Stardikoha mõju lõpptulemusele

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 08. 03. 2004. 13:18

priidik kirjutas:see miinus litsentsidega. Mjah, siinpool pluss kuna olen see paha, vastik, jõle ja pähh kes on 'ostnud' võimaluse startida eest grupist :D Sellele vaatamata ei ole kindel mineja. Tagant tulevatele kõvadele meestele ei taha ka ju jalgu jääda. Aga mine tea, vbla lähen ja lasen endast üle sõita..
:lol: ei selle vastu ei ole mul midagi, et litsentsiga sõitjad eest grupist stardivad, aga lisaks neile võiks ka üle vaadata kes mujal maratonidel esimeses grupis ja neidki veidi ettepoole gruppi aidata. see ei ole ju kuigi keeruline kui juba regades panna ntx koht kuhu saab regaja panna oma tulemuse EEC-l. samuti nagu on TRM-i tulemus eelmistel aastatel. sellisele pisiasjale võiks mõelda ju. arvan, et mõne osavõtja TRM saaks ikka juurde.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 08. 03. 2004. 13:46

Ruve kirjutas:ei selle vastu ei ole mul midagi, et litsentsiga sõitjad eest grupist stardivad, aga lisaks neile võiks ka üle vaadata kes mujal maratonidel esimeses grupis ja neidki veidi ettepoole gruppi aidata. see ei ole ju kuigi keeruline kui juba regades panna ntx koht kuhu saab regaja panna oma tulemuse EEC-l. samuti nagu on TRM-i tulemus eelmistel aastatel. sellisele pisiasjale võiks mõelda ju. arvan, et mõne osavõtja TRM saaks ikka juurde.
See oleks väga oodatud uuendus ka minu jaoks. Järgmine aasta M-30 ja kui nüüd see aasta ka vahele jätan siis kujutan ette et peaks edaspidi startima karu p...sest. Siis võtab jälle mitu aastat aega enne kui jõuad ennast jälle ette välja töötada. Aga vbla on see õiglane? Teiste suhtes kes ennast üles töötavad? Vbla peaks EEC koht andma koefitsendi, no nt. nii et kui oled EEC-l 50 siis TRM-l ei saa mingit 1000 ja peale stardinumbrit vaid mingi 300-500. See kes EEC-l 50 jõuaks juba mingi 100 piirimaale sõita ilusti. Ja siis juba järgmine aasta sealt edasi.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 08. 03. 2004. 16:10

priidik kirjutas:See oleks väga oodatud uuendus ka minu jaoks. Järgmine aasta M-30 ja kui nüüd see aasta ka vahele jätan siis kujutan ette et peaks edaspidi startima karu p...sest. Siis võtab jälle mitu aastat aega enne kui jõuad ennast jälle ette välja töötada. Aga vbla on see õiglane? Teiste suhtes kes ennast üles töötavad?
Arvan, et teen sel suvel ise proovisõidu, et mis kohale oleks võimalik sõita kõige lõpust EECil. Millegipärast kipun arvama, et nii ca 200-300 koht peaks ehk võimalik olema. Ja siis teisel korral võiks juba reaalselt 100-150 piirimaile sõita. Sealt edasi on ainult iseenda teha. Ühesõnaga 2 võistlust ja ongi hea koht käes.
Arusaadav, et kõik tahavad max head stardikohta saada ja eks korraldajad seda proovivadki saavutada. Kuid kogemustest ütlen, et enne igat maratoni etappi tuleb ca 10-20 venda, kes räägivad, et on vanad rattakalad ja ei taha harrastajatega seal tagaotsas koos maoli panna (et sõidan siin suvel ühe võistluse ja ole hea mees, lase eest startida). Paraku jällegi pole kellelgi aimu kui kõva "vana rattamees" keegi tänapäeval on ja seega kui kõigile vastu tulla siis lõpeb asi nii, et tuleb teha 2 stardikoridori - üks eliit ja teine "vanad kõvad rattamehed". Kokkuvõttes, arvan, et õiglane kõigi suhtes on: kui oled eliit, siis ole ja stardi eest. Kui oled "uus" harrastaja, siis ole harrastaja ja stardi tagant. Juba mõne võistluse pärast oled õiges kohas.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 08. 03. 2004. 16:25

