Jüri Ratase Rattasõit

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Pirita » 03. 09. 2011. 13:21

Lihtsalt tahtsin väikse kommenti panna, et täna toimus Tallinnas Pirita Velodroomi juures. Kuigi ma antud erakonna kiindunud fännide hulka ei kuulu 8) , siis peab mainima Jüri Ratase kiituseks, et võistlus oli kõigile tasuta. Kõigile medalid ja väikesed auhinnad. Eraldi sponsorite poolt auhinnad, mis läksid loosimisele kõigi osalejate vahel. Kohal oli ka paar Eesti mõistes tippratturit - Erki Pütsepp ja Henno Puu. Ilm oli ilus, rada oli hästi märgistatud ja hästi sõidetav. Korraldus ladus. Lapsi osalemas suurel arvul . Kui iga poliitik korraldaks aastas kasvõi ühe analoogse ürituse ükskõik mis valdkonnas , siis olekski Eesti parim riik siin piirkonnas........ :roll: Lihtsalt niisama mõned mõtted kuna hetkel kodus tagasi sealt võistluselt ja positiivselt meelestatud. (y)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Mati » 03. 09. 2011. 14:05

Kõik on tore, aga kes kurat on rattaspordi võtmes Jüri Ratas? See isikukultuse teema on see, mille pärast minu tagasihoidlik persoon sellele üritusele jalga ei tõsta, tuldagu või tasuta koju järgi.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas tarts » 03. 09. 2011. 18:07

Mati kirjutas:Kõik on tore, aga kes kurat on rattaspordi võtmes Jüri Ratas?
See on hea küsimus. Vähemalt antud võistluse võtmes oli ta korraldaja ja rajameister. Tõsi, tõsi, ise pani rada maha. Üldisemalt võttes aga tavaline rattasõitja ja tugitoolisportlane, antud ürituski oli rohkem suunatud tugitoolisportlastele. Samas kui ikka mehe nime peale korralik auhinnalaud ning ninnunännupakid tekivad, siis on patt seda revideerimata ja ilusal päeval ennast piskuga rõõmustamata jätta. Väike videomeenutus sellest müdistamisest on siin.
Viimati muutis tarts, 05. 09. 2011. 16:04, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
KaRahh
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 12. 05. 2006. 11:55

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas KaRahh » 03. 09. 2011. 20:43

Mati kirjutas:Kõik on tore, aga kes kurat on rattaspordi võtmes Jüri Ratas?
Poliitikutel pole ka kerge. Midagi ei tee - saad sõimata, teed - saad ikka :)
Mul pole Ratasest ja keskerakonnast sooja ega külma, ei osalenud kah aga suhtun siiski positiivselt. 10 km suvalisele harrastajale täna võib ta viia juba järgmisel aastal Tallinna rattaralli starti.
"Ostke endale jalgratas. Kui te ellu jääte, siis te kindlasti ei kahetse." (Mark Twain)

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas raamimurdja » 04. 09. 2011. 11:08

Mati kirjutas:Kõik on tore, aga kes kurat on rattaspordi võtmes Jüri Ratas? See isikukultuse teema on see, mille pärast minu tagasihoidlik persoon sellele üritusele jalga ei tõsta, tuldagu või tasuta koju järgi.
A, kes on rattaspordi võtmes Indrek Kelk või Kolmapäevakute korraldajad, või Marimetsa kapi korraldajad ja EMS-ide korraldajad???

Kindlasti teen eelnimetatutele liiga, et panen neid Jüriga ühele pulgale aga kuhu sa piiri tõmbad, et kes tohib ja kes ei tohi. Või kas oluline pole mitte üritus ja selle kvaliteet, mitte korraldaja nimi.

Muideks on Jüri Ratase nimi parim nimi rattaspordiga seoses.
Ei ole kunagi keskerakonna pooldajate hulka kuulunud aga seda üritust olen alati positiivseks nähtuseks pdanud.
Käesoleval aastal käisin abikaasa eestvedamisel ka ise kohal.

Tervisesportlane
Rattur
Postitusi: 467
Liitunud: 05. 04. 2007. 13:43

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Tervisesportlane » 04. 09. 2011. 11:22

Mati kirjutas:Kõik on tore, aga kes kurat on rattaspordi võtmes Jüri Ratas? See isikukultuse teema on see, mille pärast minu tagasihoidlik persoon sellele üritusele jalga ei tõsta, tuldagu või tasuta koju järgi.
Mati võta teadmiseks, et Pirita jalgratta ring, mis leiab alguse Selveri juurest, oli ehitatud Jüri Ratase eesvedamisel. Ehk siis sinna kaa sa oma jalga (ratast) ei tõsta .

Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Pirita » 04. 09. 2011. 15:03

Ei tea kas tulemused ka kuskile üles pannakse... :roll:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Mati » 04. 09. 2011. 15:42

raamimurdja kirjutas:
Mati kirjutas:Kõik on tore, aga kes kurat on rattaspordi võtmes Jüri Ratas? See isikukultuse teema on see, mille pärast minu tagasihoidlik persoon sellele üritusele jalga ei tõsta, tuldagu või tasuta koju järgi.
A, kes on rattaspordi võtmes Indrek Kelk või Kolmapäevakute korraldajad, või Marimetsa kapi korraldajad ja EMS-ide korraldajad???.
Kas need nimetatud isikud omavad nimelisi võistlusi või on neil võistlustel keski isiku nimi??? Ma leian, et nimelise ürituse on välja teeninud vaid teenetega isikud, nii nagu üldjuhul ka spordis kombeks on. Muul juhul pole see miskit muud kui isikukultus. Aga ega ma keela kellelgi seal osaleda, vaba maa, vaba valik.
PS! Lillepi ringi rattatrenniks tõesti ei ole kasutanud ja ei kasuta ka arvatavasti, liig lühike.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas tsainik » 04. 09. 2011. 15:57

Väga korraliku orgunniga ja positiivse õhkkonnaga võistlus. Korralik PERESPORDIPÄEV.
Teist aastat järjest pere ja lastega seal käidud ja väga rahul. Soovitan tulla joonele, Mati (y)
Ja ma ei mäleta, et mõnel muul võistlusel peakorraldaja isiklikult medali osalejatele kaelariputaks. :wink:
Tulemused peaks ilmuma http://www.ratas.ee/index2.php?pid=16

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas gandalf » 04. 09. 2011. 19:05

tsainik kirjutas:Ja ma ei mäleta, et mõnel muul võistlusel peakorraldaja isiklikult medali osalejatele kaelariputaks. :wink:
Ma arvan, et muudel võistlustel ei ole peakorraldajal isiklikult vaja poliitilist profiiti igale osalejale medali kaela riputamisest. Ja selles osas olen Matiga nõus, et enda mõne vähem isikustatud nimega võistluse puhul kummardaks korraldaja poole, aga praegu in selge "valimind" mekk mann.

Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Pirita » 04. 09. 2011. 19:23

gandalf kirjutas:
tsainik kirjutas:Ja ma ei mäleta, et mõnel muul võistlusel peakorraldaja isiklikult medali osalejatele kaelariputaks. :wink:
Ma arvan, et muudel võistlustel ei ole peakorraldajal isiklikult vaja poliitilist profiiti igale osalejale medali kaela riputamisest. Ja selles osas olen Matiga nõus, et enda mõne vähem isikustatud nimega võistluse puhul kummardaks korraldaja poole, aga praegu in selge "valimind" mekk mann.
Lihtsalt juhin tähelepanu, et enamus poliitikuid kui üldse midagi teeb, siis enne valimisi... hetkel ei ole valimisi niipea tulemas... mind kuidagi üldse ei häirinud see võistluse nimi seda enam, et antud kodaniku nimi on ka Ratas, mis nagu läheb väga hästi kokku rattasõiduga :D Aga jah veelkord - korraldus oli hea ja vaeva oli nähtud...

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas urmo » 04. 09. 2011. 22:19

Peakorraldaja annab autasustamisel kätte auhindu, olgu see siis medal või midagi muud, kasvõi Team Rattapood Cupil ja kõigil Aerobike Cycling Agency üritustel. Ja mis mõttega vinguda ürituse nime üle: peakorraldaja teeb ürituse, peakorraldaja valib nime. Ratas on seda sõitu korraldanud mitmeid aastaid juba. Mina olen küllaltki Keskerakonna/savika vastane, aga Ratas saab oma tabava nimega üritusega ikkagi pigem plusspunkte minu silmis.
Zero the Hero

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Alvaro » 05. 09. 2011. 07:01

Olen Allaniga samal arvamusel ja üritus ei kaotanud MaTi osalemata jätmisest küll midagi. Eelmine aasta korjasin sealt perearvestuses loosiga peaauhinna 4 inimese reisi Rootsi ja käisin Kolmardeni loomaaias. 8)
See aasta oli võistlus juba niipalju kuulsust kogunud, et poodiumile kommi noppima saada oli lootusetu.

