TRC voka

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

TRC voka

Postitus Postitas Ereliukas » 21. 06. 2005. 11:42

laupäeval siis seisab ees 1 eesti huvitavama rajaga võistlus.
meenutuseks mullune teema
viewtopic.php?t=4269&postdays=0&postorder=asc&start=0
- hea võimalus tahkosse minejatel oma sõiduoskused läikima lüüa

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 21. 06. 2005. 12:15

Alvaro agiteerib siin harrastajaid Vokas sportklassi proovima. Krt. kohapeal otsustab :oops:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 21. 06. 2005. 12:22

ma tahkose ei lähe aga vokasse tulen küll, mul ju vaja ühele tegelase eelmise etapi kaotus tagasi teha
vilts

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 21. 06. 2005. 12:43

Andrus K kirjutas:Alvaro agiteerib siin harrastajaid Vokas sportklassi proovima. Krt. kohapeal otsustab :oops:
Aga palun, tegin otsa lahti protokollis. 8) Kui vähegi keegi sõita jaksab, siis Voka on tõesti see koht, kus eliidi rada on seda higistamist väärt.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 21. 06. 2005. 12:45

Sõber Alvaro utsituste valguses registreerin minagi ennast sport klassi, sai ju seda ka eelmine aasta lubatud :!:

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 21. 06. 2005. 16:00

Mina sõidan harrastajate rada M16 arvestuses. Loodan, et sealt ei võeta liiga palju häid lõike välja :?

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 21. 06. 2005. 16:22

Mul jääb sel aastal ära. Raam. Kahju.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 21. 06. 2005. 21:49

mõtlesingi millal Voka teema ülesse võetakse :wink:

urmole tahtsin seda öelda et ära muretse harrastajate rada peaks olema sama mis eelminegi aasta, vist oli eliidis mingi muudatus, ma täpselt ei teagi ise tallinnas hetkel aga enne 25. üritan raja uuesti läbi käija ja siis ka pilte teha raja olukorrast teile ja eliidil oli üheskohas mere ääres ojakese ületamiseks sild ka vaja ehitada seal mingi hulleim mulla hunnik oli traktoriga kokku talvel aetud...aga jah ilmad on kuivad olnud ja tundub et rada jääb heasse olukorda ja ei ole samasugune jubedalt porine sõit nagu eelmine aasta (kui mõni mees eliidi laskumise lõpus ojakeses oma ratast pesi) :) :P

eelmise aasta pilte kah meenutuseks: http://www.zone.ee/2kpildid

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 21. 06. 2005. 23:55

uurin, kas on kedagi viljandist v tartust lauba hommikul vokka sõitmas - kuna ise tulen seekord lõuna-mulgimaalt, ei viitsi terve tee 1 sõita - ükskõik siis kelle autoga kohtumispaigast edasi sõita. kohal tahan olla hiljemalt 11, et esimesse starti jõuda.
hea oleks ka kulusid jagada.
kuna ilmselt kolmapäeva hommikupoolikust alates netti ei satu, siis ühendust võib võtta tel 5177020

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 25. 06. 2005. 20:19

AndreK kirjutas:Sõber Alvaro utsituste valguses registreerin minagi ennast sport klassi, sai ju seda ka eelmine aasta lubatud :!:
Millestki alustades võib mainida seda, et rohelist tuld näidanud karvajalgade invasioon sportklassi jäi ikka üsna lahjaks, sest "Tahko treening-grupist" ilmus kohale vaid kolm tegijat. Ja nendestki kolmest jõudis ühes tükis üle finishijoone vaid üks, õnneks olin see mina ise 8)

Ette oli teada, mis ees ootab, aga sellegipoolest oli eliidi ratta ikka selline kolgata tee, et...... Lõpptulemus oli aeg 1h42min/18km, mis tegi keskmiseks kiiruseks 11,1 km/h :shock: :shock: Ja sellega ei heideldudki veel viimaste kohtade eest. Sürr ikka.