SL kirjutas:Kokkuvõttes, arvan, et õiglane kõigi suhtes on: kui oled eliit, siis ole ja stardi eest. Kui oled "uus" harrastaja, siis ole harrastaja ja stardi tagant. Juba mõne võistluse pärast oled õiges kohas.
see on õige. pole vaja mingeid erandeid teha. lisaks "vanadele kõvadele meestele" on veel üks klass. need kes ise alati vale numbriga salaja esigruppi trügivad ja siis lõpetavad seal kus nende koht tegelikult on. et järgmine kord jälle salaja esigruppi tulla. :wink:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 08. 03. 2004. 17:23

SL kirjutas: Arvan, et teen sel suvel ise proovisõidu, et mis kohale oleks võimalik sõita kõige lõpust EECil. Millegipärast kipun arvama, et nii ca 200-300 koht peaks ehk võimalik olema. Ja siis teisel korral võiks juba reaalselt 100-150 piirimaile sõita. Sealt edasi on ainult iseenda teha. Ühesõnaga 2 võistlust ja ongi hea koht käes.
Yep, ma rääkisin oma juttu rohkem TRM silmas pidades. Kui oled numbriga üle 1000, või veel hullem 3000 siis sellises massis kulub sõna otseses mõttes aastaid et ette jõuda.
EEC on teine teema. Seal on stardis 600 juba enam-vähem selekteeritud sõitjat. Ma olen 3 korda kõige tagant startinud, praktiliselt viimasena, ja jõudnud kohtadele 120-150. Kui on hea algus ja kohe singliks ei lähe ning oled osav mööduja siis juba stardikiirendusega jätad paarsada venda seljataha. Esimesed 20-30 km jälitad ja siis oled juba nii väsinud ja teised lootusetult kaugel et jääd sinna kus ka lõpetad.
Viimati muutis priidik, 08. 03. 2004. 21:56, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 08. 03. 2004. 17:28

Oot oot.. kas siis stardigrupid määratakse algul eelmise aasta tulemuse järgi ja siis edaspidi vastavalt jooksvalt läbitud etappide punktide järgi a la nt kui eelmine aasta olid 400 ja nüüd esimese etapil pressid ennast 150 hulka siis järgmine etapp oled juba 200 stardigrupis või.. :shock: , või olen ma millegist valesti arusaanud.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 08. 03. 2004. 17:33

profit4 kirjutas: a la nt kui eelmine aasta olid 400 ja nüüd esimese etapil pressid ennast 150 hulka siis järgmine etapp oled juba 200 stardigrupis või.. :shock: , või olen ma millegist valesti arusaanud.
See süsteem töötab siis kui alustad nii Mulgis. Hiljem on teistel juba nii palju punkte jha eelmist aastat enam arvesse ei võeta ja istud seal taga ja ei liigu sealt enam kuhugi. Vt. ülemist näidet.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 08. 03. 2004. 17:38

Krt, sellepärast ma kogu eelmine aasta seal taga tiksusingi, kuna mulgist ma osa ei võtnud, nii et tuleb läheneda teisiti 8)
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 08. 03. 2004. 19:16

profit4 kirjutas:Krt, sellepärast ma kogu eelmine aasta seal taga tiksusingi, kuna mulgist ma osa ei võtnud, nii et tuleb läheneda teisiti 8)
Krt, kui sokid poleks alla kukkunud, küll siis oleks alles pannud :wink:

Raul Tammesoo
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 15. 05. 2003. 05:24

