõeldud, sai vahepeal rahulikult juua ja oma vana selga sirutada.

Harrastajate starti vaadates torkas silma, et need mehed, kes aastaid kurdavad liiga lühikeste ja lihtsate radade üle olid oma rattad kenasti joonele ajanud. Nad ei registrerinud ennast sport klassi, vaid valisid just lihtsama ja lühema raja. Oh seda silmakirjalikkust. 8)

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 06. 08. 2005. 19:36

Sai siis ka jätkuvalt sport klassis punnitatud - taseme vahe on ikka suht suur. Kohaks üleeelviimane :roll:
Õnneks enne viimasele ringile minemist nägin Kana jalgu tagant lähehenemas ja kerge viivituse tulemusena ei pidanudki viimasele ringile minema :?

Mõningad pildid (kokku 25 tk)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 06. 08. 2005. 19:46

Sport klassi rada oli ikka hoopis teist masti. Ei ütleks, rada kerge oli, pigem selline tugev keskmine. Vast isegi üle keskmise. Need kruusalõigud olid lühiksed ja ei häirinud üldse. Treppide kõrvalt läks ikka korralik tõus. Raskemaks tegid selle tõusu veel 4 (kui õieti mäletan) palki, millest tuli samuti üle saada. Arvutist võistlust vaadataes imestasin, et sedasi üles-alla pole mul pulss veel kunagi hüpelnud. 26'l korral ületas ka 200 piiri, mida tavaliselt juhtub max. paaril korral võistluse või tugevama trenni ajal.
Nüüd tuleb OT - Aga tõelise elamuse pakkus hoopis tagasi tulles Peningi pood. Põrandapind ca. 100m² kuhu oli osav sisekujundaja paigutanud toidukaupade leti, tööstuskaupade leti, baarilett, piljardilaud ja nö. baari lauad toolid :lol: Tõeline multikompleks. Tuled õhtul töölt, ütled naiskale, et näe, lähen poodi.... :wink:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 06. 08. 2005. 19:50

Oliver kirjutas: Harrastajate starti vaadates torkas silma, et need mehed, kes aastaid kurdavad liiga lühikeste ja lihtsate radade üle olid oma rattad kenasti joonele ajanud. Nad ei registrerinud ennast sport klassi, vaid valisid just lihtsama ja lühema raja. Oh seda silmakirjalikkust. 8)
Ma pakun et see käis natuke minu kohta ka.
Aga no natuke imelik on sportklassi minna, kui juba harrastajates oled eelviimane. Lisaks see oli kõige lihtsam TRC rada, mis mina näinud olen.
Voka, Karksi, pirita, Kose on ka harrastajatel enamvähem ja ntx jõhvis on kõigil sama rada.


Aga muidu oli tore - rada oli tõesti liiga lihtne, aga see-eest sobis ootamatult minu jalale... või noh mis ootamatult...
Esimese ringi tõusul sain crossmaxi kodarast lahti ning finishis avastasin, et olen kogu sõidu sõitnud kõvera tagaratta ja peal piduritega. Kiired rajad on üldiselt lahedad asjad, aga järgmine aasta loodame korraldajatelt rohkem juurikaid ja muud taolist.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 06. 08. 2005. 20:06

Kirsa kirjutas:[
Ma pakun et see käis natuke minu kohta ka.
Aga no natuke imelik on sportklassi minna, kui juba harrastajates oled eelviimane.
Aga vaata, kui keegi sinna juurde ei tule siis jäängi mina eelviimaseks, ehk, harrastajate invasioon võiks olla sport klassi suurem - siis saaks tehnilisemal rajal oma võimeid võrrelda. Kui kõik harrastus klassi sõitjad sama vabandusega lagedale astuvad, ei tulegi keegi kunagi sporti üle.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 07. 08. 2005. 08:42