Mis meelde jäi. Kui paar aastat sai sõidetud esimene kaevanduserada, eelmine aasta oli Tihemetsas esimene northshore stiilis laudtee, siis Voka üllatas täna sellega, et ühe laheda järsaku serval oli silt "valik". Ja nii uskumatu, kui see esialgu tundus, see tähendaski, et sõida kumba rada heaks arvad. Valida oli kuristikkulaskumise+mägironimise kursuse ja klassikalise sitabasseini ringi vahel. Väidetav võit esimese variandi puhul 10 seki. Ise sõitsin juba trenni huvides kõik ringid esimest varianti, kuigi enamus läks lihtsama vastupanu teed. See oli lõputu vaidlus, kumb see nüüd õigem lahendus oli.

Muid maasikaid jagus sinna metsa ikka hulgi, igasugu järsakud, sitaaugud jms. Killertõusud kujunesid viimastel ringidel valusaks, eest teise peale oli lootusetu mõelda. Lisaks sõideti raja lõpus olevad peenikesed sillad libedaks ja s***aaugud rööpasse nii et seal suutis keegi mul seljataga isegi ojja põrutada.

Harrastajatel oli ette teada lahe rada, kus sündmusi oli suht vähe. Kuna ring nii lühike oli, ei suutnud lõpuks isegi tuvastada kes kus võitis.

Jõudu neile kes veel jaanipohmast taastuvad, neid jagus vist ka Vokasse täna 8)
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 25. 06. 2005. 20:59

Alvaro kirjutas:Jõudu neile kes veel jaanipohmast taastuvad, neid jagus vist ka Vokass
Kindlasti neid oli seal :) isegi sai siin jaani kaks pääva peetud :P

Ja nõustun Alvaroga see eliidi rada oli küll pasane mõnest kohast ja esines kukkumisi...valik oli hea sest ise läksin teist teed pidi ehk siis sealt settebasseinide juurest, sest ei olnud viitsimist eriti ratast seljas tassida, sest neid kohti oli rajal piisavalt kus oli vaja maha hüpata...samuti üllatas see puu mis oli rajal ees ja sealt alt oli vaja läbi ronida-see oli sinna kuidagi imelikult tekkinud. Ei meeldinud rajakohtunike töö kah kes enne sõitjate laskumist taovad liiva laskumisel kinni, sõber olevat näinud kuidas keegi seal sellel klemmil labidast ka üle sõitis ja endagagi oleks sama asi juhtunud äärepealt...muidu jah hea sõit, kuivem kui eelmine aasta :D

Ja lõpuks mõni hea pilt kah teile (hiljem annan teada kui kõik pildid saan ülesse):
http://2k.pri.ee/TRC_voka/TRC_Voka_VI%20060.jpg
http://2k.pri.ee/TRC_voka/TRC_Voka_VI%20112.jpg
http://2k.pri.ee/TRC_voka/TRC_Voka_VI%20114.jpg

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 25. 06. 2005. 21:06

Alvaro kirjutas: Ja nendestki kolmest jõudis ühes tükis üle finishijoone vaid üks, õnneks olin see mina ise 8)
Rada oli mega, 90 % taandus ratta valitsemisele. Seekord kahjuks JÄLLE ei pidanud SRAM PC 990 kett pingele vastu ja alistus peale kolme ja poole ringi läbimist. Kui ma seal tihnikus sääskede võideldes üritasin ketti parandada, jõudis mulle järgi üleni liivane/sopane Rivo, kes oma edasisi otsuseid kommenteerib ise. Igal juhul koos me stardi / finishi alasse jõudsime, kes pesema, kes ketti lappima. Peale mõningast pusimist sain lülimoodustise taaskord toimima ja naasesin rajale,et võistlus allaandmata lõpuni sõitta.

PS milline suurepärane sõit oleks sellest tulnud siis, kui paduvihm oleks paar tundi varem kohale jõudnud

Siin ka üritusest 8 pilti

DH_feaver_Beast
Rattur
Postitusi: 23
Liitunud: 05. 03. 2005. 11:23

Postitus Postitas DH_feaver_Beast » 25. 06. 2005. 21:36

S6idetud, kaotatud :D M16 algul paugutasin, kuid 2 n2dalat mitte treenimist vaid l6pu p2o pidamist ja jaanip2eva tegi oma t88 :)
Ride hard, go pro.

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 25. 06. 2005. 21:57

Alvaro kirjutas:...samuti üllatas see puu mis oli rajal ees ja sealt alt oli vaja läbi ronida-see oli sinna kuidagi imelikult tekkinud.
Kusjuures kui ma eile rajal luuret käisin tegemas, siis selle puu alt oli veel võimalik täisgaasiga läbi sõita. Eks vist rajameistrile tundus, et mägironimisega ei võida piisavalt.