Postitus Postitas Raul Tammesoo » 08. 03. 2004. 20:37

priidik kirjutas:
profit4 kirjutas: a la nt kui eelmine aasta olid 400 ja nüüd esimese etapil pressid ennast 150 hulka siis järgmine etapp oled juba 200 stardigrupis või.. :shock: , või olen ma millegist valesti arusaanud.
See süsteem töötab siis kui alustad nii Mulgis. Hiljem on teistel juba nii palju punkte jha eelmist aastat enam arvesse ei võeta ja istud seal taga ja ei liigu sealt enam kuhugi. Vt. ülemist näidet.
IMHO ei pea Priidiku väide paika, sest eelmine aasta jätsin 2 esimest TECi etappi, Mulgi & Kõrve vahele. Alustasin Haanjast viimases grupis, sain koha midagi a'la 230 ning järgmisel etapil (Otepää vist?) sain juba koha vastavalt Haanja tulemusele. Minu teada on nii, et kahel esimesel etapil arvestati eelmise aasta üldkohta, kui polnud sõitnud veel sel aastal, aga nii kui olid sõitnud sel aastal hakati arvutma jooksva aasta keskmist kohta mille alusel anti stardinumber. Mingit moosimst pole toimetanud, küll aga õigel ajal (kui arvestati varasemaid kohti) registreerunud.
Kõik mis teed, teed iseendale.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 08. 03. 2004. 20:48

Peeter kirjutas:Krt, kui sokid poleks alla kukkunud, küll siis oleks alles pannud :wink:
Hea märkus :lol:. Stardigruppidesse jagamisel ei arvestata (ega arvestatud) kogutud punkte. Eelmisel aastal lähtuti mälu järgi keskmisest kohast ja sellel aastal parimatest kohtadst (vt. EEC juhendit).

Priidiku pakutud koefitsent on hea idee. Kõik võistlused, kus väheamlt 500 meest/naist stardis annavad sportlasest/harrastajast mingi pildi. Kuid ristkasutus starikoha määramisel on mõeldav/vajalik vist ainult TRR-EEC-TRM vahel!?

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 08. 03. 2004. 20:54

Jah, ainult EEC üldtabeli järgi ikka asi ei käi. Sai eelmine suvi Elva ja Rakke etapid vahele jäätud, ja kui oleks punktide järgi võetud stardinumber mulle, siis oleksin pidanud kuskilt 200-300 vahelt startima, aga Rakveres sõitsin ikka alla 150 numbriga. Võibolla tegelt ikka võetakse ka punktide järgi, sest hooaja lõpupoole (nagu minul) on juba pingerivi enam-vähem välja juba kujunend.
Aga niisama see "vanade rattakalade" ette poole toomine on jama, las teevad ka tööd nagu teised, et ettepoole saada. Tulemust võib see ju mõjutada (isegi EEC), jälle enda puhul näide: Sai üleeelmine aasta Rakkesse hiljem regatud ja siis kohale minnes krimpsutasin numbri üle nina ( oli midagi 5xx) ja siis peakohtunik just ühele kirjutas numbile, et ta võib 2-ndast stardi grupist startida, ma siis ka küsisin ja sain ka 2 gruppi (tavaliselt oli too aasta number muidu mingi 200+) ja lõpuks siis toonase parima TEC-i koha 118, mis oli umbes 100 võrra parem, kui eelmine parim. Seega stardigrupist võib ikka päris palju sõltuda. Aga ikka ei meeldi mulle see, et mingid suvalised "vanad rattamehed" ette otsa niisama pääsevad.
velo.clubbers.ee

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Postitus Postitas velosipedist » 08. 03. 2004. 21:29