Parajalt nõme oli pealt vaadata seda:
Tähelepanu - mehed lükkasid ennast liikvele
Valmis olla - juba olid mõlemad klipid sees
Läks - mehed olid juba 5 meetrit stardijoonest hoog üleval
Sellist Haanja100 sarnast atmosfääri andis ikka otsida. Lisaks trügisid esimesse ja teise ritta tegelased, kes stardikiirendusel ja paarimeetrisel laskumisel lootusetult hätta jäid. Aga ürituse spordiväline korraldus oli muidugi väga hea.

Mis nime see rattavõistlus siis kandma peaks? Sponsoreid tuleb iga aasta juurde, nimelist ei ole võtta. Pirita Rattasõit?
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas gandalf » 05. 09. 2011. 07:39

Alvaro kirjutas: Mis nime see rattavõistlus siis kandma peaks? Sponsoreid tuleb iga aasta juurde, nimelist ei ole võtta. Pirita Rattasõit?
Väga hea nimi oleks :)

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Kuldar » 05. 09. 2011. 07:57

gandalf kirjutas:
Alvaro kirjutas: Mis nime see rattavõistlus siis kandma peaks? Sponsoreid tuleb iga aasta juurde, nimelist ei ole võtta. Pirita Rattasõit?
Väga hea nimi oleks :)
kusjuures olekski hea nimi, kui poliitik korraldaks üritust puhtalt rattasõidu propageerimise nimel ja ei upitaks oma nime pildile. Selles suhtes on Matil õigus, ilmaasjata tambite teda.
mis edasi - Ligi triatlon või Vakra rabajooks?
Gravity is a Bitch

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas MarttiM » 05. 09. 2011. 08:10

Kuldar kirjutas:
gandalf kirjutas:
Alvaro kirjutas: Mis nime see rattavõistlus siis kandma peaks? Sponsoreid tuleb iga aasta juurde, nimelist ei ole võtta. Pirita Rattasõit?
Väga hea nimi oleks :)
kusjuures olekski hea nimi, kui poliitik korraldaks üritust puhtalt rattasõidu propageerimise nimel ja ei upitaks oma nime pildile. Selles suhtes on Matil õigus, ilmaasjata tambite teda.
mis edasi - Ligi triatlon või Vakra rabajooks?
Unzipi rull:)

Mina ei saa siiski sellest pahameelest aru! Selge see, et tegu on "tootereklaamiga", kuid samamoodi esineb see Elioni RM, WV Kona kolmapäevaku, jne puhul. Kui panna juurde perekonna nimi, meeri aegadel näidatud palav rattaarmastus, spordilembus (kossus kõva kärbes), siis on see isegi päris teravmeelne!

Ps. Ratase puhul oleks muidugi see hea asi, et tema ei saaksi oma nime eksponeerimata mingit (Ratta)võistlust korraldada. Ja kui teie siin eesnime kasutamise ära keelate, siis kolib võistluse Jüri linna:) Case jokk?

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Maarek » 05. 09. 2011. 14:24

MarttiM kirjutas: Ps. Ratase puhul oleks muidugi see hea asi, et tema ei saaksi oma nime eksponeerimata mingit (Ratta)võistlust korraldada. Ja kui teie siin eesnime kasutamise ära keelate, siis kolib võistluse Jüri linna:) Case jokk?
Kas keegi keelab tal mõelda oma rattaüritusele välja hea nimi ja ennast lihtsalt peakorraldajana esitleda? :shock:
Valikute puuduse üle ta küll kurta ei tohiks :wink:

Kuna need va poliitikud on nii harjunud ennast pidevalt eksponeerima, siis kahjuks ei oskagi nad (vähemalt valdav isa neist) muud moodi elada, kui ennast pidevalt reklaamides, mistõttu on üsna paratamatu, et oma nimi ikka ära tuleb mainida.

Jumal tänatud, et ta Lillepi ringi idee autorina sellele nimeks "Jüri Ratase ring" ei nõudnud. Oleks ta avamise hetkel veel linnapea olnud, siis mine tea, mis nimega rajal praegu rahvas sporti teeks :lol: :lol:

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas veiko » 05. 09. 2011. 18:00

