EEC 2 etapp Tallinna rattamaraton Kõrvemaal

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 05. 06. 2005. 19:49

täitsa hää rada, aga eile sai jalgsi-bussiga liechensteini mängul käidud, nii et mingi 2.5 h kõndimist+2h seismist mängul väsitas jalad ära ja alguses ei saanud kohe üldse edasi.

lõpukiirenduseks oli isegi jõudu, aga pähe sain ikkagi:X

muda oli täitsa piisavalt, samas kohti, kus peaks maha ronima oli 1-2?

koht 217, arengut eelmise korraga 30 kohta, nüüd suvevaheaeg, saab näha, mis imet hunniku vaba ajaga teha saab:]

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 05. 06. 2005. 19:52

Oma tulemuses pettunud: ... ja mina arvasin, et vana rasva pealt saab hea tulemuse.

Kas keegi üldse tööl ka käib veel? Või teevad kõik trenni päevad läbi?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 05. 06. 2005. 19:57

SL kirjutas:Kas keegi üldse tööl ka käib veel? Või teevad kõik trenni päevad läbi?
aint tööl käingi :) .Trenn on teise ja kolmandajärguline :P .
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 05. 06. 2005. 20:03

ei tule jahh...
lubasin endale täna pühalikult, et hakkan trenni kahh tegema...
või vahetan töökohta- kah võimalus :roll:
sõit ja rada ise tipp-topp, sees oli ka üle mitme aasta lemmiktõus, tipi suusarajal.
enda sooritust ei kommenteeri. tehtud sai paar elementaarset ettevalmistusviga 24 tunnil :oops: tsainiku värk

skatch`ile- mul sõber tuli üle 3-e tunni ja vasaku jala peal oli 3 ja parema peal 5 poritäppi. saab küll kui hoolas olla
Viimati muutis tsainik, 05. 06. 2005. 20:19, muudetud 1 kord.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 05. 06. 2005. 20:07

Rada oli küll raskem kui tavaliselt Kõrves, aga midagi mäletada sellest rajast küll pole. Maasikad puudusid, (järsud)tõusud/laskumised puudusid.
Ainult liiv meeldis - vähemasti ma ei saanud aru miks teised seal hoo maha võtsid ;o).

Kõik kiidavad, aga see ei ole igatahes rada, mida mina soovitaks oma tuttavatele kui midagi head MTB vallast.

Kasutaja avatar
arjasepp
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 19. 03. 2004. 15:37

Postitus Postitas arjasepp » 05. 06. 2005. 20:08

Mulle sõit meeldis. Aja sain keskmise :)
Nägin ühte karmi kukkumist ka, kus minu arust üks vänderdas kukkujale esirattasse ja blokeeris tahtmatult teise mehe ratta ja üle lenksu mees lendaski. Tundus päris valus kukkumine olevat. Loodan, et ta luid ei murdnud ja suutis ikka jätkata. Kukkumine toimus enne esimest metsa keeramist seal laskumise peal. Vist kuskil 3-4km juures.

Kasutaja avatar
raul
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 02. 06. 2003. 10:37

Postitus Postitas raul » 05. 06. 2005. 20:09

raja muudatused võrreldes eelmise aastaga igal juhul paremuse suunas,
see aasta ei olnud kruusal surumisest üldse abi.

Kasutaja avatar
InCu
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 21. 04. 2005. 21:46