8. Võistlejate numbrid ja stardigruppidesse loosimine
8.1 Võistlejate numbrid väljastatakse võistluspäeval stardipaigas.
8.2 Stardigruppidesse paigutamine lõpeb koos eelregistreerimisega. Hilisemad registreerijad lisatakse stardigruppidesse vastavalt registreerimise järjekorrale.
8.3 Esialgsed stardinimekirjad avaldatakse aadressil http://www.esport.ee/estoniancup
8.4 Elion Estonian Cup kahe esimese etapi stardigrupid moodustatakse eelregistreerunute vahel, vastavalt Toyota Estonian Cup 2003 a. aasta lõpptulemustele. Hilisemad registreerunud paigutatakse stardigruppidesse vastavalt registreerimise järjekorrale.
8.5 Alates Elion Estonian Cup teisest etapist moodustatakse stardigrupid arvestades möödunud aasta ja sama aasta parimat kohta etapil.
8.6 Startimise ohutust ja turvalisust silmas pidades, võib peakohtunik lülitada esimesse stardigruppi ka hiljem registreerunud EJL litsentsiga ?Eliit? või ?M-18? klassi sportlasi. Konkreetse etapi peakohtunikul on õigus teha muudatusi ka teistes stardigruppides.


vt. http://www.esport.ee/estoniancup :wink:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 08. 03. 2004. 21:50

velosipedist kirjutas:8.5 Alates Elion Estonian Cup teisest etapist moodustatakse stardigrupid arvestades möödunud aasta ja sama aasta parimat kohta etapil.
:
Kui nii siis on väga hea. 2002 nii ei olnud, tean seda kindlalt (vist) kuna rääkisin Elvas peakohtunikuga umbes nii et jõuan nats sõita küll ja laske ette jne. Aga ei miskit. Ok, minu näide kehtis siis ainult selle aasta kohta ja oli vananenud ja eksitav info :oops:

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 08. 03. 2004. 23:02

priidik kirjutas: Yep, ma rääkisin oma juttu rohkem TRM silmas pidades. Kui oled numbriga üle 1000, või veel hullem 3000 siis sellises massis kulub sõna otseses mõttes aastaid et ette jõuda.
üle kahe aasta ei tohiks kuluda, tingimusel, et vorm on eelmise aastaga suht sama.
pealegi on ka üsnagi tore elamus lihtsalt täiesti tagant tulles suurest massist mööda sõita, no mulle vähemalt pakkus eelmine TRM vaheldust.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 09. 03. 2004. 14:28

ma olen sõitnud 4 TRM ja mitte ühtegi TRR. Sel kevadel tuleb siis esimene TRR. Ega seal vist ka ei vaadata muude võistluste tulemusi? Tuleb startida täitsa lõpust? Ilmselt ei suuda esimesel aastal oma tasemele vastavasse "rongi" jõuda...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 03. 2004. 14:42

UrmasL kirjutas:ma olen sõitnud 4 TRM ja mitte ühtegi TRR. Sel kevadel tuleb siis esimene TRR. Ega seal vist ka ei vaadata muude võistluste tulemusi? Tuleb startida täitsa lõpust? Ilmselt ei suuda esimesel aastal oma tasemele vastavasse "rongi" jõuda...
Soovitan sul soojalt oma saavutustega Maratoni klubisse pöörduda :idea: . Sul ei tohiks olla mingeid probleeme norm gruppi saada. Kui sa seda juba praegu teeksid ja viisakalt räägiksid, siis klubineiud tulevad vast vastu kah. Nad mudu toredad inimesed, aga niisama kiibitsemine ajab neidki närvi arusaadavalt.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Madis
Rattur
Postitusi: 74
Liitunud: 01. 12. 2003. 20:20

Postitus Postitas Madis » 09. 03. 2004. 14:47

Katsu oma stardikoridoris kohe lindi taha pääseda ning pigista Riia mäest üles ja vajuta kogu linna piires nii kuis jaksad.Linnast välja jõudes saad tuules taastuda,kuid maanteel eessõitjaid püüda on oluliselt raskem,vähemalt minu arvates.Möödunud aastal stardi nr~850,finiś ~230.Aga oma õigesse rongi Sa esimesel aastal ikkagi ei jõua.