Kirsa kirjutas:Aga muidu oli tore - rada oli tõesti liiga lihtne
Aga vot asi ongi selles, et te sõitsite seda lühikest rada, mille sõitsin ka ise pärast läbi ergutamaks omasid ja see oli tõesti kerge, nii et oleksite sport rajale ronima seal oli nikerdamist ja ronimist ja kõike muud mida sa kirsa tahtnud oleksid :D + väga pikalt liiva

enda sõit kukkus küll per**e, kuna sai hilja kohale siis ei jõudnud rada läbi sõita, kohe esimese sirge lõpus viskas keti maha ja pidin seda peale ajama, siis järve ääres oli võsa taga auk mida ei näinud/teadnud ja sealt läbi ning maandusin jalgupidi järves :D :P ja veel eksisin ka rajalt otsisn vahepeal kuhu edasi sõita :oops: nii et 1 ring tutvusin rajaga alles...igasugu asju oli kuhjaga ja ise kah veel ei jaksanud sõita nii et ei midagi head enda sõidust arvata ei ole...kuid rada oli hea meeldis, see trepp mille kõrvalt ülessõitsime, seal kõige esimesest osast sõitsid kõik/paljud kõrvalt ülesse aga eliidi mehed panid ikka kohe mööda treppi, üles oleks teadnud, et sealt üles läheb oleks sõiduajal ka ise nii sõitnud, aga seda näidati hiljem mulle ja proovisin ise ka et ei midagi keerulist

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 07. 08. 2005. 09:09

mulle ei meeldinud selle raja kruusa lõigud eriti see stardisirge, muidu oli norm. kahju ainult et Siim lasi viimasel ringil kolmanda koha tegelasel eest minna, et äkki isegi oleks võinud kolmanda koha eest võidelda aga see selleks.
Sai tehtud lõpuks jälle üks uvitav lõpu heitlus ühe tegelasega (nime kahjuks ei tea) seekord ei kaotanud aga ei võitnud ka jäime neljandat kohta jagama.
Andrek-l on õigus küll aga mina kahjuks tulla ei saa ma ei saa siin harrastajate klassiski hästi hakkama enne oleks vaja ikka vähemalt üks harrastajate sõit ära võita
vilts

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 07. 08. 2005. 16:19

Vabandan Viltsi ja teiste asjaosaliste ees, et peaaegu kõikidel ringidel mudasel rabalõigul ikaldusin. Vist oli eelviimane ring, kui seal kett maha tuli, ega piisavalt kiiresti raja kõrvale ei jõudnud hüpata. Ülejäänud korrad suutsin samuti seal mingi jamaga hakkama saada. Polnud minu päev - pikka aega kolmandat kohta hoida ja siis lõpuks vist kuuendaks jääda (mitte võhma vaid puhtalt enda lolluse tõttu).

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 08. 08. 2005. 08:20

Kas kohtasid sai kohapeal vaadata? Ma ei näinud nimekirju kuskil... Eks esimest korda olin kohal ka, pole veel kursis. Harrastajate rada oli jah lihtne aga siis tuli lihtsalt rohkem talluda :wink: Igatahes väga meeldiv formaat EEC laulupidude kõrval, olen Kosel kindlasti kohal!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 08. 08. 2005. 08:47

Oliver kirjutas:Harrastajate starti vaadates torkas silma, et need mehed, kes aastaid kurdavad liiga lühikeste ja lihtsate radade üle olid oma rattad kenasti joonele ajanud. Nad ei registrerinud ennast sport klassi, vaid valisid just lihtsama ja lühema raja. Oh seda silmakirjalikkust. 8)
Eeeeee, ma ei oska öelda, kas see minu kohta ka käis, pole nagu suuremat sorti viriseja olnud - vähemalt avalikult mitte. Aga kui käis, siis põhjus oli lihtne - ma poleks tol päeval ajaliselt lihtsalt jõudnud nii vara :wink: 8)
Finishis ei saanud kallid konkurendid muidugi sõbralikke mürginooli saatmata jätta, millega käisid kaasas sõnad kommiäravõtmine jms. No maeisaaaru - mehed ise teete sõidus oma elu raskeks. Mina nt ei vedanud kruusasirgetel mitte kordagi enne pooltmaad, kogu aeg oli keegi, kes tahtis minust kiiremini sõita. Sealt edasi polnud enam varianti, sest kedagi ei jäänud ettepoole. Teiseks - stardist panid minema eesotsas mehed, kes kõik ükshaaval kustusid teisel ringil. :roll: Ja üks seltsimees suutis veel täie rauaga vajutades rajalt eksida.
Ja AndreK teemaarenduse kohta niipalju, et minu arvates on sportklassi ja harrastajate klass praegi nii hästi paigas, nagu ta ei ole kunagi enne olnud. Harrastajate esikolmik oleks pea igal võistlusel olnud spordis üleeleelviimasest kohast eelviimaseni. Nii et pole siin ...........
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 08. 08. 2005. 09:00

