Saku 100 2014

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
SHOXi
Rattur
Postitusi: 503
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: Saku 100 2014

Postitus Postitas SHOXi » 14. 05. 2014. 08:36

Ega 29" ongi vale mõõt saku100 jaoks, järgmine aasta tuleb 30".

TONN
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 03. 06. 2009. 10:30

Re: Saku 100 2014

Postitus Postitas TONN » 16. 05. 2014. 21:14

arnea kirjutas:
veloson kirjutas: baruto - aga Saku 100 2014 rajale just täpselt silmaauku sobivatest ratastest kuulaks küll - peale Rivo 24.04 lühikesi suunitlusi polegi siin nagu ülevaadet tehtud


Ratas oli Harku metsas kenasti välja timmitud - seal sai enamvähem kõiki singleid täiega panna nagu juurikaid polekski olemas - võimas kogemus. Aga Saku pokumaa tahtis midagi muud. Nendel esimestel singlitel hakkas ratas õõtsuma ja peksis keskkohaga vastu maad. Teisel ringil pumpasin tagaamorti õhku juurde ja sai parem, aga siis oli jälle raja teine pool kehvem sõita. Teine pool ringist oli "Harku seades" väga mõnus.

Tundub, et Saku raja jaoks oleks mingit asjalikumat amorti vaja kui minu rattal on. Või siis peaks ringi peal kaks korda rõhku muutma. Või siis olema sadulas telliskivist aktiivsem.
Selleks on ühel tuntud rattatootjal kolmeastmeline tagaamort (esimene ka muidugi) :kõva, poolkõva ja täispehme. Ise sõitsin sellisega. Oli väga hea, aga teisel ringil, Svammi siglil, kargas võpsikust välja haamriga Käsna-Kalle ja küsis, et kas oled ka usinasti treeninud. Minu mõmina peale, et pole aega ja viitsimist olnud, lajatas kohe ära kah. Kuna saavutussportlikud eesmärgid puudusid, jätsingi selle ringi viimaseks. See-eest saunalaval olin esimene.
Aga rada oli ikkagi väga hea. Muidugi mitte neile, kes lootsid seal käsikäes loojangusse tšillida.
Ah-jaa, ratas oli 27,5".
Tänud korraldajatele: seekord oli peaaegu võimatu rajalt eksida ja supp maitses imehea nagu Sakus kombeks.
Tuuni kaine peaga!
Tõnu
Tel. 5179614
Eelistan helistamist.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”