Postitus Postitas InCu » 05. 06. 2005. 20:16

Sõit oli yli hea,rada oli väga hea... kitserada oli mis kõvasti raputas..aa se kuulub asja juurde.. tõusud olid kõik täiesti sõidetavad,ja raja märgistus oli hea :!: ,lõpus leidsin endas veel lisa jõu ja sõitsin oma grupist eest ära ja viimane lõpu tõus koos rahva kaas-elamisega läks poole kiiremini kui metsas sõites... :)..yhesõnaga olen väga väga rahul korraldusega kui ka enda sõiduga... kuna parim koht siiani :wink:
:)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 06. 2005. 20:21

kuna TRR pingutasin üle siis oli plaan vahele jätta.
eile õhtul mõtlesin ringi ja läksin lambist peale ilma piletita, et teeks tugeva trenni lahingutingimustes. algul hoidsin kõvasti tagasi, et 2:53 lõpetanud sõbra tempot hoida kuid üle ootuste kerge pukimäest üleminek tõi käigult plaani muudatusi ja sai kõvemini sõtkuma hakatud. lõpetasin veloman32 järel ajaga 2:32. püssirohtu jäi järelegi. lisaks normaalne enesetunne tõusudel.
rada oli oluline edasimenek kahe varasema aastaga võrreldes. voodla ja co on tubli töö teinud. (y)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Kris
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 13. 10. 2003. 12:31

Postitus Postitas Kris » 05. 06. 2005. 21:58

Kiidan samuti selle aasta Kõrve rada - lõputõusud olid super ja eks suur hulk pori andis ka omalt poolt plusse juurde. Kukkumisi oli palju - tänu oma kulunud FF-ile, mis poris hästi ei pidanud, sain ka korraks külje maha.
Oma sõiduga ka väga rahul - parim tulemus, mis olnud. :roll:

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 05. 06. 2005. 22:21

Minu esimene ametlik Elion.Tulemusega rahul.1070-stardikoht,tulemus 308.Keskmine pulss 184,max 199.
Rajaga rahul.Mõnus mudane ja kiire.Aga tagant enam startida ei taha.Jube palju tühja tööd.
Esimene sõit,kus ratas töötas algusest lõpuni veatult.Tõsi kilt enne lõppu viskas laskumisel keti maha,aga selle oskasin peale tagasi meelitada.Ja viimases kurvis enne fini?it ka,aga ka seal sain hakkama.Porilompe ei vältinud.
Loodan et Haanjaks saab parema stardikoha.

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 06. 06. 2005. 07:28

Sõit oli ... libe :P Kuigi ma tavaliselt sellist kummipe*etsemist ei salli, siis seekord läksin oma kummidega selgelt libedale teele. Alla jäid Ritchey Speedmax Pro' (mitte alfa-omegad). Aga ülimale libedusele vaatamata ka minu parim koht Elionil läbi aegade - esimest korda esimese poole sees :oops: See oli hea üllatus, sest rattatrenni on sel aastal minimaalselt tehtud. Ja korraldusele mingeid etteheiteid ei ole, ka ilma suutsid korraldajad ära tellida.
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 06. 06. 2005. 08:00

leitud piibe maanteelt pulsokas VDO master, aeg on seisma jäänud 1.57,16 kohal ja avg on 167. kui keegi midagi teab siis 55 12329.
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 06. 06. 2005. 08:02

Ei olnud seda värsket jalg, mis oleks suutnud kiiresti sõita. Pidevalt sõideti mööd ja ma ei suutnud ennast neile järgi võtta. Arvasin et olen ammu kokkunud sinna 500 kanti aga kui esimest korda kohta hüüti, siis üllatuseks olin esimese 300 sees :) Kuigi vaevlesin viimased 5 kilomeetrit krampide käes siis seal viimastel kilommetritel enam kedagi mööda ei lasknud, sai hoopis ise ükshaaval mehi selja taha jäetud. Kohaks 279 (mälu jägrgi vist oli) ja võib öelda, hea et niigi läks :)
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Postitus Postitas tõeline siga » 06. 06. 2005. 08:03

Täisa norm rada seekord. Aga viimase toitlustuspunkti asukoht oli veider. Olles haaranud parema käega pudeli (õnnestus päris korraliku hoo pealt), tõstund selle suule, et juua kui äkki siis olin üllatunud vahetult peale punkti järsust pöördest metsa, pidurdamiseks jäi siis esipidur. Õnneks lõppes kõik väikese ehmatusega.

