EEC 2 etapp Tallinna rattamaraton Kõrvemaal

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 06. 06. 2005. 18:30

Andrus K kirjutas:Altja kõrtsi juures panin 8h enne starti rummipudeli käest. Stardikoridoris oli hirmus uni, sain kohe esimestel meetritel aru, et täna pole minu päev. Käisin metsas rahulikult ku*el ja sõitsin edasi.
arvan, et saavutusvõime langus oli tingitud sellest, et ajavahemik (8 h) on liiga pikk periood. selle aja jooksul jõuavad tekkida organismis nn. ärajäämanähud ja tippsooritusest ei saagi enam juttu olla. olen seda isegi mõnel korral täheldanud. :) siin oleks suureks abiks joogipudeli sisu kohandamine, vastavalt sõitja vajadustele... :D

kepsa
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 15. 04. 2005. 15:05

Postitus Postitas kepsa » 06. 06. 2005. 19:01

Paistab, et kukkumisi oli etapil päris palju. Ei olegi täheldand, et varem niipalju oleks neid olnud.
Ise ka siis kuskil 6-7kilomeetril üritades suurest veelombist mööda sõita libises ratast käest ja külili veelompi. Õnnetuseks oli see killustikulise põhjaga. Oma 10min sai puu all oiatud, enne kui üldse liikuma sai. Edasisõidu isu oli ka kadunud ja saigi siis kuidagi vänderdades med punktini vändatud, kus siis kenasti rohelisega ära värviti ja kokku plaasterdati.
JA nagu sellest veel vähe oleks, siis täna päev peale võistlust õnnestus rattal mõlemad kummid ära lõhkuda, kuna keegi idioot oli tee peale telliskivi sokutanud :cry:
Aga Kõrve rada tundub pisut liiga kiire olema sellise massi jaoks, seetõttu need kukkumised ja vigastused ongi nii suured, kahjuks.
Rõõmsal jalgratturil on hambavahed sääski täis!

Skatch
Rattur
Postitusi: 82
Liitunud: 20. 03. 2005. 14:13

Postitus Postitas Skatch » 06. 06. 2005. 19:01

Andrus K kirjutas:Skatch ja RnV - kui teid olemas poleks, tuleks teid välja mõelda.
Mis sa sellega mõtled ?
Pole sellist päeva, mis ei sobiks rattasõiduks.

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 06. 06. 2005. 19:18

ta on ikka veel purjus ja vajab tähelepanu, vist nägi, et meie olime aktiivsete liikmete nimekirjas tol hetkel:]

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 06. 06. 2005. 20:21

maxspeed kirjutas:
Andrus K kirjutas:Altja kõrtsi juures panin 8h enne starti rummipudeli käest. Stardikoridoris oli hirmus uni, sain kohe esimestel meetritel aru, et täna pole minu päev. Käisin metsas rahulikult ku*el ja sõitsin edasi.
arvan, et saavutusvõime langus oli tingitud sellest, et ajavahemik (8 h) on liiga pikk periood. selle aja jooksul jõuavad tekkida organismis nn. ärajäämanähud ja tippsooritusest ei saagi enam juttu olla. olen seda isegi mõnel korral täheldanud. :) siin oleks suureks abiks joogipudeli sisu kohandamine, vastavalt sõitja vajadustele... :D
OT: Kas te siis ei tea, et alkohol on kestvussportlase jaoks mürk. Eelmine aasta tegin mina ka endale selle selgeks. Mul lõi paar liitrit õllet terve suve nässu, mitte midagi ei jõudnud teha. Jalg oli täiesti kinni.
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
Kiid Rockk
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 13. 04. 2004. 12:17

Postitus Postitas Kiid Rockk » 06. 06. 2005. 20:39

mis ta mürk ikka on? põhjenda veits.

Rutt Ratas
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 29. 09. 2004. 16:59

Postitus Postitas Rutt Ratas » 06. 06. 2005. 21:21

Kiid Rockk kirjutas:mis ta mürk ikka on? põhjenda veits.
No-noh mehed natuke õlut võib ikka juua! Harrastussportlased peavad ikka õigesti taastuma! Mina naisterahvas oma sõiduga rahul ei ole (vist vähe õlut), mehed liiga ei teinud, ainult mõned korrad üritasid tagant poolt läheneda(kraapisid kummi) sellise koha peal kus mööda ei saanud.Algab puhkus ja peab hakkama treenima.Tegelikult olin vist rattarallist veel väsinud.
S-iga algavad asjad on kõige paremad...

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 06. 06. 2005. 21:45

Lauri kirjutas: Eelmine aasta tegin mina ka endale selle selgeks. Mul lõi paar liitrit õllet terve suve nässu, mitte midagi ei jõudnud teha. Jalg oli täiesti kinni.
Kas see oli ka mõne tuntud spordiarsti seisukoht, kelle juures sa selle jutuga käisid? :roll: Paar liitrit tavalist õlut (mitte need, mis sama kanged kui vein) ühe õhtu jooksul (ja rohkem aasta jooksul mitte tilkagi) võib olla pidurdab su sõiduhimu ja jõudlust ... IMHO kõige rohkem paar päeva.

