Team Rattapood Cup IV Karksi

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Team Rattapood Cup IV Karksi

Postitus Postitas Kirsa » 10. 06. 2004. 20:01

Karksiga on seotud üks muudatus.

Tegin Jaanus Prükkelile ettepaneku panna naised kokku ja teise starti.
See läks läbi ning alates Karksist on siis sedasi:

Nimelt stardivad kõik naised koos ja teises stardis. Stardiaeg 14:00.
Samuti on arvestus omaette mitte koos M18 juunioritega.

See info peaks eriti Marioni ja ka teisi naisi siit foorumist huvitama.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 11. 06. 2004. 07:35

espordis toimus siis selline jutuajamine
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Team Rattapood Cup IV Karksi

Postitus Postitas marion » 11. 06. 2004. 08:41

Kirsa kirjutas:Karksiga on seotud üks muudatus.

Tegin Jaanus Prükkelile ettepaneku panna naised kokku ja teise starti.
See läks läbi ning alates Karksist on siis sedasi:

Nimelt stardivad kõik naised koos ja teises stardis. Stardiaeg 14:00.
Samuti on arvestus omaette mitte koos M18 juunioritega.

See info peaks eriti Marioni ja ka teisi naisi siit foorumist huvitama.
Ma tegin talle sellise ettepaneku juba mingi kuu aega tagasi, aga siis ta küll vedu ei võtnud. :(

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Re: Team Rattapood Cup IV Karksi

Postitus Postitas www » 11. 06. 2004. 09:14

marion kirjutas:
Kirsa kirjutas:Karksiga on seotud üks muudatus.

Tegin Jaanus Prükkelile ettepaneku panna naised kokku ja teise starti.
See läks läbi ning alates Karksist on siis sedasi:

Nimelt stardivad kõik naised koos ja teises stardis. Stardiaeg 14:00.
Samuti on arvestus omaette mitte koos M18 juunioritega.

See info peaks eriti Marioni ja ka teisi naisi siit foorumist huvitama.
Ma tegin talle sellise ettepaneku juba mingi kuu aega tagasi, aga siis ta küll vedu ei võtnud. :(
siis on teise stardi üldvõitja grete pedmanson
:wink: kui ta kohale viitsib tulla

sparxxx
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 06. 05. 2004. 17:57

Postitus Postitas sparxxx » 11. 06. 2004. 09:51

Grete Treier! :wink:

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 11. 06. 2004. 11:35

Rääkige, mis kummiga Karksisse laupäeval sõitma lähete. Mul on Shwalbe Fast Fred all, sellega nagu väga ei taha minna.

Kas keegi on ka sealtkandist - kuidas need laskumised seal tunduvad?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 11. 06. 2004. 11:42

SL kirjutas:Rääkige, mis kummiga Karksisse laupäeval sõitma lähete. Mul on Shwalbe Fast Fred all, sellega nagu väga ei taha minna.

Kas keegi on ka sealtkandist - kuidas need laskumised seal tunduvad?
kas sõidad harrastajaid või sporti. esimese puhul poel vahet millega lähed, sest rada on ainult mäe otsas. kui valid sportklassi, siis kuiva ilmaga saad fast frediga hakkama, sest rada on seal suht kõva põhjaga. kui sajab vihma, siis soovitaks mingit knobbidega xc kummi. saad vähemalt tõusudel ja kurvides paremini liikuda. eelmisest aastast mäletan, seda et peale suuremat vihmasadu ei pidanud seal ükski kumm - nii tõusud kui laskumised tuli joosta.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 11. 06. 2004. 11:54

tarmo kirjutas:nii tõusud kui laskumised tuli joosta.
...pulli hakkab saama :)

No ma ikka sporti prooviks, pealegi juhendis on, et alla 200 tartu maratonil lõpetaja mujal ei tohigi sõita.

