EEC 2011

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

EEC 2011

Postitus Postitas KaupoR » 04. 10. 2010. 20:28

Salamisi on Sportinfo lehele ilmunud EEC 2011 kalender, mis on võrreldes lõppeva aasta omaga päris pea peale pööratud:
07.05.2011 Rõuge Rattamaraton
22.05.2011 11. Fuji Rakke Rattamaraton
11.06.2011 4.Kalevipoja Rattamaraton
10.07.2011 14. Tallinna Rattamaraton
23.07.2011 Elva Rattamaraton
14.08.2011 Jõulumäe Rattamaraton
27.08.2011 Otepää Rattamaraton
10.09.2011 11. Mulgi Rattamaraton

Suure tõenäosusega saame tuleval aastal 2 korda järjest ninasõõrmed tolmust umbe imeda: Kõrves ja Elvas.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: EEC 2011

Postitus Postitas Mati » 04. 10. 2010. 21:49

Heh, ma saaks juba mais asjaga ühele poole :).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: EEC 2011

Postitus Postitas kalari » 04. 10. 2010. 21:50

Aga kuhu jäi siis Tõnissaare poolt lubatud kaksiketapp?

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: EEC 2011

Postitus Postitas suuroja » 05. 10. 2010. 08:14

vähemalt on geograafiliselt asi paremini lahendatud, ei pea ühte trassi väikese vahega uuesti läbima. 2010 meeldejäävaim etapp oli Mulgi, see nüüd lõppu tõstetud. Hea otsus, kuigi mudamaadlusest ei pruugi see veel teda päästa. aga kas peakski... Rõuge avaetapina jällegi hea otsus, ehk pole veel maa nii kuivanud ning sõidul mõnu. Sellel aastal jäi rada selgelt kiireks ja kergeks. Siin mõtlemise koht. Otepää kipub maratoni staatusest välja libisema, kui enamus massist läbib sõidu 1.5 h-ga - siis see ei anna maratoni mõõtu välja. Jääb allapoole latti. Kaksiketapp oleks hea mõte. Ning lisaks poolmaratonile ja maratonile võiks olla distants poolteist maratoni. Ehk siis lisapaun neile, kes tunnevad/otsustavad, et nendes oludes/tingimustes sobiks treeningkalendrisse just see pikem sõit kõige paremini. Ehk annaks sarjale uut "hingamist", kuigi jah ütlevad vist, et "poolel maal ratast ei vahetata":)))
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: EEC 2011

Postitus Postitas KaupoR » 05. 10. 2010. 08:46

suuroja kirjutas:Ning lisaks poolmaratonile ja maratonile võiks olla distants poolteist maratoni. Ehk siis lisapaun neile, kes tunnevad/otsustavad, et nendes oludes/tingimustes sobiks treeningkalendrisse just see pikem sõit kõige paremini. Ehk annaks sarjale uut "hingamist", kuigi jah ütlevad vist, et "poolel maal ratast ei vahetata":)))
Selleks on teised sarjad ja võistlused, ERMS näiteks.
If everything's under control, you're going too slow!

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: EEC 2011

Postitus Postitas Maarek » 05. 10. 2010. 11:10

suuroja kirjutas: Otepää kipub maratoni staatusest välja libisema, kui enamus massist läbib sõidu 1.5 h-ga - siis see ei anna maratoni mõõtu välja. Jääb allapoole latti
Kuna Elioni põhieesmärk on ikkagi meeldida massidele, siis sellised etappe stiilis "lihtne ja kiire" tulevikus tõenäoliselt pigem rohkem kui vähem.


Nagu Kaupo juba ka mainis, siis alternatiiv ju karmimate sõitude näol täitsa olemas, seega milleks muretseda.

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: EEC 2011

Postitus Postitas raamimurdja » 05. 10. 2010. 14:12

Otepää selleaastane apsakas 1,5h pikkuse sõiduna on siiski erand ja selle poole sari kindlasti ei püüdle.
Toimkonnas on seda teemat arutatud ja järgmisel aastal usutavasti samamoodi ei lähe.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: EEC 2011

Postitus Postitas dr Holden » 05. 10. 2010. 19:11

kalari kirjutas:Aga kuhu jäi siis Tõnissaare poolt lubatud kaksiketapp?
Arutasime ja arutasime, aga ära ei arutanud. Kevadel tehtud küsitluse tulemus üldiselt välistas sellise variandi, vähemalt esialgu veel!

