EEC 2005.a 1 etapp 5 Mulgi maraton 15.05.2005

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Ants1
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 19. 08. 2004. 10:29

EEC 2005.a 1 etapp 5 Mulgi maraton 15.05.2005

Postitus Postitas Ants1 » 31. 03. 2005. 14:12

Üldinfoga tutvu SIIT

Võistluse ajakavaga tutvu
SIIT

Juhendit näed SIIT

Raja kirjeldust vaata SIIT

Kohale jõudmise info leiad SIIT

Kuna pole enne Mulgi maratonil osalenud, siis ootan arvamusi ja võrdlusi eelmiste aastate radade kohta, millise EEC teise etapi rajaga on Mulgi rajad sarnased.
Ants.
E mail: raikko@hot.ee
Mob 5171251

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 31. 03. 2005. 14:36

Sõitsin eelmisel aastal, see oli üle pika aja mu esimene maraton (suht nulltreeningu pealt läksin). Rada tundub olevat suuremalt jaolt sama, mis mullu, kaardi pealt on välja lugeda, et lõpp on veidi erinev (selle asemel, et mööda suurt teed Sammuli poole minna, on nüüd mingi alternatiivne tee leitud). Ülejäänu osas tundub, et on sama - Loodi ürgorg (enne seda tõus Siniallikult Looti, kus mullu tekkisid pikad sabad), seejärel Holstre-Polli (25 km selja taga ja siis 2 KARMI ronimist), veetakistus :P jne jne. Kurb on näha, et ka vahemik 35-40 km on sama - see oli eelmisel aastal üle mõistuse nõme lõik, meenutas rohkem rattakrossi kui maratoni (paras nikerdamine kuskil raielangil). Minu meelest täiesti sõidetav maraton, mitte küll nii kiire kui Elva (erinevus Elvast veel see, et lõpp on suhtliselt lauge) aga ka mitte midagi kontimurdvat. Paar ränka tõusu aga enamus aja on lihtsalt kihutamine. Ahjaa - 10. km paiku oli eelmisel aastal selline ehitusprahist valmistatud tee, mis kumme kohutavalt lõhkus ;) Mina õnneks pääsesin 8) Ise sõitin veel ka Kõrve maratoni ... Mulgi meeldis isegi rohkem, sest nõuab ratturilt veidi enam. Aga minu eelistused võivad olla mõjutatud ka mu päritolust: elasin elu esimesed 18 aastat Viljandis ja neist 18-st treenisin 7 Holstre-Pollis :twisted:

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 31. 03. 2005. 14:52

Aasta tagasi anti minumeelest piisavalt kommentaare.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 31. 03. 2005. 14:54

sqber kirjutas:lõpp on veidi erinev (selle asemel, et mööda suurt teed Sammuli poole minna, on nüüd mingi alternatiivne tee leitud).
Super, see viimane 15 km kruusa oli eriti nüristav.
sqber kirjutas: 2 KARMI ronimist),
na karmist ronimisest on asi kaugel
sqber kirjutas:
Kurb on näha, et ka vahemik 35-40 km on sama - see oli eelmisel aastal üle mõistuse nõme lõik, meenutas rohkem rattakrossi kui maratoni
(paras nikerdamine kuskil raielangil).
maitsed on erinevad, minu meelest väga hea lõik, kus grupisuhajad maha jäävad. maraton ei peagi olema 30-40ga kruusa pidi uhamine.
sqber kirjutas:Minu meelest täiesti sõidetav maraton,
nõus, päris meeldiv sõit.