just nimelt sõbralikke mürginooli, ma usun et sa mu tögamist tõsiselt ei mõelnud
vilts

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 08. 08. 2005. 09:15

Sai siis kah oma debüüt TRC-l tehtud. Otsustasin sportklassi sõita ega kahetse. Kuigi mul polnud ehk parim päev - lisaks tehnilistele viperustele oli ka jalg suht tühi ja sõit kulges vaevaliselt. Vahepeal sain ka Andrek-ga koos sõita, aga siis jõudsime ühele Narva noorele järele, Andre sõbrunes temaga ja koos nad eest ära sõitsidki :( . Õnneks päästis viiendale ringile minemisest Kana ja Massa kiire sõit ja nii lõpetasin sõidu nati varem, kui planeeritud. Aga raja kohta midagi halba küll ei ütle, arvestades veel seda, et tegemist oli seal esimese korraga ja harrastajate raja kerguse oli Jaanus Prükkel isiklikult heaks kiitnud( eks ta mõtles natuke enda peale ka :) ). Eliidi ja harrastajate raja raskusastme erinevus oli muidugi päris suur, aga siin ongi võistlejal endal võimalik valida. Kes tuleb tulemust tegema, kes iseendaga võistlema - mina kuulusin seekord sinna teise gruppi.

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 08. 08. 2005. 09:31

Parem väiksem suutäis kui suu lõhki :wink:

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 08. 08. 2005. 09:34

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 09:43, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 08. 08. 2005. 09:57

(y)
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 08. 08. 2005. 11:25

kaidok kirjutas:Eliidi ja harrastajate raja raskusastme erinevus oli muidugi päris suur, aga siin ongi võistlejal endal võimalik valida. Kes tuleb tulemust tegema, kes iseendaga võistlema - mina kuulusin seekord sinna teise gruppi.
Aga ei ole ju alati võimalik valikut ainult nendele argumentidele taandada. Ma võin ju minna Kosel ja Pirital iseendaga võistlema, kuid samal ajal Massale ja teistele igal teisel ringil jalgu jääda on ikka jama. Esiteks takistab neid sõitmast ning pidev teed andmine lõhub ka minu sõidurütmi. Albus oli hea, sest nii eliidi kui harrastajate ringid oli pikad ning jalgujäämist ei tekkinud kuid reeglina on etappidel ringid siiski lühemad.

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 08. 08. 2005. 11:36

Tulemused ka espordis üleval
Zero the Hero

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 08. 08. 2005. 12:47

Erko, kui sa ei proovi, siis ei saa ka kunagi teada, kui palju sa jalgu jääd ja kiirematele teed andma pead. Nii et, julget pealehakkamist!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 08. 08. 2005. 13:02

Ma ei saa aru, mis paanika nüüd siis siin lahti on läinud.
Seda kui palju me eliidile kaotame, saame me igakord maratonidel must-valgelt teada.
TRC võlu ja igasuguse XC võlu ongi minu jaoks selles et ma saan omasugustega rinda pista, võistlusmoment ja adrenaliin jne.
Ainult võistlusmomendi pärast kohal käingi. Võistlusrajad on enamasti palju ebatehnilisemad võrreldes kohtadega kus trenni teen - juhend ütleb ju et rada peab olema sõites läbitav. Hea on kui rajal on maasikaid ja neid võiks olla rohkem - saaks ennast kodusemalt tunda, aga avastamisrekt ei ole eesti võistlused niiehknaa.


