Tartu Rattaralli 2016

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas rai66 » 02. 06. 2016. 20:38

Ma millegipärast arvasin, et mind peetakse silmas. Siis on OK :lol:

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas veloson » 02. 06. 2016. 20:39

Jääks kah hea meelega ainult rattasõidu ja positiivsete soovituste juurde, aga.. meie kõigi palaval armastatud peaminister andis just kaks päeva tagasi kohtus ütlusi, et riigiprokuröriga ühele kodanikule reaalset vangistust keerata - näoraamatu postituses sisaldunud fraaside "olin temast kohe-kohe heas pussitamise kauguses" ja "panin käe taskusse, kus oleks võinud olla relv" põhjal. Lisaks oli tuvastatud, et sama kodanik käis ka füüsiliselt armastatud poliitiku kodutänavas. Kaasuse lõhn võeti niimoodi üles, et avalduse esitamise päeva pärastlõunaks olid PPA ametnikud juba vahistamisorderiga ukse taga. Ütleme nii, et tingiva kõneviisi tekstianalüüsiga seal kaitsekõnes ei pääse, AGA erinevalt peaministri nõunikest ja riigiprokurörist tahan rai66 jutust ikkagi nii aru saada, et tegemist oli liialdusega. Lepib kokku, et oli liialdus?

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas rai66 » 02. 06. 2016. 21:36

veloson kirjutas:Lepib kokku, et oli liialdus?
Wikipedia nimetab küll ebareaalsuseks, aga mulle sobib ka liialdus. :D
Ja mis peaministrisse puutub, siis.............Tegelikult pole me võrdsed. Ja prokurörid tihtipeale lendavad ulmeliste süüdistustega peale ja nahaalselt ka valetavad. Jällegi ise kogetud.
Võin näite tuua, mida mu üks tuttav kuulis Toompeal kahte t.....d omavahel rääkimas. Jutt käis hommikusest ummikust ja üks ütles teisele, et näe :" orjad tulevad tööle".

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas dr Holden » 02. 06. 2016. 23:11

hsb kirjutas:Mulle "meeldisid" eriti need mitmegallonilised punased enerviti pudelid...............Korra välgatas peas mõte, et mis siis veel saab, kui salvestile sponsori müts kõvemini pähe õmmeldakse ja sealt tulevikus kolmeliitriste purkidega toidupunktis vett, kurgisoolvett või spordilima serveerima hakatakse? Muidu on aga vist enervit ju tubli?
Meil eestlastel on kõnekäänd, et kingitud hobuse suhu ei vaadata! Ehk siis see, et kingitus sulle ei meeldi ei ole mitte kinkija, vaid sinu probleem!

Mulle valati seda "lääget spordilima" Kanepis terve pudelitäis ning Pangodis lasin juurde valada. Olin oma rattaraami iseärasuste tõttu ühe pudeliga rajal ning sain hakkama! Ülenurmes lasin topsi koolat kah lipsu taha! Igati korralik jootmine ja joogi kättesaamine kogu ralli vältel ning selle üle kurtmine tundub "õpitud abitusena"! :(

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas Mati » 03. 06. 2016. 10:33

Pulliprits kurdab ka ... http://tartu.postimees.ee/3718773/priit ... hamasinast (ilmselt üks hetk muutub artikkel vabalt loetavaks).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

RK83
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 10. 04. 2016. 18:11

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas RK83 » 03. 06. 2016. 10:55

Mati kirjutas:Pulliprits kurdab ka ... http://tartu.postimees.ee/3718773/priit ... hamasinast (ilmselt üks hetk muutub artikkel vabalt loetavaks).
Ajakirjanik võttis osa kukkumisest finišisirgel ja käis välja idee. Nimelt, et kõik grupis lõpetanud saaksid võrdse aja ja KOHA , väljaarvatud peagrupis lõpetajad.

guidomukk
Rattur
Postitusi: 165
Liitunud: 19. 04. 2014. 14:24

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas guidomukk » 03. 06. 2016. 11:19

Pulleritsu mina enam ei kuula. Oleks ta ilusti ees finisheerinud. Oleks ta prööganud, et panna on vaja mitte asfalti noolida.

Klubi Tartu Rattamaratoni peab ka kiitma. Hästi orgunnitud ja ilusti turvatud 135km rajaga sõit. See et 514 koha nimelt võitlevad mehed maoli panevad, ei saa küll Klubile süüks panna

Tonis_T
Rattur
Postitusi: 251
Liitunud: 07. 06. 2005. 09:58

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas Tonis_T » 03. 06. 2016. 11:35

guidomukk kirjutas:Pulleritsu mina enam ei kuula. Oleks ta ilusti ees finisheerinud. Oleks ta prööganud, et panna on vaja mitte asfalti noolida.

Klubi Tartu Rattamaratoni peab ka kiitma. Hästi orgunnitud ja ilusti turvatud 135km rajaga sõit. See et 514 koha nimelt võitlevad mehed maoli panevad, ei saa küll Klubile süüks panna
Mina olen Pulleritsu kuulamisest juba mitu aastat tagasi loobunud sarnastel põhjustel.