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 31. 03. 2005. 15:04

Kui loed mu esialgset postitust siis näed, et kirjutasin sinna, et läksin nulltreenituse pealt sõitma. Seepärast oli ka karm ronimine :) Pean su kurvastuseks märkima, et need lõpu kruusateed on kõik alles, väljas on vaid väike jupp asfaltteed, mis oli kahe pika kruusajupi vahel. Lõpp võiks tõsti olla kuskil muul maastikul, samas pole mul midagi vastu lõpu profiilile - pigem lauge ja allamäge.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 31. 03. 2005. 15:04

Lõik 45-50 km tundub olevat uus. Praktikas küll vist mingi osa kummilõhkujast telliskivi teed ja mingi rada Viljandi järve ääres. :?:
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

EEC 2005 MulgiRM

Postitus Postitas tõeline siga » 24. 04. 2005. 22:10

Käisin nädalavahetusel veidi mulgi rajaga tutvumas, just seda Siniallikust Nõmmeni lõiku. Peab mainima, et jaanuari torm on Viljandimaal ikka kõvat laastamistööd teinud ja sisetunne selline, et Siniallikult Loodini sama rada küll sõita ei saa, kuna seal ikka tõeline raielank. Hunnik puid on küll suudetud koristada. Samuti oli umbes viis"korralikku" puud Loodi ja Põrguoru vahel. Samas Polli mägedes sai sõita, ehki ka seal on tormist tõsiseid jälgi. Ehk mõni korraldaja oskab öelda, kas neil lõikudel kolme nädala pärast on võimalik sõita või teen ma sääsest elevanti. Samas oleks kahju nende lõikude kaotamisest. Või ehk on alternatiivina võimalik Polli metsades mingi "kompensatsiooni" lõik väikeste mägedega jurde teha, et trass ikka sama huvitav kui muidu oleks. Ahjaa Loodi ja Sinialliku vahel luurekat tehes õnnestus ära lõhkuda ka kaks :?: ratakummi, ohtrate klaasikildude tõttu ja ilus pühapäevane jalutuskäik oligi tõsiasi.
Igal juhul soovin jõudu ja edu korraldajatele loodusega võideldes ja rada taastades. (y)
Viimati muutis tõeline siga, 25. 04. 2005. 09:19, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 24. 04. 2005. 22:14

Korraldajad on raja teemal espordis sõna võtnud.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 25. 04. 2005. 08:34

kahjuks on sinialliku mäe pealne ikka väga puid täis :cry:
mulle väga meeldis see lõik.......nüüd kõik pahupidi.

Kasutaja avatar
mar852
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 07. 2003. 10:13

Re: TEC 2005 MulgiRM

Postitus Postitas mar852 » 25. 04. 2005. 09:09

Väike teemaväline märkus - EEC on vist sarja nimetus
või on Toyota jälle peasponsor? :shock:
tõeline siga kirjutas:Käisin nädalavahetusel veidi mulgi rajaga tutvumas, just seda Siniallikust Nõmmeni lõiku. Peab mainima, et jaanuari torm on Viljandimaal ikka kõvat laastamistööd teinud ja sisetunne selline, et Siniallikult Loodini sama rada küll sõita ei saa, kuna seal ikka tõeline raielank. Hunnik puid on küll suudetud koristada. Samuti oli umbes viis"korralikku" puud Loodi ja Põrguoru vahel. Samas Polli mägedes sai sõita, ehki ka seal on tormist tõsiseid jälgi. Ehk mõni korraldaja oskab öelda, kas neil lõikudel kolme nädala pärast on võimalik sõita või teen ma sääsest elevanti. Samas oleks kahju nende lõikude kaotamisest. Või ehk on alternatiivina võimalik Polli metsades mingi "kompensatsiooni" lõik väikeste mägedega jurde teha, et trass ikka sama huvitav kui muidu oleks. Ahjaa Loodi ja Sinialliku vahel luurekat tehes õnnestus ära lõhkuda ka kaks :?: ratakummi, ohtrate klaasikildude tõttu ja ilus pühapäevane jalutuskäik oligi tõsiasi.
Igal juhul soovin jõudu ja edu korraldajatele loodusega võideldes ja rada taastades. (y)

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Re: EEC 2005 MulgiRM

Postitus Postitas tõeline siga » 25. 04. 2005. 09:19

mar852 kirjutas:Väike teemaväline märkus - EEC on vist sarja nimetus
või on Toyota jälle peasponsor? :shock:
Ikka EEC, korrektsus ikka enekõike. :D

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 29. 04. 2005. 08:07

Kas ratta esituld ei ole keegi siniallikul turnides ära kaotanud :!: :?:

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

EEC I etapp, V Mulgi Rattamaraton

Postitus Postitas seiko » 14. 05. 2005. 13:35

Tere

Kõige värskem registreerimisinfo!

