Tour de Haanja 2011 - JÄÄB ÄRA!!!

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Tour de Haanja 2011 - JÄÄB ÄRA!!!

Postitus Postitas dr Holden » 15. 02. 2011. 15:43

Asjalood on siis niikaugel, et tahaks pista nö eeljuhendi rahvale närimiseks.

EELJUHEND!

Paar pidepunkti, mis ootavad vaidlemist:
1. osalejatele ei ole seatud ühtegi piirangut (lisentsi olemasolu jne), kas see on ok?
2. startide kellaajad?
3. vahe-ja mäefinišid, preemiasekundid?
4. .......

Ootan asjalikku arutlust, tahaks ikka kohe esimese korraga sellise hää ürituse teha! 8)
Viimati muutis dr Holden, 13. 06. 2011. 08:41, kokku muudetud 2 korda .

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Tour de Haanja 2011

Postitus Postitas _KRIS_ » 15. 02. 2011. 16:03

Osssssa! :shock:

1) Või teha üldse nii, et vaid litsentsita saab peale? (Piirangute koha pealt küsiks veel, et siis TdH ei kehti vanusepiirang nagu seda on TdR-il?)
2) Esimese päeva stardiajad ilmselt sõltuvad ka korralduse kiirusest jms. aga muidu hea, teine päev võiks start olla isegi 13.00
3) JAH! (y)
4) Tehnilise abi ja meditsiini küsimus, oled mõelnud kuidas selle lahendad? Kas nt. liidrite, peagrupi ja viimase võistleja taga autod, kus sees mehhaanik? (paar lohvi ja muid varuosi, peale etapi lõppu tagastad nt. korraldustelki)
5) TP-sid ei tule eksole, suht mõtlematu oleks vaatepilt kuidas peagrupp korraga üritab sõidu pealt omale pudeleid laualt haarata, ei jõua pärast seda briljantrohelist kokku osta. Jootmisalad või igal mehel keegi sõber/sugulane/onupoeg/tütretütar raja ääres oma pudelitega?

Väga tubli, et üks mees selle asja käsile võtab! Sul ju TdR-st tuuride korraldamise kogemus olemas ja ei kahtlegi, et see üritus hea tuleb! (y)


/////Alles nüüd märkasin, et juhendis oli kirjas, et teed on liiklusele avatud. Kas korraldatakse siis jooksvalt võistluse käigule? Eraldistardis võiks olla küll üks teepool kinni ja kui on siis esimene grupisõit, siis see toimub ju ringil, kurvides siis reguleerijad.

reinpold
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 06. 01. 2008. 18:46

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas reinpold » 14. 05. 2011. 20:13

Ivar, kui kaugele sa oled TdH mõttega jõudnud? Juhtusin trennis Raul Kaldre-ga kokku, kes tegi reklaami, kuid http://www.haanja100.ee/registreerimine registreerimiseks võimalust ei anna.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas dr Holden » 23. 05. 2011. 09:41

TULD, maanteehundid!!!

Juhendi venimise tõttu pikendasin veidi regamise esimest vooru!

Igasugu ettepanekud on oodatud - pervõi raz, pervõi klass!!! :lol:

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas _KRIS_ » 25. 05. 2011. 16:38

Tuurile registreerimisel mingi kala. Sünnikuupäeva ja sugu ripploendist valides midagi lahtritesse ei ilmu.
Nagu ma * aru saan on vist vajalik kirjutada ka klubi nimi?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas dr Holden » 25. 05. 2011. 16:52

_KRIS_ kirjutas:Tuurile registreerimisel mingi kala. Sünnikuupäeva ja sugu ripploendist valides midagi lahtritesse ei ilmu.
Nagu ma * aru saan on vist vajalik kirjutada ka klubi nimi?
Mozilla ja IE-ga küll toimib?!? :?

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas _KRIS_ » 25. 05. 2011. 16:58

holden kirjutas:
_KRIS_ kirjutas:Tuurile registreerimisel mingi kala. Sünnikuupäeva ja sugu ripploendist valides midagi lahtritesse ei ilmu.
Nagu ma * aru saan on vist vajalik kirjutada ka klubi nimi?
Mozilla ja IE-ga küll toimib?!? :?
Google Chrome strikes again... :lol:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas dr Holden » 05. 06. 2011. 20:30

Tjah, mis ma oskan nüüd öelda?

