Elva Rattaralli 2004 MNT

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Elva Rattaralli 2004 MNT

Postitus Postitas René » 18. 05. 2004. 15:05

Kas keegi on sel pühapäeval (23.05.) Elvasse võistlema minemas? Vahest leidub autos üks koht inimesele ja katusel rattale...
(hea meelega maksan osa kütusest, kui vaja....)

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 23. 05. 2004. 17:36

Sai osaletud matkasõidul. Sõit oli enam vähem ok, aga lõpus polnud enam jalga ning ei suutnud finishis spurtida. Seega lõetasin esimese grupi lõpus.

Parim tänase juures see, et ma võitsin jalgratta :D

grishasport
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 11. 2003. 23:14

Postitus Postitas grishasport » 23. 05. 2004. 18:59

Mis ikka, sõit oli karm. Sai tuult, vihma, rahet ja päikest. Esimesel ringil peale Rõngut oli kena küljekas ja parajalt pikk tõus, seal ka laksati. Kannatasin litri ära, muidugi pidi ka peapunti nats ajama taga aga tulemuseks jäi meid umbes 40 nägu. Oras tublisti fikseeris vahefinishi ja teisele ringile mindi rahulikult. Nagu ka esimesel ringil tõmmati samas kohas, eriti väikasemaks punt ei jäänud. 10 km enne lõppu hakkas Jass järjest laduma. Alguses mõned vennad haakusid sappa ja punt püüdis kinni. Umbes 7 katsel Jassiga rohkem keegi ei jaksanud kaasa minna ja oli minek. Järjekordne võit oli käes. Teistel läks nagu ikka, jään ootama protokolli.
Grisha

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 23. 05. 2004. 19:08

Ray kirjutas:Parim tänase juures see, et ma võitsin jalgratta :D
Mis ratas tuli? Huvi pärast küsin, tahaks teada, milliseid rattaid üldse praegusel ajal loosimistesse pannakse :?

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 23. 05. 2004. 19:13

Championi kruiser tüüpi ratas. Rummu siseste käikudega.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 23. 05. 2004. 20:06

grishasport kirjutas:Mis ikka, sõit oli karm. Sai tuult, vihma, rahet ja päikest. Esimesel ringil peale Rõngut oli kena küljekas ja parajalt pikk tõus, seal ka laksati. Kannatasin litri ära, muidugi pidi ka peapunti nats ajama taga aga tulemuseks jäi meid umbes 40 nägu. .
See laks oli valus. Really hurting! Meil tekkis paari vennaga peapundi sabaga väike vahe, kuid päris lootusetu see olukord veel ei olnud. Ilmselt oleks selle vahe kuidagi ära hinganud, kuigi noh hetkel ei kujuta eriti ette milliste ressursside arvelt see oleks pidanud toimuma. Aga siis tekkis peapundi sabas väike kukkumine, mis sundis hoogu väheke maha võtma, ja ülejäänud osa pundist jäi hetkega kättesaamatusse kaugusesse. Eriti kahju ei olnud, sest kuhjuv piimahape ergutas juba niigi loobumismõtteid. Edasine tempo selles pundis mis meil tekkis oli täitsa mõnus, selline mis säilitab algavaks nädalaks hea enesetunde.

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 23. 05. 2004. 22:31

grishasport kirjutas: jään ootama protokolli.
Mina küll ei kujuta ette, mis protokoll sellest võib tulla. Suured pundid tulid korraga finishisse ja kaameramees, kes seda lõppu oli pandud filmima ei saanud asjaga kuidagi hakkama. Pubis keriti 100 korda linti edasi ja tagasi, et mingigi paremusjärjestus paika saaks. Numbreid polnud üldse näha ainuke abi oli Karlson Ummi, kes lihtsalt särkide ja kiivri kuju järgi proovis esimest punti lahti harutada. Mis aga taga pool lõpetanutest saab ei tea vist keegi. Mind aga ajab närvi see Elva korraldajate iga aastane molutamine. Peale finisit jõuad kenasti Tartus Auras ujumas ja saunas ära käia ja siis tagasi minna kui alles autasustama hakatakse. Ja veelgi suurem respect nende vendade suhtes, kes loosiauhinnad jõuavad ära oodata. Mis kell Ray oma ratta kätte said?
Igaljuhul võiks Kalmus&Co organiseerida igasugused autasustamised ja loosimised nii, et oleks ka kelle ees seda teha, mitte tühjale tänavale. Sõit aga ise oli hea, ja tulemusega võib rahule jääda.
- Väntan visaduse levialas -

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 23. 05. 2004. 22:52

Ratas loositi peale nelja. Või umbes nii.