Eelregistreerunuid on kokku 1514, neist pikale distantsile 1128 (sh 115 võistkonda), matkasõidule 386 (sh võistlejaid M-N-14-16 klassis 117).

Ilm on hetkel väga suvine - päike paistab, taevas üksikud pilved...

Kui nii edasi läheb ja ilma peab, siis on homme Mulgi Rattamaratoni rada parimas võimalikus konditsioonis. Metsa all pole ligane ja kruusateed ei tolma :-)

Kohtumiseni stardis!

Veiko
Viljandi Rattaklubi

Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Transa Tallinn - Viljandi - Tallinn

Postitus Postitas valdek » 14. 05. 2005. 14:26

Vaba koht autos 2 rattale ja 2 ratturile.
5169474

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 15. 05. 2005. 15:19

rajalt tagasi ... elus ja terve. Ütleme nii, et hooaega ei ole mõnus alustada sellise sõiduga (ja ma ei mõtle võistlushooaega vaid ka treeninghooaega :oops: ). Rada ettevalmistus OK, endal vorm mitteOK. Tulemus:
aeg:kella järgi 02:48:14 (diplomi järgi 02:47:07)
dist: 54,7 km
tõuse: 565 m
SLS: 155/181

Ainus ja väga suur etteheide oli finisheerimine - kui ikka pead 5-6 minti finishikoridoris ootama, kuni asjapulgad meid seal kokku lugesid nagu eluskarja, siis ... no ma ei tea. Kuidas need ajad ja kohad seal fikseeritakse on vist mingi raketiteadus :D Diplomi sain kätte 2 tundi peale finisheerimist - karauul :twisted: Teab mõni, miks ei ole Elionil seni veel kiipe kasutusele võetud?
Viimati muutis sqber, 15. 05. 2005. 16:29, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 15. 05. 2005. 16:16

Päris tore sõit oli. Aga üks krdi idioot suutis lõpu ära rikkuda:@ Teistpool viljandi järve tulime 3se grupiga. Siis hakkas üks ettejääva mees paremasse serva liikuma. Ütlesin ilusti: "et jää vaskusse äärde ,me lähme mööda". Aga tüüp hakkas mölisema, ütlsein vastu:"Ole vait". Siis järsku sõitis kõrvale ja hakkas trügima, üritas mind vist rammida kuid sarved jäid omavahel kini ja mõlemad lohisesime kruusal:( Siis kargas püsti ja hakkas enamvähem kaega juba vehkima, kuid siis järsku kaotas oma enesekindluse ja viskas teeserva pikali ja õnneks ta sinna jäigi. Ma peale mõnda sõna tõstsin ratta üles, panin sadula otseks ja sõitsin viimased 4km lõpuni. Mälestuseks tänasest , siis katkine põlv ja küünarnukk. Selliseid geeniuseid annab ikka leida......


Ilm oli ilus ja muidu oli sõit täitsa tore ei kahetse, et sõitma läksin:)

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 15. 05. 2005. 16:47

teab keegi mida need kohtunikud lõpuks otsustasid?

olgem ausad, ligemale sada ratturit sõitis valesti, lisaks rattureid juhatav krossimootorratas.

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Postitus Postitas TAIX11 » 15. 05. 2005. 17:33

Ruve kirjutas:teab keegi mida need kohtunikud lõpuks otsustasid?

olgem ausad, ligemale sada ratturit sõitis valesti, lisaks rattureid juhatav krossimootorratas.

Hei, rääkige lähemalt, kes-mis-kus pandi valesti?

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 15. 05. 2005. 17:37

ETV kirjutab:
Viiendat korda sõidetud Mulgi Rattamaratoni esikoht kuulus ajaga 1:51.44 Alges Maasikmetsale. Raido Kodanipork jäi maha vaid 1,2 sekundiga, kolmas oli juba ligi kolmeminutilise kaotusega Sigvard Kukk.