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 06. 06. 2005. 08:08

tõeline siga kirjutas:Aga viimase toitlustuspunkti asukoht oli veider.
See oli tõesti veidi kummaline. Ise harrastan sellist tegutsemist, et kui näen TP märki, siis pistan käe taha taskusse ja otsin geelitotsiku välja (lootuses, et TP ümbruses on veidi rahulikum maastik). Nii ka sel korral, aga niipea kui sain geeli kätte, siis tuli see pööre. Tulemuseks oli see, et pidin mingi vahe sõitma geelikotike hammaste vahel, sest käed olid tööd täis. Samas - keegi pole ju öelnud, et TP peab asuma nii ja nii pikal sirgel, mille maksimum tõus/langus on just nii väike (või on see kuskil öeldud :shock: ).
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 06. 06. 2005. 08:16

Hakka või Kõrve rajameistreid kiitma ja oma sõnu sööma. Rada hakkab juba raja mõõtu välja andma. Muidugi raske ette kujutada, kuidas oleks asi tundunud ilma pori ja mudata.
Hiljem õhtul spordiuudistest võitjate finishit vaadates jäi mulje, et need mehed küll mööda õiget rada ei sõinud - rattad riided , näod täiesti puhtad...või on vist ikka viga pigem minus :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 06. 2005. 08:20

selle viimase TP-ga oli tagapool tulles vähemalt selline tähelepanek, et teenindajad oma agaruses pakkusid jooki mõlemal pool teed, mitte ainult laudade poolel. seetõttu oli situatsioon kus nähes paremal laudu hoidsin vasakule ja pidin siis 35+ kiiruselt janustesse peaaegu kinni jääma. veidi ohtlik lahendus, ma ütleksin.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2005. 08:22

Täitsa tore sõit oli. Rada oli see aasta tõesti parem, annaks veel teha mugugi :). Ei olnud enam sellist pidevat kimamist, pigem rahulik sõit. Ei mäletagi millal viimati ei näinud ühtegi käna :!: Kõrves meeldivad mulle ülekõige lõputõusud, tore kui on viimasel 5-l kilomeetril veel võimalik kohta oluliselt parandada. Igatahes pooldan raskeid lõppe selle asemel, et kellegi tuules finishisse liuelda.

Üle pika aja tarbisin ka suppi ja nii hea oli, et võtsin teise veel. Käed-jalad sai pestud ojas :idea: .

Kahju on sellest, et minu ilusad valged sokid said mustaks, aga järelikult peab siis koos teistega lombiservas järtsus ootama ja mitte keskelt läbi panema.

Ühesõnaga Kõrve üllatas mind seekord positiivselt :!: (y)

KIIBID IGALE SÕIDULE :!: :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 06. 06. 2005. 08:25

tõeline siga kirjutas:Aga viimase toitlustuspunkti asukoht oli veider. Olles haaranud parema käega pudeli (õnnestus päris korraliku hoo pealt), tõstund selle suule, et juua kui äkki siis olin üllatunud vahetult peale punkti järsust pöördest metsa, pidurdamiseks jäi siis esipidur. Õnneks lõppes kõik väikese ehmatusega.
see on iga aasta seal olnud :mrgreen: tõsi ta on, et võiks 20 m varem olla, aga seal vist kerge tõus oli ja lauda raske horisontaalselt paigaldada...