Aga kurjam, siis peab ju igaks juhuks ikka mingid tõsisemad tubelessid hankima - jälle kilo võrra vaesem :(

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 11. 06. 2004. 11:57

Mida karvasemb ja hõredama mustriga, seda parem. pinnas on savine, st teatud kontsentratsioonis veega nagu tõeline kitt, tiheda mustriga kummid jäävad seda segu täis.
Mul endal erilist tubelessivalikut pole, parema puudumisel läheb RacingRalph. Parim valik oleks mudmax v siis ntx moskiito

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 11. 06. 2004. 12:54

Ereliukas kirjutas:Mida karvasem ja hõredama mustriga, seda parem. pinnas on savine, st teatud kontsentratsioonis veega nagu tõeline kitt, tiheda mustriga kummid jäävad seda segu täis.
Mul endal erilist tubelessivalikut pole, parema puudumisel läheb RacingRalph. Parim valik oleks mudmax v siis ntx moskiito
Hetke rajainfo räägib seda, et polegi nii hull seal. See vihm mis Tallinnas praegu madistab on Karksi puutumata jätnud. Aga eks see kõik võib veel muutuda.
Kui asi vesiseks läheb, siis mingi tavaline XC kumm seal tõesti ei pea (esimese sõidu rajal kindlasti).

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Karksi sõidetud

Postitus Postitas Jack » 12. 06. 2004. 18:29

Tänud rajameistrile Kuhlapile, kes sellise sportklassi raja tegi. Igal ringil 3 korda üles ja kolm korda alla kogu Karksi kõrguste vahes. Rada oli märg ja libe, kohati väga porine. Harrastajad ei saanudki teada, mis on Karksi XC???

Väsinuna olid laskumised päris salakavalad oma rööbaste, libeduse ja juurikatega. Tõusudest üks oli kõigile jooksukas (mulle hiljem mitu...).

I Alges Maasikmets - Extreme
II Priit Raudsepp - Pro Klubi Alexela
III Soomlane
IV Erki Kukk - Pro Klubi Alexela

Eesti üks raskeimaid XC radasid kindlasti -- eriti märjalt. Trek Fuel 100 oli õige ratas sinna.
Viimati muutis Jack, 12. 06. 2004. 21:55, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 12. 06. 2004. 19:50

Enne harrastajate strati tuli korraks paras vihmahoog ja rada oli metsavahel täiesti ligane. Esimesed 4-5 ringi oli veel OK aga hiljem olid laskumised nagu liumäed. Kõrvalseisjad teadsid rääkide, et pikimast laskumisest tuldi alla pea kõikvõimalikke variante pidi - pea ees, jalad ees jne. Üle nipli käimine oli pea võimatu, sest esiratas pani lihtsalt loha. Kokkuvõttes, täitsa lahe oli. Endal tuli joogikotil kohe esimesel ringil millegipärast otsik ära ja kogu jook oli jala peal, ning Rockster (1,9 S-Works) oli sellises ligas ikka totaalselt hädas.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 12. 06. 2004. 20:36

Vohhh, see oli rada. Lemmikrada... põuaga. ;O)

Aga nii ligast värki ei ole ammu isegi telekast näinud. :)
Keegi muidugi ei käskinud minna kulunud semislikiga(twister) tehnilisele mudarallile!
Samas ega seal kellelgi kerge ei olnud, ma loodan et suur summ fotograafe ei saanud minu ülekaelakäimisi pildile - kus see häbi ots :).

Rivole ütleks et mina käisin küll üle lenksu - sel suurel laskumisel lohises esiratas vastu kändu.

Üldiselt oli väga väärt elamus - maastikurattasõit oma tuntud headuses!

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 12. 06. 2004. 20:47

Kirsa kirjutas: Rivole ütleks et mina käisin küll üle lenksu - sel suurel laskumisel lohises esiratas vastu kändu.

Üldiselt oli väga väärt elamus - maastikurattasõit oma tuntud headuses!
Nu OK OK, siis muidugi suured võimalused nippel panna. Isegi pidin sinna peaaegu otsa panema. Olin juba ennast meelestanud, et nüüd panen kändu, nippel..ja siis vaatab, ehk saab edasi sõita, kuid mingi ime läbi sain napilt mööda. Aga usun, et oled minuga nõus, et sellest laskumisest tulid kasvõi esi ratas loha alla (ilma kännu ja niplita :lol: )

MikkVaaks
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 24. 04. 2004. 12:11

Postitus Postitas MikkVaaks » 13. 06. 2004. 10:24

igati vahva rada oli kahju ainult et ühtegi korda külge ei õnnestunud maha panna :P

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 13. 06. 2004. 15:16

Rivo kirjutas:
Kirsa kirjutas: Rivole ütleks et mina käisin küll üle lenksu - sel suurel laskumisel lohises esiratas vastu kändu.

