Saku 100 km - 24. aprill 2004

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Tomm
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 08. 10. 2003. 10:11

Postitus Postitas Tomm » 26. 04. 2004. 10:09

See protokolli värk hakkab meenutama vana head õlleklaasi näidet. Kui 0,5ses klaasis on 0,25 vedelikku. Üks näeb, et klaas on pooltühi, teine et pooltäis. Õigus mõlemal, tegemist ainult suhtumise küsimusega. Mulle tundub küll, et klaas on pooltäis. Jõudu!
TEAM ALEXELA

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 26. 04. 2004. 10:12

Ise ei osalenud kuna hommikul oli tööasju vaja sebida. Aga kui vabanesin, käisin mnt-rattaga kohapeal ära. Esimesed olid juba lõpetanud. Ja lühema maa sõitjaid? tuli Männiku teel autoga vastu.
Aga poiss, kes pidi autos kirja panema ringiaegu, ei suutnud kuidagi seal püsida, vaid jooksis koeraga võidu mööda platsi ja istus autosse Tiidu käratamise peale. Ja sõitja numbrit korralikult ei näinud. No muidugi noorel inimesel on igav autos molutada... Veel oli seal mingi probleem data salvestamisega, F2 olevat jama... :roll:

Anyway, minu point on, et kui korraldaja pakub sellist ajavõttu ja ringiarvestust, siis see peab olema korrektne ja süsteem peab töötama.
Võib ju lasta ka igalühel ise ringe lugeda ja aega kellaga võtta... :wink:
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 26. 04. 2004. 10:18

huko kirjutas:Aga poiss, kes pidi autos kirja panema ringiaegu, ei suutnud kuidagi seal püsida, vaid jooksis koeraga võidu mööda platsi ja istus autosse Tiidu käratamise peale. Ja sõitja numbrit korralikult ei näinud.
No ok, kui asi oli nii, siis teine lugu (ise ei olnud kohapeal ja ei oska seetõttu kommenteerida. Eeldasin ikka, et tegijad annavad endast parima ...

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 26. 04. 2004. 10:23

Vbla peaks nii olema nagu MNT kriteeriumidel, et kui ringiga pähe saad siis võetakse sind maha. Siis oleks asi selgem.
Viimati muutis priidik, 26. 04. 2004. 10:25, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 26. 04. 2004. 10:24

need sõitjad kel ringide arv väiksem ja peaksid protokollis asuma mõnel muul positsioonil - palun saatke mulle info või pretensioon aadressile tarmo@porterracing.ee . ka need kes mulle juba iskikliku sõnumi on saatnud.
saadan selle ajavõtjale edasi ja katsume protokolli õigeks saada. ühtlasi katsun enne järgmist sellist üritust ajavõtu tiimi kriitilisema pilguga vaadata, et segadusi vältida.

sel aastal kindlasti meie poolt organiseerituna samalaadset üritust ei tule. 4 sellist sõitu aastas - Saku 100, Tahko 120, Grazi maraton ja Haanja 100 on piisav. Küll aga teeme varsti ühe korraliku eraldistardi Pähklimäe rajal
8)

Kasutaja avatar
careras
Rattur
Postitusi: 140
Liitunud: 11. 09. 2003. 13:06

Postitus Postitas careras » 26. 04. 2004. 10:47

priidik kirjutas:Vbla peaks nii olema nagu MNT kriteeriumidel, et kui ringiga pähe saad siis võetakse sind maha. Siis oleks asi selgem.
Selle systeemiga nõrgemad sõitjad väga palju ilmselt sõita ei jõuakski.Tuleks ikka korralikult kohtunike töö organiseerida,kiibitehnoloogia ei ole ju väga keeruline asi(minuarust nordea jooksu kolmapäevadel seda kasutatakse)
Kes tasa sõuab, sellel mädanevad aerud ära

Kasutaja avatar
taivos
Rattur
Postitusi: 150
Liitunud: 13. 05. 2003. 15:07

Postitus Postitas taivos » 26. 04. 2004. 10:48

priidik kirjutas:Vbla peaks nii olema nagu MNT kriteeriumidel, et kui ringiga pähe saad siis võetakse sind maha. Siis oleks asi selgem.
Antud võistluse puhul poleks see küll hea mõte olnud - pooled sõitjatest oleksid 'maha võetud' juba enne 5 ringi läbimist :?