Aasta aega on trummi taotud, et oleks säärast karvajalgade maanteetuuri vaja......aga nüüd 3 nädalat enne tuuri on kirjas 7 osalejat :? :? :?

Mul oleks praegu nö päramine aeg hakata maanteeameti- ja muude ametite käest lubasid ja kooskõlastusi hankima, aga hetke regamise seis nagu kodust välja ei aja... :o

20-le tegelasele tuuri tegemine ei mängi kuidagi välja. Seega peatan ca nädalaks uutele reganutele makseteadete saatmise, sest tuuri ärajäämisel neile raha tagasikandmine on ka kulu.

Ma tean, et eestlane on säärane tegelane, kes ootab alati nö päramise hetkeni, et ennast kusagile kirja panna ja maksab oma arved alati kas viimasel maksepäeval või veelgi hiljem.

Millegipärast sai näiteks järgmise aasta märtsi esimesel pühapäeval toimuv Vasaloppet just oma 15800 stardikohta müüdud!!! OK, nüüd ütlete, et ärgu ma võrrelgu näppu selle teise asjaga, aga lugege selle fakti tagant mõnda muud mõtet :idea:

Säherdused mõtted siis hetkel siin Haanjamail....

Kasutaja avatar
kevin
Rattur
Postitusi: 371
Liitunud: 03. 04. 2009. 23:15

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas kevin » 05. 06. 2011. 20:39

ehk hirmutasid osalejad oma geeli ja prahi jutuga eemale?

alkonoom
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 11. 03. 2009. 21:06

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas alkonoom » 05. 06. 2011. 20:45

Ma panen ennast kohe kirja. Hooaja tippvorm sinna timmitud. Jaaniõlu ja liha peaks viimase lihvi andma.
Gravitatsioon teeb oma töö kiirelt ja korralikult!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas KaupoR » 05. 06. 2011. 20:46

ehk on asi ajas? Jaanipäevapidude järgselt on kõigil kõht lihast nii punnis, et ei näe seda, millega Ivar sõrme tahtis võrrelda. Teine asi on see, et soovijaid/tahtjaid ehk tegijad on sõnades ikka palju aga kui asi välja pakutakse, siis on sada häda: hind kallis, aeg paha, vorm sitt, asukoht kaugel jne
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas dr Holden » 05. 06. 2011. 21:09

KaupoR kirjutas:ehk on asi ajas? Jaanipäevapidude järgselt on kõigil kõht lihast nii punnis, et ei näe seda, millega Ivar sõrme tahtis võrrelda. Teine asi on see, et soovijaid/tahtjaid ehk tegijad on sõnades ikka palju aga kui asi välja pakutakse, siis on sada häda: hind kallis, aeg paha, vorm sitt, asukoht kaugel jne
Noh mul lihtsalt muud aega ei olnud - kalender on juba niigi kummist!
Aga ilmselt jah on jutumehi rohkem kui tegijaid, seda suure linna ja kärbsepesa juttu ju teame...

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas mart2 » 07. 06. 2011. 09:07

Olin ise ka hiline sooviavaldaja ja palun Ivari ees vabandust.

Kui ei saa kogu rehkendust, äkki teeks poole?
Näiteks ühepäevase, peale-jaanipäeva, igamehe temposõidu Rõugest Munamäe otsa - Munamäe RR sel aastal nagunii ei ole? See oleks asfalti ja distantsi tõttu midagi muud võrreldes H100-eelse mäkketõusuga.

PS: Olen regamise taotluse juba saatnud ja valmis selleks nädalavahetuseks (misiganes Haanjast tuleb) ...
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas _KRIS_ » 07. 06. 2011. 10:20

Ise saatsin ka eile õhtul taotluse ära, lihtsalt mõtlesingi seetõttu nii kaua, et kas ikka toimub kui nii vähe inimesi ja soodusregamine ju kuni 12. juunini, seega inimeste hilisemat registreerimist ei saa pahaks panna kui aeg ette antud. Samas mõistan korraldaja muret, et kui nüüd on viimane aeg hakata teede kinnipaneku jms. dokumentatsiooni ajama ja nii vähe osalejaid on, siis...

Formaat võiks sellegipoolest samaks jääda. Oleks ka registreerinutel natukene narr maksta 42€ temposõidu eest või mis?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas dr Holden » 07. 06. 2011. 11:21

Hetkel saavad registreerunud sellise kirja:
Tere!