Üldiselt oli väga väärt elamus - maastikurattasõit oma tuntud headuses!
Nu OK OK, siis muidugi suured võimalused nippel panna. Isegi pidin sinna peaaegu otsa panema. Olin juba ennast meelestanud, et nüüd panen kändu, nippel..ja siis vaatab, ehk saab edasi sõita, kuid mingi ime läbi sain napilt mööda. Aga usun, et oled minuga nõus, et sellest laskumisest tulid kasvõi esi ratas loha alla (ilma kännu ja niplita :lol: )
Aga mina sain ise vastu niplit, nii et pilt eest :( Juhtus see vist teisel ringil, kui mu pea trajektoor raja kohale ulatuva katusega kohtus :evil: Tänagi on kael veel päris haige, peaks vist kaelatoe otsima.

Rada kujunes päris huvitavaks tänu vihmale. Oli kohti, kus isegi jala ei tahtnud püsti püsida :lol: Krdi raskeks läks sellest ringist, kui kändu ründasin. Pärast selgus ka põhjus - kaks kodarat puru ja ratas ei mahtunud kuidagi läbi pidurite :x

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 13. 06. 2004. 15:57

Nii, tänaseks õnnestus ratas puhtaks saada. Kõik kohad olid aknakiti (kes on näinud seda materjali?) kontsistentsiga savi täis. Seda tugevdas kuivanud hein. Mulle tundub, et samast materjalist ehitatakse kuskil aafrikas maju....

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

Postitus Postitas Marti » 13. 06. 2004. 16:10

Jack kirjutas:Nii, tänaseks õnnestus ratas puhtaks saada. Kõik kohad olid aknakiti (kes on näinud seda materjali?) kontsistentsiga savi täis. Seda tugevdas kuivanud hein. Mulle tundub, et samast materjalist ehitatakse kuskil aafrikas maju....
OT jätk: Aafrikas ehitatakse maju 85% looma sõnnikust ja 15% savist :wink:
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 14. 06. 2004. 08:16

Vot see oli rada!!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 14. 06. 2004. 08:18

Mina ei saa sellest aru, et miks enamus sportklassi rattureid esimesel ringil esimesel laskumisel kõik vabatahtlikult maha ronisid? Ka aeglaselt saab ju ikka sõites alla tulla. Kuna asi läks ribadeks koheselt, siis teiste teisi ringe ei näinud, kuid loodan, et kui üksinda tuldi, siis ikka sõideti? Milleks muidu Karksisse sellele rajale sõitma tulla?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 14. 06. 2004. 08:23

SL kirjutas:Mina ei saa sellest aru, et miks enamus sportklassi rattureid esimesel ringil esimesel laskumisel kõik vabatahtlikult maha ronisid? Ka aeglaselt saab ju ikka sõites alla tulla. Kuna asi läks ribadeks koheselt, siis teiste teisi ringe ei näinud, kuid loodan, et kui üksinda tuldi, siis ikka sõideti? Milleks muidu Karksisse sellele rajale sõitma tulla?
ei, enamus siiski ei sõitnud sealt alla. gabriel kuhlap rääkis pärast, et suur osa ei üritanudki :roll:
ise panin kõige järsemal laskumisel 2 korralikku niplit - esimesel korral sõitsin nii et jätsin parempoolse vända alumisse asendisse ja see jäi kännu taha kinni :( , teisel ringil tegin lolli järjekindlusega sama vea. alates kolmandast ringist sõitsin seda laskumist paremalt poolt ja probleeme polnud. :)
karksi xc rada on parim mis eesti mtb fänniga võistlustel juhtuda võib :!: jään huviga ootama, millega põhikonkurent parimale rajale - voka- sel aastal välja tuleb 8)

