Otepää Rattasõit [EEC V etapp]

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
nemm
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 19. 07. 2003. 18:06

Postitus Postitas nemm » 02. 08. 2004. 16:17

Vaata ette, mõni võib siin solvuda, kui teda vennikeseks kutsutakse :) Kui sa hoo maha võtsid, siis mina ja Priit olime sul selja taga ja jah, minu püüdsid lõpuks uuesti kinni alles finissijoonel, kuna sinu spurt tuli mulle natuke üllatusena, Priitu aga mitte.[/quote]
Väike sõbramehelik togimine kuulub asja juurde :) Mul oli sinuga tükkaega pusimist, et ei pannud tähele et keegi veel meie ees on.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 02. 08. 2004. 22:58

NO nii. Ka siis paar muljet. Ühtegi küljekat õnneks ei pannud, kuigi Rockster kiskus ees ikka metsapoole, kui sopasem ja rööpas oli. Tagumisele kummile polnud miskit etteheidet (Boazobeana X) Peab ette kah miskit uut vaatama.
Viimane 5km. märk saabus minu jaoks nii 6km. plaanitust varem. Jaksu oli veel jalgades päris palju (arvestades võistluse lõpukilomeetreid) ja siis vajutasin, mis suutsin. Ei mäletagi, mil oleks viimati suutnud viimastel km.-del. ca. 10-15 võistlejast mööda saada. Tavaliselt ise selleks ajaks kustunud ja ei mingit särtsu.
Raja kohta pole miskit halba öelda. Täitsa vändatav :P Tõusud sai kõik istudes võetud, va. viimasel 3km. olev tõus, kus oli jalutajate rivi, ega poleks kohe kuidagi sõita saanud üritadagi.
Kuigi, ühes kohas tundus mulle jalutamine kummalisena. Oli mingi vähe sopasem, laiad traktori rööpad, mis olid vett täis ja rahvas jalutas sealt keskelt :evil: Krsk, aru ma ei saa, see oli täiesti vabalt sõidetav. Isegi jalutamistempos (olin ise ikka sadulas) ei pidanud tasakaalu säilitamiseks mingeid imevigureid tegema.
Kokkuvõttes, kõik igati hea.

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Postitus Postitas velosipedist » 02. 08. 2004. 23:11

rada oli täitsa ok nii palju kui mina seda sõitsin, ainult asfalti oli alguses veits palju ja see kitsas mudaoja ületus alguse poole oli ka veits jama, aga speedmaxiga sai ilusti hakkama ja siis kui sa oled parajasti 20 sees ja tunne on hea kukub pedaal küljest ära :? ja sinna mu sõit siis u poole maa peal lõppeski :evil: aga küll ma kunagi veel näitan kõigile :twisted: :lol:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 03. 08. 2004. 08:47

sõidust on juba kirjutatud küll, aga mis siis afterpartyst sai? toimus ka midagi põnevat? ise ei jäänud kohale, panin haanja poole ajama.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 03. 08. 2004. 09:05

tarmo kirjutas:sõidust on juba kirjutatud küll, aga mis siis afterpartyst sai? toimus ka midagi põnevat? ise ei jäänud kohale, panin haanja poole ajama.
Õige afterparty toimus ööklubis. Koju/hotelli sai kuskil poole viie ajal. Hommikul 2,5h trenni peale :) Pühapäeva õhtul oli pagana hea uni :)

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 03. 08. 2004. 10:31

tarmo kirjutas:sõidust on juba kirjutatud küll, aga mis siis afterpartyst sai? toimus ka midagi põnevat? ise ei jäänud kohale, panin haanja poole ajama.
Comeback oli erakordselt cool seekord. Naised olid ilusad ja mehed ilma õllekõhtudeta. Kahju neist, kes koju läksid. Aga eriauhind õhtuse osa eest läheb vähemalt oma vanuseklassis Kalev Vistile. This man rocks!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 03. 08. 2004. 11:41

Otsime clubbers tartu I võistkonna liiget Saarnits Aigar'it. Otepääl sai peredearvestuses auhinna, kuid lasi jalga ja kontakte ei jätnud. kes teab võtku ühendust info@proklubi.ee

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 05. 08. 2004. 14:47

juhtusin märkama espordi lehelt et kellegile nr 62 startinud osalejale on antud hoiatus ebasportliku käitumise eest, hmmm :roll: mis see siis nimelt oli oskab keegi öelda.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

kal
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 27. 11. 2003. 11:43

Postitus Postitas kal » 05. 08. 2004. 16:13

HOIATUS!
Elion Estonian Cup rattamaratonide korraldusnõukogu teeb hoiatuse Otepää 5. Rattamaratonil numbri all 62 startinud ratturile. Põhjus - ebasportlik käitumine finishikoridoris. Sarnase käitumise kordumisel eemaldatakse võistleja Elion Estonian Cup sarja järgmiste etappide stardinimekirjast ja starti ei lubata.
Alus: UCI Cycling Regulations, General Organisation of Cycling as a Sport, Chapter II, Section 3, Paragraph 2, Aricle 1.2.073.