..stardi sain hea, kuid teiselt künkalt kruusateele laskudes läks amordilukk katki, hakkas selline raud-rauaga kolin, järgmised 10 km olin kahevahel, kas katkestan või sõidan edasi. kuna lisaks endale sõidan ka tiimi eest oli vaja ikka mõned punktid kirja saada, selle mõttega saigi sõitu jätkatud. 61 kohaga ise küll rahul. rada oli viimasepeal, eriti meeldisid sopased ja lainetavad põlluteed. jala panin vaid korra maha, ühe tõusu lõpp oli liiga libe. ülejäänud rada õnnestus puhtalt läbida.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 06. 06. 2005. 08:27

Mati kirjutas: Ei mäletagi millal viimati ei näinud ühtegi käna :!:
Mudamülgastes rullusid küll mingit inimkeha meenutavad mustad tondid ja liskas umbes 20 km peal keeras kruusa sirge lõpus mingi tegelane ennast minu tagarattasse ja viskas paar saltot.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 06. 06. 2005. 08:42

Mati kirjutas:
KIIBID IGALE SÕIDULE :!: :idea:
kiibid on tõesti super. lausa imelik et pole näinud ühtegi postitusi ajavõtu probleemidega 8) ajad on täpselt paigas ja keegi ei kobise. ja milline nägus protokoll peale selle :!:
kas keegi teab oli hetkeline välgatus ajavõtus või jätkub see asi?
loodan väga, et pigem see viimane variant. :arrow:

Ritsikas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 02. 07. 2004. 20:21

Postitus Postitas Ritsikas » 06. 06. 2005. 08:47

Mati kirjutas: Ei mäletagi millal viimati ei näinud ühtegi käna :!:
Oli ikka, nt mul endalgi läks mingis kurvis tagaratas omapead liuglema ( libe hein) ja nii ma seal liugu lasin. Mudamülgastes ennem lõppu hakkas mingi vend mööda panema ja tegi kõrval klassikalise nipli. Loodetavasti taga midagi ei juhtunud, hoogu polnudki ja hea pehme oli kukkuda ka.

Aga raja kergusest ja kiirusest on mul küll oma arusaam. Eelmine aasta ( omajagu kehvem trenn ja varustus) - 2 km pikem rada, 4 min kiirem aeg , koht 470 kanti. Tänavu 100 kohta eespool. Võitja aega 1minut kiirem see aasta.

Ei saa mitte endaga rahul olla.
Viimati muutis Ritsikas, 06. 06. 2005. 08:52, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2005. 08:49

tarmo kirjutas:kiibid on tõesti super. ... kas keegi teab oli hetkeline välgatus ajavõtus või jätkub see asi? loodan väga, et pigem see viimane variant. :arrow:
sauna taga mehed rääkisid, et Hansapank oli see kiibisponsor. sain aru, et kui teised korraldajad ei leia omale täiendavat sponssi, siis paneme videoga edasi. sarja peakorraldaja rolli või panust ses osas ei tea. positiivne praktiline näide peaks nüüd küll kõvasti tiivustama.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 06. 06. 2005. 09:14

Mati kirjutas:
tarmo kirjutas:kiibid on tõesti super. ... kas keegi teab oli hetkeline välgatus ajavõtus või jätkub see asi? loodan väga, et pigem see viimane variant. :arrow:
sauna taga mehed rääkisid, et Hansapank oli see kiibisponsor. sain aru, et kui teised korraldajad ei leia omale täiendavat sponssi, siis paneme videoga edasi. sarja peakorraldaja rolli või panust ses osas ei tea. positiivne praktiline näide peaks nüüd küll kõvasti tiivustama.
Tarus oli negatiivne praktiline näide kah :D seda küll kiibikinnituse loominguliste lähenemiste tõttu suures enamuses.

Aga ilmselt sel aastal siis vanaviisi ja järgmisest aastast suht kindlamalt kiipidega, sest käsitsi ei ole võimalik ja ei ole mõtet.

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 06. 06. 2005. 09:17

Känasid polnud? Tiimikaaslane nägi kuidas ühel võistlejal üle kaela sõideti.
Seekord tahaks jälle tänada ühte Elioni SK särgis sõitjat (nr. 255 vist), kes terve sõidu vältel grupi eesotsas tublisti tööd tegi.
Aeg: 2:03, Koht: 179, Avg 184 (wtf? :shock: )

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2044
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 06. 06. 2005. 09:44

banzai kirjutas:Seekord tahaks jälle tänada ühte Elioni SK särgis sõitjat (nr. 255 vist), kes terve sõidu vältel grupi eesotsas tublisti tööd tegi.
Aeg: 2:03, Koht: 179, Avg 184 (wtf? :shock: )
Ma tänan, ma tänan 8) . Minu tänud GF vormis ratturile. Või olidki see sina?