Aga see-aastane Otepää olevat jah olnud nö töö-õnnetus, kui vahetult enne sõitu olevat üks rajalõik sõidetamatuks muudetud, sellest ka see raja muutus, kahjuks lühemuse poole. Naised saunas rääkisid.....

Rõuge avaetapi poole pealt niipalju, et valmistame ette kaks raja varianti - üks kuiva kevade ja teine teadagi mille puhuks. Viimane otsus tuleb teha ca 10 päeva enne starti. Elame-näeme!

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: EEC 2011

Postitus Postitas MarttiM » 18. 10. 2010. 21:52

selles osas on järjestus normaalne, et mitu korda järjest ei pea lõunasse minema. sellest loogikast aru ei saa, milleks see rõuge kõige esimene etapp on? lumi läheb seal ju kõige hiljem.

kuna pole enne seda tuuri kaasa teinud, siis mulle palju uut ja huvitavat. samas nendel kes seda karuselli mitmendat aastat järjest kaasa teevad on need rajad kindlasti tüütuseni läbi sõidetud. rõuget oleks kindlasti sõita tahtnud, kuid kahjuks ei saa.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: EEC 2011

Postitus Postitas Olts » 19. 10. 2010. 08:47

MarttiM kirjutas:..... milleks see rõuge kõige esimene etapp on? lumi läheb seal ju kõige hiljem.
....
Aga kes ütles et peaks kuiva ja päikesepaistelise ilmaga olema? Autoralli sõidetakse kah igasugustes tingimustes alates Rootsi talverallist. Äkki see ongi üks "uuendustest"!
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: EEC 2011

Postitus Postitas suuroja » 19. 10. 2010. 11:34

MarttiM kirjutas: sellest loogikast aru ei saa, milleks see rõuge kõige esimene etapp on? lumi läheb seal ju kõige hiljem.
võib öelda, et küll hiljem, kuid sulab seda kiiremini :wink:
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: EEC 2011

Postitus Postitas MarttiM » 19. 10. 2010. 19:56

Olts kirjutas:
MarttiM kirjutas:..... milleks see rõuge kõige esimene etapp on? lumi läheb seal ju kõige hiljem.
....
Aga kes ütles et peaks kuiva ja päikesepaistelise ilmaga olema?
Ega peagi, aga doktor lubas ette valmistada 2 rada, kusjuures plaan B realiseeruks just pori ja lume korral ning tähendaks ilmselt suurel hulgal kruusa.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: EEC 2011

Postitus Postitas KaupoR » 04. 11. 2010. 23:08

Minu kui laial rindel sporti tegeva kuju jaoks on suurim nöök see, et Jõulumäe on pandud Tartu Rulluisumaratoniga ühele päevale. Mu meelest ei tule see kasuks ei ühele ega teisele.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: EEC 2011

Postitus Postitas erikr » 04. 11. 2010. 23:31

KaupoR kirjutas:Minu kui laial rindel sporti tegeva kuju jaoks on suurim nöök see, et Jõulumäe on pandud Tartu Rulluisumaratoniga ühele päevale. Mu meelest ei tule see kasuks ei ühele ega teisele.
Klubikaaslased ja muidu kiibitsejad ootavad Su otsust põnevusega.... :P
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: EEC 2011