Vokas olin esimest, kuid kohe kindlasti mitte viimast korda. Rada oli super. Kahju vaid, et esivahetaja sõidu teisel poolel streikima otsustas hakata ning ketti järjekindlalt maha loopis.
Päris suur oli aga üllatus peale fini?it, kui harrastajate kahe esimese mahavõtmisega kolmandaks kerkisin 8)

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 25. 06. 2005. 22:00

banzai kirjutas:Päris suur oli aga üllatus peale fini?it, kui harrastajate kahe esimese mahavõtmisega kolmandaks kerkisin 8)
Mis põhjusel? Ja kes need olid, ja mis oli lõplik paremus järjestus?

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 25. 06. 2005. 22:03

AndreK kirjutas:...Seekord kahjuks JÄLLE ei pidanud SRAM PC 990 kett pingele vastu ja alistus peale kolme ja poole ringi läbimist...
OT, aga siiski... Mida kallim Srami kett, seda kergemini katki läheb. Selle PC990 olen ise ka katki vajutanud aga odavamate kettidega (PC69, PC 970) pole mingeid probleeme olnud :)

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 25. 06. 2005. 22:06

AndreK kirjutas: Mis põhjusel? Ja kes need olid, ja mis oli lõplik paremus järjestus?
Nimeliselt ei oska öelda, olin samal ajal metsas lastesõitu vahtimas kui võitja mahavõtmisest teatati. Kuid kuulsin teiste käest, et esimesed kaks olid reeglit: "Sportlased, kes 2 viimasel aastal on saavutanud Tartu Rattamaratonil koha esimese 200 seas peavad startima vähemalt sportklassis." eiranud.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 25. 06. 2005. 22:56

banzai kirjutas:Nimeliselt ei oska öelda, olin samal ajal metsas lastesõitu vahtimas kui võitja mahavõtmisest teatati. Kuid kuulsin teiste käest, et esimesed kaks olid reeglit: "Sportlased, kes 2 viimasel aastal on saavutanud Tartu Rattamaratonil koha esimese 200 seas peavad startima vähemalt sportklassis." eiranud.
No ma ei või - kas keegi käis kaebamas? Kui nii, siis on ikka masendavad p***peetrid need konkurendid. Mingit kommiäravõtmist küll harrastajates ei täheldanud.
Puu rajal. Jah, see oli rajameistri kätetöö. Vähemalt ta ise nii väitis. Kas see nüüd kõige ilusam otsus on suurt puud pooleks saagides basseinitajatele aega juurde kruvida, ei tea....

http://2k.pri.ee/TRC_voka/TRC_Voka_VI%20114.jpg - siin siis see sama häppening, millest mainisin. Seda ma ei näinudki, et nad mõlemad sinna karsummitasid. Reijo Peenema ja Avo Eljas in action :wink:
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 25. 06. 2005. 23:31

rada oli tõesti äge isegi harrastajatel, tallinnas võix olle mõned sellised extreem treenimis võimalused tehnika lihvimisex, aga jah ise ikka jäingi just tehnika osas nõrgaks ja mis salata jaanipäev läks ka veits pikaks aga see sellex.
võistlus oli ikkagi lahe
vilts

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 26. 06. 2005. 12:13

No nii. Minu katkestamine jäi kahe kõrva vahele. Nähes Andret tee ääres (kett puru), andsin lõplikult alla.
Iseenesest oli rada hea - raske. Aga kohe mitte ei meeldinud mulle need sopaaugud, millede ületamiseks paar lauda oli pandud. Enamus rääkis, et panid neis kohtades paar korda jala maha, minul aga õnnestus iga kord seal olla kas külili selili või teha mingit muud võimlemis harjutust.
Valiku koht oli väga hea idee. Kusjuures, olen ennemgi sellise lahenduse peale mõelnud, et võiks midagi sarnast olla. Kuid edumaa otse minnes, oleks võinud suurem olla. Sealt minnes võitis ca. 5-7sek. (minu arvates) Läksin ise sealt 2 korda, ühe korra siis ringiga.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 26. 06. 2005. 18:13