Enamasti on TRC-l harrastajate ja eliidi rada tehnilisuse astmelt suht sama, mõne laskumise või konksu võrra ehk erineb.
Niiet minu arust on silmakirjalik sel teemal sõna võtta, kui ollakse TRC-l esimest korda ja siis juhtumisi kõige lihtsama trc etapi põhjal tehakse otsuseid. Ma otsustan ikkagi kevadel ära, mis klassis ma sõidan, kui ma hüppan igal etapil klassist klassi, ma ei kujuta ette kuidas neid punktegi siis arvutama peaks.
Ja veel XC-s ei kurda keegi et sõit on liiga lühike. XC on "1 tund" pulss punases kimamist, nii on see olnud ja nii jääb.


Igatahes mina ei lahku enne harrastajate klassist kui olen kasvõi korra poodiumile saanud, siis alles mõtlen sportklassi peale. See on lubadus! :)

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 08. 08. 2005. 13:30

Purjelauduritel aetakse mingi ports B-liiga eestotsast iga aasta lõpus A-liigasse, seda just selleks et keegi liiga kauaks madalama klassi võite noppima ei jääks.

Kellel võiduhimu suur, võib vaadata Maximus Mix Cupi uisusarja lühikeste distantside poole - seal on arvestus üldine, aga võistlevad peamiselt lapsed - võitmine ei ole mingi probleem kui natukenegi uisutada oskad.

Ja häbi läheb ju ära aga medal jääb!

MiniBikini69
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 24. 08. 2004. 10:11

Postitus Postitas MiniBikini69 » 08. 08. 2005. 13:35

Enne et tahaks tõesti sport klassi üle minna , kui tsainikute klassis korragi poodiumile pole saanud

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 08. 08. 2005. 13:43

Kirsa kirjutas: Enamasti on TRC-l harrastajate ja eliidi rada tehnilisuse astmelt suht sama, mõne laskumise või konksu võrra ehk erineb.
Ootoot - stopp. Mis juttu sa nüüd ajad :?: :idea: :?:

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 08. 08. 2005. 13:46

No tegelt on ju... Eliidi rada on küll alati kõvasti raskem, aga tehnilisus on enamasti sama. Erandeid on muidugi ka, Voka näiteks.
Zero the Hero

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 08. 08. 2005. 13:54

Kirsa, mis paanikast sa siin räägid? Lihtsalt julgustasin eliidi rajal võistlema. Ja see, et ma TRC-l esimest korda startisin, ei tähenda, et ma poleks varem XC võistlustel osalenud. Ära siis ise ka kirjuta, et rada oli nii lihtne ja juurikaid jm asju polnud. Eliidi rajal olid ka need sinu puuduvad elemendid olemas. Peace.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 08. 08. 2005. 14:00

AndreK kirjutas:
Kirsa kirjutas: Enamasti on TRC-l harrastajate ja eliidi rada tehnilisuse astmelt suht sama, mõne laskumise või konksu võrra ehk erineb.
Ootoot - stopp. Mis juttu sa nüüd ajad :?: :idea: :?:
kui olla aus, siis minu meelest enamik eesti xc radasid tehnilisuse ja raskusega ei hiilga(va mõned erandid) ja tavaliselt ongi nii, et harrastajatel lihtsalt paar laskumist-tõusu väljas.
valgehobusemägi oli omamoodi päris mõnus, kuid isiklikult minu maitsele natuke liiga kiire (mittetehniline), metsa all, vaatetorni taga hakkas silma ka palju kasutamata materjali, ennustan, et selliseks legendaarseks xc-paigaks, nagu karksi-nuia, voka, iisaku, ehavere v ka tihemetsa ta ei saa.
Viimati muutis Ereliukas, 08. 08. 2005. 14:03, muudetud 1 kord.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 08. 08. 2005. 14:03

kaidok kirjutas: Ära siis ise ka kirjuta, et rada oli nii lihtne ja juurikaid jm asju polnud. Eliidi rajal olid ka need sinu puuduvad elemendid olemas. Peace.
Peace muidugi.
Aga ma ei kirjutanud virisemiseks, vaid oma arvamuse teadaandmiseks. Tihti loevad ju ka korraldajad ja rajameistrid meie kommentaare.
Botastega tsainikud ju niiehknaa xc võistlustel ei käi. Et ka harrastajate rajal võib vabalt igasugu elemente olla.