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 658
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas j6ukur » 03. 06. 2016. 11:59

Viitstardid minuti kaupa 100 meest grupis ;) Teeks kiiresti selgeks, kel ette, kel tagumisse gruppi asja.

uudu
Rattur
Postitusi: 110
Liitunud: 10. 10. 2005. 18:43

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas uudu » 06. 06. 2016. 19:27

guidomukk kirjutas:... See et 514 koha nimelt võitlevad mehed maoli panevad, ei saa küll Klubile süüks panna
Olles ise täpselt 514 kohal lõpetaja, siis pean tunnistama, et mulle tuli see koht siiski rahumeelselt kätte.

Seda, et enne finišhit kusagil pauk tuleb, oli juba pärast viimast TP Reolas näha ja karta juba Otepääl. Tundus, et grupis sõitnud rahvale jäi juba enne Tartut uuest kaherealisest teelõigust väheseks, sest rahvas oli üle tee ühtlaselt laiali jaotunud. Need, kes olid oma jõudu kogu distantsi vältel teiste tuules sõitmisega säästnud, trügisid nüüd muudkui ettepoole, et oma "tuulevarju" reaalsetele töötegijatele pakkuda.
Olles kursis lõpukilomeetrite kukkumisterohke ajalooga ja veendunud, et tervete rangluudega on parem pärast finišis suppi süüa, jätsin juba Ringtee tänavale keerates eesolevate sõitjatega sümboolse vahe sisse, panin näpud piduritele valmis ja ootasin. Sarnaselt olen talitanud kõikidel rattarallide, kus olen osalenud, ja siiani on see ennast õigustanud. Kui üle raudtee sai sõidetud, oli mul juba suur muie suul, et kohe see juhtub. Seetõttu hoidsin veelgi tähelepanelikumalt soliidset pikivahet ja näppe pidurilinkidel valmis.
Ja möödus ainult mõni hetk, kui AT-spordi kõrval suuremat sorti külakuhi moodustati. Raginat ja kriginat oli palju, rahvas ja rattad tee peal laiali. Juhtuski see, mis juhtuma pidi ning seda oli jube hea tagantpoolt turvalisest kaugusest vaadata. Nüüd oli hea kasutada rahulikuks pidurdamiseks reserveeritud pikkivahet, manööverdada ennast käimiskiirusel "täiega panijate", kes nüüd asfaldil labasid, vahelt läbi ja kulgeda rahulikult finišisse.

Küll on ikka hea tervete rangluudega suppi süüa ja kohukese pakendit avada.

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1131
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas Prommar » 06. 06. 2016. 22:20

uudu kirjutas:Juhtuski see, mis juhtuma pidi ning seda oli jube hea tagantpoolt turvalisest kaugusest vaadata.
Ennast tarkuse ja tagasihoidlikkuse eest õnnitleda ikka võib, aga lausa kahjurõõmu ka ei maksaks kalduda.

PKT
Rattur
Postitusi: 149
Liitunud: 04. 11. 2015. 16:02

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas PKT » 12. 06. 2016. 17:19

Kas on veel tegelasi, kes ostsid Irewind'i käest personaalse premium video ja said vastu ca pooleteise minutilise lühikese klipi kus iseennast näed vilksamini ainult kord? Mäletan et enne võistlust lubati isegi 13min kokkupandud lõiku ja kodulehel on neil premium video 2-4min, kuid see on mille alla saad laadida 10-15euro eest on väga pehmelt öeldes BS!

Anthony
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 03. 03. 2015. 16:49

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas Anthony » 13. 06. 2016. 08:59

PKT kirjutas:Kas on veel tegelasi, kes ostsid Irewind'i käest personaalse premium video ja said vastu ca pooleteise minutilise lühikese klipi kus iseennast näed vilksamini ainult kord? Mäletan et enne võistlust lubati isegi 13min kokkupandud lõiku ja kodulehel on neil premium video 2-4min, kuid see on mille alla saad laadida 10-15euro eest on väga pehmelt öeldes BS!
Sama asi. Ostsin ka selle premiumi ja täiesti maha visatud raha. Pooleteise minuti sees on minut reklaami ja 30 sekundit siis seda vilksamini osa. Väga pettunud.

usss
Rattur
Postitusi: 106
Liitunud: 06. 12. 2005. 12:27

Re: Tartu Rattaralli 2016

Postitus Postitas usss » 13. 06. 2016. 09:22

Mäletan et enne võistlust lubati isegi 13min kokkupandud lõiku ja kodulehel on neil premium video 2-4min, kuid see on mille alla saad laadida 10-15euro eest on väga pehmelt öeldes BS!
Kui teenus ei vasta lubatule, siis tuleks tarbijakaitset informeerida.
Triathlete - a person who doesn't understand that one sport is hard enough...

Vasta

Mine “Eesti võistlused”