Seoses rajamärgistuse lõhkumisega pahatahtlike pealtvaatajate poolt, ei lähe Mulgi Rattamaratoni tulemused Elioni rattamaratonide sarja arvesse.
Rääkige jah - mis kus kes valesti?? Eriti nöök :evil:

Loom
Rattur
Postitusi: 177
Liitunud: 15. 06. 2003. 08:06

Postitus Postitas Loom » 15. 05. 2005. 17:58

Ma olin oma esimesel maratonil ja sellest tulenevalt startisin ka viimasest grupist. Kas kogu see jama tähendab nüüd seda, et mu täna välja sõidetud kohast pole midagi kasu ja järgmine kord pean jälle sealt 1000 ümbrusest lähetuma?

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 15. 05. 2005. 18:22

Konflict kirjutas:Päris tore sõit oli. Aga üks krdi idioot suutis lõpu ära rikkuda:@ Teistpool viljandi järve tulime 3se grupiga. Siis hakkas üks ettejääva mees paremasse serva liikuma. Ütlesin ilusti: "et jää vaskusse äärde ,me lähme mööda". Aga tüüp hakkas mölisema, ütlsein vastu:"Ole vait". Siis järsku sõitis kõrvale ja hakkas trügima, üritas mind vist rammida kuid sarved jäid omavahel kini ja mõlemad lohisesime kruusal:( Siis kargas püsti ja hakkas enamvähem kaega juba vehkima, kuid siis järsku kaotas oma enesekindluse ja viskas teeserva pikali ja õnneks ta sinna jäigi. Ma peale mõnda sõna tõstsin ratta üles, panin sadula otseks ja sõitsin viimased 4km lõpuni. Mälestuseks tänasest , siis katkine põlv ja küünarnukk. Selliseid geeniuseid annab ikka leida......


Ilm oli ilus ja muidu oli sõit täitsa tore ei kahetse, et sõitma läksin:)
haha, sa olid vist see kelle üle ma ikka veel naeran:X
selle asemel et edasi sõita vingud teise sõitja kallal raja äärel, võibolla saad aru et 50 km oli läbi selleks ajaks ja nagu suht inimesed on väsinud ja ikka juhtub:X

muidu kahju, et tulemusi ei arvestata, sai sõidetud 246. koht, millega saaks Aegviidus päris hea startikoha, aga nüüd vist tuleb jälle mingi 450 number saada:(

keegi seletaks, mida seal lõigati ja kuna ja kust?

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 15. 05. 2005. 18:24

Kah õnnelikult tagasi. Iseenesest oli väga hea ja nauditav sõit. Üllatus tuli lõpus, kui sain teada, et paljud olid viimasel veerandil valesti pannud. Kust valesti pandi, ei tea. Meie punt (vahelduva eduga 5-8 sõitjat) läbis raja õieti. Kuskil teeotsas poisikesed karjusid, et siia-siia, mitte sinna. Tulemust aga kahjuks ei arvestata. Muidu oleks parim Mulgi sõit olnud.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

ints
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 21. 04. 2005. 16:23

Postitus Postitas ints » 15. 05. 2005. 18:24

Viiendat korda peetud Mulgi Rattamaratoni võitis Alges Maasikmets ajaga 1:51.44,0. Teine oli Raido Kodanipork 1:51.45,2 ja kolmas Sigvard Kukk 1:54.35,4-ga. Seoses rajamärgistuse lõhkumisega pahatahtlike pealtvaatajate poolt ei lähe Mulgi Rattamaratoni tulemused Elioni rattamaratonide sarja arvesse.

