Miks on MTB kalender nii lühike?

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Miks on MTB kalender nii lühike?

Postitus Postitas SL » 29. 07. 2004. 16:13

Põhimõtteliselt suurvõistlused lõpevad sept viimase nädalaga. Minu arvates oleks ruumi ehk turgu veel vähemalt terve oktoober. Kes võtaks initsiatiivi?

Ei saa salata, et teemaarendus lähtub sellest, et üks kahest heast üritusest tuleb ära jätta: Haanja 100 või Lahti. Samas terve oktoober haigutab tühjana.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 29. 07. 2004. 16:15

Oktoobris on sügiskrossid. Minu jaoks vaata et aasta tähtsaimad üritused.

Aga ju siis ilmad on jahedad ja sportlastel kes treenivad plaani järele, algab juba "vormilangus".

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 29. 07. 2004. 16:22

Kirsa kirjutas:Oktoobris on sügiskrossid. Minu jaoks vaata et aasta tähtsaimad üritused.

Aga ju siis ilmad on jahedad ja sportlastel kes treenivad plaani järele, algab juba "vormilangus".
No aga on ju need, sügiskrosse enam ei näe kalendris. Ja ikkagi on terve oktoober tühi.

02.10. Tihemetsa sügiskross MTB Kilingi-Nomme
03.10. Elva sügiskross MTB Elva
10.10. Tartu Meistrivõistlused krossis

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 07. 2004. 16:23

jah, kalendrs on sügiskrossid kuid peale trennipoiste-tüdrukute pole seal just palju rahvast.
suurüritust ilmselt püsti ei pane, pigem fänniürituse. idee iseenesest pole paha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 29. 07. 2004. 16:40

SL kirjutas: 02.10. Tihemetsa sügiskross MTB Kilingi-Nomme
03.10. Elva sügiskross MTB Elva
10.10. Tartu Meistrivõistlused krossis
kindlasti lisandub veel siimusti , ehavere ja otepää etapp. nii et praktiliselt okt. lõpuni on tallamist. kirsal on õigus, sügiskross on kõva teema. aga sellest sai juba kunagi siin kõvast jahutud. kui viitsid otsi üles eelmise aasta teema.
ja kunagi grisha rääkis et talvel tehtud eduka HE talvemaratoni najal võiks teha talvesarja 3 etapist . eks näe mis sest saab, nõudlust oleks ma usun?
aga mehed, millal te puhkate :roll: :?: :?:

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 30. 07. 2004. 07:11

tarmo kirjutas:aga mehed, millal te puhkate :roll: :?: :?:
hauas... :roll: :shock:
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 30. 07. 2004. 07:50

tarmo kirjutas:kindlasti lisandub veel siimusti , ehavere ja otepää etapp. nii et praktiliselt okt. lõpuni on tallamist. kirsal on õigus, sügiskross on kõva teema.
On kõva teema - üldse ei vaidle, olen ka kohal käinud.

Kuid samas olen kindel, et kui teha üks suure tähega Sügiskrosside Cup, siis oleks asjal teine minek.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 30. 07. 2004. 08:11

SL kirjutas: Kuid samas olen kindel, et kui teha üks suure tähega Sügiskrosside Cup, siis oleks asjal teine minek.
keegi ettevõtlik klubi, näiteks Pro Klubi :wink: , võiks asja käima lükata. saaks üsna lihtsate vahenditega olemasolevat Sügissarja upgrade? da.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 30. 07. 2004. 08:14

tarmo kirjutas:keegi ettevõtlik klubi, näiteks Pro Klubi :wink: , võiks asja käima lükata. saaks üsna lihtsate vahenditega olemasolevat Sügissarja upgrade? da.
... keegi küsis siin mõni aeg tagasi, et millal puhkate? :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 07. 2004. 08:15

SL kirjutas:
tarmo kirjutas:kindlasti lisandub veel siimusti , ehavere ja otepää etapp. nii et praktiliselt okt. lõpuni on tallamist. kirsal on õigus, sügiskross on kõva teema.
On kõva teema - üldse ei vaidle, olen ka kohal käinud.

Kuid samas olen kindel, et kui teha üks suure tähega Sügiskrosside Cup, siis oleks asjal teine minek.
selles osas on sul ka õigus. kui kohalike klubide/spordikoolide entusiasmile ja rajameisterdusele lisaks tuua veidi kliendisõbralikku korralduslikku know-howd siis oleks ka huvilisi rohkem.
samas tundub kuidagi, et siiani pole korraldajad tahtnudki eriti, et võistlejaid süsteemist väljastpoolt tuleb. loomulikult on peamine, et kõik laste ja noorte võistlusklasside stardid saavad peetud sest hooajal pole just palju starte kus nad saavad rajal olla vaid koos omasugustega. tuua veel juurde arvukas sportklass ja harrastajad, vbolla tuleks siis arvukuste tõttu juba mitu starti korraldada, sõidu kestus min 1:30 vms teeb päeva jälle pikemaks. talikroissil juba pandigi litsentsita karvajalgadele käsi ette.
finantsilise poole pealt on need võistlused minu meelest üsna raha tõstmine ühest taskust teise, st süsteemist väljastpoolt ei tule suurt midagi ja justkui ei tahetagi seda.
võimalik, et mulle näib maakera teistpidi pöörlevat kuid niske tunne on nagu kirjutasin.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Eesti võistlused”