banzai kirjutas:
kristjan07 kirjutas:...samuti üllatas see puu mis oli rajal ees ja sealt alt oli vaja läbi ronida-see oli sinna kuidagi imelikult tekkinud.
Kusjuures kui ma eile rajal luuret käisin tegemas, siis selle puu alt oli veel võimalik täisgaasiga läbi sõita. Eks vist rajameistrile tundus, et mägironimisega ei võida piisavalt.
Täpselt täna sain jälle klubi rahvaga kokku ja muljetasime sõites arvatele võistlusele ja siis selgus et kaarel schmitt oli langetanud öösel/õhtul veel selle puu sinna ette...milleks küll seda vaja oli :roll: :P

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 27. 06. 2005. 08:32

vilts kirjutas:rada oli tõesti äge isegi harrastajatel, tallinnas võix olle mõned sellised extreem treenimis võimalused tehnika lihvimisex, aga jah ise ikka jäingi just tehnika osas nõrgaks ja mis salata jaanipäev läks ka veits pikaks aga see sellex.
võistlus oli ikkagi lahe
harrastajate rajal siiski ei olnud midagi ekstreemset, kui mitte arvestada valikuvõimalust ja võib-olla ka viimast laskumist:) sellegipoolest oli tegemist huvitava rajaga ja ka kahe üsna raske tõusuga. huvitav oli see, et viimastel ringidel tundus raskena vaid see tagumine, mere äärest üles tulev tõus. viimasel tõusul oli liikumine kergem. nendel ringidel sain ka vahepeal viiendaks langemine vahetatud taas kolmanda koha vastu, mis enne autasustamist vahetati veelgi parema esimese koha vastu. see oli muidugi väga suur üllatus. huvitav, kas esporti ka mingi kommentaar asjale tuleb, et kuidas, mis ja millal asi selgus. ja kas võistlejad ja kohtunikud ka teadsid asjast enne starti.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 27. 06. 2005. 12:12

Alvaro kirjutas: Mingit kommiäravõtmist küll harrastajates ei täheldanud.
Parandan oma vea. Saabunud protokollidest selgub muidugi tõde, et teeneliste sportklassi sõitjate ülekaal oli harrastajates ikka mäekõrgune.
Extreme venna üle imestasin juba stardis, sest mälu järgi putkas ta kaks tundi varem koos sportklassiga rajale.
Ja kes veel pole TRC enda jaoks avastanud - viimane aeg. Harrastajate klassis on konkurents nii hõredaks jäänud, et lootus poodiumile naeratama jõuda on erakordselt kõrge. Sarja ajaloo kõrgeim, kui väga aus olla :wink:
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 27. 06. 2005. 19:10

lp rahvas tänu minu abivalmis sõbrale on nüüd kõik minu ja mu sõbra poolt pildistatud pildid netis adrel http://2k.pri.ee/Voka2

seal on ka videosid mida saab vaadata QuickTime Playeriga :P

xypriit
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 15. 08. 2003. 01:49

Postitus Postitas xypriit » 27. 06. 2005. 22:47

Extreme venna üle imestasin juba stardis, sest mälu järgi putkas ta kaks tundi varem koos sportklassiga rajale.


jah nii ta oli. kahjuks pidin sportklassis, peale kahte ringi, katkestama (tehnika vedas alt). siis otsustasingi sõita harrastajatega (trenni mõttes). ka seal jätkusid probleemid, õnneks oli harrastajate rada lihtsam ja sain sõidu lõpetada. kommi ei tahtnud kelleltki ära võtta, sellest oli meil kohtunikega ka juttu, enne starti minekut. kõik oli kontrolli all. aga trenni mõttes oli päev igati korda läinud. rada oli väga vinge.

tehke kõvasti trenni ja kasutage suve täiega
noored mehed - huvi on - miks mitte ?!?

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 27. 06. 2005. 22:59

fakte rajast: tõusu ringil minu polari järgi 159 m, kokku 6 ringi sõidus 958 m.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 28. 06. 2005. 19:00

Ereliukas kirjutas:fakte rajast: tõusu ringil minu polari järgi 159 m, kokku 6 ringi sõidus 958 m.
njah päris karm :twisted: sellepärast ma võtsin kogu seda sõitu mõnuga ja rahulikult

Vasta

Mine “Eesti võistlused”