Kasutaja avatar
skogvarg
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

khmm

Postitus Postitas skogvarg » 15. 05. 2005. 18:26

Ei taha küll ebaviisakas olla aga mind natuke lohutab et ma tulla ei saanud.

rainer
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 21. 04. 2003. 13:25

Postitus Postitas rainer » 15. 05. 2005. 18:51

Kah elus ja terve. Kahju,et seekord nende punktide ja muude jamadega niimodi läks, aga lolluse eest pole keegi kaitstud.
Endal sõit vägagi meelt ja konti mööda arvestades ,et pärast talvist auto alla jäämist on kilomeetreid kogunenud koos viimase maratoniga napilt üle 200. Aeg kella järgi 2.22.50 pulss 170/180 distants 54,3 km. Kuna stardinumber oli 1125 siis lootsin Kõrves natuke eespoolt startida, aga ilmselt tuleb leppida teadmisega, et kõik mis ei tapa teeb tugevamaks.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 15. 05. 2005. 18:58

Nonii on see võistlus läbi, minu jaoks väga raske oli, krambid kimbutasid lõpus, üllatav oli aga finish, kus oli siga järjekord, mingid rähnad ilgelt trügisid ratturite vahelt ette nagu saaksid parema koha :roll: , mõtetu värk, eriti ajas mind naerma need lõpu spurdid mida mõned mehed punnisid ja siis jäid lolli näoga vahtima kui nägid mega punti ees seisma. Kohta ei tea ja ega see ei olegi eriti oluline kuna vist mingi punt lõikas ja jäeti arvestus ära. whatever, aga niipalju küll et see osalejate arvu kriitiline punkt on saavutatud, sellist jama ausalt öeldes enam ei tahaks kogeda, auväärt korraldajad äkki ikkagi teete omad järeldused, et matkasõitjad võiksid ikka 1.40-2 tundi hiljem startida või tuua piisavalt ettepoole finishi värava ja jätta üksteise seljas elamiseks peale finishit ruumi :wink: , rattamaratonil on igaljuhul see finisheerimine üsna hästi korraldatud. Muidu rada oli megahea nagu Viljandi etapil ikka omane.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Postitus Postitas matts » 15. 05. 2005. 19:08

Korraldus oli pehmelt öeldes nutune. Aga noh mis seal ikka, tegijal juhtub.

Aga kõige olulisem küsimus - kuhu on kadunud Hawaii tantsutüdrukud? :shock: :D

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 15. 05. 2005. 19:14

Mina olin korraldusega rahul. Väikeste 50 meheliste stardigruppide eest saadaks korraldajale lausa lilled.
5 minutit enne starti lähed kohale... kohal on ainult paar haigutavat meest... sätid ennast ilusti lindi äärde ja haigutad ka - ei mingit närveldamist. 300 mehest ei olnud ka vaja mööda sõita nagu eelmine aasta.

Ka muu oli tore, rajal troppe polnud, suppi jagus - ma järgisin seda vanasõna, et kui suppi ei saa, siis tuleb kiiremini sõita. Seda ma ka tegin - koht 225.

Valesti sõitmisest loen alles siit. Minu arust oli sel rajal väga raske valesti panna, lame ja sirge rada. Aga noh kui juba tsiklimees ka valesti pani...

PS! Finishis läks Veikoga hirmsaks rabelemiseks ja ma sõitsin kogemata kellelegi ette või otsa. Palun igatahes vabandust, finishispurdi käigus ei pannud ümbrust nii hästi tähele.

PS
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 23. 04. 2004. 15:02

Postitus Postitas PS » 15. 05. 2005. 19:46

matts kirjutas:Korraldus oli pehmelt öeldes nutune. Aga noh mis seal ikka, tegijal juhtub.

Aga kõige olulisem küsimus - kuhu on kadunud Hawaii tantsutüdrukud? :shock: :D
rattarallile ja elvasse elionile jõuavad :)
niikaua naudi http://www.hawaii.ee/?id=4959 :P

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 15. 05. 2005. 19:56

Kirsa kirjutas: ...koht 225... ...Finishis läks Veikoga hirmsaks rabelemiseks...
Ilmselge ülekohus. Mul koht 226. Nii siis hinnataksegi minu viimaste meetrite pingutust. :D

seiko
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 14. 05. 2004. 22:02

Postitus Postitas seiko » 15. 05. 2005. 19:57

Otse pandi umbes 45 km kohalt - peale karjääri ja suurt heinamaad. Põhjuseks see, et kohalikud kaagid olid üritanud nalja teha ja mõne suunaviida ringi tõstnud. See juhtus ilmselt peale seda, kui esimesed antud kohast läbi oli jõudnud ja nende taga pikem vahe tekkis. Suhteliselt kiiresti sai küll viga parandatud, aga ca 50 meest jõudis ikkagi valele poole pöörata ja viimase otsa mööda asfalti sõita.... Kahju muidugi, et selliseid asju juhtub. Homme on oodata korraldajatepoolset pressiteadet, eks siis näeb, mida otsustatakse.