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 14. 06. 2004. 08:40

tarmo kirjutas:ei, enamus siiski ei sõitnud sealt alla. gabriel kuhlap rääkis pärast, et suur osa ei üritanudki :roll:
ise panin kõige järsemal laskumisel 2 korralikku niplit - esimesel korral sõitsin nii et jätsin parempoolse vända alumisse asendisse ja see jäi kännu taha kinni :( , teisel ringil tegin lolli järjekindlusega sama vea. alates kolmandast ringist sõitsin seda laskumist paremalt poolt ja probleeme polnud. :)
karksi xc rada on parim mis eesti mtb fänniga võistlustel juhtuda võib :!: jään huviga ootama, millega põhikonkurent parimale rajale - voka- sel aastal välja tuleb 8)
minuarvates pole ju midagi hullu, kui nippel juhtubki - no mis siis. Jätta aga proovimata... :(
Ilmselt pidasid silmas esimese laskumise teist osa (paremalt poolt). Olles pidevalt vasakult läinud, ei riskinud mina uut ette võtta ja sõitsin lõpuni vasakult poolt. Rahvas hüüdis jah, et mine paremalt, kuid seal polnud aega valida ja tundmatus kohas ei tahtnud vette hüpata. Üldiselt - mida ring edasi seda lihtsam see laskumine tundus minuarvates (millegipärast)

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 14. 06. 2004. 08:55

SL kirjutas:Mina ei saa sellest aru, et miks enamus sportklassi rattureid esimesel ringil esimesel laskumisel kõik vabatahtlikult maha ronisid? Ka aeglaselt saab ju ikka sõites alla tulla. Kuna asi läks ribadeks koheselt, siis teiste teisi ringe ei näinud, kuid loodan, et kui üksinda tuldi, siis ikka sõideti? Milleks muidu Karksisse sellele rajale sõitma tulla?
Eks see puntras koos tulemine võtab paljud araks ja kui eespool on mees, kes end seal ebakindlalt tunneb ja maha ronib, siis tulevad teisedki maha, st ise tulin kah esimese ringi jooksuga, kuna ees ülevalt saadik kogu jõuk juba jooksis. edaspidi polnud sõiduga probleeme, va viimane ring, kui niplist vähe puudu jäi.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 14. 06. 2004. 09:06

SL kirjutas: Ilmselt pidasid silmas esimese laskumise teist osa (paremalt poolt). Olles pidevalt vasakult läinud, ei riskinud mina uut ette võtta ja sõitsin lõpuni vasakult poolt. Rahvas hüüdis jah, et mine paremalt, kuid seal polnud aega valida ja tundmatus kohas ei tahtnud vette hüpata. Üldiselt - mida ring edasi seda lihtsam see laskumine tundus minuarvates (millegipärast)
seesama laskumine jah. aga eelmises postituses eksisin, niplid panin tegelt ikka paremalt poolt minnes, pärast vahetasin trajektoori ja sõitsin vasakult.
eks varsti saab minu "laskumisi" ka espordis näha, välgud sähvisid nagu alla pugatshova kontserdil :lol:
ja selle laskumisega on tõesti nii nagu sa kirjutasid - viimaste ringidega harjub nii ära et ei pane tähelegi enam kui all oled 8)
üks asi veel - üks ring oleks veel pidanud olema, oleks ka juhendis ette nähtud ajalimiidi 1:45 täis saanud. 1:35 näitas minu kell lõpus ja olin viimane kes massalt ringiga ei saanud.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 14. 06. 2004. 09:15

tarmo kirjutas:eks varsti saab minu "laskumisi" ka espordis näha, välgud sähvisid nagu alla pugatshova kontserdil :lol:
ja selle laskumisega on tõesti nii nagu sa kirjutasid - viimaste ringidega harjub nii ära et ei pane tähelegi enam kui all oled 8)
Oleksite kuhjaga saanud tasuta videomaterjali, aga kui ikka see kotermann sisse ronib, siis pole midagi teha. Seekord jäi saagiks ainult 2,5 min seda sama laskumist. Kuhlapi&Co kommentaarid on valusad.....
Varsti riputab selle jupi üles. Kahju on aga sellest ligemale tunnist materjalist, mis siis lindile ei saanud. Eriti harrastajate sõidust, mis oli ikka valus uisutamine võrreldes eliidi sõiduga.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 14. 06. 2004. 09:22