Tegemist oli ju eelkõige enese testimise ja fun eesmärgiga võistlusega (vähemalt minu jaoks). Küll see protokoll ka paremasse korda saab - natuke kannatust vaja.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 26. 04. 2004. 11:43

huko kirjutas: Anyway, minu point on, et kui korraldaja pakub sellist ajavõttu ja ringiarvestust, siis see peab olema korrektne ja süsteem peab töötama.
Võib ju lasta ka igalühel ise ringe lugeda ja aega kellaga võtta... :wink:
ajavõtmisest mõtleb minu eest huko.

mul ei hakanud spido tööle ja pulsokas ka ajas mingit jampsi .......nii et kihutasin õndsas teadmatuses kuni "keegi" keeras kaheksandal ringil kütuse kraani kinni, nii et pidin ümber kukkuma :wink: . Astusin praktiliselt autost stardijoonele ja esimene ring tallati tempo kohe üles mis tõmbas lihase tuimaks aga õnneks sain teisel ringil sellest üle.Edasi sõitsin endale sobivas tempos mis oleks ilmselt pidanud veidi aeglasem olema.Kuid enesetunne oli hea ja ei näinud põhjust aeglasemalt sõita. Esimese banaani võtsin umb.1,5 tunni peal ja teise umb.2,5h peal, arvan et oleksin pidanud varem sööma hakkama ja tihedamini sest jõud lõppes ikka väga järsku otsa. Joogi oleksin pidanud samuti kangema tegema.Need on minu "oleksid".
Õhtul kui koju jõudsin olin nii väsinud et pärast rataste ja muu kola tuppa tassimist ning pesemist jäin magama nagu nott (umb. kl18-19) ennem jõudsin hirmu tunda et "mis mu vaesed kondid hommikul teevad" aga pühapäev kell 8.30 ratta seljas ja tunne oli super........üllatus missugune...:).............siit tegin enda jaoks tähtsa järelduse.........enne võistlust "aeg maha".

TEISED:
selge see et kui oled sõidu eest maksnud mingi 50.- siis tahad selle eest vähemalt nime ja aega protokollis AGA miks ,krt aru ma ei saa, iga võistluse järelkaja on ainult mingi kohtade ja aja ümber jagamine?.

Kirjutage siia oma hala juurde vähemalt seda mismoodi te selle võistluse lõpuni suutsite sõita,mis vigu tegite, mida õppisite :idea:

TõnuJ
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 02. 03. 2004. 16:59

Postitus Postitas TõnuJ » 26. 04. 2004. 12:08

Rom kirjutas: Kirjutage siia oma hala juurde vähemalt seda mismoodi te selle võistluse lõpuni suutsite sõita,mis vigu tegite, mida õppisite :idea:
Noh...minul alalhoidliku inimesena oli oma jook ja söök kaasas :)
Jooki hakkasin võtma kohe esimesel ringil, vaatamata sellele et janu ja väsimust siis ei tundnud. Lihtsalt mõtlesin, et noh...abiks ikka. Olen paar korda maanteel kedrates nö. kuivale jäänud ja kang oli väga kiire tulekuga siis. Seetõttu mõtsin, et parem kardan ja joon, kui et ei joo ja kahetsen :D
Sööki oli kaasas banaani, tükike halvaad ja rosina-pähkli segu. See läks osadekaupa käiku alates kolmandast ringist.
Tea, kas nüüd just järjepidevale joogile/söögile igal ringil, aga.....vbla just tänu sellele mingit ärakukukkumist ei kogend. Vastupidi. Enesetunne püsis suurepärane kogu sõidu ja ka pärast seda. ja tegelt praegu juba natuke kripeldab, et 9-ndat ja 10-ndat ringi ei pingutand....ajalimiidi poolest oleks need veel mahtunud küll.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 26. 04. 2004. 12:10