Veiko

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Esialgsed tulemused

Postitus Postitas gandalf » 15. 05. 2005. 20:01

Enne kodust järeltöötlust tulemused siis siin:
http://www.nelson.ee/ajavotuteenus/tule ... i_2005.xls


Rajatähistuse tahtliku ümbersuunamise vastu oli korraldaja tõepoolest võimetu. Kuni 190 kohani ei julge ma kohti panna. Nii sai peakorraldajaga kokku lepitud.


Vahur

classic
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 26. 02. 2005. 22:33

:

Postitus Postitas classic » 15. 05. 2005. 20:22

Endal ka sõit läbi, stardis oli selline eksami tunne :lol: Talvel sa tublisti tööd tehtud ja tõehetk oli käes, et kas on mingit arengut toimunud või ei ole. Paraku sport on halastamatu ja õnne peab ka olema :cry: Kahjuks just sellest jäigi puudu, ca 20. kildi pealt suutsin oma keti pooleks astuda ja loomulikult ei olnud mul ühtegi vajalikku remondiludinat ka..
,ja siis jooksin seal oma 10 minti nagu peata kana, et aidake ja aidake, kuni kuskilt ei tea kust ilmus välja üks rattur, kes ise oli juba rajalt maha astund ( tal läks ka kett ribadeks ja rem. võttis liiga kaua aega ja kuna tegu oli esimese saja sees sõitva tegelasega siis tehke omad järeldused miks ta enam edasi sõita ei tahtnud) aga see Rattur tõttas mulle ennastsalgavalt appi ja aitas mind minu mures-kohe homme lähen keti parandamise koolitusele! Kokku läks siis remondi peale 18min ja 20 sek( polari andmetel) HEI SINA KES SA AITASID MUL KETTI PARANDADA,OLEN SULLE ÜHE KONJAKI VÕLGU kui tundsid ennast ära siis võta ühendust ja ma toon Sulle selle järgmiseks võistluseks ära.
Suured tänud sulle, selliseid abivalmis tegelasi kohtab suht harva. RESPEKT

Aga kodus tõmbasin kella arvutisse ja vaatasin siis et mis OLEKS võinud olla, tegin kerge arvutuse ja sain ajaks 2.20.10
minujaoks oli see oodatust parem ja seega vaatamata igasugu jamadele läks päev korda,hurraa, võitsin iseennast
Viimati muutis classic, 15. 05. 2005. 21:40, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
skogvarg
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Re: Esialgsed tulemused

Postitus Postitas skogvarg » 15. 05. 2005. 20:33

gandalf kirjutas:Enne kodust järeltöötlust tulemused siis siin:
http://www.nelson.ee/ajavotuteenus/tule ... i_2005.xls


Rajatähistuse tahtliku ümbersuunamise vastu oli korraldaja tõepoolest võimetu. Kuni 190 kohani ei julge ma kohti panna. Nii sai peakorraldajaga kokku lepitud.


Vahur
Ma natuke kahtlen, kas selles nimekirjas ikka nimi, asukoht ja klubi ikka vastab iga isiku tegelikele andmetele.
Tundub nii
Aga võibolla kobatseb mu eksel midagi ära.
Igaks juhuks tasub kontrollida pisteliselt.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 15. 05. 2005. 20:36

Kuni 50-ni saaks õige nimekirja lihtsalt kokku võib-olla ka sajani. Mina olin lugejate järgi 26 (või 27), vahetult minu ees oli Tiimo. Tiimost eespool oli grupp, mille koosseisu ja järjekorda teavad Virgo, Erik, Lasse jne jne jne.