Nero
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 13. 03. 2004. 19:55

Postitus Postitas Nero » 06. 06. 2005. 10:01

Rada oli mõnus! Tegelt tahaks rohkem pikki raskeid tõuse :) Mulle meeldivad rajad, kus ratta pealt ei pea maha ronima. Kahjuks jäin 20+minutit starti hiljaks ja suuremat võistlemist korraldada ei õnnestunud. Nautisin loodust ja aitasin ühel tüdrukul tõusunukke ületada :roll:
Täitsa mõnus oli esimesed 10km täiesti üksi sõita :D siis tekkisid mõned kummiparandajad, siis vanurid, siis verinoored.... lahe elamus. Kitsastel radadel oli muidugi nöök aeglasematest mööda saada, aga ega see polnudki eesmärk.
Peale finishit oli selline uuestisünni tunne. Nagu oleks jälle esimest korda võistlustel. Kõik need rattapesu, supi ja muud järjekorrad :lol:

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 06. 06. 2005. 10:04

gandalf kirjutas:
Mati kirjutas:
tarmo kirjutas:kiibid on tõesti super. ... kas keegi teab oli hetkeline välgatus ajavõtus või jätkub see asi? loodan väga, et pigem see viimane variant. :arrow:
sauna taga mehed rääkisid, et Hansapank oli see kiibisponsor. sain aru, et kui teised korraldajad ei leia omale täiendavat sponssi, siis paneme videoga edasi. sarja peakorraldaja rolli või panust ses osas ei tea. positiivne praktiline näide peaks nüüd küll kõvasti tiivustama.
...Aga ilmselt sel aastal siis vanaviisi ja järgmisest aastast suht kindlamalt kiipidega, sest käsitsi ei ole võimalik ja ei ole mõtet.
Mul kui osavõtjal, pole vahet millega seda aega võetakse, sellepärast ei kommenteeri kah ajavõtu kohta.
Küll aga tahaks arvamust avaldada selle kohta, et kui juba kiibid, siis võiks olla ka rajal vahe ajavõtukohad, nagu TRMil. Pärast oma edenemist rajal hea vaadata. Ilmselt see Stamina värk veel arengujärgus või lihtsalt asi rahas kinni.
Kui Hansapank maksis sellepärast kinni, et Ühispangal Tartu Maratonid kiibil ja ei saa ju kehvem olla, siis võiks ka täiuslikkuse poole püüda.
.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2005. 10:08

Olts kirjutas:...Ilmselt see Stamina värk veel arengujärgus või lihtsalt asi rahas kinni.
Staminal on Eestis üldse kõikse pikem ja suurem kogemus kiipidega. Peamiselt küll jooksu- ja triatlonivõitslustelt, kuid vahet pole. Vaheaegade osas on see, et iga lisavidin (antud juhul siis matid koos mu tehnikaga) maksab lisa ja see ka limiteerib. Muidu võiks ju iga 5 km järel vaheajapunkt olla koos tablooga koha ja aja osas. Las asi areneb rahulikult edasi, peaasi, et areneb.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 06. 06. 2005. 10:09

Olts kirjutas: Küll aga tahaks arvamust avaldada selle kohta, et kui juba kiibid, siis võiks olla ka rajal vahe ajavõtukohad, nagu TRMil. Pärast oma edenemist rajal hea vaadata. Ilmselt see Stamina värk veel arengujärgus või lihtsalt asi rahas kinni.
Kui Hansapank maksis sellepärast kinni, et Ühispangal Tartu Maratonid kiibil ja ei saa ju kehvem olla, siis võiks ka täiuslikkuse poole püüda.
.
No hinnavahe on suur, Tartus oli ka soomlaste tehnika käigus. Matt ja loendur on suht kallis sett. Usun, et kunagi kindlasti.

