SOODNE majutus Haanja100 raames

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

SOODNE majutus Haanja100 raames

Postitus Postitas LauriA » 15. 08. 2004. 19:23

Millised on majutuse võimalused? Tallinnast ei tahaks nagu kell 5.00 ka sõitma hakata....

Piisab täiesti elementaarsest - peaasi, et oleks koht, kuhu magamisvarustus laiali laotada ja WC/dushi kasutamise võimalus.
Muidugi on võimalus ka hotell/motell võtta, aga see nagu väheke kallis (ehkki midagi hullu ei ole, kui ikka tuleb mingi kallim variant võtta)

Kui keegi teab konkreetselt mõnda head öömaja (mis google.com abil ei kajastu) võimalust, siis... ootan infot.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

öömaja

Postitus Postitas mart2 » 15. 08. 2004. 21:03

Soovitan soojalt Vaskna järve äärset turismitalu. See igal aastal Otepää maratoni aegu rattureid täis ja peremees ise suur spordisõber. Kui vaja, siis teeb sulle hommikuks süüa ja sõidu lõpuks ka sauna soojaks. PS. Mitmetel eelmistel aastatel on Eesti meeste suusakoondis oma peredega seda kohta suvelaagriks kasutanud.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

janza
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 18. 07. 2003. 18:18

Postitus Postitas janza » 16. 08. 2004. 08:34

Haanjas on veel ka Kõvver kõrts, otse Haanja maratoni stardi lähedal. Kogu kompleks - saun + 2 tuba maksab ööpäevas ~2000.-. Ühes toas 4 , teises 3 laia voodit. Ise reklaamivad kohtade arvu 7 (14) :wink: Muidu oli vist 100-150.-/öö ning tund aega sauna 150.-... ei mäleta täpselt. Lisaks on kõrtsist Rõuge poole üks telkimisplats Udsalis, Tamme külalistemaja ning Koke külalistemaja. Sealt edasi on juba Rõuges suuremad võimalused.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 16. 08. 2004. 09:58

Niih, isegi plaanin eelmisel päeval kohale minna ja ööbida Haanjast nii 5-6km. kaugusel. Hetkel on minu nimele regatud saunamaja koos 6 magamiskohaga. Saunamajast niipalju, et esimesel korrusel saun koos pesuruumi ja korraliku eesruumiga. Eesruumis ka kööginurk (saab hommikul putru teha, kel huvi) Magamiseks siis teine korrus. Kel huvi, andke märku. Ööbimise eest tahetakse 200.-
Täpsemalt näete http://www.hot.ee/tampuhkemaja

Rivo

5042 442

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 17. 08. 2004. 21:09

Rivo kirjutas:Niih, isegi plaanin eelmisel päeval kohale minna ja ööbida Haanjast nii 5-6km. kaugusel.
Miks te Haanjast paari km kaugusel tahate ööbida, start antakse ju Võrust. Tegelikult linna piiri peal asuval Võru- Kubija Lauluväljakul.

Turismiinfo Võrumaal 782 1881, sealt saab parimat inffi majutuse kohta nii linnas kui maal. :D

Ise oskan soojalt soovitada seniseid meie korraldatud Haanja ja Võru maratonide häid toetajaid Vaskna talu, Tamme puhkemaja, Jaanimäe turismitalu, Haanjamehe talu, Koke motell, Miidu motell Väimelas Võrust 5 km-t, Arossa puhkemaja, Ränduri külalistemaja Võru kesklinnas jne.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 18. 08. 2004. 07:23

holden kirjutas: Miks te Haanjast paari km kaugusel tahate ööbida, start antakse ju Võrust. Tegelikult linna piiri peal asuval Võru- Kubija Lauluväljakul.
Ise oskan soojalt soovitada seniseid meie korraldatud Haanja ja Võru maratonide häid toetajaid Vaskna talu, Tamme puhkemaja, Jaanimäe turismitalu, Haanjamehe talu, Koke motell, Miidu motell Väimelas Võrust 5 km-t, Arossa puhkemaja, Ränduri külalistemaja Võru kesklinnas jne.
See, mille välja pakkusin, ongi Tamme puhkemaja.
Olen seal mitmeid kordi ööbinud. Rohkem tänu sellele, et kogu see kupatus seal kuulub ühele mu tuttavale.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 18. 08. 2004. 08:27

Rivo kirjutas:
See, mille välja pakkusin, ongi Tamme puhkemaja.
Olen seal mitmeid kordi ööbinud. Rohkem tänu sellele, et kogu see kupatus seal kuulub ühele mu tuttavale.
Ma rohkem sellepärast, et teised teaksid ka erinevaid võimalusi.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 19. 08. 2004. 08:49

Üks variant on veel. Mu vanemate suvila stardipaigast nii 3-4 km kaugusel on täiesti tühi ja seal on parematel päevadel maganud nii umbes 16 inimest. Voodeid on küll 6 jaoks, aga madratsipanemise kohti on küll. Lisaks veel saun, WC, külmkapp ja 2 rauaga pliit hommikusöögi tegemiseks. Hind ümmargune null krooni, ainult oma söök ja voodiriided-madratsid kaasa. Ootan broneeringuid privasse.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”