MargusM
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 16. 01. 2004. 11:56

stardikoht

Postitus Postitas MargusM » 09. 03. 2004. 16:07

Hea stardikoht töötab ainult seni, kui õnnestub esimese 5 km pudelikaelast läbi murda. Rakkes kukkusin stardis ühe trügija tõttu ning keti kinni kiilumise tõttu lahkusin staadionilt viimasena :evil: ja kulutasin oma energia ettepoole trügimisele (soov kaotatu ruttu tagasi teha). Viimased 5 km matkasin finisi poole, nii tühi pole ma varem kunagi olnud.

Ühel Kõrve sõidul purunes kumm 2 km-l ja pärast kummivahetust tuli veel ainult mõni matkaja... Lõpus ei olnud jõudu ega tahet pingutada, sest võimetekohane koht oli läinud.

Hilinemise tõttu olen Elvas ja Rakveres lõpust alustanud, ei olnud meeldiv kogemus. Ja seetõttu ei taha `TRM vahele jätta tahapoole kukkumise kartuses.

Kokkuvõtteks: ei trügi nende hulka kuhu ei kuulu, tahaks lihtsalt kättevõideldud kohal endasugustega võimeid proovida.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 09. 03. 2004. 18:18

UrmasL kirjutas:ma olen sõitnud 4 TRM ja mitte ühtegi TRR. Sel kevadel tuleb siis esimene TRR. Ega seal vist ka ei vaadata muude võistluste tulemusi? Tuleb startida täitsa lõpust? Ilmselt ei suuda esimesel aastal oma tasemele vastavasse "rongi" jõuda...
esimeses koridoris on ainult litsentsiga sõitjad. teisest koridorist saab vabalt esimesse gruppi sõita peale starti. kolmandast koridorist on vist juba raskem.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 31. 03. 2004. 09:27

Tegime juhendis sellise muudatuse - uus sõnastus kõlab:

8.3 Elion Estonian Cup etappide stardigrupid moodustatakse eelregistreerunute vahel, arvestades Toyota Estonian Cup 2003 a. või Elion Estonian Cup 2004 a parima etapi tulemust (ehk 2004 a esimese etapi stardijärjekord moodustatakse 2003 a Toyota Estonian Cupi parimat tulemust arvestades ja järgmised etapid kas 2004 a parimat tulemust arvestades või kui 2004 aasta etappidest pole osa võetud, siis arvestatakse 2003 a Toyota Estonian Cupi parima etapi tulemust). Hilisemad registreerunud paigutatakse stardigruppidesse vastavalt registreerimise järjekorrale.

Meie ajavõtu-chief Vahur ütles, et see on võimalik teostada ning minu arvates oleks see kõige õiglasem lahendus. Ehk - kui ma ikka ei viitsi sarjas näiteks sõita ja sõidan 2004 a ainult Rakveret (sõitsin ka aastal 03), siis arvestatakse minu eelmise aasta Rakvere tulemust ka.
Ning samas - kui mul etapp ebaõnnestub (kumm läheb katki), siis ma ei hakka enne finishit maha ronima, et oma keskmist mitte alla lasta - järgmine kord arvestatakse ikke parimat kohta parimal õnnestunud etapil.

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 31. 03. 2004. 09:35

Aga kui näiteks Mulgis ebaõnnestub, siis järgmisel etapil stardikoht selle järgi?
Spordin oma lõbuks!!!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 31. 03. 2004. 09:37

Ruuno kirjutas:Aga kui näiteks Mulgis ebaõnnestub, siis järgmisel etapil stardikoht selle järgi?
Just ju öeldud, et kui mulgis ebaõnnestub või üldse ei osale, siis arvestatakse ikka eelmise aasta parimat kohta.