Vahur

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 06. 2005. 10:11

kiibiteema
viewtopic.php?p=41341&highlight=kiip#41341
et arutaks kiibiasja seal edasi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 06. 06. 2005. 12:22

Mati kirjutas:Ei mäletagi millal viimati ei näinud ühtegi käna :!:
Mina sõitsin laskumisel eeskukkujale sisse ja tegin päris korraliku salto. Peale röntegenit soovitati kuu spordist pausi pidada rääkimata rattasõidust. Kuna tegemist on ainult rangluu otsa ja sealsete kõõluste/sidemete vigastusega (läbivat mõra luudes ei ole), siis loodan, et see laheneb kiiremini.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2005. 12:35

Oliver kirjutas:
Mati kirjutas:Ei mäletagi millal viimati ei näinud ühtegi käna :!:
Mina sõitsin laskumisel eeskukkujale sisse ja tegin päris korraliku salto. Peale röntegenit soovitati kuu spordist pausi pidada rääkimata rattasõidust. Kuna tegemist on ainult rangluu otsa ja sealsete kõõluste/sidemete vigastusega (läbivat mõra luudes ei ole), siis loodan, et see laheneb kiiremini.
Bljääd, see küll jama. Aga hea, et luud terved. Kas see oli enne või pärast seda kui sa seal metsavahel jooks käes seisid (seal nagu laskumist polnud).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 06. 06. 2005. 12:39

Rajaservas oli üks väga õnnetu olemise ja valu käes vaevlev tütarlaps, kes välise vaatluse põhjal kannakõõluse rebendi või miskit umbes samahullu oli omale tekitada suutnud. Tõeliselt õnnetu oli teda vaadata.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 06. 06. 2005. 12:52

Mati kirjutas:Bljääd, see küll jama. Aga hea, et luud terved. Kas see oli enne või pärast seda kui sa seal metsavahel jooks käes seisid (seal nagu laskumist polnud).
Umbes kilomeeter või paar ennem seda. See oli raiesmikul: rööpas, kergelt allamäge (laskumiseks on seda tõesti palju nimetada), kuid kiirus ikkagi 40. Pärast kukkumist oli esikummi küljel kaks kahesendist lõikehaava, tõenäoliselt olid eessõitjal teravad hammasrattad. 8) Vahu laskmine oli mõtetu, kuid kohapeal läbi muda ei näinud augu suurust. Sain hiljem Opa käest sisekummi, seal sa mind nägid (ja mina sind ergutasin).
Viimati muutis Oliver, 06. 06. 2005. 14:32, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 06. 06. 2005. 13:05

Ma tänan, ma tänan 8) . Minu tänud GF vormis ratturile. Või olidki see sina?
Mina 8)

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 06. 06. 2005. 13:10

Mul õnnestus ka üks väheseid nipleid elionil läbi 3 aasta panna.

Mudalõigu lõpus just enne teist TP-d otsustas üks tegelane kohe minu ees ennast mutta kylili visata. Mina sõitsin tema rattale otsa ja ka pikali, aga kuidagi nii õnnetult et vasak jalg jäi risti enda ja ratta alla - väänasin välja põlve ja terve vasak säär on verevalumeid täis. Lisaks sõitsid paar tegelast mul üle selja - verevalumid õnneks avastasin alles kodus.
Püsti ajades avastasin et vasak põlv ei kuula eriti sõna - hakkasin siis vaikselt parema jalaga väntama ja paari minuti pärast tuli vasak jalg ka järgi.
Kui mitu meest mööda läks, sellest ei saanud nägupidi mudas olles eriti hästi aru, õnneks oli kohe TP ja rahvas võttis veidi rahulikumalt, eks mingi 25 matsi ikka vuras mööda.