Alvaro kirjutas: Varsti riputab selle jupi üles. Kahju on aga sellest ligemale tunnist materjalist, mis siis lindile ei saanud. Eriti harrastajate sõidust, mis oli ikka valus uisutamine võrreldes eliidi sõiduga.
Jääb põnevusega ootama. See harrastajate niplikoht oli esimeses sõidus, kui polnud tarvis seal all maha pidurdada, vaid täiega üles anda, ikka oluliselt lihtsam.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 14. 06. 2004. 09:30

tarmo kirjutas:üks asi veel - üks ring oleks veel pidanud olema, oleks ka juhendis ette nähtud ajalimiidi 1:45 täis saanud.
Nõus. Kui nägin, et kaks ringi veel, siis oli nagu kergendus, kuid samas ka väike pettumus, olin psühholoogiliselt end ikka 2h ja üle sõiduks valmistanud.
Kolmapäeval treeningul lõin põlve nii lollisti vastu lenksu ära, et valutas sõidu ajal lausa väljakannatamatult. Kuskil kolmandal ringil hakkas enne starti sisse võetud valuvaigisti tööle ning parem põlv lasi ka vändata. Varsti siis aga lõppes sõit otsa.

kaaren
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 18. 03. 2004. 16:15

Postitus Postitas kaaren » 15. 06. 2004. 09:33

Alvaro kirjutas:Seekord jäi saagiks ainult 2,5 min seda sama laskumist. Kuhlapi&Co kommentaarid on valusad.....
Varsti riputab selle jupi üles. Kahju on aga sellest ligemale tunnist materjalist, mis siis lindile ei saanud. Eriti harrastajate sõidust, mis oli ikka valus uisutamine võrreldes eliidi sõiduga.
ei noh mina olin nagu lehm libedal jääl, soojenduse aeg proovisin rada ja esimene kumm nokia boazabena(keskmine muster kulunud) pidas küll aga enne starti sadanud ja võistluse ajal sadanud vihm tegi asja hulluks.olin rohkem raja kõrval kui rajal
tegin vist kõikidele palju nalja, naeru oli kui palju, ja asjalike soovitusi ka.
kogemuse võrra igatahes rikkam( vajaliku mudakummi laenasin enne võistlust Järvale, mida endale ei viitsinud enam alla panna, et küll saab ka nii) ja millegipärast olin esimest korda kaasa võtnud kodust külma spray mis nüüd marjaks kulus

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 15. 06. 2004. 09:42

kaaren kirjutas:ei noh mina olin nagu lehm libedal jääl, soojenduse aeg proovisin rada ja esimene kumm nokia boazabena(keskmine muster kulunud) pidas küll aga enne starti sadanud ja võistluse ajal sadanud vihm tegi asja hulluks.olin rohkem raja kõrval kui rajal
tegin vist kõikidele palju nalja, naeru oli kui palju, ja asjalike soovitusi ka.
Need soovitused olid kindlasti seal laskumisel enne puud lõigata. Raido Kiipsaar oli vist esimene, kes selle ära tabas, isegi kohalikud haid ei osanud sealt algul minna. Igal ringil võitis sellega olenevalt oskustest 5-10 seki. Ja kui ikka ringe oli 10 tuuris, siis oli ajaline võit korralik. Meie vähemalt ei naernud küll, sest mis seal enam naerda, kui iga neljas mees tuli sealt vähem või rohkem ratta seljast irdununa alla. Kõige valusam oli vist Risto Mõttuse vabalangus - ratas jäi 5 meetrit ülesse poole, kutt ise pani pea ees läbi võsa alla välja.

Tänu clubbersi tehnoprobleemidele ei saanudki videot siia ülesse, eks erik selle millalgi siia toimetab. Hetkel on see jupikene ftp.datanet.ee all Karksi 2004 XC.mpg.