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 24. 05. 2004. 11:36

Panen siis enda poolt miskit kirja - minu esimene maanteesõit (võistlus) siis... Distantsiks oli põhisõit.
Start oli väga paha - minu jaoks. Lihased olid külmad (nii ilmast kui sellest, et ei jõudnud ajaliselt soojendust teha) ja ma ei osanud oodata, et kohe alguses selline valus littimine lahti läheb, kuigi seda oli ju ette aimata. Valus andmine käis ja kõik püüdsid paremale positsioonile jõuda ja tõtt ütelda oli sees ka väike hirm kukkumise ees (üks sõitja panigi peale starti selles sebimises külje maha). Tekkis siis kõige lõppu väike punt, kellega hakkasime uhama. Vahetati ilusti ja töö toimis. Väiksed iluvead olid, aga need parandati sõbralike nõuannetega ära. Kuskil 30 kilomeetril püüdis meid lühikese maa punt kinni (noored klubide poisid, keda vist pikale ei lastud end trööpama). Vat see oli kõige koledam hetk selles sõidus. Liitusime nendega ja see jube tõmblemine ja saalimine mis seal oli... :? Pundi peas toimus rahulik sõtkumine, aga sabas oleks poisid jusktui arust ära olnud. Jalga veel oli, aga kui ees anti litter, siis ei julgenud selles Browni liikumises riskida ja nii me 4 sõitjaga maha jäime.
Vahetult enne teisele ringile minekut (viimases kurvis enne finishit) läks ühel meist kett katki ja temast möödudes jäi napilt napilt jäi puudu sellest, et oleksin teesaarel olevat liiklusmärki tabanud, üks katkestas ja ma ei näinud mõtet teisele ringile minna, kuigi särtsu oleks veel olnud ja katkestasin ka ise.

Vaatamata kõigele olen ülirahul - eelkõige kogemustepagasi pärast. Rahul vaatamata sellele, et ilm oli kole ja korraldajad uimasid. Nägi ka ise, kuidas väreleva ekraani pealt püüti arusaamatute kogude järgi isikuid identifitseerida...

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 24. 05. 2004. 11:47

Nohjah, algul käis kole andmine, rabelesin tagant suht ette, shokoladi tiimi mehed olid ilusti näha, väga räiged manööverdused käisid, sain kelleltki ka sõimata. Mingi 30 km lasin jala sirgu :? Asi on kinni peas, oleks pidanud jooma ka varem, siis ilmselt oleks paremini vastu pidand.
Tekkis meil siis siuke väike pundike 4-5 tyypi, korda mööda vedasime kõik oli tore, natuke enne lõppu sõitsin eest ära. Enam-vähem kõik :?
No Pain No Gain

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 24. 05. 2004. 11:56

Corrosion kirjutas: sain kelleltki ka sõimata
Sõimamisi oli seal teisigi. Eriti meeldejääv oli peale põhisõitu kahe selli verbaalne väljaelamine üksteise peal. Vahest oli neid eraldav metallaed see, mis neil takistas sõnadele natuke materiaalsema sisu andmist...

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 24. 05. 2004. 12:04

René kirjutas: Vahest oli neid eraldav metallaed see, mis neil takistas sõnadele natuke materiaalsema sisu andmist...
Ei taha küll teemast välja minna aga Mulgi maratonil tahtis üks valge specializiga ja punastes sama firma riietes tüüp mulle kallale tulla :evil:
Siin on teda ka mitmetel piltidel näha olnud, rullnokad peaksid bemmi rooli jääma...
No Pain No Gain

Madis
Rattur
Postitusi: 74
Liitunud: 01. 12. 2003. 20:20

Postitus Postitas Madis » 24. 05. 2004. 13:06

Hoolimata karmidest ilmaoludest jäin sõiduga rahule.Kukkumisehirmust kammitsetuna tilpnesin peagrupi lõpus kuni Rõngu järgse küljetuule tõusuni,tõusu lõpus jäin.Õnneks jäi teisigi ja väiksema pundiga oli sõit märksa mõnusam.Imestama pani rohelise helkurvestiga korraldaja,kes meie pundi Valga mnt ristil valele poole suunas.Protokoll tuli möödunud aastal vist nädala pärast,ehk on tänavu kiirem.

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 26. 05. 2004. 06:35

Madis kirjutas:Protokoll tuli möödunud aastal vist nädala pärast,ehk on tänavu kiirem.
Protokolli I osa:
http://www.ejl.ee/protokollid2004/2004. ... lva_rs.doc

II osa peaks täna õhtuks valmis jõudma. Siis saab lõpliku protokolli välja panna

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 26. 05. 2004. 07:14

Hanno kirjutas:Protokolli I osa:
http://www.ejl.ee/protokollid2004/2004. ... lva_rs.doc

