Elva sügiskross

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Elva sügiskross

Postitus Postitas Kirsa » 03. 10. 2004. 16:29

Peale minu vist keegi käinudki?

Sest kohalejõudes selgus et regamise ja mingi kahtlase mandaadiga olen lootusetult hiljaks jäänud ja harrastajate klassi pole üldse ette nähtud.
Sai siis 50 eegi eest ennast eliiti kirja pandud. ;o|
Igatahes väga ebameeldiv suhtumine...

Sõit ise oli muidu tore - tagant tulid eliidimehed ja ütlesid "jälle sina".

Keskmine kiirus oli üle 20km/h - niiet igati kiire rada ja vaheldus tihemetsale.

PS! Age sai naiste eliidis II koha.

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 03. 10. 2004. 16:40

Mina käisin :D Kuna trenni pole saanud teha, siis ei olnud erilist minekut ja lasin üksi omas tempos.

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 03. 10. 2004. 17:35

Mina käisin ka,jõin rajaääres ühe cola ära ,vaatasin Eliidi stardi ka ära ja tulin ära.Vaadates kuidas Kirsa liikus Eliidi meeste lõpus ei olnud mul üldse kahju,et ratast kokku ei pannud ja sõitma ei läinud.Rajal oli kiire laskumine ühe järsakuga,kust tegijad hüppe stiili näitasid. :shock:
põletame maanteid.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 03. 10. 2004. 17:54

Eliit eliidiks, aga tihemetsa oli ka jalgades.
Just stardiringi esimeses pooles tõmbas jalad nii hapet täis et jube kohe.
Pole enne juhtunud. Jalalihaste praegusest olukorrast ei taha mitte rääkidagi. :)

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Re: Elva sügiskross

Postitus Postitas tann » 03. 10. 2004. 18:17

Kirsa kirjutas:Sest kohalejõudes selgus et regamise ja mingi kahtlase mandaadiga olen lootusetult hiljaks jäänud ja harrastajate klassi pole üldse ette nähtud.
Sai siis 50 eegi eest ennast eliiti kirja pandud. ;o|
Igatahes väga ebameeldiv suhtumine...
Asi oli rohkem Jüri Kalmuse jonnis, kelle sõnum oli, et teda muud sarja etapid ei koti ja tema teeb omamoodi ja kuna tema enda tehtud juhend harrastajaid ette ei näe, siis tehke mis tahate. Aru ma ei saa...seeniori klasse on kokku kolm...kolmandas sõitis täna üks mees, et miks ei või neid klasse siis vanuseklasside vahel nihutada, sest praegu on mingi viieaastane auk, nii et kui sõita tahad siis on ainus võimalus eliit, kuna seenior1 on juba liiga "vanad".
I was made for this... :wink:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Elva sügiskross

Postitus Postitas erikr » 03. 10. 2004. 19:50

tann kirjutas: Asi oli rohkem Jüri Kalmuse jonnis, kelle sõnum oli, et teda muud sarja etapid ei koti ja tema teeb omamoodi ja kuna tema enda tehtud juhend harrastajaid ette ei näe, siis tehke mis tahate.
krt talikrossil oli siis sama värk või, et kalmuse jonn?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3971
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Elva sügiskross

Postitus Postitas Kirsa » 03. 10. 2004. 20:44

tann kirjutas: Asi oli rohkem Jüri Kalmuse jonnis, kelle sõnum oli, et teda muud sarja etapid ei koti ja tema teeb omamoodi ja kuna tema enda tehtud juhend harrastajaid ette ei näe, siis tehke mis tahate. Aru ma ei saa...seeniori klasse on kokku kolm...kolmandas sõitis täna üks mees, et miks ei või neid klasse siis vanuseklasside vahel nihutada, sest praegu on mingi viieaastane auk, nii et kui sõita tahad siis on ainus võimalus eliit, kuna seenior1 on juba liiga "vanad".
Kalmuse argument oli, et ega üldjuhendis ka ei ole - ja tõsi ega ei ole ka.

Peakorraldajaga paar nädalat tagasi suheldes oli uimane sõnum, et oh küll saab kõik ja tehakse vaikselt juurde - igatahes et mitte muretseda.

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Re: Elva sügiskross

Postitus Postitas tann » 04. 10. 2004. 14:50

Kirsa kirjutas:Kalmuse argument oli, et ega üldjuhendis ka ei ole - ja tõsi ega ei ole ka.
Kui olen sünniaastaga 1982 ja jalgrattur pole ja vanuse järgi seenioritesse ei kuulu, siis kus klassis ma sõitma peaksin??? EJL juhend näeb ette, kui ma nüüd ei eksi, ka vanuseklassi U23 ja Tihemetsas oli see põhimõtteliselt olemas M-H kujul ja kõik oligi ideaalne. Mul on ükskõik kus klassis ma sõidan, lähen sinna siiski sõitma, mitte võitma ja kui vaja, olen nõus sõitma ka kogu sarja eliidiga, aga siis võiks koguaeg nii olla, mitte nii, et lähen Tallinnast hommikul Elvasse ja siis öeldakse, et üldse ei saa sõita :?
I was made for this... :wink:

Vasta

Mine “Eesti võistlused”