Registreerimissoov on vastu võetud!
Hetkel on peatatud osavõtumaksu tasumine, kuna osalejatepoolne väike huvi on pannud Tour de Haanja toimumise küsimärgi alla!
Täpsemalt anname asjast teada peale esimese registreerimisvooru lõppu!




Ootame pühapäeva õhtuni ehk esimese registreerimisvooru lõpuni ja siis otsustame, kas ja kuidas.
Kui vähese huvi tõttu formaat muutub, siis kindlasti vaadatakse ümber ka osalustasu suurus.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas Olts » 08. 06. 2011. 13:41

Ivar!
Pane asi Sportinfosse üles ja küll näed, et osalejaid küllalt. Keegi ei tea sellest midagi. Palju neid clubbersis MNT mehi on? Sul ju esimene aasta kah veel ja ikka ei saa aru, et reklaami peab tegama. Sportinfos saab ju nii kah, et võistlus kirjas, aga muud asjad ajad ise. Isegi Elion ja Filter on Sportinfos aga regavad ja juhendavad ise. Teine asi see, et võistlusi nii palju(ka sellel ajal) ja otsus tehakse viimasel minutil.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 (MNT mitmepäevasõit harrastajatele)

Postitus Postitas dr Holden » 08. 06. 2011. 14:07

Olts kirjutas:Ivar!
Pane asi Sportinfosse üles ja küll näed, et osalejaid küllalt. Keegi ei tea sellest midagi. Palju neid clubbersis MNT mehi on? Sul ju esimene aasta kah veel ja ikka ei saa aru, et reklaami peab tegama. Sportinfos saab ju nii kah, et võistlus kirjas, aga muud asjad ajad ise. Isegi Elion ja Filter on Sportinfos aga regavad ja juhendavad ise. Teine asi see, et võistlusi nii palju(ka sellel ajal) ja otsus tehakse viimasel minutil.
Mul ei ole paroole, et seda sinna üles panna ja eriti ei oska ka... :wink:

Aga tegelikult on nii, et pane üles kuhu tahad, suurt vahet ikka ei ole. Kui ikka rahval huvi ei ole, siis ei ole mõtet vägisi punnida!!!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Tour de Haanja 2011 - JÄÄB ÄRA!!!

Postitus Postitas dr Holden » 13. 06. 2011. 08:44

Tjah, mis ma oskan öelda?!?

Seadsime taluvuse piiriks saada esimese regamisvooruga (2 nädalat enne tuuri algust) kokku miinimum 50 osalejat! Regsitreerus 25, neist 8 viimasel sekundil.

Raske südamega võtsime vastu otsuse, et sel aastal jääb harrastajatele mõeldud maantetuur ära!
Minu jaoks ilmselt jääb ära ka järgnevatel aastatel (pettumus on üsna suur)!

Side lõpp!!!

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: Tour de Haanja 2011 - JÄÄB ÄRA!!!

Postitus Postitas Raix » 13. 06. 2011. 09:36

Mitte et ma ise oleks küsinud tuuri vms, aga lihtsalt tuli selline lugu meelde:
Jänes jookseb poodi ja küsib:"Kas teil sinepipirukaid on ?" Müüja vaatab imeliku näoga otsa ja ütleb:"Ei ole." Jänes käib nii mitu nädalat juba. Lõpuks tuleb jänes jälle:"Kas teil sinepipirukaid on vä?" Müüja ütleb, et on küll, mille peale ütleb jänes:"VÄK Rõve."

muri
Rattur
Postitusi: 86
Liitunud: 23. 03. 2005. 09:57

Re: Tour de Haanja 2011 - JÄÄB ÄRA!!!

Postitus Postitas muri » 13. 06. 2011. 16:44

Niuts-niuts....
Kevadel minilaagris rääkisin, et ainuke võistlus, kuhu sel aastal minna soovin, oleks Haanja tuur, kui see peaks toimuma. Otse loomulikult polnud clubbersikauged ratturid sellest midagi kuulnud.
Nüüd polnud umbes kuu aega seda clubbersit uurinud, lootes, et kui toimub, et küll siis infot pasundatakse.
Täna suht juhuslikult võtsin lahti, ei ole praegu üldse rõõmus olla... :cry: :cry: :cry:

Jah, puudu olevad 25 ratturit paari minutiga nüüd ei leia, aga kas võin näiteks homseni tahtjaid otsida. Või see ikka täiesti lootusetu...

Vasta

Mine “Eesti võistlused”