II osa peaks täna õhtuks valmis jõudma. Siis saab lõpliku protokolli välja panna
loodame, et see finishi filmilint suurest edasi-tagasi kerimisest päris ära ei kulu.... :P
midagi oleks vaja ikkagi ette võtta selle ajavõtuga üldiselt mnt võistlustel. kasvõi teine kaamera teise nurga all üles panna. :roll:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 26. 05. 2004. 08:10

erikr kirjutas:midagi oleks vaja ikkagi ette võtta selle ajavõtuga üldiselt mnt võistlustel. kasvõi teine kaamera teise nurga all üles panna. :roll:
Esimene lahendus võiks olla kiibisüsteemi ostmine. Ükskord on vaja see koera saba maha raiuda. Ok, kallis ta on, aga seda on ka pidevalt vaja. Sel aastal võiks näiteks iga võistlus 25.- kallim olla ja olekski raha aasta lõpuks koos. Tartu Maratoni ürituste raames on ka juba mitu aastat probleeme kiipide õigeaegse saabumisega. Siis neid probleeme ei oleks. EJL peaks selle südameasjaks ikka võtma. Triatloniliit sai endale selle soetatud, aga kiipe on neil vähe.

Teine lahendus oleks natuke nõu küsida Tartu Maratonide korraldajatelt. Seal on ka jamasi olnud, aga osalejaid ka 100x rohkem. Siis kui Tamme staadionil RR finisid olid, siis saadi lausa ilma kaamerateta hakkama. Finisikoridori lõpp on vaja kokku tõmmata ja nii saaks kõigi võistlejate numbrid kirja ja ka 80-90% paremusjärjestuse. Põhi loogika on ikkagi selles, kui ise ei oska, siis tuleks targematelt nõu küsida. Olen kindel, et suurtelt korraldajatelt saaks paljutki näpunäiteid ning asi ei paistaks sellise külavõistluse moodi välja. Selle autasustamise aja molutamise aga saaks likvideetida ka nõu küsimata.
- Väntan visaduse levialas -

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 26. 05. 2004. 20:29

Corrosion kirjutas:
René kirjutas: Vahest oli neid eraldav metallaed see, mis neil takistas sõnadele natuke materiaalsema sisu andmist...
Ei taha küll teemast välja minna aga Mulgi maratonil tahtis üks valge specializiga ja punastes sama firma riietes tüüp mulle kallale tulla :evil:
Siin on teda ka mitmetel piltidel näha olnud, rullnokad peaksid bemmi rooli jääma...
Tunnused viitavad ,et nagu mina oleks?Meenub üks seik ,kus ühel kiirel asfaldi kurvis olid kaks venda.Üks väsinud vedamisest ja teine ei tahtnud vedada--nende kahevaheline sõim oli kaugele kuulda! Ja kui ma kurvi tagant välja lendasin, leidsin ka tegelased ise,kellest esimene just pidurdas(plokki)
teine otsasõidu vältimiseks keeras vasakule,kust tulin mina suure hooga.
Oli tegu,et püsti jäin ja selline asi ajab ikka harja punaseks küll või mis?
kallale tungimisest ma kahjuks ei tea midagi ja rullnokaks ka ennast ei pea.,aga Bemmi roolis võiks istuda küll
Sina ise tead kindlasti asja paremini.
Ennem kui kedagi mustama hakkad,ole veendunud,et sa ise selles komejandis peategelast ei mängi :o
põletame maanteid.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 26. 05. 2004. 20:46

See ei old ilmselt siis sina kes mulle kallale tahtis tulla :roll: aga asi oli nii, et see tyyp mu ees hakkas igast imemanöövreid tegema ning pani mu ees pidurit, näidates sellega et tuleb maha ja saalib molli :? Sa ilmselt tulid tagant ja ka hüüdsid midagi, süüdi jäin ju mõistagi mina :roll:
Aga mulle jäi meelde igatahes et tollel tüübil oli ka specialized? Igatahes võistluse rütmi sellised asjad segavad..
No Pain No Gain

änts
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:19

Postitus Postitas änts » 27. 05. 2004. 08:30

Corrosion kirjutas:See ei old ilmselt siis sina kes mulle kallale tahtis tulla :roll: aga asi oli nii, et see tyyp mu ees hakkas igast imemanöövreid tegema ning pani mu ees pidurit, näidates sellega et tuleb maha ja saalib molli :? Sa ilmselt tulid tagant ja ka hüüdsid midagi, süüdi jäin ju mõistagi mina :roll:
Aga mulle jäi meelde igatahes et tollel tüübil oli ka specialized? Igatahes võistluse rütmi sellised asjad segavad..
Jah sellel oli ka specialized aga mitte päris valge vaid punase-valge segu!
Ja seljas oli tal ainult punane jakk ,aga vist mitte punased püksid? :roll:
Kui sul pildid teada siis ,vist saad aru et mina see polnud?
Siin on minu pilt--
http://www.zone.ee/wildakas/Mulgi/P5160006.JPG?2
See rattaga ikka :)
põletame maanteid.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”