Postitus Postitas dr Holden » 04. 11. 2010. 23:46

KaupoR kirjutas:Minu kui laial rindel sporti tegeva kuju jaoks on suurim nöök see, et Jõulumäe on pandud Tartu Rulluisumaratoniga ühele päevale. Mu meelest ei tule see kasuks ei ühele ega teisele.
Kõige lihtsam oleks sulle öelda, et osta endale suurem kalender vms, aga tegelikkuses on see teema üsna kuum asi - viimased (ei mäletagi mitu) aastad on seal 14-15-16 augusti kanti alati toimunud Rakke Rattamaraton. 2011 aasta teatud põhjustest tingitud maratonide ümbertõstmise tõttu sõitis Rakke koha peale Jõulumäe. Kõik oleks ju nö ilus, kui mitte TM loeks oma ürituste kalendrisse paigutamisel kuupäevi, mitte nädalaid. Nende jaoks on TRUM (iseenesest maratoni nime mitte vääriv üritus (võitja aeg veits üle tunni)) alati peetud augusti teisel pühapäeval, mis 2011 aastal on kogemata (oops Rakke Elion) 14. august.
Ja aamen ongi kirikus!

Tegelikult TM-i jaoks see Jõulumäe-TRUM-i ühtelangemine probleemiks ei olevat olnud, pigem oli sõda selle Rõuge Elioni-Tartu Jooksu"maratoni" samale viikendile sattumise pärast. :? :? :?
Minu jaoks see pole probleem, sest olen juba kaks aastat enne TJM-i sõitnud laupäeval läbi Rõuge Elioni avatud raja ja ka eelmisel aastal järgmisel päeval jooksnud ära selle "maratoni 23,6km". Aga noh kevadel antud lubaduse järgi ei osale ma TJM-il enne, kui selle pikkus on maratoni vääriline, ehk siis 42195m. Tegelikkuses on mu lubadus laiaulatuslikum - ma ei osale oma elus enam ühelgi võistlusel, mille nimes sisaldub sõna "maraton", aga mille pikkus on alla 42,195m!!! :idea: :idea: :idea:

"Oh issand, anna mulle jõudu muuta seda, mida muuta saab. Anna mulle kannatust taluda seda, mida muuta ei saa. Ja anna mulle mõistust nende vahel vahet teha”.


Edu ja jõudu!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: EEC 2011

Postitus Postitas KaupoR » 05. 11. 2010. 07:05

erikr kirjutas:Klubikaaslased ja muidu kiibitsejad ootavad Su otsust põnevusega.... :P
Kiibitsejate "rahustuseks" võin öelda, et õnneks ei ole ma veel jõudnud omale uusi uiske ära osta, seega põnevus säilib.

Ivar, TRUMi venitati ilmselt sinu pärast pikemaks ja see on järgmisel aastal paberite järgi 42km.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Elion Estonian CUP 2011a

Postitus Postitas KaupoR » 27. 07. 2011. 08:36

Mitte, et mul kodus diplomeid vähe oleks aga juhin korraldajate tähelepanu tõigale, et juhendis on punkt:
5.3. Stardimaks sisaldab: tähistatud rada, stardinumber, ajavõtukiip, ajavõtt (ainult korrektselt paigaldatud ajavõtukiibi olemasolul stardist finišini), teenindus toitlustuspunktides ja finišis, parimate autasustamine, tulemusega lõpetajatele diplom (väljatrükitav internetist, lastesõitudes kohapeal), ratta pesemise võimalus, vajadusel arstiabi.

Kodulehel on saadaval tänaseks Rõuge ja Rakke diplomid. Elva tulemused pole ilmselt veel ametlikud/lõplikud aga Kõrve ja Kalevipoeg?

Idee protokollide arenduseks. PDF protokollide asemel võiks olla interaktiivne protokoll, kus klikkides võistleja nimele saad näha tema tulemusi EEC sarjas (kas ainult jooksval hooajal või kui andmebaas olemas, siis üldse kokku). See lahendaks äkki ära ka nii mõnegi arusaamatuse stardinumbri osas - kui kellelgi on küsimus, et miks kuradi pärast on Jaan või Ilmar minust stardiprotokollis eespool, siis klik tema nimel ja kohe näha, et kutt pani Kalevipojas hullu ja oli minust 100 kohta eespool, kuigi tavaliselt panen talle lõpuga alati ära.
If everything's under control, you're going too slow!