All licence-holders shall at all times be properly dressed and behave correctly in all circumstances even when not racing.
They refain from any acts of violence, threats or insults or any other improper behaviour or from putting other persons in danger.
They may not in word, gesture, writing or otherwise harm the reputation or question the honour of other licence-holders, officials, sponsors, federations, the UCI or cycling in general. The right of criticism shall be exercised in a motivated and reasonable manner and with moderation.

Kasutaja avatar
Ceesu
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 18. 08. 2004. 13:48

Postitus Postitas Ceesu » 04. 09. 2004. 09:48

mul üks selline imelik küsimus+
sõitsin EEC sarjas täitsa esimest korda otepääl ja tahaks teada kas kuskilt saaks ka sellist protokolli või arvestust kus oleks kõik esmakordelt selles sarjas osalejad.
mind väga huvitaks mitmes ma olin seal võistlusel esimest korda sõitjate arvestuses?
ehk aitab keegi kuhu peaks pöörduma

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 04. 09. 2004. 10:02

Ceesu kirjutas:mind väga huvitaks mitmes ma olin seal võistlusel esimest korda sõitjate arvestuses?
ehk aitab keegi kuhu peaks pöörduma
Ilmselt parim variant on võtta ette EEC koondarvestus

http://www.esport.ee/index_bin.php?port ... tion=pkoll

Ja siis seda tabelit mudida sedaviisi, et elimineerid kõik võistlejad kellel on tulemus kirjas enne otepääd. Muidugi "esmakordsete" seas võib olla ka mõningaid ässasid kes muid võistlusi mingil põhjusel sõita pole saanud

Kasutaja avatar
Ceesu
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 18. 08. 2004. 13:48

Postitus Postitas Ceesu » 04. 09. 2004. 13:45

no eks ma proovin siis kuigi palju pusimist saab olema.

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 04. 09. 2004. 14:51

Ceesu kirjutas:mul üks selline imelik küsimus+
kuskilt saaks ka sellist protokolli või arvestust kus oleks kõik esmakordelt selles sarjas osalejad.
Seda vaataks isegi huviga. Ja Hooaja parimat võiks sarja lõpus premeerida karikaga või isegi rändkarikaga :idea: See lisaks kindlasti põnevust uutele ,kes ei suuda veel ässadega võidu sõita ,muidu võivad nad sama kiirelt loobuda, kui alustasid.
põletame maanteid.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 05. 09. 2004. 06:54

änts kirjutas: Seda vaataks isegi huviga. Ja Hooaja parimat võiks sarja lõpus premeerida karikaga või isegi rändkarikaga :idea: See lisaks kindlasti põnevust uutele ,kes ei suuda veel ässadega võidu sõita ,muidu võivad nad sama kiirelt loobuda, kui alustasid.
Ja siis võtab selle karika keegi a`la Pütsep vms. Ega vist suurt mõtet pole....... Ikka leidub neid ässasid, kes esimest korda mingi sõidu starti asuvad.

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 05. 09. 2004. 09:01

Alvaro kirjutas:
änts kirjutas: Seda vaataks isegi huviga. Ja Hooaja parimat võiks sarja lõpus premeerida karikaga või isegi rändkarikaga :idea: See lisaks kindlasti põnevust uutele ,kes ei suuda veel ässadega võidu sõita ,muidu võivad nad sama kiirelt loobuda, kui alustasid.
Ja siis võtab selle karika keegi a`la Pütsep vms. Ega vist suurt mõtet pole....... Ikka leidub neid ässasid, kes esimest korda mingi sõidu starti asuvad.

Mina mõtlesin ikka treve sarja peale, mitte üte sõitu!
põletame maanteid.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 05. 09. 2004. 12:37

Meil on eestis terve hunnik klubisid, mis suuremal-vähemal määral tegelevad noortega. Igal aastal tuleb sealt mingi punt tegelasi, kellega võidu sõites on eelis nende poolel. Klubid korraldavad igasuguseid võistlusi ja muid jõukatsumisi ja küllap on see võimalik karikavõitja sealt ka midagi noppinud. Seega on auhind juba kätte antud. :)

Aga kui nüüd nagu mõelda mingi karika peale, siis võiks juba kõigile lõpetajatele karika pihku anda ja oleks asi tahe. Mõtle nüüd oma peaga, palju annab neid erinevaid statistilisi seoseid leida nendest protokollidest? Ma pakun, et metalli ja plastiku hind maailmaturul tõuseks tuntavalt, kui Elion hakkaks kõikvõimalike asjade eest karikaid ja medaleid jagama.

Pealegi läheb teatav osa regamistasust EECil ju Lennart Rooti nimelisse noorte ratturite toetamise ühingu arvele. Lähemalt loe siit. Mitte et see motiveeriks nüüd kedagi EECist osa võtma, kuid mõnele noorele ratturile, kes hingega asja juures on, peaks sellest abi ikka olema.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Vasta

Mine “Eesti võistlused”