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 14:27, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 26. 04. 2004. 12:12

Rom kirjutas: TEISED:
selge see et kui oled sõidu eest maksnud mingi 50.- siis tahad selle eest vähemalt nime ja aega protokollis AGA miks ,krt aru ma ei saa, iga võistluse järelkaja on ainult mingi kohtade ja aja ümber jagamine?.
Kui sa oled terve päeva ära ja õhtul tuled väsinuna koju ning naine küsib, "kuidas läks" & sul pole nime protokollis... kuidas tõestad, et üldse sõitmas käisid ;) eriti veel kui ka naabrinaine juhtus samal ajal kodust ära olema :D
Eks enamusel (ka minule) on iga läbitud sõit enese tõestamine. Ja medalit asendab meil koht protokollis. Sellepärast teeme ka kisa, kui meid seal pole.
Aga sellele vaatamata Sinuga nõus. Reisi(sõidu)kirjeldusi on ikkagi huvitavam lugeda.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 26. 04. 2004. 12:15

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 14:27, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 26. 04. 2004. 14:22

sõidu kohta ei saa midagi halb öelda, ainult ise olin veel nats nõrk sellise raja kohta, mis seal ka imestada - esimest korda see aasta metsas. Tulemuseks jäi 6 ringi ja üks korralik kõhukas :) nüüd otsustasin, et maanteekumme enam alla ei pane, mulgini ju veel vaid 3 nädalat, vaja natuke raskemat rada harjutada. Peale mulki on aga jälle võimalus 2 nädalat enne TRR-i maanteel kilomeetreid mõõta.
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

ErikT
Testisõitja
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:36

Postitus Postitas ErikT » 27. 04. 2004. 13:57

Mul polegi maanteekumme :cry:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 27. 04. 2004. 16:39

ErikT kirjutas:Mul polegi maanteekumme :cry:
OT: Nagu igast kruvikeerajast saab ükskord naaskel, nii ka mudakummid saavad pikapeale maanteekummiks.

Asjast kah: Kas ja kaua see rajatähistus veel üleval on? Lipsasin laupäeval mnt.tiirul sealt läbi, mõjus erutavalt.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 28. 04. 2004. 07:23

tarmo kirjutas:Tulemused on siin
Millal siis parandatud protokolli näeb ?
Teema hakkab juba vaikselt unustusehõlma vajuma, kuid õigeid numbreid võiks enne uute võistluste peale tulekut korra siiski näha :roll:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 28. 04. 2004. 09:30

Kuldar kirjutas: Asjast kah: Kas ja kaua see rajatähistus veel üleval on? Lipsasin laupäeval mnt.tiirul sealt läbi, mõjus erutavalt.
Suunavad nooled on eemdaldatud. Kollasid lindid arvatavasti püsivad mõnda aega. VEEL on lootus, et kuni pole vihma tulnud on kummimuster maapinnal hea teejuht :wink:
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 04. 2004. 07:13

Andrus K kirjutas:
tarmo kirjutas:Tulemused on siin
Millal siis parandatud protokolli näeb ?
Teema hakkab juba vaikselt unustusehõlma vajuma, kuid õigeid numbreid võiks enne uute võistluste peale tulekut korra siiski näha :roll:
ise küsin, ise vastan:

Tiit räägib, miks viimasel ajal pole ehk protokollidega kõik ideaalselt laabunud: http://www.kttiming.ee/2404saku.htm
Siin ka juba pisut õigem protokoll, siiski ilma ringiaegadeta: http://www.kttiming.ee/arhiiv/8alad04/m ... 0100km.htm

Laskem siis Tiit & CO. välja puhata viimase paari nädala möllust, ning ega need õiged numbridki tulemata jää :)
Viimati muutis Andrus K, 29. 04. 2004. 07:54, muudetud 1 kord.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 29. 04. 2004. 07:48

Andrus K kirjutas: Tiit räägib, miks viimasel ajal pole ehk protokollidega kõik ideaalselt laabubud: http://www.kttiming.ee/2404saku.htm
Siin ka juba pisut õigem protokoll, siiski ilma ringiaegadeta: http://www.kttiming.ee/arhiiv/8alad04/m ... 0100km.htm
hea fantaasia korral võib sealt enda ja mõne teise tuttava nime leida :lol: :lol:

aga miks Ruve katkestas?