Genry
Rattur
Postitusi: 321
Liitunud: 15. 06. 2010. 14:37

Re: Elion Estonian CUP 2010

Postitus Postitas Genry » 27. 07. 2011. 09:54

Idee protokollide arenduseks. PDF protokollide asemel võiks olla interaktiivne protokoll, kus klikkides võistleja nimele saad näha tema tulemusi EEC sarjas (kas ainult jooksval hooajal või kui andmebaas olemas, siis üldse kokku). See lahendaks äkki ära ka nii mõnegi arusaamatuse stardinumbri osas - kui kellelgi on küsimus, et miks kuradi pärast on Jaan või Ilmar minust stardiprotokollis eespool, siis klik tema nimel ja kohe näha, et kutt pani Kalevipojas hullu ja oli minust 100 kohta eespool, kuigi tavaliselt panen talle lõpuga alati ära.
(y)
jep, see on kõige suurem frustratsioonikarje allikas igal etapil (isiklikult mitte kuna numbrid alanevad). On palju neid kelledel kohad paranevad aga stardinumbrid kaugenevad. Lisaks oleks sellise läbipaistvuse näol üleüldse hea näha konkurentide stabiilsust või selle puudumist mi somakorda annaks ainet taktikamänguks ;)
Lisaks, mis mullle Elion sarjas on see hooaeg enim meeldinud, on see mäekuninga tiitel Kalevipojal, selliseid fikseeritud lõike võiks mujalgi olla ja kindlasti raja lõpu poole kus grupid on lagunenud.
Training always works best when it’s built around your life, not the other way around.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Elion Estonian CUP 2010

Postitus Postitas KaupoR » 27. 07. 2011. 10:11

Titluleerida saab igast asju: kruusa-kunn, singli-valitseja, DH-meister, kiireim lõpukilomeeter... Tuletades meelde ühte ühist sõitmist võistlustele, siis põhiküsimus oli, et mis su max kiirus oli :D
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Elion Estonian CUP 2010

Postitus Postitas suuroja » 27. 07. 2011. 10:22

Genry kirjutas:
Idee protokollide arenduseks. PDF protokollide asemel võiks olla interaktiivne protokoll, kus klikkides võistleja nimele saad näha tema tulemusi EEC sarjas (kas ainult jooksval hooajal või kui andmebaas olemas, siis üldse kokku). See lahendaks äkki ära ka nii mõnegi arusaamatuse stardinumbri osas - kui kellelgi on küsimus, et miks kuradi pärast on Jaan või Ilmar minust stardiprotokollis eespool, siis klik tema nimel ja kohe näha, et kutt pani Kalevipojas hullu ja oli minust 100 kohta eespool, kuigi tavaliselt panen talle lõpuga alati ära.
(y)
jep, see on kõige suurem frustratsioonikarje allikas igal etapil (isiklikult mitte kuna numbrid alanevad). On palju neid kelledel kohad paranevad aga stardinumbrid kaugenevad. Lisaks oleks sellise läbipaistvuse näol üleüldse hea näha konkurentide stabiilsust või selle puudumist mi somakorda annaks ainet taktikamänguks ;)
Lisaks, mis mullle Elion sarjas on see hooaeg enim meeldinud, on see mäekuninga tiitel Kalevipojal, selliseid fikseeritud lõike võiks mujalgi olla ja kindlasti raja lõpu poole kus grupid on lagunenud.

aga seda saad ise vaadata lehelt sportinfo.ee, valid sealt statistika. toksid nime sisse ja infot tuleb. eks ta tüütu ole 2 aknaga korraga mässata aga sportinfost jooksevad ka muud spordialad läbi, nii et saad veel parema ülevaate kaasvõistleja stabiilsusest.
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: EEC 2011

Postitus Postitas raamimurdja » 27. 07. 2011. 11:54

Interaktiivne protokoll on hea idee ja loodetavasti saab versioon kahes ka kasutusse võetud.
Proovime seda kindlasti sisse viia.

Diplomite osas palume natuke kannatust ja sallivust.
Isiklikult on minu jaoks üllatav, et on üldse niivõrd palju diplomi nõudlejaid.
Aga tegeleme sellega ja loodetavasti saab selle ka ükskord tööle.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”