Eks nüüd ole näha, kes julgeb tunnistada, et otse sõitis. :?
Viimati muutis Oliver, 15. 05. 2005. 21:09, kokku muudetud 3 korda .

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 05. 2005. 20:37

räbal tulemus oli mu eelnevate tegevuste ja tegevusetustega sisse planeeritud, seega pole mul sellest suurt rääkida.

12 punkti gandalfi tiimile, et sain õige aja kuigi ootasin ca 6 minutit finishikoridoris üle joone pääsemist. (y)
kohapeal oli platsil päris tõsine diskussioon kiipide vajalikkusest, et loobuda kitsast finishikoridorist ja hirmsast järjekorrast mis tekkis.
võitjate prognoositavate aegade järgi ei saa panna pika ja lühikse maa starte paika, olulisem on see, et pika maa prognoositav lõpetajate Gaussi kõver oleks juba jõuliselt langev, enne kui lühikese maa oma tõusma hakkab. sellise osalejate arvuga toimetulekuks tuleb juba teadus appi võtta kui eelarve kiipidele peale ei hakka.

"nali" rajatähistusega on paras jama. saan aru, et korraldaja ei saa panna iga viida ja märgi juurde veel valvurit-lipugavehkijat kuid meie kallil kodumaal on jobude ja käkikeerajate kontsentratsioon kosmiline. loota kaaskodanike heatahtlikkusele/heasoovlikkusele on palju loodetud.

rohkem sel teemal sõna ei võta enne ametlikku otsust.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 15. 05. 2005. 20:43

kas mingi wordi failine tulemusi kuskil ei ole? Seda xls ei õnnestu avada. :?
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 05. 2005. 20:45

Corrosion kirjutas:kas mingi wordi failine tulemusi kuskil ei ole? Seda xls ei õnnestu avada. :?
väga norm xls on, avaneb rahulikult, salvestasin mingis vanemas excelis, ehk tuleb nüüd lahti
http://velo.clubbers.ee/tulemused/mulgi ... i_2005.xls
Viimati muutis erikr, 15. 05. 2005. 20:59, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 15. 05. 2005. 20:54

Põhimõtteliselt, mina läksin koos suure pundiga ka õieti. Seal olid küll mingid väikesed poisid, kes olid sildi valesse kohta tõstnud, üks hüüdis et "siia siia" ja kaks poissi naersid taga. (vanuses 8-10 maximaalselt)
Aga grupp 100-120 läk igastahes õieti! :P
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 15. 05. 2005. 21:12

Oliver kirjutas:Kuni 50-ni saaks õige nimekirja lihtsalt kokku võib-olla ka sajani. Mina olin lugejate järgi 26 (või 27), vahetult minu ees oli Tiimo. Tiimost eespool oli grupp, mille koosseisu ja järjekorda teavad Virgo, Erik, Lasse jne jne jne.

Eks nüüd ole näha, kes julgeb tunnistada, et otse sõitis. :?
mind loeti ühe künka otsas 48, teisel 46, minuga koos olid ka praeguses protokollis 6 ja 7 koha saanud mehed. milles küsimus, paneme järjestuse paika :lol:
Viimati muutis Ruve, 15. 05. 2005. 21:55, muudetud 1 kord.

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 15. 05. 2005. 21:15

esimest korda rattarallil läks kumm katki ja neid veel kaks tükki ja mis põhiline unustasin varukummika kaasa võtta, rajaääres sain ühelt kaasaelajalt varukummi aga umbes kolm kilti hiljem läks teine ja siis ei õnnestunud enam varukummi saada, tuli kahjuks katkestada. Sinna maani kuhu mina sõitsin oli rada ja kõik muu igati ok.
nende jobude kes muudavad rajamärgistust on korraldajatel tõesti raske vastu saada, need lambad ajavad ikka vihale küll :evil: .
aga seda küll et nii suure rahvahulgaga üritustel tuleks ikka kiipe kasutada või mingit teist süsteemi, nägin ise ka seda finisi jama, seal oli tõesti korralagedus.
aga noh loodame et kõrves läheb juba paremini :P
vilts