Varsti Karksi RM tulemas. Ehkki Kiigemäel käib remont, siis pakuks, et nii mõnigi esi50 mees võtab eelmisel õhtul paar õlle. Kui mitte rohkem (2003 aasta põhjal)
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 06. 2005. 21:57

õlle ja muu joogiteema lõpp. vaadake vahest teema pealkirja ka, enne kui kribate
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 07. 06. 2005. 08:17

Mati
mina küll SINU
ees sõita ei julgeks
:lol:

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 07. 06. 2005. 08:33

Kõigile, kes plaanivad osta Manitou Mars amorti.........

Kompressioonifaas
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 07. 06. 2005. 09:20

Rom kirjutas:Mati mina küll SINU ees sõita ei julgeks :lol:
Eks sa seepärast vist nii kõrgetele kohtadele punnitadki :wink: :D Tegelt endal ka naljakaks vaadata, et "nii" tõsiselt kohe asja võtnud, aga sel hetkel oli veel powerit palju ja soov viimastel meetritel mõned kohad noppida :)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 08. 06. 2005. 09:57

Alvaro kirjutas:Kõigile, kes plaanivad osta Manitou Mars amorti.........

Kompressioonifaas
Käit teeb kätekõverdusi....

siinkohal hea lisada, et müügis selline amort:

viewtopic.php?t=6624

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 09. 06. 2005. 09:30

EEC juhend kirjutas:9. Ohutus ja vastutus
9.1. Iga võistleja on kohustatud kandma kiivrit.
9.1.1. Kiivri kandmine on kohustuslik ka matkadistantsidel ja lastesõitudes;
9.1.2. Peakohtunikul on õigus diskvalifitseerida kiivrita sõitja.
Kuidas on lõpuprotokolli sattunud sellised inimesed? Või on peakohtunikul tõesti ÕIGUS neid diskvalifitseerida ... õigus, mida ta eriti ei kasuta?
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 09. 06. 2005. 09:33

sqber kirjutas:Kuidas on lõpuprotokolli sattunud sellised inimesed? Või on peakohtunikul tõesti ÕIGUS neid diskvalifitseerida ... õigus, mida ta eriti ei kasuta?
Rahu härra, ära nüüd võta pühapäeva sõitjal viimastki rõõmu ära.

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 09. 06. 2005. 18:13

AndreK kirjutas:
sqber kirjutas:Kuidas on lõpuprotokolli sattunud [url=http://www.esport.ee/index_comp.php?
Rahu härra, ära nüüd võta pühapäeva sõitjal viimastki rõõmu ära.
reeglid on kõigile ja täitmiseks, ja siin erandeid olla ei tohi.
kui tahavad kruisida- rivi lõpus, ilma numbrita, nagu matkajale kohane...

paljud tuttavad on nii alustanud :wink:

Kasutaja avatar
High-Q
Rattur
Postitusi: 50
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:19

Postitus Postitas High-Q » 10. 06. 2005. 08:35

tegelikult ka "matkarada" on pühapäeva sõitjale paras ports, pole seda midagi häbeneda. ka see vajab ikka natukene vormi, muidu pea iga tõus tuleb ratas käekõrval üles kõndida.
see aasta ei sõitnud (aitasin veidi korraldust), aga eelmine aasta sõitsin lühikest (kartsin, et vorm ei luba suuremat). Kilometraazhi polnud küll palju, aga paras üles-alla sprint, ainult üks pikem ja rahulikum sirge oligi kuskil poole peal. Lõputõusud võtsid ikka parajalt läbi, sest keegi tore inimene suutis üsna esimeste tõusudega mulle esikäikarisse sisse sõita ja see tunnistas ainult teist käiku (peale sõitu regullisiin ära ja sain korda). mõni järsem tõus tuli üles joosta, kuna esimest käiku olnuks vaja.
need, kes paar korda nädalas kesklinn-pirita-kesklinn marsruuti nühivad, saavad ka lühikesel rajal väga korraliku pingutuse. Olin see aasta fotokaga viimasel tõusul metsas (pole veel viitsinud üles uppida :oops: ) ja matkaraja viimanee pool (ehk siis need pühapäevasõitjad enamasti) ikka väga väsinud nägudega tulid.

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 10. 06. 2005. 11:46


Kasutaja avatar
tont2
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 16. 03. 2005. 15:22

Postitus Postitas tont2 » 10. 06. 2005. 17:29

Esmaspäeval pärast eksamit läksin ja sõitsin 52km raja läbi, ilma igasuguse ettevalmistuseta. Päris jube oli, ma pole mitte kunagi nii pikka distantsi rattaga sõitnud.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 10. 06. 2005. 20:09

tont2 kirjutas:Esmaspäeval pärast eksamit läksin ja sõitsin 52km raja läbi, ilma igasuguse ettevalmistuseta. Päris jube oli, ma pole mitte kunagi nii pikka distantsi rattaga sõitnud.
teistkorda kui minna siis juba oled nii pikka sõitnud ja ei tundugi enam nii jube...

Vasta

Mine “Eesti võistlused”