TõnuJ
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 02. 03. 2004. 16:59

Postitus Postitas TõnuJ » 29. 04. 2004. 07:49

Kas keegi pilti ka tegi seal? :P

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 29. 04. 2004. 07:51

TõnuJ kirjutas:Kas keegi pilti ka tegi seal? :P
seal isegi kaameraga keegi möllas.
aga kes?

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 04. 2004. 08:24

Rom kirjutas:hea fantaasia korral võib sealt enda ja mõne teise tuttava nime leida :lol: :lol:
Yeah, hea märkus. Ma vinguks siis veel niipalju, et kui on tundide kaupa aega kirjutada selliseid küünilisi eeposeid, siis järelikult veel viimane piir käes pole........ Muidugi eelmise aasta romaanidele ei saa see kirjatükk mitte lähedalegi.
Tegelikult on asi naljast kaugel, mõnel inimesel lihtsalt tehakse elu raskeks. Aga eks ikka ise ole ka see Kolgata tee valik tehtud.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 29. 04. 2004. 08:55

Rom kirjutas:aga miks Ruve katkestas?
sõitsin täpselt 5 ringi ja siis katkestasin (seljavalu tõttu :( ei ole nii pika sõiduga harjunud ja üle 1h 43 min. ei jõudnud sõita tugevalt). esimesel kolmel ringil sõitsin noolte ja lintide järgi. nagu neljandal ringil selgus, siis jätsin ühe 100 meetrise jõnksu tegemata :? stardi-finisi paigas uurisin järgi mis teen, et kas katkestan? Tiit ütles, et sõida edasi. neljandal ringil võeti selle 100 m aeg ja lubati kolmele esimesel ringile 50 sec otsa panna. kolmandal ringil sõitis minu ees ka üks sealt kus mina!!! kuna ma kakestasin, siis ei ole see oluline, aga tekib küsimus küll, et kui rajal mitte ühtegi kohtunikku ei ole ja raja tähistus kõvasti soovida jätab, siis kuidas saab nii jõhkralt lihtsalt maha võtta :shock:

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 30. 04. 2004. 08:43

Ruve kirjutas:
Rom kirjutas:aga miks Ruve katkestas?
sõitsin täpselt 5 ringi ja siis katkestasin (seljavalu tõttu :( ei ole nii pika sõiduga harjunud ja üle 1h 43 min. ei jõudnud sõita tugevalt). esimesel kolmel ringil sõitsin noolte ja lintide järgi. nagu neljandal ringil selgus, siis jätsin ühe 100 meetrise jõnksu tegemata :? stardi-finisi paigas uurisin järgi mis teen, et kas katkestan? Tiit ütles, et sõida edasi. neljandal ringil võeti selle 100 m aeg ja lubati kolmele esimesel ringile 50 sec otsa panna. kolmandal ringil sõitis minu ees ka üks sealt kus mina!!! kuna ma kakestasin, siis ei ole see oluline, aga tekib küsimus küll, et kui rajal mitte ühtegi kohtunikku ei ole ja raja tähistus kõvasti soovida jätab, siis kuidas saab nii jõhkralt lihtsalt maha võtta :shock:
mul oli kah rajal üks "dejavu"
kui kaks korda mingist tüübist mööda uhasin :roll:
aga sel hetkel ajasin ma selle oma sõidust segaseks läinud aju süüks.

Kasutaja avatar
tommionu
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 02. 08. 2003. 15:43

Postitus Postitas tommionu » 05. 05. 2004. 10:27

Siin siis ka veel mõned hilisemad järelkajad ja ka paar pilti ...
http://www.porterracing.ee/

Kas tõesti kellegil rohkem pilte pole :)
nii mõnelgi nägin ma raja ääres fotokat ;)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”