Maarek kirjutas:Kas keegi keelab tal mõelda oma rattaüritusele välja hea nimi ja ennast lihtsalt peakorraldajana esitleda?
Mis sellel nimel viga on? Tema nimi soosib sellist pealkirja. Mina seal küll poliitilist kolli ei näe. Kas jagati rohelisi õhupalle? Kas värvati kuhugi erakonda? Koguti allkirju mõne eelnõu toetuseks? Niipalju, kui mina 'tagatubadest' infot kuulsin oli rajal igati vinge andmine käinud.
Võtame siis järgmiseks ette ka "Onu Raivo jutupliiats", "Jaan Kirsipuu rattakool", "Jaak Mae suusakool" jne...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Mati » 05. 09. 2011. 18:14

veiko kirjutas:...Võtame siis järgmiseks ette ka "Jaan Kirsipuu rattakool", "Jaak Mae suusakool" jne...
Mati kirjutas:...Ma leian, et nimelise ürituse on välja teeninud vaid teenetega isikud, nii nagu üldjuhul ka spordis kombeks on...
Mati kirjutas:...Aga ega ma keela kellelgi seal osaleda, vaba maa, vaba valik....
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas KaupoR » 05. 09. 2011. 19:49

Teate ütelust, et nimi ei riku meest. Lisan siia otsa, et mehe nimi ei riku rattaüritust. Küll aga võivad rikkuda mehe teod. Teisal leian, et siin mainitud Pirita Rattasõit oleks väga tabav ja teravmeelne nimi sellele üritusele sisaldades nii kohta, korraldajat kui ka ürituse iseloomu.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas AndreK » 05. 09. 2011. 20:55

Mati kirjutas:
veiko kirjutas:
Mati kirjutas:
Mati kirjutas:
Mati, sa ei jää ka kunagi võlgu...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Mati » 05. 09. 2011. 21:00

AndreK kirjutas:Mati, sa ei jää ka kunagi võlgu...
Nagu sa ei jäta kunagi seda märkimata ... Elus on teatud seaduspärasused 8)
Aga vahest on vaja ka ennast korrata, et sõnum kohale jõuaks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 371
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas kevin » 05. 09. 2011. 21:19

Mati kirjutas:
AndreK kirjutas:Mati, sa ei jää ka kunagi võlgu...
Nagu sa ei jäta kunagi seda märkimata ... Elus on teatud seaduspärasused 8)
Aga vahest on vaja ka ennast korrata, et sõnum kohale jõuaks.
ja mis sa sellega nüüd saavutasid, et enda vaatepunkti siin kordasid? arvad, et Jüri Ratas loeb seda ja muudab ürituse nime ära, et sa ka sinna läheksid?
kuna üritust on juba mitmeid aastaid korraldatud(nagu eelnevalt mainitud) siis olen üsnagi kindel, et see ei ole eesmärgiga hääli võita v mis iganes(+ veel enam pole see ka tema piirkond).

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas mart » 05. 09. 2011. 21:50

Nüüd ja praegu on tallinna seis selline:
Tallinnat juhivad kesikud. Fakt.
Jüri Ratas on kesik. Fakt.
Isemõtlevat kesikut ei ole olemas. Fakt.
Jüri Ratase tegu- olles kesikute partei liige, siis omanimelise üritusega lihtrahva/huvigrupi väljakutsumine on PROPAGANDA.

Ja nüüd suunaga kesiklikku tegelikusse - vaatame piritalt 15 km läände, nõmme terviseradadele - et needsamad kesikud on ka nõmmel/tallinnas võimul ja lüpsid/inkasserisid nõmme spordikeskuselt (kelle omanikud nad on) 2011 a talvega välja ca 1,1miljonit kroon (tegevvaldkond suusalaenutus jms), mistõttu spordikeskus köhib verd ja rahaliselt ei suuda/taha tänavu tervise/ratta/suusaradu uue multšga katta.
Tallinnas on kesikul on mitu nägu - pirita kiidab, nõmme mossitab.
Viimati muutis mart, 05. 09. 2011. 22:57, muudetud 1 kord.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Pirita » 05. 09. 2011. 22:56

Oleks teadnud, et siin nii kõvaks andmiseks läheb poleks teemat teinudki :roll: :(

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas gandalf » 06. 09. 2011. 07:48

kevin kirjutas: kuna üritust on juba mitmeid aastaid korraldatud(nagu eelnevalt mainitud) siis olen üsnagi kindel, et see ei ole eesmärgiga hääli võita v mis iganes(+ veel enam pole see ka tema piirkond).
Oh seda püha lihtsameelsust ... :D

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 371
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas kevin » 06. 09. 2011. 07:56

gandalf kirjutas:
kevin kirjutas: kuna üritust on juba mitmeid aastaid korraldatud(nagu eelnevalt mainitud) siis olen üsnagi kindel, et see ei ole eesmärgiga hääli võita v mis iganes(+ veel enam pole see ka tema piirkond).
Oh seda püha lihtsameelsust ... :D
ei ole lihtsameelsus, lihtsalt miks on vaja mingist võistluse nimest hull probleem teha. saan aru, kui ta oleks teinud ürituse, et ,,vähem rattureid teedele vms''
kuna ise ei olnud kuulnudki varem sellest, siis kahjuks osa ei saanud võtta, kuid järgmine aasta kindlasti.