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 06. 06. 2005. 13:14

Nero kirjutas: Nautisin loodust ja aitasin ühel tüdrukul tõusunukke ületada :lol:
Kui see tüdruk oli kollase pluusi ja mustade pükstega, siis palus ta tänud edasi öelda, olid talle suureks abiks (y)

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 06. 06. 2005. 14:09

Hea mõnus maraton oli. Muda küll lendas, aga see käib asja juurde. Sai seal 300-400 vahel paugutatud. Olin vahepeal veel Matiga koos, kuid siis leidis ta vist turbonupu üles ja läind ta oligi. Eks siis kohtume kahe nädala pärast Haanjas - mina küll mitte sõitjana.

Üks hea pilt ka siia juurde.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 06. 06. 2005. 14:33

holden kirjutas: Üks hea pilt ka siia juurde.
Üritasin mõistatada, mis kilekott seal pildil paistab..
a) kasutamata jäänud pesuvesi
b) kasutamata jäänud (või siiski kasutatud?) energiakissell
c) kasutamata jäänud Hemohes

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 06. 06. 2005. 14:41

Arbo kirjutas:
holden kirjutas: Üks hea pilt ka siia juurde.
Üritasin mõistatada, mis kilekott seal pildil paistab..
a) kasutamata jäänud pesuvesi
b) kasutamata jäänud (või siiski kasutatud?) energiakissell
c) kasutamata jäänud Hemohes
tegelikult olid kotis Haanjamaale matkama kutsuvad flaierid, mida üritasin jõudumööda jagada. :D

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 06. 06. 2005. 14:46

Arbo kirjutas:Üritasin mõistatada, mis kilekott seal pildil paistab..
a) kasutamata jäänud pesuvesi
b) kasutamata jäänud (või siiski kasutatud?) energiakissell
c) kasutamata jäänud Hemohes
Tähtede järgi võiks eeldada Haanja Maraton või siis trenditeadliku inimese puhul Hennes&Mauritz. :roll:
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
arjasepp
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 19. 03. 2004. 15:37

Postitus Postitas arjasepp » 06. 06. 2005. 14:55


Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 06. 06. 2005. 15:29

Huvitav kuidas Pütsepp sellise sadula nurgaga sõita sai?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2005. 16:07

Espordis pildid üleval!
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 06. 06. 2005. 17:03

hea et esport praegu mingi haledalt üle koormatud pole:]

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 06. 06. 2005. 17:05

Altja kõrtsi juures panin 8h enne starti rummipudeli käest. Stardikoridoris oli hirmus uni, sain kohe esimestel meetritel aru, et täna pole minu päev. Käisin metsas rahulikult ku*el ja sõitsin edasi.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 06. 06. 2005. 17:07

Skatch ja RnV - kui teid olemas poleks, tuleks teid välja mõelda.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 06. 06. 2005. 17:33

Kõik algas 1988 aasta aprillis, kui ma siin maailmas ilmavalgust nägin... kõik oli päris kena, kuni kruusal 50 pealt külili keerasin ja üks kenake treeningpaus tuleb jälle teha. (alles sai paranetud angiinist)
Aeg oli s**t ja koht p**k, aga eks kunagi tuleb jälle võimalus. Täna tahab igatahes jalg otsast ära mädaneda. Raja kohta võiks öelda, et Kõrves on ikka olnud suurepärased tingimused sõitmaks välja head kohta. Rada on tehniliselt suhteliselt lihtne, raskeid tõuse põhimõtteliselt ei ole, palju kruusal vajutamist (ja kukkumisi :lol: )
*Grupisõidus ei ole soovitatav teha rattaga järske tagasiliigutusi, see võib tuules sõitja jaoks lõppeda õite kurvalt! :wink:
** Maastikurattasõidus ei ole soovitatav sõita eessõitja rattast 5cm kaugusel, see võib lõppeda teie jaoks õite kurvalt!
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Vasta

Mine “Eesti võistlused”