Ja sellel eliidi laskumise juurde veel üks valus mälupilt. Tehke järgi või makske kinni. Sealt tuli alla üks 12-13 aastane junsu, tavaliste pedaalidega lasterattaga. Kiiruses oli ta võrdne u tagumiste sportklassi meestega. Alumisel osal põrutas nii palju, et ta lendas sealt pedaalide pealt maha, aga säilitas ikkagi kontrolli ja raami peal sokku ja kitse saades jõudis alla välja ilma külge maha panemata. Vat see oli tase. Aplaus oli rafa poolt võimas.

Kasutaja avatar
Matkaja
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 09. 09. 2003. 08:46

Postitus Postitas Matkaja » 15. 06. 2004. 10:27

Alvaro kirjutas: Tänu clubbersi tehnoprobleemidele ei saanudki videot siia ülesse, eks erik selle millalgi siia toimetab. Hetkel on see jupikene ftp.datanet.ee all Karksi 2004 XC.mpg.
Ei leidnud datanetist :(

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 06. 2004. 10:31

Matkaja kirjutas:
Alvaro kirjutas: Tänu clubbersi tehnoprobleemidele ei saanudki videot siia ülesse, eks erik selle millalgi siia toimetab. Hetkel on see jupikene ftp.datanet.ee all Karksi 2004 XC.mpg.
Ei leidnud datanetist :(
kirsa oskab vbolla paremini seletada kuid datanet on 2 peegeldatud serveri peal, ühte suunatakse paaritud IP aadressid ja teise paaris. ja sünkroniseerimine ei toimi seal kuigi kähku, kunagi istusin sama jama otsas.
õhtul kui kõrvest tagasi tulen panen meie serverisse üles, töö juurest firewalli tagant ei saa ma seda teha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 15. 06. 2004. 10:34

Matkaja kirjutas:
Alvaro kirjutas: Tänu clubbersi tehnoprobleemidele ei saanudki videot siia ülesse, eks erik selle millalgi siia toimetab. Hetkel on see jupikene ftp.datanet.ee all Karksi 2004 XC.mpg.
Ei leidnud datanetist :(
Hetkel asi jah datanet2-s, ehk paaris ip serveris.
Kui aga läheneda serverile üle ipv6 protokolli, siis saab alati mõlemast kätte.

Kel väga soov näha siis:
ftp://ftpuser:ftpuser@kirsa.dyn.ee/Karksi_2004_XC.mpg

Edit: Arvestades suurt nõudlust veel linke:

http://rio.ee/~kirsa/Karksi%202004%20XC.mpg
http://www.resta.ee/kliendiala/ratas/Ka ... 4%20XC.mpg
Viimati muutis Kirsa, 15. 06. 2004. 11:16, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 15. 06. 2004. 10:42

Alvaro kirjutas: Need soovitused olid kindlasti seal laskumisel enne puud lõigata. Raido Kiipsaar oli vist esimene, kes selle ära tabas, isegi kohalikud haid ei osanud sealt algul minna. Igal ringil võitis sellega olenevalt oskustest 5-10 seki. Ja kui ikka ringe oli 10 tuuris, siis oli ajaline võit korralik. Meie vähemalt ei naernud küll, sest mis seal enam naerda, kui iga neljas mees tuli sealt vähem või rohkem ratta seljast irdununa alla. Kõige valusam oli vist Risto Mõttuse vabalangus - ratas jäi 5 meetrit ülesse poole, kutt ise pani pea ees läbi võsa alla välja.

T.
video oli päris hea. ainult kaamera on teinud oma töö ja pole absoluutselt aru saada et tegu on järsu laskumisega.
aga kas keegi suudab mulle ära seletada kus oli see harrastajate laskumine mida alvaro ülalpool kirjeldas ja kus ridamisi nipleid pandi :?: :roll:

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 15. 06. 2004. 10:56

tarmo kirjutas: video oli päris hea. ainult kaamera on teinud oma töö ja pole absoluutselt aru saada et tegu on järsu laskumisega.
aga kas keegi suudab mulle ära seletada kus oli see harrastajate laskumine mida alvaro ülalpool kirjeldas ja kus ridamisi nipleid pandi :?: :roll:
see oli see kausi koht, kus me otse täiega mäkke läksime.
harrastajad pidid hoo maha saama ja alt vasakule keerama