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 658
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas j6ukur » 06. 09. 2011. 08:00

Mis te tõmblete siin tühja? Kuigi ma pole kesikute valija, pooldan pigem sedalaadi üritusi - olgu nad siis kampaaniaüritused või mitte, kui õhupallide ja portreefotode jagamist kaubanduskeskuses. Kampaaniateks ettenähtud raha läheb niikuinii kov vahenditest - korraldada spordiüritus on pigem hea valik. Pigem on küsimus, mis keelab teistel erakondadel muudes linnades midagi sarnast teha? Lasta noortekogul lehti jagada on ilmselt organisatoorselt lihtsam kui ürituse korraldamine. Mati, Mart ja muu usuhullude seltskond näeb halba ka seal, kus selle koha pealt silma kinni võiks pigistada. Vabandage, et kõik usuhullud siin võrdselt diskrimineeritud ei saanud.

Tervisesportlane
Rattur
Postitusi: 467
Liitunud: 05. 04. 2007. 13:43

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas Tervisesportlane » 06. 09. 2011. 09:04

Arvatavasti peale suviseid maante võistluseid, mis olid korraldatud Tallinnas Keskerakonna linnavalitsuse loaga, kukkuvad kindlasti seda kritiseerima linnavalitsuses oppositsioonis olevad erakonnad. Seega saame et jalgrattasporti ja võistluseid Tallinnas toetab vaid KE, kõik ülejäänd on selle vastu. Kes selles kahtleb lugege Delfi kommentaare peale artikleid Tallinna rattarallist, rahvasõidust, Lauri Ausi, j.n.e.

k666n
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 27. 04. 2009. 09:29

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas k666n » 06. 09. 2011. 09:07

Kui aus olla, siis Tallinnas ei olegi paremat kogupere rattaüritust minu meelest korraldatud. Ja kõigi, kellega olen hiljem rääkinud sellel teemal, üllatuseks oli see, et peale ürituse nime ei olnud mitte ühtegi viidet propagandale või erakonnale.
Mina olen igati selle ürituse poolt ja just selles kontekstis, et pisikestel põnnidel on võimalik sõita, saada medal kaela ja kott nänniga, mis nende jaoks loob väga suure tunde.

Kasutaja avatar
meetodimees
Rattur
Postitusi: 141
Liitunud: 04. 08. 2008. 17:12

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas meetodimees » 06. 09. 2011. 10:12

k666n kirjutas:
Tervisesportlane kirjutas:
j6ukur kirjutas:
Mõistlik jutt!
Rentida carbon raamiga "L"" suurus võistlusrattad: MTB Scott Scale; Scott Spark ja MNT Scott Foil ning rentida MTB rattakohver "Scicon". Info tel. 56 41 3OO

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas tsainik » 06. 09. 2011. 10:22

tulemused :wink:
http://www.ratas.ee/index2.php?pid=16&id=13

PS. Enne eelmisel aastal tütrega osalemist, suhtusin ka eelarvamusega sellesse üritusse. Käisin kohal- arvamus muutus. Nagu näha on minusugust madalalaubalist prolet suht lihtne mõjutada :wink:

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas raamimurdja » 06. 09. 2011. 10:53

Lahe oli ka see, et IRL-i rattatiim oli sinna sõbralikult kohale tulnud. (vähemalt kakluseks minu silma all ei läinud :D )

piffik
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas piffik » 06. 09. 2011. 11:53

Kui teeks nii, et jätaks poliitika selle foorumi teemadest välja :!:

uh1
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 24. 10. 2010. 16:12

Re: Jüri Ratase Rattasõit

Postitus Postitas uh1 » 06. 09. 2011. 12:35

Väga hästi korraldatud üritus.
Poliitika puudus, va IRL särgid kahel poisil seljas. Sõitsid kah ja mitte pahasti.

Eelöeldule väidaks vastu, et kas just enne starti juba sõideti - ei tea, kiiresti hakati liikuma küll; kolmandast reast startides ei jäänud ühtegi reaalselt aeglast startijat ette ning esimene langus oli 1.5 km stardist - selleks ajaks olid liidrid kindlasti oma teed läinud. Ses mõttes kriitika pole kohane.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”