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 15. 05. 2005. 21:18

tahaks kah hüpata ja kekata aga pole millegagi suurustada... :roll: :oops:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 15. 05. 2005. 21:20

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 12:25, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 15. 05. 2005. 21:46

Kas mõni suutis kogu raja läbida sadulas? Näiteks Nõmme metsa lõpupoole see u. 100 meetri pikkune mülgas, Sinialliku ja krossiraja tõusud ja see pikk põllulõik (u. 1km - alguses allamäge ja siis üles uuesti) enne Holstre-Polli suusaradasid ? Vähemalt pärast 900-t inimest olid need üsna sõidetamatud - võimalik, et esiotsa meestel olid seal sõidu alguses paremad tingimused.

Muidu jäin rahule - 3h 25min ringis aeg 300km baasil ja põlvega, mis operatsiooni ootab (jupike lahtist kõhre vms vaja kätte saada).
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 15. 05. 2005. 21:49

Nähtud, tehtud ja rahul. Algus oli üllatavalt raske, kuigi just tasase maa põhja peaks all olema ja siis läks kumm, edasi oli kõik väga mõnus kuni finissini. Kellegi tuules küll sõita ei saanud, aga seetõttu eunnen end veel paremini. Ja nüüd leian. et mind polegi finissiprotokollis, mis on igatahes jama, hea et diplomit ootama ei jäänud. Endal pole ka suurt aimu, mis aeg võis olla või kes kõrval sõitis, orjenteeruvalt 2.40 vist.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Andres
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 11. 05. 2004. 17:34

Postitus Postitas Andres » 15. 05. 2005. 21:51

Laenasin kellelegi sõidu keskosas (miski lauda juurest kruusale keerates, majade ees)keti parandamiseks abivahendit ja needi ning sõitsin ise edasi, finishis kohtuda ei õnnestunud. Kui Sa end ära tunned, anna märku.

Andres
5232411

M5
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 25. 07. 2004. 16:15

korraldusest

Postitus Postitas M5 » 15. 05. 2005. 21:51

Nagu mõistan tahetakse 50 tegelase pärast kogu põhisõidu osavõtjaskond põhja lasta ? Kiipidega ajavõtu puhul, kui rajal ka vahefini?id oleks sellised vead tagantjärgi kontrollitavad. Kas teadjamad oskavad komenteerida palju kiibimajandus Elioni etapi osalemistasu siis kallimaks teeb ?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: korraldusest

Postitus Postitas erikr » 15. 05. 2005. 21:58

M5 kirjutas:Nagu mõistan tahetakse 50 tegelase pärast kogu põhisõidu osavõtjaskond põhja lasta ? Kiipidega ajavõtu puhul, kui rajal ka vahefini?id oleks sellised vead tagantjärgi kontrollitavad. Kas teadjamad oskavad komenteerida palju kiibimajandus Elioni etapi osalemistasu siis kallimaks teeb ?
pane otsingusse sõna kiip*
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Postitus Postitas mart2 » 16. 05. 2005. 06:12

Selleks korraks siiis läbi. Sõitsin rahulikult ja nautisin loodust. Kui eelmisel aastal oli probleeme tõusudega, siis sel aastal jäid ainult kaks väntamata - Siniallikul poleks mahtunud proovima ja krossiraja liivas ei üritanudki. Rada oli mõnus ja loodan et kõik jäid rahule (rajaga! :wink: ). Kahju oli fini?i korraldusest, aga ilmselt oli ka suurim Elioni osalejate arv. Loodan siiski, et see number kasvab veelgi ning korraldajad ei lase end järgmisel korral üllatada.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 16. 05. 2005. 07:17

sellest oleks nüüd küll väga kahju, kui tulemused tühistataks, sest sai ikka mehe moodi rügatud eile. 202. koht esialgses protokolis teeb rõõmu. Ise panin kindlasti õieti, sest spido näitas ka lõpuks 55 km. kanti.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Vasta

Mine “Eesti võistlused”