Ja naised eliit on ju sunnitud seisus, nendel pole kuhugi minna kui rada liiga lihtsaks ja lühikeseks jääb ja M16 jne. Ei tasu ainult endale mõelda, mina võin ju sõita kus iganes või ka sõitmata jätta, aga harrastajate rada võiks sellegipoolest tõsisem olla.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 08. 08. 2005. 14:19

Ereliukas kirjutas:...vaatetorni taga hakkas silma ka palju kasutamata materjali...
Jah, seda laskumist vaatasin mina ja pljud teisedki keel ripakil, et miks küll oli vaja vasakule ära keerata. Sealt alla tundus minevat täitsa tipp-topp laskumine (Eesti olusid arvestades)
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 08. 08. 2005. 14:36

Rivo kirjutas:Jah, seda laskumist vaatasin mina ja pljud teisedki keel ripakil, et miks küll oli vaja vasakule ära keerata. Sealt alla tundus minevat täitsa tipp-topp laskumine (Eesti olusid arvestades)
Kui ma õigesti kuulsin, siis üks juunior sõitis sealt võistluse ajal kogemata alla. Kas keegi nägi?

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 08. 08. 2005. 15:04

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 09:42, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 08. 08. 2005. 18:50

Rivo kirjutas:Jah, seda laskumist vaatasin mina ja paljud teisedki keel ripakil, et miks küll oli vaja vasakule ära keerata
vot see laskumine oli eliidil jällegi sees...millest te harrastajad ilma jäite samas aga seda tahate...et kui tahate paremat rada siis tulge eliiti sõitma miks on vaja oodata et võta kuskil madalamas klassis võit ja siis tulla ülespoole? kas see võtab sõidu isu ära kui saate ringiga sisse? tunnistan ise sain massalt, kanalt, oraselt, erki kukelt ja taavi selderilt ringiga sisse, aga ega see veel minu meelt heiduta, sõidan ennem rajal mis on põnev ja midagi pakkuv kui sõidan kuskil rajal millest mulle võiks väheseks jääda...ja ütlen seda selle pärast et ärge tulge siia ütlema a'la et rada oli liiga kerge ja vähe oli nikerdamist või liivalõike

P
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 24. 04. 2004. 13:55

Postitus Postitas P » 08. 08. 2005. 19:06

Rivo sõitis spordis. Ta mõtles ilmselt, et vaatetorni "laskumise" lõpus läheks otse edasi, mitte ei keeraks vasakule. See koht, kus oli lint ette pandud.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 08. 08. 2005. 19:16

P kirjutas:Rivo sõitis spordis. Ta mõtles ilmselt, et vaatetorni "laskumise" lõpus läheks otse edasi, mitte ei keeraks vasakule. See koht, kus oli lint ette pandud.
:) ma ei rääkinudki Rivost vaid üldiselt :wink: ja sellele laskumise kohalt sorry my bad...kuid ikkagi kõike mida tahetakse on olemas eliidis kuid sõitma sinna ei tulda ikkagi :?

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 08. 08. 2005. 22:59

kristjan07 kirjutas: ma ei rääkinudki Rivost vaid üldiselt :wink: ja sellele laskumise kohalt sorry my bad...kuid ikkagi kõike mida tahetakse on olemas eliidis kuid sõitma sinna ei tulda ikkagi :?
ei sa pihta, kõigepealt teatad, et SEE laskumine oli sees ja siis ütled, et ei mõtelnudki SEDA kohta :roll:
vot selles häda ongi, et eliidirajal pole kah sageli mitte s...gi huvitavat ja seda heidavad ette just "elukutselised harrastajad" (loe sportklassi sõitjad), kes sõidavad lõbu pärast - eliidi sooviks on võit v poodium võimalikult lihtsalt ja vähese väsitamisega saada, et järgmisel päeval teises kohas jälle edukalt rivis olla.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”