Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.2011

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
tiigero
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 13. 07. 2004. 07:55

Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.2011

Postitus Postitas tiigero » 17. 08. 2011. 19:59

Võistlus minu kodukohas.
Distantsid:
-- 73 km start kell 12:00
-- 43 km start kell 12:15

Rada huvitav ning mitte väga kergeti killast. Täna viimane päev soodusregamiseks.
Tule proovi järele, kas saad hakkama!

Pärast Võru rattarallit möödaminnes hea läbi hüpata :)

Lisainfo siit:http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/rules/id/1059/

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.

Postitus Postitas Kirsa » 21. 08. 2011. 21:37

Sõidetud! Olin Kambjas esimest korda.
Minu arust oli küll suht kerge. Ja lõpus lubatud mingit killerkarjääri ma jäingi ootama - ennem tuli finish vastu. Vahepeal pidi jah paar korda ronima, aga panin mugavalt granny peale ja vuristasin üles.
Metsavahel olnud paarimeetrised päris mudased tõusud pidi küll jooksma - see pagana lai 2.25" furious on ikka täiesti mõttetu kumm mudastes oludes :twisted: Aga ajakaotust sellest ei tulnud, pigem väike võit. Ees oli õnneks midagi paremat (ja veel suuremat), et laskumistel ei olnud probleemi.

Endal oli terve sõidu kuidagi väsinud tunne jalgades, huvitav kas liigsest treenimisest või liigsest puhkamisest, ei oskagi öelda. Aga pulss oli täpselt see mis olema pidi, ja isegi viimastel kilomeetritel ronis vajadusel 185 peale, seega kui jalad välja arvata, siis oli enesetunne hea.

Tegin selle vea, et lugesin enne võistlust sportinfo kommentaare, kus hirmutati kõige koledaga. Kuna varem polnud kambjas sõitnud, siis jätsin nö vooremäe 3000 setupi - suured balloonid kummid, pika käiguga amort - kokkuvõttes kosmoses lenks. Väga võõras oli kruusal sedasi kimada või tõuse võtta. Otepääle või Mulki küll niimoodi minna ei saa. :)
Muidu oli sõit nagu sõit ikka, ainult pikem võiks olla, muidu ei tule võitja 3h aega täis.
Enda sõit oli suht üksildane - pool distantsi üksipäini ja ülejäänud ajad aelesid kah mingid mehed just mul seljataga. :)
Korraldajale edaspidiseks teadmiseks, et tähistus ei olnud võib-olla just halb, aga see-eest maru hõre ja igasugune info mitmendal kilomeetril oled, puudus ka.
Mul jooksis km info spidol ja ei olnud probleem, aga kõigil ei olnud/ei kasutanud seda võimalust ja siis oldi natuke murelikud.

Kasutaja avatar
Must1
Rattur
Postitusi: 118
Liitunud: 12. 09. 2004. 14:42

Re: Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.

Postitus Postitas Must1 » 21. 08. 2011. 21:38

Üks raskemaid ja parimaid maratoni radasid mida ma sõitnud olen! See oli minule 2. kord olla EMS stardis ja julgen väita et need sõidud on kindlasti paremad kui Elioni etapid igas mõttes: võistlejaid on vähem, kes kohale on tulnud on viisakad ja lõbusad asjaarmastajad, rajal suhtutakse lugupidamisega kaasvõistlejatesse ja ollakse abivalmis jne....

Ma ei saa aru miks kõik hirmutasid selle lõpu osaga...see oli just mõnus kirss tordile- sai ilusti sotid selgeks räägitud :)

....Aga.....kas kuskilt tulemusi ka näeb? Enne lõppu väideti küll 23. kohta aga täpset aega sooviks ka teada, polnud aega kohapeal ootama jääda.

Järgmise korrani!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.

Postitus Postitas Kirsa » 21. 08. 2011. 22:38

Must1 kirjutas: ....Aga.....kas kuskilt tulemusi ka näeb? Enne lõppu väideti küll 23. kohta aga täpset aega sooviks ka teada, polnud aega kohapeal ootama jääda.

Järgmise korrani!
Mis su aeg oli? Mul oli koht 22 ja aeg 3:08, minu ees oli mehi nagu rosinaid, aga selja taga oli 5 minutit pausi, et siis 3:13 kanti pidi olema 23-nda mehe aeg.

Kasutaja avatar
Kada
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 29. 09. 2008. 09:53

Re: Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.

Postitus Postitas Kada » 22. 08. 2011. 08:57

Kirsa kirjutas:Muidu oli sõit nagu sõit ikka, ainult pikem võiks olla, muidu ei tule võitja 3h aega täis.
Mitte pikem, vaid tehnilisem. St ulmeliselt kiiret kruusal littimist tuleks kordades vähendada.

Kasutaja avatar
Must1
Rattur
Postitusi: 118
Liitunud: 12. 09. 2004. 14:42

Re: Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.

Postitus Postitas Must1 » 22. 08. 2011. 09:38

Kirsa kirjutas: Mis su aeg oli? Mul oli koht 22 ja aeg 3:08, minu ees oli mehi nagu rosinaid, aga selja taga oli 5 minutit pausi, et siis 3:13 kanti pidi olema 23-nda mehe aeg.
nu vot....tulemused nüüd kenasti sportinfos üleval ja 24. koht siiski, viimaste kilomeetritega sai eessõitja peaaegu kinni püütud- viimases TP öeldi vaheks tõepoolest 5 minutit!

sul maru täpne ajavõtt :)

ipe
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 28. 08. 2008. 15:00

Re: Premium 7 Kambja III Rattamaraton (EMS 5.etapp) - 21.08.

Postitus Postitas ipe » 22. 08. 2011. 21:10

Mina olin rahul, jalg oli tiba tuim, põhjus tõenäoliselt eelmise õhtu pikast saunatamisest. Mootor hoidis pöördeid hästi, ja päris viimast välja ka ei pigistanud, juba vana ka teine :) .

Vasta

Mine “Eesti võistlused”