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 31. 03. 2004. 10:14

SL kirjutas: järgmised etapid kas 2004 a parimat tulemust arvestades või kui 2004 aasta etappidest pole osa võetud, siis arvestatakse 2003 a Toyota Estonian Cupi parima etapi tulemust).
Siit võib siiski välja lugeda, et kui Mulgis kehva kohaga lõpetada, siis järgmisel etapil arvestatakse seda.
Spordin oma lõbuks!!!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 31. 03. 2004. 10:31

on dialektiline küsimus kes mida ebaõnnestumiseks nimetab. kas katkestamist või raskest laupäevast tingitud sooritusvõime langust pühapäeval. või siis kummipurunemist/kummivahetust. kui ületad finisijoone siis läheb tulemus kirja ja su enda rahulolematust saavutatud kohaga ei loeta juhendi seisukohalt põhjuseks su tulemust mitte arvestada
Viimati muutis erikr, 31. 03. 2004. 10:36, muudetud 1 kord.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Tanel
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 02. 04. 2003. 08:29

Postitus Postitas Tanel » 31. 03. 2004. 10:32

SL kirjutas:Just ju öeldud, et kui mulgis ebaõnnestub või üldse ei osale, siis arvestatakse ikka eelmise aasta parimat kohta.
Huvitav, kuidas tehakse kindlaks kas etapp ebaõnnestus või lihtsalt ongi sellel aastal selle tasemega sõitja. Näiteks Mulgis lõpetab kohaga 200+, eelmine aasta sarja parim koht alla 100, milline neist siis Kõrves või mõnes järgnevas arvesse läheb?
vist liiga loll, et mõista :oops:

erikr jõudis sõnumi kirjutamise ajal juba enam vähem vastata, mõistan paremini :)
Ride Bikes!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 31. 03. 2004. 10:57

Tanel kirjutas:
SL kirjutas:Just ju öeldud, et kui mulgis ebaõnnestub või üldse ei osale, siis arvestatakse ikka eelmise aasta parimat kohta.
Huvitav, kuidas tehakse kindlaks kas etapp ebaõnnestus või lihtsalt ongi sellel aastal selle tasemega sõitja. Näiteks Mulgis lõpetab kohaga 200+, eelmine aasta sarja parim koht alla 100, milline neist siis Kõrves või mõnes järgnevas arvesse läheb?
vist liiga loll, et mõista :oops:

erikr jõudis sõnumi kirjutamise ajal juba enam vähem vastata, mõistan paremini :)
Kui mulgis 200 + ja eelmine aasta kõrves 50, siis sel aastal Kõrves ikka arvestatalse eelmise aasta Kõrve head kohta.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 31. 03. 2004. 11:02

SL kirjutas: Kui mulgis 200 + ja eelmine aasta kõrves 50, siis sel aastal Kõrves ikka arvestatalse eelmise aasta Kõrve head kohta.
what's the point? kui kodanik mullu kimas ülikõvasti, sai kõrves koha 50 sees, talv läbi lasi luuslanki ja kasvatas kõhtu, kaotas motivatsiooni treenida, sai mulgis koha 200-st viletsama kuid tuleb arusaamatul põhjusel kõrves starti esimeses koridoris ja on jalus vähemalt 150 mehel....
samas tunnistan, et õiglast ja loogilist korda teha on väga keeruline
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 31. 03. 2004. 11:14

Miks ei sobinud see esialgne variant, et arvestatakse nii 2003 kui 2004 parimat kohta?
Spordin oma lõbuks!!!

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 31. 03. 2004. 11:36

No eks ta natuke nokk-kinni & saba lahti küsimus on - eeldame, et ikka talv läbi luuslanki ei lasta + veel see, et tegelikult osaleb päris palju kohalikke, kellele vastu tulemiseks peaks ikka nende eelmise aasta kohta ka arvestama.
Viimase lahenduse kokkuvõte on ju ka ikkagi keskmine tulemus, sest kui joppas ja kord olin 50nes, siis see ei garanteeri mulle ju 50 numbrit järgmine kord - kuna teistel etappidel heade kohtadega vendi on samuti palju.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 31. 03. 2004. 12:06

Mulle uus süsteem meeldib ja motiveerib sarjas senisest rohkem kaasa lööma.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 31. 03. 2004. 15:25

mulle samuti meeldib.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”