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 15. 06. 2004. 11:10

tarmo kirjutas: video oli päris hea. ainult kaamera on teinud oma töö ja pole absoluutselt aru saada et tegu on järsu laskumisega.
aga kas keegi suudab mulle ära seletada kus oli see harrastajate laskumine mida alvaro ülalpool kirjeldas ja kus ridamisi nipleid pandi :?: :roll:
Kaamera rsk on muidu hea, aga värina stabikas on tal kehvapoolne. See teeb 10 kordse optilise zoomiga Grishat filmides sellised hüpped sisse, et et.....
Ja laskumine paistab suht labane seetõttu, et ei jõudnud alt enam filmida, muidu oleks selle seina järskusastmest ikka aru saanud. Üles ja alla ronida sai sealt ainult puudest kinni hoides või siis perseliugu tehes.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 15. 06. 2004. 11:33

Ereliukas kirjutas:
tarmo kirjutas: video oli päris hea. ainult kaamera on teinud oma töö ja pole absoluutselt aru saada et tegu on järsu laskumisega.
aga kas keegi suudab mulle ära seletada kus oli see harrastajate laskumine mida alvaro ülalpool kirjeldas ja kus ridamisi nipleid pandi :?: :roll:
see oli see kausi koht, kus me otse täiega mäkke läksime.
harrastajad pidid hoo maha saama ja alt vasakule keerama
Ma sõitsin soojenduseks oma harrastajate ringi läbi siis kui eliit veel rajal ragistas. Kõik oli väga hea, igalt poolt sai üles ja alla.
Enne harrastajate starti tuli aga jälle korralik vihmasahmakas ning kui see loomakari rajale lahti lasti, siis peale 2-st ringi oli võimatu seal liigelda.

Käisingi ise seal laskumisel teisel ringil üle pea niiet kiiver ja prillid ning silmnägu mudas kinni. Edasipidi ainult kõndisin sealt alla ning järgmine tõus yles ka.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 15. 06. 2004. 12:59

Ereliukas kirjutas: see oli see kausi koht, kus me otse täiega mäkke läksime.
harrastajad pidid hoo maha saama ja alt vasakule keerama
nojah, siis oli meil lihtsam kui harrastajatel :wink: me pidime
sellel laskumisel juurde väntama, et teistpoolt üles saada. krt, mida rohkem seda rada meenutad, seda lahedam ta tundub. õnneks ei pea kaua ootama :idea: 8) , sest kuu aja pärast eestikatel saame seal taas oma oskused proovile panna.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 15. 06. 2004. 15:15

Veel üks veidi teemaväline küsimus:
Mitu etappi 9st arvesse läheb?

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 15. 06. 2004. 15:22

KRT, need espordi fotod ei peegelda seda reaalsust, mis seal oli! Piltide järgu selline keskmine Mynthon.......

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 15. 06. 2004. 15:35

Jack kirjutas:KRT, need espordi fotod ei peegelda seda reaalsust, mis seal oli!
Ma just vaatasin sealt, et väääga järsud
tõusud
:shock: :D
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

pootsman
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 04. 02. 2004. 20:03

Postitus Postitas pootsman » 15. 06. 2004. 21:46

Se pilt pole ültse sellest sõidust :P .Tegelt oli sääl ikka s....s libe,eriti minul,sest omasin ees , 1,7 slikki mis ei pidand üheski kurvis.Esimese ringi lõppus tulin juba korra rajalt maha aga pealtvaatajate ergutusel läksin viimaseks vaguniks ja tegin kerge!!!!! trenni mis lõppes nelja nippli ja8 kohaga veteranide hulgas.Oskasin teha ka sellise salto kus rahyas ahhetas kõrval,sest maandudes oli känd täpselt kahe jala vahel :mrgreen: Aga läks õnneks :wink:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 16. 06. 2004. 12:41

karksi rajast veel nii palju, et minu meelest on tegu ühega vähestest xc radadest, kus laskumiste võtmise oskus ja kiirus võivad sinu ringiaegu oluliselt mõjutada :idea:

Vasta

Mine “Eesti võistlused”